رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین عناوینی که تاریخ عرضه ندارند، بیشتر منتظر کدام هستید؟ (انتخاب تا 3 مورد)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Cyberpunk 2077

• Death Stranding

• Final Fantasy VII Remake

• Ghost of Tsushima

• Halo Infinite

• Metroid Prime 4

• Nioh 2

• The Elder Scrolls VI

• The Last of Us Part II

• سایر موارد

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2018-12-10_000824.jpg

درود <:-P
طبق رسم هر ساله، با رسیدن به آخرین ماه سال میلادی قراره یه نگاهی به سال آینده داشته باشیم و با هم موردانتظارترین بازی‌های سال رو از دید کاربران بازیسنتر انتخاب کنیم. حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2019 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و یه جورایی آینده‌ی روشن صنعت گیم رو مورد بررسی و تحلیل قرار بدیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری سه سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2019 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2019 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2019 تایید نشده‌اند مثل: The Last of Us Part II - Ghost of Tsushima - Death Stranding - Cyberpunk 2077 - Metroid Prime 4 - Halo Infinite و...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2019:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2019 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2019 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2019 اعلام میشه.
LET THE VOTING BEGIN ! :D
نتایج نهایی:

لیست 10 عنوان موردانتظار 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر:
(جمع امتیازها با رنگ سبز مشخص شده)

10. DOOM Eternal

43

9. Days Gone

48

8. Gears 5

55

7. Ori and the Will of the Wisps

61

6. The Outer Worlds

62

5. Crash Team Racing: Nitro-Fueled

65

4. Devil May Cry V

97

3. Metro Exodus
103

2. Sekiro: Shadows Die Twice
138

1. Resident Evil 2

159

لیست کامل:

Resident Evil 2 - 159
Sekiro: Shadows Die Twice - 138
Metro: Exodus - 103
Devil May Cry V - 97
Crash Team Racing: Nitro-Fueled - 65
The Outer Worlds - 62
Ori and the Will of the Wisps - 61
Gears 5 - 55
Days Gone - 48
Doom Eternal - 43
Kingdom Heart III - 42
Control - 36
Mortal Kombat 11 - 31
RAGE 2 - 27
Shenmue III - 18
Wolfenstein: Youngblood - 18
Division 2 - 17
Anthem - 15
Dreams - 12
Catherine: Full Body - 12
Code Vein - 11
Fire Emblem: Three Houses - 10
Wasteland 3 - 9
The Sinking City - 9
Super Meat Boy Forever - 8
Babylon's Fall - 8
Concrete Genie - 7
Ancestors: The Humankind Odyessey - 7
Streets of Rage 4 - 6
Dead or Alive 6 - 6
Luigi's Mansion 3 - 6
Ace Combat 7 - 6
A Plague's Tale: Innocence - 6
Animal Crossing - 5
Bloodstained: Ritual of the Night - 5
Onimusha: Warlords - 4
Man of Medan - 4
Psychonauts - 4
Judgement - 4
Total War: Three Kingdoms - 4
Dragon Quest XI S - 4
Skull and Bones - 4
Twin Mirror - 4
Trials: Rising - 3
Dying Light 2 - 3
New Super Mario Bros Deluxe - 3
Granblue Fantasy Relink - 3
Far Cry: New Dawn - 3
Travis Strikes back: No More Heroes - 3
Medievil - 3
Desperados III - 2
Star Wars: Jedi Fallen Order - 2
Left Alive - 2
My Friend Pedro - 2
Samurai Shodown - 2
Anno 1800 - 2
Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - 2
God Eater 3 - 1
Dark Devotion - 1
Biomutant - 1
Spelunky 2 - 1
Creaks - 1
VANE - 1
Tales of Vesperia: Definitive Edition - 1
Steins;Gate - 1
Crackdown 3 - 1

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
1- Sekiro : Shadows Die Twice

مگه میشه استاد بازی جدید بده و آدم منتظرش نباشه؟:D با ستینگ جدید بازی و همچنین اضافه کردن قسمت عمودی به کمبت قشتگ عمق گیمپلی چندین برابر شده. داستان بازی مثه بازیای دیگه اش مرموزه و خودمون باید کم کم و طی سالیان متمادی کشف کنیم هر گوشه شو:D ولی سورد پلی و استفاده از دست دوم، بازی رو برای ورود بازیبازای جدید خیلی باز کرده. به شدت منتظر عرضه شدنش توی عید هستیم:D

2-The Outer Worlds

حدس بزنین کی برگشته تا دنیای اکشن-آر پی جی ها رو به خاک و خون بکشه؟:D بله، آبسیدین. قراره خاطره fallout 76 رو خیلی سریع بشوره ببره و کلی حال کنیم باهاش و خاطرات نیووگاس زنده بشه. نمایش گیمپلی بازی به شدت چسبید و فقط منتظر عرضه شدن و شیرجه زدن توشم:D

3-Resident Evil 2
برگشت و بازسازی یکی از بهتری بازی های تاریخ اتفاق خیلی کمی نیست. تازه با توجه به خود اومدن کپکام توی این چند ساله و مخصوصا شماره هفتم که بزرگترین سورپرایز 2017 بود برام. برگشت به راکون سیتی و بازی با سه تا از بهترین شخصیت های بازی های رایانه ای خیلی حال میده. خوبیش اینه بازی کمتر از 2 ماه دیگه میاد و قرار نیست زیاد دق کنیم:D

4-A Plague Tale: Innocence
یکی از خوشآیند ترین اتفاقات پارسال آشنا شدن با همین بازی بود. همون حسی رو به بازی دارم که قبل از اومدن هلبلید داشتم. روایتی مخوف از یکی از بدترین دوران انسان ها و تعریف کردن داستانی درمورد خانواده و نجات پیدا کردن از اون وضعیت اسفناک. طراحی، محیط ها و همه چی میگه یکی از بهترین بازی های خواهد بود که کسی زیاد سراغش نمیره ولی لذت عیجبی خواهد داد. فقط منتطریم و لحظه شماری میکنیم برا اومدنش

5-Metro: Exodus
دنباله یکی از مورد احترام ترین فرنچایز های این چند سال اخیر. با بزرگ تر شدن محیط و رفتن به فضاهای جدید، گیم پلی هم کلی بزرگ تر شده و امکانات خیلی بیشتری برای پیشروی توی بازی به وجو اومده. گرافیک بازی هم خیلی خوب شده و بالاخره داستان این سری هم قراره احتمالا به بهترین شگل ممکن خودش به آخر برسه.

6-Gears 5
چنتا بازی شوتر سوم شخص درست حسابی مگه مونده تو بازار که نخوایم برای گرز 5 منتطر نمونیم؟ با اون پشتوانه سه گانه و شماره چهارم قابل قبول منتظر دنیال کردن ادامه داستان هستیم و قراره کلی لوکاست رو تیکه پاره کنیم:D

7-Control
بازم سم لیک و بازم یه بازی دیگه که مطمئنا خوب خواهد بود. حتی کوآنتوم هم که بین بازیای رمدی داستان و روایت خوبی نداشت ،بازم یه سر و گردن از بازیای هم سبکش بالاتر بود. حالا با بودن یه زن توی مرکز بازی و گشتن توی دفتر cia با کلی اتفاق که قراره کشف کنیم واقعا هیجان انگیزه.

8-Days Gone
یکی از کسایی هستم که واقعا با بازی حال کزدم و عاشق این شدم که سوار موتورم بشم و برم جای جای بازی زامبی بترکونم و بفهمم سر این دنیای فلاکت زده چی شده. سیستم کرفت فان و موتور سواری روون بازی در کنار گرافیک خوب بازی هم مزید بر علت شده که منتظر بازی باشم. احتمالا خیلی ها از همین الانم انگ تکراری بودن میزنن ولی احتمالا با یه بازی سرگرم کننده مواجه خواهیم شد.

9-The Sinking City
میراث لاوکرفت تو سال 2019 هم ادامه پیدا میکنه خداروشکر:D با اومدن coc و این بازی واقعا زمان خوبی برای طرفداری لاوکرفت توی مدیوم بازی هاست. سینکینگ سیتی هم تا اینجا نمایشای خیلی خوبی داشته و نوید یه ماجراحویی خیلی عحیب غریب توی داستان های لاوکرفت رو میده که کلی حال قراره بده :D

10- Twin Mirror
یکی از بهترین داستانگوهای این نسل قطعا dontnod هست و تمام. با lis که کلی حال کردیم و vampyre هم با اینکه کم مشکل نداشت ولی محیط های خفه و npc های به شدت زنده بازی هنوز زیر زبونمه. حالا قراره به کلی یه تجربه جدید ارایه بدن و چه بهتر که رفتن سراغ موضوعاتی که من عاشقشم. از حاطرات تا ذهن های آشفته شخصیت ها. قراره گیمپلی هم باز تر باشه که خیلی به تعامل با دنیای بازی کمک میکنه وامیدوارم زود تر بیاد.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خوبه نظرسنجی رو گذاشتید نبود TLOU و‌Death Stranding و CP واقعا خیلی بی ذوق میکرد این انتخاب ها رو .

قبل از اینکه لیستم رو بنویسم یه نکته بگم که از جای دادن بازی های انلاین مثل Anthem و‌The Division جلوگیری میکنم در لیست ، چون قبلا این بازی هارو تو لیستم در سال های قبل نوشتم و طبیعتا در لیست مورد انتظارترین های من هستند همیشه . و کلا بازی های که هر سال میخرم مثل کالاف و فیفا و دی ال سی های Destiny ‌و... مورد انتظار من هستند همیشه و میخوام به جوون ها یکم میدان بدم تا بهتر دیده بشن ، گرچه شاید انتظار کشیدن برای بازی های نام برده از جوون ها اهمیت بیشتری دارن برام :D ولی خب رای گیریه و فیفا به رای نیاز نداره :D

مورد انتظار های من برای سال ۲۰۱۹ با تبصره های ذکر شده

1- Sekiro : Shadow Die Twice
کلا میازاکی و FS هرچی بسازن ، در قلب ما جای دارن و همیشه یکی از بهترین لحظه های زندگی من با آثار ایشون رقم خورده .

2- Resident Evil 2 : Remake
نسخه اصلی بازی رو روی PS1 شاید حدود ۱۰-۱۵ بار تموم کردم ، بعد از اون با شبیه ساز چندین و چند بار روی PC رفتم و خلاصه خیلی از تجربه اش لذت بردم و حس نستالژی عمیقی به این بازی دارم . کلا هر چی اویل بوده تا حالا بازی کردم اونم نه یک بار نه دوبار چندین و چند بار و خیلی خیلی خیلی منتظرم تا تجربه کنم .

3- Code Vien
این‌ IP کاملا جدیده ، اما چیزی که باعث شده توی این لیست ، خالق گزینه اول لیست من هستش ، کلا بازی های که از سری سولزبورن تاثیر بگیرن پیس اف شت هم باشن دوست دارمشون :D اینم همینطور . گرچه این به نظرم قراره خیلی بهتر از این حرفا باشه و از زمان نمایش بازی برای اولین بار منتظرش هستم ، خیلی هم گذشته و خیلی هم داره تاخیر میخوره x-(و اینکه کلا همیشه از ارزوهام بوده یه بازی با المان های سولز تو دنیای انیمه و ...

4- Metro Exodus
برای یک طرفدار اتمسفر اخرالزمانی ، مترو همیشه یک انتخاب عالی بوده در گذشته . واسه نسخه جدیدش بسیار هیجان دارم و اون گرافیک ذوب کننده سخت افزارهای کامپیوتر های شخصی و اتمسفر سیاه و تاریکش و ... دیدار دوباره با ارتیوم و گشت زنی در تونل های وحشت و فندکی که تارهای بی شماره عنکبوت رو شعله ور میکنه و شات گان دو لولی که برای پخش کردن لاشه های عقرب های غول پیکر بسیار نفس گیره .

5- Devil May Cry V
نسخه اخرش که توسط Ninja Theory ساخته شد نتونست مثل نسخه های قبلی برای من دلنشین باشه ، اگه نسخه قبل رو بازی نمیکردم قطعا تو لیست جایگاه بالاتری داشت الان ، اما خب دویل هست و دانته و کلا همه جوره عاشق این بازی و استایلش هستم .

6- Days Gone
همون مورد اخرالزمانی که تو توضیحات مترو بهش اشاره کردم . بازی یه سری ایرادات داره برام ولی خب در حالت کلی انقد از نمایش هاش لذت بردم که جزو مورد انتطار ترین های من قرار بگیره

7- Rage 2
خشونت ، سیستم تخریب پذیری ، گرافیک عالی ، ماشین سواری مخصوص تو دشت و بیابون ، گان پلی ، همه چیزش عالیه

8 - ORI 2
نسخه اولش رو انقد دوست داشتم که بارها بازی کردم ، بازی ۲ بعدی که اصلا شبیه بازی های ۲ بعدی نیست خیلی عمیق تر و پیچیده تر هستش ،

9- Kingdom Hearts III
فقط یک کلمه “ عشق “ :x

10- Dreams
هیچی از بازی نمیدونم ، فقط به خاطر اعتبار MM که شاید شاهکاری مثل LBP رو عرضه کنه ، براش منتظرم . یادمه از LBP هیچی نمیدونستم ، عکسش رو دیدم ، جالب بودم خریدمش ، و دیگه عاشقش شدم . برای اینم همچین حسی دارم .

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
جورنی رو سونی روی PC منتشر نمیکنه. ناشر نسخه PC شرکتی به اسم Annapurna Interactive هست.

درسته ناشر بازی سونی نیست ولی همین الان هم تمامی حق و حقوق IP و نشرش در اختیار سونی هست
اگه ب پیج استور سر بزنید با این نوشته مواجه میشید:

rluh_2018-12-11_07-43-29.jpg

البته قبلا اگر موافق عرضه انحصاریها برای هیچ پلتفرم دیگه ای نبودم ولی الان فکر می کنم بد نیست اگر حداقل بعده یک سال همون انحصاری های ترپیل A هم ب پلتفرمی مثل PC بیان
تا حداقل یکبار هم خارج از محدودیتها شاهد قدرت نمایی این عناوین باشیم

• Like
Reactions: vaan 2

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
جالبه رفتم تو تاپیک پارسال با وجود گاد و رد دد دیدم هیچ بازی ای مورد انتظاری نداشتم! حالا فرض کنید امسال داشته باشم! :smiley: دوسال پیش خیلی منتظر پرسونا 5 بودم اما وقتی بازی اومد و فهمیدم حداقل 100 ساعت زمان لازمه تموم بشه کلا نظرم عوض شد و تا روز امروز هنوز جرات نکردم برم سمتش!:D ازینا که بگذریم اینقدر بازی مورد انتظار دو سه سال پیش مونده که هنوز وقت نشده بازی کنم یا کلا موقع عرضه اصلا اون حس قبل رو بهشون نداشتم و بیخیالشون شدم! امسال اما لیست مورد انتظارم رو مینویسم ولی به احتمال خیلی قوی سال دیگه که بیام لیستم رو نگاه کنم به جمله ی چی فکر میکردم چی شد برسم!
1. Gears 5 (کاش of war رو برنمیداشتن)
کلا علاقه ی خیلی زیادی به سری گیرز او وار دارم این علاقه هم بخاطر سه گانه ی اوله که کلی باهاش خاطره دارم. شماره ی چهارم یه پسرفت بود برای سری و حقیقتش رو هم بخواین احساس خوبی نسبت به شماره ی جدید ندارم!(با اینکه تو تریلر تغییراتی خوبی تو شخصیت پردازی و فضای بازی داده بودند) اما اینکه حالا چرا اوردم شماره ی اول مورد انتظارم بخاطر همون علاقه ی قبلی است که هنوز گرز بین بازی های سال دیگه رتبه ی بالاتری برام داره.
2. kingdom of Hearts III
این از همون بازی هایی یه که هیچ ایده ای ندارم نسبت بهش و فقط باید بازیش کنم:D فانتزی و تخیلی ای که تو بازی موج میزنه خداست! از تریلرهای بازی خیلی خوشم اومد و حس خیلی خوبی بهم میده. امیدوارم فقط مثل پرسونا 100 ساعت گیم پلی نداشته باشه!
3. Days Gone
قطعا دیز گان بازی ای خواهد بود که تو ایده میمونه و در اجرا در بهترین حالت یه اثر متوسط میشه. اما به شدت از ستینگ بایکر اخرالزمانی خوشم میاد و فقط خداکنه جوری نباشه که میکانیزم های بازی رو مخ گیمر باشه!
4. DmC V :-"
کلا خوشم میاد از دنیای اهریمنی، موسیقی متال و هک اند اسلش ناب . از سری هم فقط همون نسخه ی رانده شده ی نینجا تعوری رو بازی کردم که کلی هم کیف کردم باهاش. قطعا قبل از نسخه ی پنجم سری های اصلی رو بازی میکنم. زیاد هم تریلر از بازی ندیدم تا چیزی از قبل برام لو نره.
5. sekiro shadow die twice
بلادبورن از بهترین های این نسل بود و فرام سافتور نشون داد چطور میتونه از حس مازوخیسمی همه ی ما به بهتر نحو احسنت استفاده کنه:D
6. metro exudos
بازی خفنیه!
...............
بازی هایی مثل
the outer world
the ancestors human odyssey
resident evil 2
control
اینا میرن در مجموعه ی "بیاد ببینیم چی میشه" مثلا رزیدنت اویل ها رو هنوز کامل بازی نکردم و هیچ ایده ای نسبت به سری ندارم و تا نسخه های کلاسیکش رو نرفتم قطعا نمیرم سمت رزیدنت 2. the outer world احتمالا عرضه بشه کلی باهاش کیف کنم ولی فعلا حس یه rpg اول شخص فضایی رو ندارم! the ancestors هم هنوز مبهمه برام با اینکه خیلی منتظرشم. control هم که خاک تو سر سم لیک و رمدی ولی بازیش میکنم!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
1. Wolfensetin YoungBlood
شوتر شماره‌ی یکِ 2019 :D با اینکه تقریبا ازش چیزی ندیدیم ولی اگه مثل Old Blood باشه پس بقیه‌ی شوترا باید جمع کنن برن پی کارشون :D مثل OB چندتا زامبی آتیش‌گرفته هم اون وسط بین دشمنا بزارن تا تیکه پاره کنیم، دیگه همه چی تکمیله...فقط مشکل اینه که با BJ توی این نسخه بازی نمی‌کنیم...امیدوارم بعد از یه بار تموم کردن بازی، شخصیت در دسترس قرار بگیره و یه بار هم با خودش لعنتیش (که پیر و غرغرو شده احتمالا!) بازیو تجربه کنیم...اون چالش‌های Old Blood رو هم بدجوری می‌خوام برگردن...توی بعضی مراحل باید تقریبا همه رو هدشات می‌کردی تا بالاترین امتیاز رو می‌گرفتی :D
============
2. DOOM Eternal
محیط‌ها شدیدا بزرگتر + قابلیت‌ها و اسلحه‌های خفن‌تر و بیشتر + دو برابر دشمن + DoomSlayer خفنتر از همیشه + Invasion Mode + بقیه‌ی موارد :D
=========================
3. Crash Team Racing: Nitro Fueled
رویای به حقیقت پیوسته...با تشکر از اکتیویژنِ لعنتی :))
=============
4. Resident Evil 2
به لطف کپکام 2019 حداقل یه Survival Horror خفن داریم و مثل امسال خشکسالی نیست.
=====================
5. Sekiro: Shadows die Twice
طراحی مراحل خفن + دشمنای خفن + سیستم مبارزات خفن‌تر...بنظرم از همین الان یکی از نامزدای اصلی GOTY سال بعده <:-P
=======
6. RAGE 2
خودمم انتظار داشتم رتبه‌ی بالاتری داشته باشه ولی جا نیست :D گان‌پلیِ DOOM + جهان‌باز Mad Max = واسه خودم ساخته شده اصلا :D
============
7. Metro Exodus
پارسالم توی لیست بود...شدیدا منتظرم ولی از وقتی تاخیر خورده و تریلراشم چندان جذاب نبوده، فعلا همین رتبه براش خوبه...ولی کلا بعید می‌دونم از عالی کمتر باشه...فقط نگران فروششم...بد موقعی عرضه میشه.
==============
8. The Outer Worlds
اینم انتظار داشتم رتبه بالاتری داشته باشه ولی راستش چندان براش هایپ نیستم :D یعنی یه جورایی جا برای هایپش نیست...شوترای لعنتی 2019 همه‌ی هایپ رو به خودشون اختصاص دادن...
ولی کلا اگه بازی یه ویژگی نوآورانه‌ای چیزی داشت که کنجکاوم کنه، رتبه‌اش می‌رفت بالاتر...یه جورایی خیلی Safe هست :D تقریبا همون ویژگی‌های خفنی که از Obsidian انتظار داریم و همون RPG خفنی که سالها منتظرش بودیم...فقط یه چاشنی اضافه کم داره بنظرم...که امیدوارم در تریلرهای بعدی ببینیم.
============
9. Man of Medan
بهترین سازنده‌های بازیهای تعاملی (بدون داشتن ادعا!) + اتمسفر خفن + گرافیک عالی = انتظار بالا :D
===========
10. Days Gone
بقیه‌رو نمیدونم ولی به Bend ایمان دارم :D یکی از بهترین نسخه‌های Uncharted رو ساختن + سایفون فیلتری که هممون بهش ارادت داریم.
از نمایش‌های بازی هم شدیدا راضی بودم...بنظرم با اینکه تم بازی کلیشه‌ای به نظر می‌رسه اما رویکرد گیم‌پلی برای یه بازی‌ زامبی آخرالزمانی منحصربفرده و تا حالا شبیه‌اش رو تجربه نکردیم...از اونجایی که بازی تاخیر حسابی خورده و تقریبا تکمیل به نظر می‌رسه، انتظار دارم سطح Polish‌ خیلی بالایی داشته باشه و با مشکل فنی خاصی برخورد نکنیم.

از من بعیده که Control توی لیست نیست...بشدت منتظرشم ولی واقعا جا نیست :))
New Dawn هم شدید منتظرشم :)) هر چقدر هم بد به نظر برسه، بازم Far Cry هست و بدجوری گیم‌پلی‌اش فان بنظر می‌رسه. پس از من بعیده که منتظرش نباشم :D خوشحالم FC سالانه شده تقریبا >:):D
Dreams و Bloodstained و Ori و Concrete Genie و چندتا بازی ایندی دیگه هم هست :)) آخرشم فرصت نمیشه نصف لیست رو بازی کنم >:) :| :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
زحمت شمردن رای ها با دوستمون علیرضا هست ولی خیلی جالب میشه اکتیویژن با کرش و sekiro تبدیل به موردانتظارترین ناشر 2019 بشه :D

تازه یک MW4 معرفی نشده هم داره

• Like
Reactions: FUTURE

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
زحمت شمردن رای ها با دوستمون علیرضا هست ولی خیلی جالب میشه اکتیویژن با کرش و sekiro تبدیل به موردانتظارترین ناشر 2019 بشه :D

تازه یک MW4 معرفی نشده هم داره
میزان رای های Re2 Remake و DMCV فک کنم از مجموع CTR و Sekiro به مراتب بیشتره و Capcom به نظر میرسه مورد انتظارترین هست .

تازه دیدم یه سری Onimusha warlord رو توی لیستشون قرار دادن :D
کلا از سال ۲۰۱۸ به این طرف کپکام هم به لحاظ موفقیت فروش و تجاری هم از نظر منتقدین داره خوب پیش میره
با مانستر که عالی شروع کرد و به نظرم Re2 و‌DMCV عالی عمل میکنن در ادامه . و برای خودم که کپکام حدودا یک ساله که بازی‌هاش مورد انتظاره :x

برام جالب بود بدونم تا اینجا کدوم مورد انتظاره ، رفتم رای هارو نگاه کردم ، فقط اونایی که بیشتر مورد انتظار بودن رو شمردم تا اینجا و همچنین اونایی که فقط خودم دوست دارم :p

1- RE2Remake
2-Sekiro: Shadow Die Twice
3-DMCV
4- Metro Exudes
5- Gears5
6- Outer world

Code Vien فقط ۸ امتیاز که ۳ تاش رو خودم دادم :-w Shame

• Like
Reactions: Ali Venom

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
جالبه تو نظرسنجی بازی هایی که هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارن هستن ولی بازی مثل sekiro نیست :|
بدون احتساب بازی هایی مثل لست اف اس و دث استرندینگ و ... فعلا مورد انتظارترین قطعا برای من sekiro ئه و بقیه ام کلا تو حاشیه ان

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
جالبه تو نظرسنجی بازی هایی که هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارن هستن ولی بازی مثل sekiro نیست :|
بدون احتساب بازی هایی مثل لست اف اس و دث استرندینگ و ... فعلا مورد انتظارترین قطعا برای من sekiro ئه و بقیه ام کلا تو حاشیه ان
چون نظرسنجی برای بازی‌هایی هست که تاریخ انتشار ندارن! بقیه بازی‌ها رو دوستان در طول تاپیک دارن لیست می‌کنن بر اساس نظر شخصی که دوستمون علیرضا قرار هست زحمت بکشه و نتیجه نهایی رو بر اساس فرمولی که توی پست اول هست محاسبه کنن.

• Like
Reactions: FUTURE and s.snake2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بی ربط به این تاپیک نیست ولی استیم یه فیلتر جدید گذاشته که نشون میده چه بازی هایی بیشترین Wishlist رو شدن از طرف کاربرها که جالب هست:D

1. Sekiro
2. RE2
3. Metro Exodus
4. DMC5
5. Total War: Three Kingdoms

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر