دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
مشخصا دلیل عدم عرضه‌ بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول سوییچ برای بسیاری سوال است. حال سخنگوی بخش آمریکای شمالی نینتندو به این سوال پاسخ داده.
طی این نسل و با عرضه‌ی کنسولی هیبریدی، نینتندو همواره تلاش کرده است تا بازی‌های شخص ثالث بیشتری را روی سوییچ بیاورد. پشتیبانی سازندگان با بازی‌های AAA از لاین‌آپ سوییچ رو به افزایش است تا جایی که حتی شاهد عرضه عناوین شوتر چون DOOM هم برای این کنسول هستیم.
اخیرا در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر، آقای Reggie سخنگوی نینتندو عدم عرضه‌ی RDR 2 برای سوییچ را مشکل زمان‌بندی مطرح کرد. در شرایطی که شاید بسیاری به حجم بالای بازی فکر می‌کنند که تا سقف ۱۰۰ گیگابایت روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان رسیده و البته محدودیت سخت‌افزاری سوییچ، این جواب در نوع خود جالب توجه است.

Red-Dead-redemption-2-logo.jpg

سخنگوی نینتندو توضیح داد که کمپانی شرقی علاقه‌ی زیادی به عرضه‌ Red Dead روی سوییچ دارد، ولی این بازی برای سال‌ها در دست توسعه بوده است و پروسه‌ی ساخت دلیل اصلی عدم عرضه‌ی بازی روی کنسول هیبریدی است. به عقیده‌ی او بازی‌های بزرگی که از طرف سازندگان شخص ثالث تا به حال منتشر شده‌اند، پیش از عرضه صحبتی با نینتندو نداشته‌اند و ممکن است در آینده اتفاقات جالبی رخ دهد و توسعه‌دهندگان از فرصت‌های بیشتری استفاده کنند. به هر شکل باید منتظر ماند و دید که آیا نسخه اول و دوم Red Dead Redemption سرانجام برای سوییچ عرضه خواهند شد یا خیر.

دلیل عدم عرضه‌ Red Dead Redemption 2 روی نینتندو سوییچ

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
اگه بخوان کلی از تنظیمات گرافیکی بازی رو of کنن که بله هر بازی ای میتونن روی ps one هم اجرا کنن ولی ارزش بازی پایین میاد
مورتال کمبت x قرار بود برای نسل هفت هم بیاد بعدش نسخه نسل قبل حذف شد از دستور کارشون گفتن اقا چرا ندادی برای نسل قبل گفتن اگر بخوایم بازی رو برای اون کنسول ها پورت کنیم باید کلی از بازی بزنیم از رزولوشن بزنیم از افکت خون بزنیم از کیفیت بافت ها بزنیم از نرخ فریم بزنیم و این از زیبایی بازی ما کم میکنه
اگر بخوان همه بازی ها رو این قدر از تنظیمات گرافیکی بزنن که برای نسل هفتم راحت پورت میشه ولی ارزش بازی و زحماتی که براش کشیدن پایین میاد
بازی نسل هشت روی PS1 ؟ کلا اینجا جز مسخره کردن نینتندو کسی حرف منطقی نمیتونه بزنه.
بگذریم. چقدر بحث رو فلسفی میکنید، درمورد اینا بگم سوییچ 50% کنسول هندهلده و بخش زیادی از خریداراش میخرن به عنوان هندهلد اصلا استفاده کنن، کنسول تموما خونگی نیست شما تا این حد دنبال گرافیک توش میگردید که کم و کسر نداشته باشه. به هر حال PC گیمرها به خوبی میدونند بازی ای که روی سیستم گیمینگ قوی گرون اجرا میشه میتونه روی تنظیمات پایین روی سیستم ارزونتر چند سال پیش هم ران شه، البته شرایطیم داره.
در کل همون حرفی که اول گفتم اینجا صدق میکنه وقتی نفع آدم تو قبول نکردن و منکر شدن یه واقعیت باشه هیچ جوره نمیشه طرف رو قانع کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: wii baz

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
مطمئنا هر کنسولی بازی های ارزشمند خاص خودشو داره و سوییچ هم به اندازه کافی بازی فوق العاده داره که طرفداراش رو راضی کنه و حالا بعضی از بازی ها هم روی سوییچ نیاد اتفاقی نمیفته!

پ ن : من فکر میکردم سوییچ از Wii u ضعیف تره که متوجه شدم در اشتباهم:Surrender:

• Like
Reactions: Cait Sith

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازی نسل هشت روی PS1 ؟ کلا اینجا جز مسخره کردن نینتندو کسی حرف منطقی نمیتونه بزنه.
بگذریم. چقدر بحث رو فلسفی میکنید، درمورد اینا بگم سوییچ 50% کنسول هندهلده و بخش زیادی از خریداراش میخرن به عنوان هندهلد اصلا استفاده کنن، کنسول تموما خونگی نیست شما تا این حد دنبال گرافیک توش میگردید که کم و کسر نداشته باشه. به هر حال PC گیمرها به خوبی میدونند بازی ای که روی سیستم گیمینگ قوی گرون اجرا میشه میتونه روی تنظیمات پایین روی سیستم ارزونتر چند سال پیش هم ران شه، البته شرایطیم داره.
در کل همون حرفی که اول گفتم اینجا صدق میکنه وقتی نفع آدم تو قبول نکردن و منکر شدن یه واقعیت باشه هیچ جوره نمیشه طرف رو قانع کرد.

یه جمله هست میگه که اگر میخوای چیزی رو خراب کنی ازش بد دفاع کن.

استراتژی شما در رابطه با سوییچ اشکال داره. بدتر دارید خرابش میکنید. :D دقیقا همون جمله ای که قرمز کردم طرز صحیح نگاه به سوییچه. اگر سوییچ رو بعنوان هندهلد باهاش برخورد کنی نتنها ضعیف نیست بلکه خیلی هم قویه. مشکل اینجاست که فنهاش بجای اینکه روی این مورد مانور بدن هی میارنش توی جنگی که مسلما نمیتونه توش برنده باشه.

سوییچ قابلت و ویژگی داره که هیچکدوم از رقباش ندارن این برگ برندشه

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ARK: Survival Evolved روی سوئیچ منتشر شده نتیجه رو فقط ببنید :

View attachment 98326 View attachment 98327
خیلی چیز جدیدی نیست مشکل خود سازنده بوده ک بازی ک حتی روی کنسول های جدید بهینه نیست و کلی مشکل داره میاد دوباره پورت میکنه و نتیجه هم این میشه.
...
ark ردد فرق دارن ربطی هم بهم ندارن
اره خیلی فرق دارن فرقشون اینه که یه بازی معمولی مثل ark به زور رو سوئیچ اجرا میشه و rdr انقدر عظیمه که نمیتونه اجرا بشه :)) راکستار دانگرید نمیکنه اینم بار هزارم بیخودی انقدر انتظارتون بالا نبرید
کی الان انتظار RDR داره؟
امدی های هوی کردی بگی سوییچ قدرتش ضعیغه؟ اره ضعیفه؟ حرفت تموم شد؟ شما اصلا سوییچ داری؟
ARK همه میدونن روی PS4 و Xbox هم تو بهینه سازی مشکل داره هنوز حل شده این دگ به عقل سازنده بستگی داره ک نباید پورتش میکرده وقتی بازی هنوز تو هسته مشکل بهینه شدن داره.

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خیلی چیز جدیدی نیست مشکل خود سازنده بوده ک بازی ک حتی روی کنسول های جدید بهینه نیست و کلی مشکل داره میاد دوباره پورت میکنه و نتیجه هم این میشه.
...
ark ردد فرق دارن ربطی هم بهم ندارن

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
اره خیلی فرق دارن فرقشون اینه که یه بازی معمولی مثل ark به زور رو سوئیچ اجرا میشه و rdr انقدر عظیمه که نمیتونه اجرا بشه :)) راکستار دانگرید نمیکنه اینم بار هزارم بیخودی انقدر انتظارتون بالا نبرید

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
یه جمله هست میگه که اگر میخوای چیزی رو خراب کنی ازش بد دفاع کن.

استراتژی شما در رابطه با سوییچ اشکال داره. بدتر دارید خرابش میکنید. :D دقیقا همون جمله ای که قرمز کردم طرز صحیح نگاه به سوییچه. اگر سوییچ رو بعنوان هندهلد باهاش برخورد کنی نتنها ضعیف نیست بلکه خیلی هم قویه. مشکل اینجاست که فنهاش بجای اینکه روی این مورد مانور بدن هی میارنش توی جنگی که مسلما نمیتونه توش برنده باشه.

سوییچ قابلت و ویژگی داره که هیچکدوم از رقباش ندارن این برگ برندشه

خب واقعیت رو گفتم که کنسول هندهلد هم هست و ازش انقدر نباید انتظار بالا داشت درمورد گرافیک
به عنوان کسی که دارتش والا برام گرافیکش مهم نیست یا اینکه بازیهای ثرد پارتی بیان یا نه، فقط میگم اونقدریم که فکر میکنین ضعیف نیست
جاییم که داره میجنگه با ماریو و زلداست (جاتون خالی الان اسمشو استارت زدم عجب intro یی داره)
حالا اینجا بذار تا چیزی میشه یه عده جبهه بگیرن و مسخره کنن. طوری میگن نمیاد و نمیشه انگار تو راک استار کار میکنن:D برید تو فرومها و سایتهای خارجی پستا و کامنتا رو بخونید میبینید خیلیا همین نظر منو دارن چون پورتای Panic Button رو برای سوییچ دیدن
دیگه وقتی پای هیت ورزی درمیونه نمیشه انتظار بیشتری داشت واقعا

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب واقعیت رو گفتم که کنسول هندهلد هم هست و ازش انقدر نباید انتظار بالا داشت درمورد گرافیک
به عنوان کسی که دارتش والا برام گرافیکش مهم نیست یا اینکه بازیهای ثرد پارتی بیان یا نه، فقط میگم اونقدریم که فکر میکنین ضعیف نیست
جاییم که داره میجنگه با ماریو و زلداست (جاتون خالی الان اسمشو استارت زدم عجب intro یی داره)
حالا اینجا بذار تا چیزی میشه یه عده جبهه بگیرن و مسخره کنن. طوری میگن نمیاد و نمیشه انگار تو راک استار کار میکنن:D برید تو فرومها و سایتهای خارجی پستا و کامنتا رو بخونید میبینید خیلیا همین نظر منو دارن چون پورتای Panic Button رو برای سوییچ دیدن
دیگه وقتی پای هیت ورزی درمیونه نمیشه انتظار بیشتری داشت واقعا
مسائل فنی دموکراسی نیست که به آرای عمومی بزاریم که آیا سوییچ میکشه یا نه. تمام عالم هم که یه حرف رو بزن لزوما اون حرف درست نیست. گرچه من نمیدونم شما کدوم فروم رو دیدی که همچین حرفی میزنن من الان تو گف دارم میبینم کاملا همه دارن به ریش رجی میخندن.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
باشه شما انقدر حرس و جوش نخور حالا.
من یکی قبول کردم اصلا نمیاد، خلاص:))

مسائل فنی دموکراسی نیست که به آرای عمومی بزاریم که آیا سوییچ میکشه یا نه. تمام عالم هم که یه حرف رو بزن لزوما اون حرف درست نیست. گرچه من نمیدونم شما کدوم فروم رو دیدی که همچین حرفی میزنن من الان تو گف دارم میبینم کاملا همه دارن به ریش رجی میخندن.

خندیدن که کاری نداره من خودمم گفتم یه عده به ریشخند گرفتن. اما اگه بخوایم منطقی از لحاظ فنی بحث کنیم یه چیز دیگه س، منم نگفتم عین اون چیز ریلستیکی که روی کنسولای میان نسلی میبینید میاد رو سوییچ. صرفا گفتم با کلی دانگرید و اپتمایز شدنش میشه. حالا این وسط میان عکس از بازی 8 بیتی میذارن یا به یه پورت داغون استناد میکنن که نمیشه حرف.
بازم میگم من خودم قبول کردم این بازی هیچ وقت برای سوییچ پورت نمیشه حتی اگه این اتفاق واقعا بیفته، امیدوارم دیگه کسی کشش نده:D

پ.ن : فرومم خواستی تاپیک همین خبر تو resetera بحث دموکراسیم نیست از لحاظ فنی حرف زدن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اینکه یه سریا واقعا فکر میکنن رد دد 2 میتونه رو سوئیچ بیاد خیلی جالبه D:

وقتی یه سری چیزها هستن که بهش فکرم نمی کنی و میبینی یکی دیگه بهش ایمان داره خیلی جالبه :D
خلاصه که بحث بیخودی بود
RDR2 که طبیعتاً نمیشه ولی این GTA V که از لحاظ فنی شدنیه :D این تیک تو نمیخواد یکم بیشتر GTAV بفروشه :D ؟
یه چمیدونم یه لباس واریو برا ترور بذارن(بهش میاد خدایی :D) یه جت آروینگ بذارن اینا بازی میفروشه دوباره جداً...

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
وقتی یه سری چیزها هستن که بهش فکرم نمی کنی و میبینی یکی دیگه بهش ایمان داره خیلی جالبه :D
خلاصه که بحث بیخودی بود
RDR2 که طبیعتاً نمیشه ولی این GTA V که از لحاظ فنی شدنیه :D این تیک تو نمیخواد یکم بیشتر GTAV بفروشه :D ؟
یه چمیدونم یه لباس واریو برا ترور بذارن(بهش میاد خدایی :D) یه جت آروینگ بذارن اینا بازی میفروشه دوباره جداً...

جان من دیگه ایمان رو از کجا درآوردی؟ :D همینطور اون دوستمون ایضا :D جدا الان طرف مقابل نیست که ایمان داره شدنی نیست؟ :D وگرنه برای من که هیچ فرقی نداره صد بار گفتم.
جالبه به خدا :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
باشه شما انقدر حرس و جوش نخور حالا.
من یکی قبول کردم اصلا نمیاد، خلاص:))

خندیدن که کاری نداره من خودمم گفتم یه عده به ریشخند گرفتن. اما اگه بخوایم منطقی از لحاظ فنی بحث کنیم یه چیز دیگه س، منم نگفتم عین اون چیز ریلستیکی که روی کنسولای میان نسلی میبینید میاد رو سوییچ. صرفا گفتم با کلی دانگرید و اپتمایز شدنش میشه. حالا این وسط میان عکس از بازی 8 بیتی میذارن یا به یه پورت داغون استناد میکنن که نمیشه حرف.
بازم میگم من خودم قبول کردم این بازی هیچ وقت برای سوییچ پورت نمیشه حتی اگه این اتفاق واقعا بیفته، امیدوارم دیگه کسی کشش نده:D

پ.ن : فرومم خواستی تاپیک همین خبر تو resetera بحث دموکراسیم نیست از لحاظ فنی حرف زدن
حرس نمیخورم بازی نمیاد رو سوئیچ شما نمیخوای حقیقت ببینی تو پست قبلیم کامل توضیح دادم حالا شما بشین منتظر باش که راکستار برا سوئیچ بازی بده:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر