Sunset Overdrive | PC

maxresdefault (21).jpg
خوب بازی به صورت رسمی برای PC معرفی شد فعلا حرف از انحصاری استور ماکروسافت هست فردا هم منتشر میشه

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
امدوارم روی استیم هم بیاد چون هم فعلا استور کرک نمیشه هم کرکش هزارتا مشکل داره:D
انصافا موقع ریلیز نسخه ایکس باکس چقدر دلم میخواس بازیش کنم الان یکم بنظرم گرافیک پایین اومد:D ولی مهم نیس

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
سبک بازی چجوری هست همون ترکیب Tower Defense با اکشن سوم شخصه؟
اره، من همین الان دارم بازیش میکنم، دقیقا عین بازی قبلیشون عین رچت هم هست با پلتفرم خیلی ردیف تر و خشونت و طنز خارق العاده! به معنای واقعی کلمه بازی اسطورست:D

امیدوارم گرز 2-3- و... هیلو 1-2-3-4-5 و ... و بقیه انحصاری های 360 و One هم برای PC بیاد :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
دوستان شما با گیم پد بازی میکنین یا موس و کیبورد؟ من گیم پد اکس باکسم دکمه RB خرابه واسه همین تو بازی نمیدونم دَش/بوست کنم و توی review های استیم ملت گفتن بازی مشکل داره با موس
خودمم راستش اعصابم سر همین قضیه گیم پد خورد شد زدم بازی رو شیفت دلیت کردم دیگه نمیتونم با موس/کیبورد تست کنم D: اگر قابل بازیه لطفا بگید تا دوباره نصب کنم :|

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
دوستان شما با گیم پد بازی میکنین یا موس و کیبورد؟ من گیم پد اکس باکسم دکمه RB خرابه واسه همین تو بازی نمیدونم دَش/بوست کنم و توی review های استیم ملت گفتن بازی مشکل داره با موس
خودمم راستش اعصابم سر همین قضیه گیم پد خورد شد زدم بازی رو شیفت دلیت کردم دیگه نمیتونم با موس/کیبورد تست کنم D: اگر قابل بازیه لطفا بگید تا دوباره نصب کنم :|
من دارم با موس و کیبرد بازی میکنم، پس چرا مشکلی نیست؟:D به این نقد های یزور ها زیاد توجه نکن چیز های شاخدار زیاد میگن اگر قرار باشه که مشکل صفحه کلید و موس داشته باشه اصلا چرا مایکی باید برای ویندوز پورتش کنه؟ :D بعدم برای روز روزگاریت هیچی رو حذف نکن :D

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
من دارم با موس و کیبرد بازی میکنم، پس چرا مشکلی نیست؟:D به این نقد های یزور ها زیاد توجه نکن چیز های شاخدار زیاد میگن اگر قرار باشه که مشکل صفحه کلید و موس داشته باشه اصلا چرا مایکی باید برای ویندوز پورتش کنه؟ :D بعدم برای روز روزگاریت هیچی رو حذف نکن :D

کنترل موس و کیبرد مشکل خاصی نداره. فقط mouse sensitivity بازی یکم اذیت میکرد که کمش کردم بهتر شد.
بازی هم انصافا خوبه. تم و گیم پلی فانی داره
کنترل موس مشکل داره و خود سازنده ها هم تاییدش کردن و گفتن فیکس در راهه(دمشون گرم به این سرعت:-?):
Mouse Sensitivity - Fix is underway
اول که نقدهای ملت میخوندم اکثراً میگفتن Mouse Acceleration وجود داره و بازی در واقع داره آنالوگ های کنترلر رو شبیه سازی میکنه(که نمونه فاجعه ش رو توی Monster Hunter:World میشه دید) ولی طبق نیم ساعتی که خودم تست کردم چنین چیزی ندیدم و حساسیتش یه مقدار عجیب غریبه، با کم کردنش هم تقریباً مشکل حل میشه ولی بازم حس کنترل کامل روی موس وجود نداره.
خود بازی هم خیلی خوب بود، هر چند میدونم همه شاید با تم بازی حال نکنن.
علاوه بر این تنظیمات گرافیکی آنچنانی هم وجود نداره، یه چند تا مورد حیاتی مثل Motion Blur و Film Grain و اینجور موارد رو میشه خاموش کرد ولی حتی تنظیمات Shadow Quality یا Texture Quality هم وجود نداره.

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
کنترل موس مشکل داره و خود سازنده ها هم تاییدش کردن و گفتن فیکس در راهه(دمشون گرم به این سرعت:-?):
Mouse Sensitivity - Fix is underway
اول که نقدهای ملت میخوندم اکثراً میگفتن Mouse Acceleration وجود داره و بازی در واقع داره آنالوگ های کنترلر رو شبیه سازی میکنه(که نمونه فاجعه ش رو توی Monster Hunter:World میشه دید) ولی طبق نیم ساعتی که خودم تست کردم چنین چیزی ندیدم و حساسیتش یه مقدار عجیب غریبه، با کم کردنش هم تقریباً مشکل حل میشه ولی بازم حس کنترل کامل روی موس وجود نداره.
خود بازی هم خیلی خوب بود، هر چند میدونم همه شاید با تم بازی حال نکنن.
علاوه بر این تنظیمات گرافیکی آنچنانی هم وجود نداره، یه چند تا مورد حیاتی مثل Motion Blur و Film Grain و اینجور موارد رو میشه خاموش کرد ولی حتی تنظیمات Shadow Quality یا Texture Quality هم وجود نداره.
بله این مشکل موس زمانی دیده نمیشه که بازی رو ۶۰ فریم بگیری. الان شما بزار رو ۳۰ فریم به هیچ عنوان نمیتونی با موس بازی کنی . فقط رو ۶۰ یکم روونه

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
اره، من همین الان دارم بازیش میکنم، دقیقا عین بازی قبلیشون عین رچت هم هست با پلتفرم خیلی ردیف تر و خشونت و طنز خارق العاده! به معنای واقعی کلمه بازی اسطورست:D

امیدوارم گرز 2-3- و... هیلو 1-2-3-4-5 و ... و بقیه انحصاری های 360 و One هم برای PC بیاد :D
من امروز شروعش کردم واقعا عالیه :D خیلی وقت بود منتظر یه بازی مثل Saints Row بودم این همونیه که انتظار داشتم ولی چند برابر بهتر! سرگرمی خالص :D

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خبرشو خونده بودم قراره واسه PC هم بدن بیرون، فکر میکردم فقط رو استور خود مایکروسافت باشه...
خوب بازی روی استیم هم عرضه شد اینم سیستم مورد نیازش :

View attachment 96958
Cool.

30vn6s0.jpg

ETA 6d 8h

:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر