استودیو اپیک گیمز تمام عناوین Infinity Blade را از فروشگاه اپل حذف کرد

Aria_P

عضو تحریریه
Jul 17, 2017
153
سری Infinity Blade استودیو Epic Games دیگر برای خرید در دسترس نیست! همکاری اپیک گیمز با کمپانی اپل سبب شده بود تا به حضور Infinity Blade در رویدادهای مختص اپل عادت کنیم. رویدادهایی که از این سری بازی برای نشان دادن افزایش قدرت‌ سری موبایل‌های هوشمند جدید اپل استفاده می‌کردند. اما در اقدامی عجیب، هر سه بازی از App Store اپل حذف شده‌اند و دیگر نمی‌توان آن‌ها را خریداری کرد. البته کسانی که پیش‌تر بازی را خریداری کرده‌ باشند همچنان می‌توانند آن را تجربه کنند ولی خریدهای درون برنامه‌ای هم در آینده کار نخواهند کرد.

Infinity-Blade.jpg

شرکت Epic Games دلیل این تصمیم را عدم توانایی استودیو در پشتیبانی از این سری بازی یاد کرد. به نظر می‌رسد که فرانچایز Infinity Blade به آخر راه خود رسیده و باید Fortnite و موفقیت‌هایش را قاتل این سری بدانیم.

Read the whole post here.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
البتنه سری Infinity Blade خیلی وقته به آخر راه خود رسیده
یک زمانی بنچ مارک بود برای خودش، منتها آخرین عنوانش 2013 اومد و بعدشم اسپین آفش Dungeons کنسل شد و کلا خبری دیگه ازش نبود

Epic هم البته خیلی داره تندروی می کنه، همه چی رو فدای Fortnite کرده، چند روز پیش توسعه Unreal Tournament هم کنسل کرد :|

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
البتنه سری Infinity Blade خیلی وقته به آخر راه خود رسیده
یک زمانی بنچ مارک بود برای خودش، منتها آخرین عنوانش 2013 اومد و بعدشم اسپین آفش Dungeons کنسل شد و کلا خبری دیگه ازش نبود

Epic هم البته خیلی داره تندروی می کنه، همه چی رو فدای Fortnite کرده، چند روز پیش توسعه Unreal Tournament هم کنسل کرد :|

خب بازی ها که نمیشه همیشه ازشون پشتیبانی کرد و باید رفت سراغ بازی های جدید دیگه!:)

بازی Unreal Tournament هم که بازی مورد علاقه خود من هست و اصلا دلیل طرفداری من از Epic همین بازی هست ولی خب من از زمان معرفی پیگیر بازی بودم و روند ساختش خیلی طولانی شد و اونقدری هم پلیر نداشت!:-s

در نتیجه من خودم موافق هستم که یه مدت استراحت به سری Unreal Tournament داده بشه و نسل بعد یه بازی مولتی پلتفرم ازش ببینم!:-bd

الان فورتنایت واقعا اندازه 10 تا بازی بزرگ پلیر داره و حق بدین که تمرکز Epic روی این بازی باشه!:-"

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
واسه یادبود این بازی سلاح اورپاور infinity blade رو هم به فورتنایت اضافه کرد. رسما هر نوبی که بتونه این از جنگ سر این سلاح جون سالم بدر ببره یه Victory Royal با تعداد kill بالا براش تضمین شدس نیاز به بیلد هم نداره. :D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
من بیشتر فکر میکنم به خاطر این فروشگاه جدید اپیک هست که درست کردن و میخوان بیارن رو استور خودشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر