God of War لقب بهترین بازی سال را ، از آن خود کرد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,519
jk5m_god-of-war-wins-game-of-the-year-at-the-game-awards.jpg

جادو واقعیست
بله ، جادوی کوری برلوگ و تیم بزرگ سانتامونیکا واقعیست و توانست با اقتدار در مقابل بزرگان این صنعت ، همچون راکستار بایستد و جایزه ی بهترین کارگردانی ، بهترین بازی اکشن ادونچر ، جایزه بهترین بازی سال در The Game Awards و برترین بازی از دید منتقدین ، سایتها و مجلات با تعداد آرای ۱۷۶ و اختلاف بالای ۵۲ رای با Red Dead Redemption 2 توانست به این مهم دست پیدا کند و پایانی شگفت انگیز را رقم بزند .
تبریک به سونی برای حمایتهای بی پایانش ، تبریک به تیم سانتامونیکا برای تلاشهای خستگی ناپذیرش ، تبریک به کوری برلوگ که آرزوهای بنظر دست نیافتنی رو با جادوی خود دست یافتنی کرد ، تبریک به کاربران بازیسنتر برای عشقی که به کوری برلوگ و تیمش نشان دادند و محبتشان بی پاسخ نماند . تبریک با اشک شوق​

برای شما دو ویدئوی دیدنی آماده کردیم ، ویدئوی اول بصورت کوتاه و ویرایش شده از لحظه ی تاریخی انتخاب بهترین بازی سال می باشد . ویدئوی دوم مربوط به ری اکشن کوری برلوگ به امتیازات بازی است .

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
عنوان تاپیک: لقب؟! کدوم لقب؟! :-/
این بازی فقط یه جایزه از یه مراسم برده! "لقب بهترین بازی" رو "جامعه گیمرها" تعیین میکنند که انتخاب خیلیاشون مایل ها با انتخاب این مراسم فاصله داره. اون اشک های سخیف دایرکتور بازی نشون دهنده عدم اعتماد بنفسی هست که حتی خودشم باورش نشده. با توجه به بجث و جدلی که دور این بازی میچرخید و خیلی فن ها راضی نبودن از تغییرات و هنوزم خیلیاشون "دَد آور وار" خطابش میکنن:D این جایزه فقط جهت همدردی با دایرکتور بازی داده شده وگرنه احساسی که همه داشتن برنده شدن بی قید و شرط RDR2 بود.

*Sniff*...Sniff
یه چی داره نا جور میسوزه:-<

ولی این تیکه اشک برمیگرده کلا به احساساتی بودن کوری بارلوگ... اون همه آدم به همون میزان لایقی رفتن بالا و جایزه رو گرفتن دستشون و اومدن پایین...اشک های بارلوگ ارزش اش رو نمیاره بالا... سختی کارش رو هم نشون نمیده...فقط نشون میده این مرد آدم احساساتی ایه...کم بازیساز این شکلی نداریم...گارگردان M+R هم پارسال وقتی جایزه گیم اواردز رو برد اشک از چشم هاش جاری شد...اونم آدم احساساتی ایه :D

• Like
Reactions: dark spartan

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
انتخاب god of war به عنوان بهترين بازي سال چيزي نيست كه بتونين با همچين فلسفه بافيايي ببرينش زيره سوال! بازي از همون روز عرضه به صورت جدي نامزده بهترين بازيه سال بود (همونطوري كه خيلي سايتا به اين مورد اشاره كردن و حتي براي رد دد ارزوي موفقيت كردن تو اين مورد) هيچكس و تاكيد ميكنم هيچكس منكرد ارزش هاي رد دد نيست و اين بازي ميتونه يكي يا حتي بهترين تجربه يه شخص باشه (نه فقط امسال بلكه در طول دوران گيمريش) اما همچين مراسمايي و در اينده انتخاب هاي سايت ها و مجلات قطع به يقين براساس نظره يك تك شخص نيست و نظر يك نمونه اماريه كه حتي ميشه اونو به كل جامعه بست داد...
پ.ن: يه سري ادم جالب تو فروم وجود دارن كه پارسال (از قبل تاخير خوردن رددد به امسال و حتي ديدن گيمپلي بازي) تاكيد داشتن بازي سال حقه رددده سهمشه زلدا و گاد او وار كي باشن و حتي خيليا تو تاپيك نمرات زلدا ارزشه بازيو زير سوال بردن و اين روند امسالم ادامه پيدا كرد و هنوزم بعد از بازي سال شدن يه بازيه ديگه ادامه داره...از بازي لذت ببرين فنش باشين اما قضيه بازي سال ديگه تموم شد و رفت همه با شما هم نظر نيستن كه نظره خودتونو با جامعه گيمري يكي ميكنين :D

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
یه گیم‌اواردز رو‌ برده دیگه! بیشترین رای رو از همه جا نیاورده هنوز. تاپیک زدن‌نمیخواست‌توی اون‌یکی تاپیک اعلام شده بود.
نمیدادن به سنتا مونیکا گریه میکردن:D

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
عنوان تاپیک: لقب؟! کدوم لقب؟! :-/
این بازی فقط یه جایزه از یه مراسم برده! "لقب بهترین بازی" رو "جامعه گیمرها" تعیین میکنند که انتخاب خیلیاشون مایل ها با انتخاب این مراسم فاصله داره. اون اشک های سخیف دایرکتور بازی نشون دهنده عدم اعتماد بنفسی هست که حتی خودشم باورش نشده. با توجه به بجث و جدلی که دور این بازی میچرخید و خیلی فن ها راضی نبودن از تغییرات و هنوزم خیلیاشون "دَد آور وار" خطابش میکنن:D این جایزه فقط جهت همدردی با دایرکتور بازی داده شده وگرنه احساسی که همه داشتن برنده شدن بی قید و شرط RDR2 بود.
کلا کاری به تراوشات ذهنیتون ندارم که کلش بی پایه و اساس بود فقط در خصوص اون قسمتی که بولد کردم بایدخدمتتون عرض کنم اون خیلی ها از روی حماقت و نفهمیشون همچین حرفی زدند شما بهشون توجهی نکن آدم عاقل همچین چرت و پرتی نمیگه :D
درضمن توی سالن تا جایی که ما میدیدیم تشویق حضار برای گاد آو وار بیشتر از سایر بازیها بود حالا نمیدونم ملاک شما از احساس همه خودتون و بقال سر کوچتون بوده یا کس دیگه ای مد نظرتون بوده ;)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من تو خيلي از كاميونيتي ها فعاليت داشتم اما به جرأت لقب! بدترين كاميونيتي از آن خود گيمرهاست:D آدم شرمش ميشه بگه گيمر اصلا:D
اگه اينقدر اعتماد به انتخابت داري چرا اينقدر نياز داري جار بزني عقيدتو؟ مگه نميگي بهترين و راكستار و لوله كرده و اينا چرا حتما نياز داري ملت با تايتل اغراق آميز بكشوني تو تاپيكت بعد بريزين سرش. اقلا به همون GOW احترام بذار اينقدر خارش نكن از هر راه مسخره اي براش اعتبار نخر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Only Xbox

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
View attachment 98012
  • 2019 نیز سال تبریک کوری به نیل برای The Last of Us Part 2 جهت دریافت GOTY خواهد بود
ناموسا استودیو داره سونی‌ها. بقیه کمپانی‌ها تو خواب هم نمیبینن همچین فرست پارتی‌هایی :D! دمشون گرم. من که شدیدا انتظار دارم Part II نابود کنه.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من ازین بازی خوشم نمیاد. Witty نیست، یک جورایی بلدوزری عمل میکنه چه از لحاظ داستان چه از لحاظ گیم پلی. منکه ازش خوشم نیومد. حالا بقیه خوششون میاد با اینکه درک نمیکنم، ضدیتی دربرابرش نمیبینم.

خودم قصد دارم یک بازی دو بعدی آر پی جی بر اساس کتاب Anabasis بسازم و توش از المانهای خدایان یونیه استفاده کنم. مثلا عوض کلاس، خدا داری. مثل Neverwinter Nights 2 البته خدا در نوروینترنایتز 2 تاثیر زیادی نداشت اما توی بازی من تاثیر میذاره. مثلا پوسایدن رو انتخاب کنی میتونی از اسپلهای آبی استفاده کنی، زئوس رو انتخاب کنی میتونی از اسپلهای الکتریکی استفاده کنی، افرودایتی رو انتخاب کنی میتونی اسپلهای رمانتیک استفاده کنی و ...

اووروورلد پر از پازله و آندروورلد دانجنهای پر از دشمن هستن. دشمنها هم بر اساس میتهای یونانی انتخاب میشن. ولی پلیرها همشون انسانن. دشمنهای انسان هم داریم که ایرانیها هستند. بدون اسپل میجنگن چون سربازن، ولی مغ هم داریم. حالا اونقدر میتهای کشور ما پررنگه که موندم مغها چه اسپلی داشته باشن. کسی میدونه چرا ایران اینقدر از لحاظ ادبی ضعیفه؟

البته تا پول جمع کنم برای استخدام گرافیک کار و موسیقی کار پیر میشم. حالا حالاها منتظرش نباشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jhoobin

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
میون دعوای دوستان بگم که اون اصطلاح Dad of War که خیلی هم باب شده اصلا بمعنای کوچک کردن بازی بکار نمیره. اتفاقا خیلی از طرفدارای بازی بهش میگن. سر به سر کریتوس گذاشتن از قدیم الایام بین طرفدارای بازی باب بوده. خودمونم همیشه بهش میگفتیم کچل خان

والا در زمینه ی گوتی هم بگم که حالا خیلی شاخ نشید فعلا تا آخر سال و اومدن بقیه انتخابها راه زیاد مونده. شاید آخرش RDR2 بیگ وینر شد خورد تو برجکتون:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من ازین بازی خوشم نمیاد. Witty نیست، یک جورایی بلدوزری عمل میکنه چه از لحاظ داستان چه از لحاظ گیم پلی. منکه ازش خوشم نیومد. حالا بقیه خوششون میاد با اینکه درک نمیکنم، ضدیتی دربرابرش نمیبینم.

خودم قصد دارم یک بازی دو بعدی آر پی جی بر اساس کتاب Anabasis بسازم و توش از المانهای خدایان یونیه استفاده کنم. مثلا عوض کلاس، خدا داری. مثل Neverwinter Nights 2 البته خدا در نوروینترنایتز 2 تاثیر زیادی نداشت اما توی بازی من تاثیر میذاره. مثلا پوسایدن رو انتخاب کنی میتونی از اسپلهای آبی استفاده کنی، زئوس رو انتخاب کنی میتونی از اسپلهای الکتریکی استفاده کنی، افرودایتی رو انتخاب کنی میتونی اسپلهای رمانتیک استفاده کنی و ...

اووروورلد پر از پازله و آندروورلد دانجنهای پر از دشمن هستن. دشمنها هم بر اساس میتهای یونانی انتخاب میشن. ولی پلیرها همشون انسانن. دشمنهای انسان هم داریم که ایرانیها هستند. بدون اسپل میجنگن چون سربازن، ولی مغ هم داریم. حالا اونقدر میتهای کشور ما پررنگه که موندم مغها چه اسپلی داشته باشن. کسی میدونه چرا ایران اینقدر از لحاظ ادبی ضعیفه؟

البته تا پول جمع کنم برای استخدام گرافیک کار و موسیقی کار پیر میشم. حالا حالاها منتظرش نباشید.
شما قبل از استخدام گرافیک کار ؟ و موسیقی و غیره یه مقدار mythology و Theology ایران رو مطالعه بفرمایید ، واقعا نیازتون میشه ! و واقعا خوشحالیم که شما میخواید برامون بازی بسازید که یونانیا قراره بیان ما رو بکشن

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
شما قبل از استخدام گرافیک کار ؟ و موسیقی و غیره یه مقدار mythology و Theology ایران رو مطالعه بفرمایید ، واقعا نیازتون میشه ! و واقعا خوشحالیم که شما میخواید برامون بازی بسازید که یونانیا قراره بیان ما رو بکشن
مگه ایران میتولوژی هم داره؟ فقط یک شاهنامه ست. که اونهم داستانهاش زیاد جالب نیستن درضمن بازی رو برای غربیها میسازم نه "شماها".

نیستیم.
Ouch. Right in the feelings :(

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
کسی میدونه چرا ایران اینقدر از لحاظ ادبی ضعیفه؟

حالا اساطیر و اینا به صورت تیکه و پاره داریم ولی چند تا عامل به نظرم باید در نظر گرفته شه
1. کلا ایرانیا به عنصر خیال خیلی بها نمیدادن! :D حالا شاید عوامل مذهبی(از همون قبل از اسلام) درش دخیل بوده باشه. بعد از اسلام هم باز به همین ترتیبه. خود شاهنامه هم کمتر ازین عناصر بهره میگیره. در حالی که ایلیاد و اودیسه و سایر حماسه ها و داستان های یونانی پره از بازی و حتی شوخی با خدایان و ارتباطشون با انسان ها.
2. قبل از اسلام سواد آموزی و کتابت برای عامه مردم در دسترس نبوده.(در واقع ممنوع بوده) عکس یونانیها منابع خاصی هم نداریم. مردم عامی و عادی(مخزن اصلی افسانه ها و اسطوره ها) هم جایی رو نداشتن تا این ها رو ضبط و کتابت کنن.
ولی خب اینم در نظر بگیر که یونانی ها(و به تبعش رومی ها) در این زمنیه تا حدود زیادی استثنا محسوب میشن. جامعه نسبتاً آزاد و هنردوست یونان خیلی ساده تر میتونسته خودش رو در قالب اسطوره و افسانه ابراز کنه. وحود خدایانی که کاملا شکل انسانی به خودشون گرفتن موید همین نکتست. نبوغ هومر هم در به نظم در آوردن و جاودان کردن این خرده روایت ها بماند.
------------------
من نه GoW رو بازی کردم و نه RDR 2 رو. ولی فکر می کردم RDR 2 رو بیشتر ازینا تحویل بگیرن.

البته صادق هدایت یک کتاب داره به اسم "نیرنگ نامه" که تمام خرافه های قبل از اسلام رو توش جمع کرده. ولی اصلا به غنای یونانیون نیست. حتی کلتیکها بیشتر از ما موجودات خیالی دارن: Category:Irish legendary creatures - Wikipedia

خب آره. اسلاوها و کلا شرق اروپایی ها هم دارن. ویچر یه شمه ایش رو داره نشون میده. این نیست که ما هم نداشته باشیم. ولی به غیر از حفظ و نگه داری، پرداخت هم میخواد. و الا جنوب ایران برای مثال خیلی موجودات افسانه ای جالبی داره.
ادبیات فارسی(ادبیات+سینما و همه چی) که رو به زوال و اضمحلاله. کسی نیست که یه دستی به سر و روی اینا بکشه. فریاد پرشیا پرشیامون گوش دنیا رو کر کرده که خودش گویای حقیقت و از خودبیگانگیمون هست. جفنگیات و درس های اخلاقی اصغر و اکبر و ممدم که دارن اسکار میگیرن. دیگه وقتی نمیمونه واسه این چیزا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر