رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر

از بین عناوینی که تاریخ عرضه ندارند، بیشتر منتظر کدام هستید؟ (انتخاب تا 3 مورد)

• Bayonetta 3

• Beyond Good & Evil 2

• Cyberpunk 2077

• Death Stranding

• Final Fantasy VII Remake

• Ghost of Tsushima

• Halo Infinite

• Metroid Prime 4

• Nioh 2

• The Elder Scrolls VI

• The Last of Us Part II

• سایر موارد

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
2018-12-10_000824.jpg

درود <:-P
طبق رسم هر ساله، با رسیدن به آخرین ماه سال میلادی قراره یه نگاهی به سال آینده داشته باشیم و با هم موردانتظارترین بازی‌های سال رو از دید کاربران بازیسنتر انتخاب کنیم. حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2019 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و یه جورایی آینده‌ی روشن صنعت گیم رو مورد بررسی و تحلیل قرار بدیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری سه سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2019 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2019 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2019 تایید نشده‌اند مثل: The Last of Us Part II - Ghost of Tsushima - Death Stranding - Cyberpunk 2077 - Metroid Prime 4 - Halo Infinite و...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2019:
(لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2019 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2019 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌ گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2019 اعلام میشه.
LET THE VOTING BEGIN ! :D
نتایج نهایی:

لیست 10 عنوان موردانتظار 2019 از نگاه کاربران بازیسنتر:
(جمع امتیازها با رنگ سبز مشخص شده)

10. DOOM Eternal

43

9. Days Gone

48

8. Gears 5

55

7. Ori and the Will of the Wisps

61

6. The Outer Worlds

62

5. Crash Team Racing: Nitro-Fueled

65

4. Devil May Cry V

97

3. Metro Exodus
103

2. Sekiro: Shadows Die Twice
138

1. Resident Evil 2

159

لیست کامل:

Resident Evil 2 - 159
Sekiro: Shadows Die Twice - 138
Metro: Exodus - 103
Devil May Cry V - 97
Crash Team Racing: Nitro-Fueled - 65
The Outer Worlds - 62
Ori and the Will of the Wisps - 61
Gears 5 - 55
Days Gone - 48
Doom Eternal - 43
Kingdom Heart III - 42
Control - 36
Mortal Kombat 11 - 31
RAGE 2 - 27
Shenmue III - 18
Wolfenstein: Youngblood - 18
Division 2 - 17
Anthem - 15
Dreams - 12
Catherine: Full Body - 12
Code Vein - 11
Fire Emblem: Three Houses - 10
Wasteland 3 - 9
The Sinking City - 9
Super Meat Boy Forever - 8
Babylon's Fall - 8
Concrete Genie - 7
Ancestors: The Humankind Odyessey - 7
Streets of Rage 4 - 6
Dead or Alive 6 - 6
Luigi's Mansion 3 - 6
Ace Combat 7 - 6
A Plague's Tale: Innocence - 6
Animal Crossing - 5
Bloodstained: Ritual of the Night - 5
Onimusha: Warlords - 4
Man of Medan - 4
Psychonauts - 4
Judgement - 4
Total War: Three Kingdoms - 4
Dragon Quest XI S - 4
Skull and Bones - 4
Twin Mirror - 4
Trials: Rising - 3
Dying Light 2 - 3
New Super Mario Bros Deluxe - 3
Granblue Fantasy Relink - 3
Far Cry: New Dawn - 3
Travis Strikes back: No More Heroes - 3
Medievil - 3
Desperados III - 2
Star Wars: Jedi Fallen Order - 2
Left Alive - 2
My Friend Pedro - 2
Samurai Shodown - 2
Anno 1800 - 2
Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy - 2
God Eater 3 - 1
Dark Devotion - 1
Biomutant - 1
Spelunky 2 - 1
Creaks - 1
VANE - 1
Tales of Vesperia: Definitive Edition - 1
Steins;Gate - 1
Crackdown 3 - 1

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
در مورد بازیهای آینده‌ای که تاریخ انتشار 2019 ندارن به زودی یه نظرسنجی سر در تاپیک می‌زنم که موردانتظارترین بازیِ کلا آینده هم از نظر کاربرا مشخص بشه و دیگه همه راضی باشن :D
یه نکته‌ی دیگه اینکه در مورد تاریخ عرضه‌ی DOOM Eternal شک داشتم! هممون می‌دونیم که به احتمال زیاد بازی 2019 عرضه میشه ولی خود بتزدا به صورت رسمی به 2019 اشاره نکرده بود، به همین دلیل ویکیپدیا هم ثبتش نکرده بود...ولی الان رفتم یه سر به فروشگاه خود بتزدا زدم دیدم زده که بازی در سال 2019 عرضه میشه...پس می‌تونید توی لیست خودتون بازیو بیارید. خلاصه اگه چنین موردی بود که ناشر خودش رسما توی سایتش تاریخ 2019 زده (آمازون و فروشگاه‌های دیگه نه...فقط خود ناشر) پس اطلاع بدید و صرفا به لیست ویکیپدیا بسنده نکنید.
یه نمونه‌ی دیگه‌ای که 2019 عرضه میشه ولی توی لیست ویکیپدیا نیست Biomutant هست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
برای سال آینده زیاد منتظر بازی خاصی نیستم... نمیدونم بازی ها در حد و اندازه این یکی دو ساله نیستن یا قیمت بازی ها منو سرد کرده:(
1. Outer World
نمایشش خیلی چسبید بهم. خیلی امید دارم بتونه اون چیزی رو که از ME:A انتظار داشتم ولی بایوور و EA گند زدن بهش رو این یکی انجام بده:x
2. Catherine: Full Body
متاسفانه نسل قبل اصلا نشد بازیش کنم(پلی3 نداشتم) ولی خب تیمی که پشت بازی هستن رو خیلی دوست دارم و حالا که فرصتی پیش اومده تا با کیفیتی بهتر بشه تجربه اش کرد شدیدا منتظرشم:x
پ.ن: بازی تاریخ ریلیز ژاپنیش برای 2019 ـه ولی خبری از تاریخ برای عرضه ی جهانیش نیست:-"
3. Mortal Kombat 11
مورتال کمبته دیگه نمیشه منتظرش نبود:D با این که MK:X مشکلات ریز و درشت زیاد داشت امیدوارم اینجا دیگه اونا تکرار نشه و یه فایتینگ کامل رو ارائه کنن>:)
4. CTR
چیزی نمیشه گفت:D
5. Control
چیز خاصی از بازی ندیدم ولی خب همیشه به خاطر مکس پین 1 و 2 و همچنین آلن ویک به بازی های رمدی امید دارم;;)
======
خیلی دوست داشتم Ghost of Tsushima رو بذارم توی رتبه ی اول و از عشقم بهش داستان سرایی کنم ولی خب فعلا تاریخ نخورده:(
===========

کلا تنظیمات گیم پلی پرسونا 3 و 4 یکی بودن صرفا توی پرسونا 4 امکان کنترل پارتی تو مبارزات اضافه شد و چیزی نبود که کسی بخواد جا بخوره
اینکه شما حتی از عدم وجود چک پوینت توی بازی خبر نداشتی و نمیدونستی امکان اسکیپ کردن هم نیست نشون میده که هیچ نسخه ای رو نرفته بودی و الکی نمیخواد داستان تعریف کنی:-@
بعدشم خیلی زشته وقتی یه فردی مثل شما ویبو بودنشو تو انجمن جار زده بیاد به کسی که هیچ شناختی ازش نداره برچسب نرد بودن بزنه... سعی کن خودتو کنترل کنی، چیز خاصی نشده که... صرفا اومدی خودتو خیلی کووول نشون بدی که نشد ایشالا دفعه بعدی کسی متوجه نمیشه;;)
قبل از هر چیز مثلا من بگم هایپ پرسونا ۵ بودم ! قراره جایزه ای چیزی بهم بدن ، عکسم رو بزارن تالار مشاهیر ، یا خود هاشینو قراره شخصا بیاد ازم تقدیر کنه !! جای دیگه جز اینجا من تا حالا این حرف رو زدم !! تاپیک مورد انتظار ها بود باعث شد یاد ۳،سال کذشته بیفتم !! وقتی میگم نرد هستید ناراحت نشید ، چون تعریف نرد رو بالقوه به نمایش گذاشتید !

طبق همین منطق من تا حالا گاد ۱،۲،۳ رو از نزدیک ندیدم !! چون تو تاپیک گاد ۲۰۱۸ چندین باز در مورد گیم پلی !! لول اپ و گرفتن زره سوال پرسیدم !! فکر کنم این شماهایید که پرسونا ۳ اختمالا ندیدید! با این تعریفی که از تشابه دو بازی میکنید

حیف بخش های مربوط به خرید و فروش بازیا رو برداشتن تا بزارم براتون از کی دنبال خرید پرسونا ۴ گلدن بودم !!! اصلا چرا من یه شبه باید متحول بشم بزنه به سرم برم پول بازی غیر معمولی مثل پرسونا رو بخرم ( حالا اگه پلاس شده بود ((حداقل تا اون تاریخ نشده بود بعدشو نمیدونم))، باز میشد گفت ، فلسفه بازی کردنش مفت باشه کوفت باشه بود )

عدم وجود چک پوینت !! همون پرسونا ۳ هم تو تارتاروس تو هر چند طبقه یه چک پوینت داشت ، دقیقا یادم نیست هر ۵ طبقه یا ده طبقه بود !! همون پرسونا ۴ هم تو tv طبقه میانی و طبقه اخر چک پوینت به حساب میومد ! جالبه !

شما جدا نمیدونی تو پرسونا ۴ گلدن امکان اسکیپ کردن همه گفتگو ها و دمو ها و همه چیز هست؟

ضمن اینکه هر کی اومد و هر چیزی گفت ، شما که تاریخ عضویتت تو این انجمن از پرسونا ۴ بازی کردن من کوتاه تره ، خواهش دارم وارد اینجور بحثا نشو طبق منطق خودتون !

ضما اینکه پرسونا که هیچی من اصلا نمیدونستنم اتلوس چی هست که به لطف نرد های عزیز باهاش اشنا شدم

........

این اخرین جواب من بود ، بیشتر از این تاپیک رو خراب نکنیم، نیازی هم نمیبینم چیزی رو ثابت کنم ، شما هم بهتره این ضیافتتون رو ببرید همون کانالای تلگرامیتون ، شاید کمی تخلیه شدید

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
1. Resident Evil 2
البته اینقدر ویدیو دادند که یکم هایپش کم شده ولی بازم هنوز سالاره! اصلا یکجورایی پرستاره ترین بازی نسل هشتم هست (شخصیت های ارژینال نه مثل KHIII)

2. Ori and the Will of the Wisps
بازی با اینکه دو بعدی هست ولی یک پکیج خیلی کامله از داستان گرفته تا گیمپلی درگیر کننده و گرافیک خفن و ...

3. Gears 5
تو روزگاری که همه بازیهای سوم شخص تبدیل به ادونچر شدند هنوز یک شوتر خوبه باقی بمونه، به کوالیشن هم با توجه به نیمه دوم گیرز4 واقعا امید دارم

4. Sekiro: Shadows Die Twice
به نظرم از همه ساخته های میازاکی پرفروش تر میشه چون تونسته در کنار رضایت اکثریت فنهای قدیمی، نظر غیر سولز
بازهایی مثل من رو هم جذب کنه

5. Devil May Cry V
تا قبل تجربه دمو جاش رتبه سوم چهارم بود ولی بعده دمو یکم امد پایین :D هرچند میدونم زمان عرضه نظرم برمیگرده :D

6. Ancestors: The Humankind Odyssey
کلا این بنده خدا پاتریس دسیلت جزه کارگردان های اندرریت صنعت هست و یک ده سالی از عمرش پای کش و قوس هایی که با یوبیسافت داشت هدر شد و بدتر از اون تقریبا یک بازی کامل ش هیچوقت عرضه نشد

7. Bayonetta 3
نسخه اول رو من با بکوارد تونستم کامل تجربه کنم و باید بگم wow خیلی خفن بود ولی دیگه باقی نسخه هاش رو نتونستم و نمیتونم تجربه کنم متاسفانه، اگر میتونستم رتبه اش بالاتر میرفت

8. Kingdom Hearts III
یکجورایی مثل اشه شله قلم کار میمونه و هرچی تونستن ریختن توش :D البته از دید منی که تا حالا هیچ نسخه سری رو تجربه نکردم و خب تجربه های جدید رو دوست دارم. به نظرم باحال میشه هرچند مثل اینکه فهمیدن داستانش خیلی داستانه :D

9. Crash Team Racing Nitro Fueled
دروغ نباشه اندازه باقی بچه ها باهاش خاطره خیلی خفن ندارم ولی خب همچین بی هیچی هم نیست :D

10. Mortal Kombat 11
حقیقتا من دسته ام خرابه و انالوگ ش یک ریز خودش حرکت میکنه و از این رو کلا نمیتونم فایتینگ بزنم :D یعنی هزینه این بازی برام + یک دسته هست و باعث شد رتبه اش اینقدر بیاد پایین :))

البته اپدیت و کلا DLC ها رو حساب نمیکنید وگرنه پابجی میرفت رتبه چهار یا پنچ

لیست پارسال هم یک نگاهی کردم و این قسمتش دردناک بود

6. The Wolf Among Us: Season 2

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
1. Resident Evil 2 Remake
2. Rage 2
3. Dreams
4. Ori and the Will of the Wisps
5. Days Gone
6. Control
7. Devil May Cry 5
8. Sekiro Shadows Die Twice
9. Creaks
10. Vane

~~~~
عناوین قابل ذکر :

Crash Team Racing Nitro-Fueled
Metro Exodus
The Surge 2
DOOM Eternal

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
1. SeF**KINGkiro
2. Devil May Cry 5
3. Resident Evil 2
4. Ori and the Will of the Wisps
5. The Sinking City

یادی هم بکنیم از EITR که معلوم نشد کدوم قبرستونی رفت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arima Kishou

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
Ori and the will of the Wisps
Gears 5
RE2
DMC5
Metro Exdus
انشالله TLOU part 2 هم همین 2019 بیاد دیگه یه ps4 کرایه کنیم ، فیض ببریم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
طبق معمول دقیقه 90ی لیست خواهم داد :|

1. Resident Evil 2
البته اینقدر ویدیو دادند که یکم هایپش کم شده ولی بازم هنوز سالاره! اصلا یکجورایی پرستاره ترین بازی نسل هشتم هست (شخصیت های ارژینال نه مثل KHIII)
البته KH III بدبخت یه 50هزارتایی شخصیت اورجینال داره:-"
10تا کاراکتر اورجینال فقط رو باکس شاتشه، یه 10-12تایی هم تو جبهه ی دشمنند:D
این وسط باز هم کاراکترهای اورجینال دیگه ای هستند تو بازی:D

• Like
Reactions: Z-fan

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
1. Sekiro
به جز Bayonetta 3 که به خاطر تاریخ نخوردن نمی تونم تو لیست بذارمش برای هیچ بازی دیگه ای بیشتر از سکیرو هایپ نیستم.
بازخورد مردم و منتقدین معلوم نیست ولی مطمعنم سکیرو برای من به بهترین عنوان From Software تبدیل میشه.

2. Babylon's Fall
با اینکه هیچی ازش نمیدونیم ولی هر چه از PG رسد نیکوست:D

3. Bloodstained: Ritual of the Night
شخصا هیچ وقت نتونستم با کسلوانیا های بعد از SotN ارتباط برقرار کنم. صرف نظر از 3D ها که با هیچکدومشون حال نمیکنم، Igavania های بعد SotN همیشه برام خیلی شبیه SotN به نظر میومدن ولی هیچکدوم به خوبی SotN نبودن. امیدم به Bloodstained این هست که یه Igavania به خوبی SotN یا حتی بهتر از اون باشه.

4. Samurai Shodown
SamSho یکی از بهترین و یونیک ترین سری بازی های فایتینگه و بازگشتش بعد از بیشتر از 10 سال مسلما میتونه جالب باشه.

5. Catherine: Full Body
همیشه دلم میخواست Catherine رو بازی کنم ولی بخاطر نداشتن PS3 بازی از دستم در رفت ولی حالا که برای PS4 قراره منتشر بشه شاید این دفعه تونستم تجربش کنم.

6. Metro Exodus
من همیشه سعی میکنم برای قسمت های جدید سری هایی که بازی نکردم هایپ نشم ( مثل DMC V و RE 2 که تک و توک قسمت های قبلیشون رو بازی کردم ولی هیچکدوم رو کامل نکردم) ولی متاسفانه این یکی از دستم در رفت و براش هایپ شدم :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر