Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درسته این اکتی پول پرسته و قیمت بازیو خیلی بالا گذاشته ولی اگه دوستان ناراحت نشن یه حقیقتی رو بگم اگه این ایپی همچنان دست سونی بود بعید میدونم بازی اصلا انلاین داشت متاسفانه سونی به انلاین زیاد اهمیت نمیده شما نگاه کنید بیشتر انحصاریهای مایکرو بخش انلاین دارن و سرورهاشم که قابل مقایسه با سرورهای سونی نیست اصلا
ربطی نداره سونی بازیایی که پتانسیل انلاین داشته باشن براشون میسازه خیلیم خوب میسازه:D همین اگه nd میساخت حالا با نداشتن سرور کاری ندارم اما فرسنگ ها خفن تر میشد:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
اون کسایی که میگن حریف مطلبیم، باید بدونن که کراش نه فوتبال است و نه کانتر و سایر بازی های آنلاین. نصفی از بخش جذاب بودن CTR برمی گشت به چاشنی شانس! این که به یک نفر در آخرین دقایق Lap 3 بهش Bonus کندی زمان میده، به نظرم دیگه ربطی به تخصص کراش بودنش نداره! شانسه و همینم برام بامزه بود!

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
درسته این اکتی پول پرسته و قیمت بازیو خیلی بالا گذاشته ولی اگه دوستان ناراحت نشن یه حقیقتی رو بگم اگه این ایپی همچنان دست سونی بود بعید میدونم بازی اصلا انلاین داشت متاسفانه سونی به انلاین زیاد اهمیت نمیده شما نگاه کنید بیشتر انحصاریهای مایکرو بخش انلاین دارن و سرورهاشم که قابل مقایسه با سرورهای سونی نیست اصلا
سوني فلسفه بازياش بر مبني سينگل قوي هست درست...خيلي كم سمت بازياي تمام انلاين ميره بازم درست(فك كنم يكي دو مورد تو نسل قبل بود فقط كه موفقيتيم درپي نداشتن)...اما سوني تو هر بازي اي كه پتانسيل انلاين شدن داشته اين بخشو قرار داره و كم كاري نكرده(رسيستنس،كيلزون،انچارتد،ليتل بيگ پلنت،لست،بلادبورن همشون بخش انلاين دارن و اتفاقا انلاين هاي خوبيم داشتن...)نكنه انتظار دارين سوني خداي جنگ كوآپ بسازه براتون تا بگين به انلاين اهميت ميده؟ سوني به افلاين بيشتر از انلاين اهميت ميده اما جوريم نيست كه اسم مولتي بياد فرار كنه و جيغ بزنه:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
هر بازی انلاین بخواد سونی گذاشته. کیلزون، انچارتد، The Last of Us (یکی از بهترین و معتاد کننده ترین بخش های انلاین) و‌...
اگه بازی بخواد میذاره، ولی مثلا یه بازی مثل گاد انتظار چه انلاینی داری ازش؟ ( که قبلا هم برای نسخه فرعی انلاین گذاشتن ولی زیاد خوب نبود)
مایکروسافت بیشتر بازی هاش بر مبنای انلاینه هیچ ربطی نداره به اینکه چون بازی هاش انلاین دارن یعنی اهمیت میده نداره.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دور نیست اون روزی که ctr رو بعنوان یه بازی کامل، 40 دلار بکنه تو پاچه ملت:D
پشت بندش bash رو هم میده بیرون. اونم یه 40 دلار ناقابل دیگه!

تو تاپیک ریمستر سه گانه داشتم کامنت بچه ها رو پی پلات کردن بازی میخوندم که اینو دیدم :D عالی بود :))

اون کسایی که میگن حریف مطلبیم، باید بدونن که کراش نه فوتبال است و نه کانتر و سایر بازی های آنلاین. نصفی از بخش جذاب بودن CTR برمی گشت به چاشنی شانس! این که به یک نفر در آخرین دقایق Lap 3 بهش Bonus کندی زمان میده، به نظرم دیگه ربطی به تخصص کراش بودنش نداره! شانسه و همینم برام بامزه بود!

یکجورایی مثل قمار هست و لذت بخش بودنش به همینه :D

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary

در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

حالا جدا از موضوع جان من یکم رو هکسره دقت کن

Sent from my G3112 using Tapatalk

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
یه خبر خوب تو این یه نواختی بازی ها!
بعد از زنده کردن خاطرات که نهایت متولدین 75 به قبل باهاش خاطره دارن،
حفظ split screen هست که توی این نسل به زور پنج شیش تا بازی درد بخور میشه توش پیدا کرد و میشه گفت نسلش ور افتاده.
از الان رفت توی لیست پیش خرید هام و سعی میکنم همون اولاش تجربه ش کنم تا کادو تولد م هم به حساب بیاد!:D
75 چیه بابا من 78 ام کلی هم خاطره دارم با کراش

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
75 چیه بابا من 78 ام کلی هم خاطره دارم با کراش
emoji23.png

داداش الان به یه بچه 7 ساله هم IGI بدی بازی کنه بعدا براش خاطره میشه!
شما اگه 7 سالگی هم بازی کردی(فرضا چون قبل ترش هم میشه بازی کرد) میشه سال 1385 و این سال واقعا سال PS1 و Crash نبوده!

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
داداش الان به یه بچه 7 ساله هم IGI بدی بازی کنه بعدا براش خاطره میشه!
شما اگه 7 سالگی هم بازی کردی(فرضا چون قبل ترش هم میشه بازی کرد) میشه سال 1385 و این سال واقعا سال PS1 و Crash نبوده!
ظاهرا خاطره داشتن حق شماست فقط چشم ما چون یکم دیر رسیدیم نفهمیدیم کلا گیم چیه خاطره نداریم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
ظاهرا خاطره داشتن حق شماست فقط چشم ما چون یکم دیر رسیدیم نفهمیدیم کلا گیم چیه خاطره نداریم

به قول اون سریاله چرا بچه بچه حرف میزنی؟!:D
ببین کلا منظور من رو درست متوجه نشدی،
سال تولد چیزی نیست که یه مولفه ی سرافکندگی یا فخر فروختن باشه، همه بالاخره توی یه سالی به دنیا اومدن چه جلوتر چه عقب تر.
من منظورم این بود که بیشتر بچه های اون سالها(که قبلا گفتم) خاطره دارن وگرنه شما هم خاطره داری مشکلی نیست.

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام .

اووووووف ، چه شود ! مطمئن بودم یه روزی CTR رو ریمستر یا ریمیک میکنن :D (البته بعد از موقعی که خبر اومدن بازی crash n sane trilogy اومد ) . واقعا CTR یکی از بازی های محبوب خیلی از افراده (از جمله خودم :D) . مطمئنا ctr رقیب سرسخت ماریوـه اگرچه از نظرمن CTR ساخت ناتی داگ به مراتب از اون قویتره !
@Akiba خیلی ممنون این تاپیکو راه انداختی . عاشق کراشم ! امیدوارم (البته مطمئنم) که این بازی بتونه یاد خیلی از دهه شصتی ها ویا پنجاهی ها رو زنده کنه (البته خودمان که دهه هشتادیم به ماچه :D)
ها راستی یه چیز دیگه ، این بازی مثل CTR قدیمی رمز و کد داره دیگه ؟ درسته ؟ :-?

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
ای کاش میشد این بازی بجای اینکه 8 کاراکتر قابل بازی (منظورم بدون کده) داشته باشه ، 12 تا بود ، یعنی این 4 تا بهش اضافه میشدن :

ریلا رو «Rilla Roo»
Rilla_Roo_Crash_Bash.png

دکتر ان بریو «Dr n brio»
Crash_Bandicoot_N._Sane_Trilogy_Doctor_Nitrus_Brio.png

کوالاکونگ «kuala Kong»
Crash_Bandicoot_N._Sane_Trilogy_Koala_Kong.png

نینا کورتکس «Nina Cortex»
nina-cortex-crash-twinsanity.jpg

این ۴تارو اگر اضافه میکردن خوب میشد :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟