امتیازات DARKSIDERS III

پیشبیی میانگین نمرات بازی :

• 90<X

رای‌ها: 0 0.0%
  • 86-89

رای‌ها: 5 7.8%
  • 82-85

رای‌ها: 22 34.4%
  • 78-81

رای‌ها: 28 43.8%
  • 74-77

رای‌ها: 7 10.9%
  • 70-73

رای‌ها: 1 1.6%
  • 69>X

رای‌ها: 1 1.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    64
  • نظرسنجی بسته شده است .

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دارک سایدرز ٢ هم متاش ٧٢ شد! ولی الحق که بازی خوبی بود (اتفاقا همین یکی دو ماه پیش بازیش کردم!) و فقط یسری مشکلات ریزو درشت و کم کاری در بعضی جاها مانع میشد پتانسیل واقعی شو نشون بده. اینم بنظرم همینه. واقعا دنیای فانتزی دارک سایدرز پتانسیل بالایی داره و نسخه ی سوم هم با تمام مشکلاتش حتما تجربه ی لذت بخشیه.

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
IGN Spain: 8/10
A good adventure that has every ingredient on the original Darksiders formula, an even manages to evolve it. In gameplay terms, we love Darksiders III, but its narrative is a complete mess.

Metro Game Central: 4/10
It commits no cardinal sins but this belated return to the world of Darksiders comes across as shallow, frustrating, and disappointingly dull.

CGMagazine: 4/10

Gameblog: 6/10
Darksiders III offers a good story that fans will surely appreciate. But it feels like the game is coming from the last generation of consoles, both in terms of technology and design.

Wccftech: 7.5/10

Trusted Reviews: 6/10

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اینم دقیقا همون بلایی سرش اومد که سر Vampyr اومد منکه در نهایت لذتش رو خواهم برد ولی ای کاش یکم رو این بخشا بیشتر کار میکردن در کل امیدوارم فروش خوبی بکنه مثل Vampyr و عضو چهارم سوارکار های اخرالزمانی به بهترین شکل تکمیل بشن .....
من بیشتر از اینکه نگران این بازی باشم، نگران ادامه و سوارکار چهارمم! :(
یعنی دوست دارم شماره سوم موفق بشه تا حتما بازیه اونم ساخته بشه.... که با این اوصاف .... =((

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
یعنی دوست دارم شماره سوم موفق بشه تا حتما بازیه اونم ساخته بشه.... که با این اوصاف .... =((
انشالله ساخته می شه این بازی اصلا بد امتیاز نگرفته thq ول کن داستان نیس

• Like
Reactions: Akiba

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

من امیدم به بخش کیفی و امتیازا بود
شکست تجاری بازی که از اوّل عیان بود:((

• Like
Reactions: Akiba

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,901
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم فروشش راضی کننده میشه و نسخه بعدیشم میسازن. نسل بعد با کیفیت بهتر و بدون مشکلات فنی قطعا موفقیت خوبی به دست خواهد آورد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
به نظرم از اونجایی عقبه بازی خیلی خوبه به اون چیزی که میخوان از نظر فروش‌ میرسن دیگه کمتر از Vampyr که New IP بود که نیست ؟! تازه اون با دو برابر نفرات‌ و با بودجه بیشتر ساخته شده به نظرم فروشش کاملا به‌ سوددهی میرسه نگران نباشیم از این نظر ! قشنگ ی اختتامیه تپل بهمون تحویلم میدن :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destruction

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دارک سایدرز ٢ هم متاش ٧٢ شد! ولی الحق که بازی خوبی بود (اتفاقا همین یکی دو ماه پیش بازیش کردم!) و فقط یسری مشکلات ریزو درشت و کم کاری در بعضی جاها مانع میشد پتانسیل واقعی شو نشون بده. اینم بنظرم همینه. واقعا دنیای فانتزی دارک سایدرز پتانسیل بالایی داره و نسخه ی سوم هم با تمام مشکلاتش حتما تجربه ی لذت بخشیه.
2 نسخه ریمسترش 72 شده وگرنه نسخه اصلی 82 متاش.

• Like
Reactions: stanley

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ظاهرا در دوره ای هستیم که هر کس سریع تر 2 و 3 بده یعنی خفن تر هست. :D
حتی در بدترین شرایط هم بازی غیر قابل تجربه نمیشه که به نحوی این چند تا نمره خیلی پایین رو توجیه کنه. کسی که به دارکسایدرز 3 میاد 2 میده یا کلا بازی نکرده و به دروغ یه چیزی سر هم کرده و یا کلا یه انتظار دیگه داشته و منتظر GoW 2.0 بوده. به نظرم وقتی سخت گیر ترین سایت ها مثل Destructoid و Sixth Axis بازی رو قابل قبول دونستن و ازش لذت بردن دلیلی نداره که ارزش بازی رو با نقدی بسنجیم که چون بازی طرف 2 بار کرش کرده اومده 2 داده بهش.
این اتفاق متاسفانه در بین منتقدا در حال فراگیر شدن هست و افراد به خودشون اجازه میدن که سر یه اتفاقی که به مزاجشون خوش نیومده کلا همه چیز رو بیخیال بشن و نمرات 2 و 3 رو ردیف کنن. پس از هلبلید و پری در مدت کوتاهی این سومین اثر هست که این مورد براش رخ میده و به نظرم گسترشش برا صنعت نقد بازی خیلی زیان بار هست، چون اعتمادپذیری و اعتبار Outlet ها رو زیر سوال میبره.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم باید دیگه کم کم در این گیم اسپاتو تخته کنن همیشه میاد نمره بازیها رو خراب میکنه
4 آخه؟؟!! :|

من که با دیدن عکسها و تریلر از بازی خیلی خوشم اومد و نمره ها برام مهم نیست
گرافیک هنری بازی هم بنظرم خیلی خوب شده و از اون حالت کارتونی در اومده

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Attack of the Fanboy: 6/10
Darksiders 3 is a much different game than its predecessors. The ideas here aren't bad, so much as they are poorly executed. There's still an interesting story and great presentation to experience, but you'll likely have to overlook the technical issues even if the core gameplay suits you.

GamePro: 8/10
Darksiders 3 offers fresh new approaches and fun gameplay, but leaves a lot to be desired in terms of story, heroine and technology.

GamingTrend: 7.5/10
With a more heavy focus on action, Darksiders III is a return to the roots of the franchise, and away from the RPG elements of its predecessor. Whether that appeals to you or not, there's more than enough fantastic story elements to bring any fan back to see how Fury's story ties to her Four Horseman brethren. Let's just hope Gunfire Games can apply one last coat of polish over the controls and checkpoint system to elevate this game to where it belongs.

3Dnews: 8/10
Darksiders III is smaller than its predecessors in terms of scale, but still a well-crafted and fun action-adventure. A rare thing these days.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر