انتشار بازی مورد انتظار Children of Morta به تاخیر افتاد

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
عرضه‌ی بازی Children of Morta تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد، ولی این تاخیر ارزشش را خواهد داشت چرا که نسخه‌های کنسولی نیز علاوه بر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی به طور همزمان عرضه خواهند شد.

این تصمیم را ناشر و سازنده یعنی 11Bit Studio و Dead Mage گرفتند و دلیل این تاخیر را دریافت بازخوردهای مثبت در نمایشگاه PAX Prime اعلام کردند. بازخوردهایی که به نظر هدف والا‌تری را برای بازی تعریف کرده‌اند و در سال ۲۰۱۹ بازی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. به عقیده‌ی تهیه‌کننده‌، بازی Children of Morta مانند الماسی است که سازنده و ناشر به دنبال استفاده از تمام پتانسیل‌ها و ظرفیت آن هستند. شش شخصیت قابل بازی، داستانی شنیدنی و طراحی هنری پیکسل آرتی زیبا را می‌توان از ویژگی‌های کلیدی بازی نام برد که انتظار تا عرضه را مشکل می‌کنند. در سال ۲۰۱۹ بازی Children of Morta برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی محصول شرکت فن افزار سازنده گرشاسپ است.

انتشار بازی Children of Morta به تاخیر افتاد

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازی از 2014 تریلر گیم پلی داشته...2014!!!
دارن با Dream رقابت می کنن

ولی من هنوز دوستش دارم....چیزی نیست که کهنه بشه :x

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
بازی از 2014 تریلر گیم پلی داشته...2014!!!
دارن با Dream رقابت می کنن

ولی من هنوز دوستش دارم....چیزی نیست که کهنه بشه :x
بازی به شدت پیشرفت کرده و کامل شده. به نظرم اینکه در نهایت بازی با کیفیت و در بهترین حالتش منتشر بشه خیلی اهمیت داره تا اینکه صرفا منتشر بشه و شکست بخوره.

تقریبا مثل همه تاپیکو باز کردم فقط ببینم این بازی Children of Morta چیه که مورد انتظاره و من اسمشو نشنیدم
سرچ کنید نامش رو، تقریبا هر نمایشگاهی که حضور داشته جز عناوین برتر ایندی بوده. در E3 2018 هم در بین بازی های ایندی ایکس باکس وان نمایش داده شد.

این چیه یه ایندی بی سروته
شما تجربه کردی که اینقدر محکم نظر میدی؟ بازی تو همه نمایشگاه ها عالی ظاهر شده و سر و صدا کرده، شما از کجا پی بردی که سر و ته نداره؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
چه بازی خوش ساختی ، گیم پلی عمق خیلی خوبی داره، سبک roguelike ترکیب با طراحی پیکس آرت، نحوه روایت وپیشروی داستان واینکه همه این ها حول یک خانواده میچرخه عالیه، همه اینها به کنار، اینکه یک استودیوی ایرانی این بازی ساخته اصلا برام قابل باور نیست.
بازی برای 2019 هنوز یونیک هست و گیم پلی معتاد کننده ای داره، اگر همون 15-2014 میومد فکر میکنم خیلی خیلی تاثیر بیشتری میتونست بزاره.
فقط یک چیزی که کمی نیاز به کار داره لودینگ ها کمی طولانی هست، دیگه هیچ ایرادی نمیتونم از این بازی بگیرم، من فوق العاده با بازی حال کردم:x

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چه بازی خوش ساختی ، گیم پلی عمق خیلی خوبی داره، سبک roguelike ترکیب با طراحی پیکس آرت، نحوه روایت وپیشروی داستان واینکه همه این ها حول یک خانواده میچرخه عالیه، همه اینها به کنار، اینکه یک استودیوی ایرانی این بازی ساخته اصلا برام قابل باور نیست.
بازی برای 2019 هنوز یونیک هست و گیم پلی معتاد کننده ای داره، اگر همون 15-2014 میومد فکر میکنم خیلی خیلی تاثیر بیشتری میتونست بزاره.
فقط یک چیزی که کمی نیاز به کار داره لودینگ ها کمی طولانی هست، دیگه هیچ ایرادی نمیتونم از این بازی بگیرم، من فوق العاده با بازی حال کردم:x

یه سری اشکالات داره که امیدوارم به زودی برطرف بشه ولی تجربه دمو واقعا تجربه خوبی بود. بازی‌سازی ایران با این همه محدودیت خیلی پیشرفت کرده و داره رو به جلو حرکت میکنه و امیدوارم سرعت این پیشرف خیلی خیلی بیشتر بشه

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
من به عنوان تستر بازی میتونم بگم که بازی پر سورپرایز و پیچش داستانیه.
امیدوارم همه بتونن زودتر تجربه اش کنن. چون واقعا همه دارن از 10 صبح تا 11 12 شب رو بازی کار میکنن.

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397

من که این تریلر رو دیدم نه تنها بازی به نظرم ایندیه بی سر و ته نبود بلکه خیلی هم جذاب بود!

فقط امیدوارم قیمتش تو psn معقول باشه یا به صورت ویژه یه کد تخفیف 80 درصدی بدن به ایرانی ها :D
من به عنوان تستر بازی میتونم بگم که بازی پر سورپرایز و پیچش داستانیه.
امیدوارم همه بتونن زودتر تجربه اش کنن. چون واقعا همه دارن از 10 صبح تا 11 12 شب رو بازی کار میکنن.
بازی زبان فارسی هم داره دیگه؟ اگه نداشته باشه شخصا بعید میدونم بخوام پشتیبانی کنم ازشون (چون بازی ای که سازنده اش ایرانی باشه و از زبان خودمون پشتیبانی نکنه یه جور توهینه به نظرم، یعنی حتی برای هم وطنای خودشون ارزش قائل نشدن اونوقت من چرا ارزش قائل شم براشون؟)

چون تریلرایی که دیدم ازش همش انگلیسی بود پرسیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: WTF? and masoud101

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بازی زبان فارسی هم داره دیگه؟ اگه نداشته باشه شخصا بعید میدونم بخوام پشتیبانی کنم ازشون (چون بازی ای که سازنده اش ایرانی باشه و از زبان خودمون پشتیبانی نکنه یه جور توهینه به نظرم، یعنی حتی برای هم وطنای خودشون ارزش قائل نشدن اونوقت من چرا ارزش قائل شم براشون؟)

چون تریلرایی که دیدم ازش همش انگلیسی بود پرسیدم

این راستش بیشتر به ناشر بازی بستگی داره تا سازندش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر