فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
با این اوصاف فکر کنم تمام بازی های انحصاری مورد انتظار سونی رفت برای نسل بعد.
ایشالا E3 2020 پر بار میاد.
آخه اینجوری عملاً نسل تموم شد!
الان نمایش مایکروسافت هم تحت شعاع قرار میگیره!الان اگر خفن ترین بازی تاریخ هم الان یکی از استودیو های مایکروسافت در دست ساخت داشته باشه E3 2019 نمایش نمیدن میزارن برای موقعی که رقابتی باشه!
سیاست و حرکت قشنگی نبود،به ضرر همه تموم شد.
بازی E3 2016 معرفی میشه ملت ترغیب میشن میرن براش پیشا پیش کنسول میخرن بعد تا سال 2020 خبری از بازی مورد انتظار نیست؟خدایی این چه سیاست ایه؟
دقیقا نکته همینجاست،تبلیغ گیم برای ps4 هست و باید مرجع باشه ولی میبینیم که به راحتی پرفرمنس بهتره جای دیگست (ps4.pro یا رقیبش xbox one x هیچ فرقی نمیکنه)مقایسه کنید با ps3 یکه و تنها که تکان اساسی داد بازیارو آخر نسل.
الان هم احتمالا واسه لانچ ps5 آماده باشن بازیا یا قبلش با فاصله اندک،خیلی باید خوشبین باشیم بگیم واسه ps4 عرضه میشن وبعد رو ps5 ریمستر میشن،یعنی اگر این اتفاق بیفته که امیدوارم نیفته اتفاق جالبی نیست.
این نسل از کنسولا یه مقدار از نظر سخت افزاری نسبت به نسل قبل کم لطفی داشته و واقعا نمیدونم علتش چی بوده.
در هر صورت بریم که داشته باشیم یه کنسول احتمالا 8 ترافلاپسی رو و قطعا با امکانات نوآورانه

• Like
Reactions: trainer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
گوست و ds و دریمز و اینا این نسل عرضه نشن اصلا برام مهم نیست ، ولی دلست این نسل عرضه نشه من .... به کل هیکل سونی و دم و دستگاهش !! بازی رو برای یه کنسول معرفی کنی بازار گرمی کنی ، بعد برای یه کنسول دیگه عرضه کنی ؟؟! خالا میگیم د لست گاردین تولیدش به مشکل خورد !! همچین توجیح هایی که دیگه قابل قبول نیست !!
من کلا شصت دلار سیو کردم از بهار ، برای دلست
........
اگه اخر ۲۰۲۰ بخواد کنسول عرصه بشه که هنوز ۲ سال باهاش فاصله داریم !! چطوریه که نسخه این نسل رو پیچیدید رفت !!! بزارید یه موضوع گیری رسمی بیاد ببینیم اوضاع از چه قراره !!!

• Like
Reactions: mohsen2012

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
بنظرتون قیمت PS5 چقدر میتونه باشه؟>
بنظرم این نسل سونی ترکوند! کاری که فقط با پی اس 2-1 کرد و اواخر پی اس 3!!!
فقط و فقط من منتظرم ببینم بلادبورن 2 و نسخه جدید GT کی معرفی میشه!!!
گوست و ds و دریمز و اینا این نسل عرضه نشن اصلا برام مهم نیست ، ولی دلست این نسل عرضه نشه من .... به کل هیکل سونی و دم و دستگاهش !! بازی رو برای یه کنسول معرفی کنی بازار گرمی کنی ، بعد برای یه کنسول دیگه عرضه کنی ؟؟! خالا میگیم د لست گاردین تولیدش به مشکل خورد !! همچین توجیح هایی که دیگه قابل قبول نیست !!
........
اگه اخر ۲۰۲۰ بخواد کنسول عرصه بشه که هنوز ۲ سال باهاش فاصله داریم !! چطوریه که نسخه این نسل رو پیچیدید رفت !!! بزارید یه موضوع گیری رسمی بیاد ببینیم اوضاع از چه قراره !!!
این همه خشم بدون هیچ‌ دلیل چیه ؟ مگه لست او اس ۱ نزدیکا e3 2013 نیمد و ps4 هم اخر 2013 الانم همینه اواست ۲۰۲۰ لست ۲ میاد و اخر ۲۰۲۰ هم کنسول جدید . این ننه من غریبن بازیا چیه !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به به میبینیم بردن تیم مدیریتی از ژاپن به آمریکا داره کم کم میوه های خودشو میده...بالاخره یه دو سالی باید زیرساخت سازی می کردن تا گندشون رو بزنن:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دیروز قبل از اینکه خبر اعلام بشه یکی تو سابردیت PS4 این پست رو داده بود:
یه سری حرف های دیگه هم زده که به نظرم جالب میان:
PS experience returning, Most devs already have dev kits for ps5 ( Spoiler: It’s a monster), Sony prepping hard for ps5 and one of the reason for no e3 next year because they blew all their load this year and got nothing new to show next year (They want to show new stuff at psx)
So should I expect actual PS5 stuff at PSX2019? Gonna be the PS5 reveal event?
جواب طرف:
Small reveal mid 2019, Big one at psx, Plans might change though
Remember the very first ps4 reveal ? Something like that but hey then again Plans might change

در مورد TLOU2 و DS و اون بازی سامورایی ـه (اسمش یادم رفت:-" ) هم یه حرفایی زده که خیلی خوش آیند نیست. منتها گفته که خیلی قویه این کنسوله. 4K 60FPS مثلا:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
با این اوصاف فکر کنم تمام بازی های انحصاری مورد انتظار سونی رفت برای نسل بعد.
ایشالا E3 2020 پر بار میاد.
آخه اینجوری عملاً نسل تموم شد!
الان نمایش مایکروسافت هم تحت شعاع قرار میگیره!الان اگر خفن ترین بازی تاریخ هم الان یکی از استودیو های مایکروسافت در دست ساخت داشته باشه E3 2019 نمایش نمیدن میزارن برای موقعی که رقابتی باشه!
سیاست و حرکت قشنگی نبود،به ضرر همه تموم شد.
بازی E3 2016 معرفی میشه ملت ترغیب میشن میرن براش پیشا پیش کنسول میخرن بعد تا سال 2020 خبری از بازی مورد انتظار نیست؟خدایی این چه سیاست ایه؟

از کجا به این نتیجه رسیدید ؟

این ۳بازی TLOU 2 وDRAEM و Got هیچ‌ تاریخی ندارن شاید اواخر ۲۰۱۹ بیان یا شاید اوایل ۲۰۲۰ این چطور رفت برا نسل بعد ؟

فقط بازی کوجیما میمونه که من احتمال میدم بین نسلی بشه

سونی احتمالا باید تو Tgaتاریخ انتشار بازی هاش رو مشخص کنه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
امسال بدون E3 اصلا جور در نمیاد

سونی به جر این ۴ بازی انحصاری که برا عرضه داره احتمالا بازی معرفی نشدش رو داره برا لانچ PS5نگه میداره

من منتظرم بیان یه تاریخ انتشاری برا last 2و Dream و Got بزنن این نسل با اینا تمام کنیم فثط Ds میمونه که نه نمایش گیم پلی داشته نه نمایش قابل فهمی

این خوبه سونی انگار دیگه نمیخواد اشتیاه نسل قبل رو تکرار کنه GT7 برا این نسل معرفی کنه و نسل بعدش بدون ریسینگ بمونه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
........

من مشکل دازم دقیقا کجا این خبر انتشار این بازی ها رو برا نسل بعد خبر زده ؟

که من نمیبینم بازی برا ps4معرفی شده قطعا برا ps4منتشر میشه این میخواد اواسط ۲۰۱۹ باشه یا اواخر ۲۰۱۹ باشه

یعنی چون احتمال زیر ۵۰ درصد برا ps5عرضه بشه به شما بازی حال نمیده

• Like
Reactions: s.snake2

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
tlou 2 بی شک تاریخ انتشارش هر زمان باشه برای ps4 هم منتشر می کنن.
همینطوری نمیشه از 80 میلیون کاربر ps4 گذشت
ولی جالبه سونی یهو پشت سرهم گیم انحصاری خوب داد بازار حالا میخاد تقریبا تا دو سال فقط یک یا دو گیم بده
خوب همشو نگه میداشتی با بازه زمانی خوب میدادی :D
PS5 هم که برای اکثر ماها خریدش فطقط خواب و خیاله. 8-}
باید برگردیم عقب بریم بازی های ps3 xbox360:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر