امتیازات BATTLEFIELD V

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
battlefieldvkeyart_JPG-hero-hero.jpg

Platform: Microsoft Windows ,PlayStation 4 ,Xbox One
Initial release date: November 15, 2018
Publisher: Electronic Arts
Developers: EA DICE, Criterion Software​

screenshot-opencritic.com-2018.11.10-20-48-04.jpg

screenshot-www.metacritic.com-2018.11.10-20-47-45.jpg

96580

AusGamers 90
If you’re a Battlefield fan who didn’t like the times when DICE has played it safe in the past, Battlefield V is for you. I’m one of those people, and I cannot wait to jump into epic play sessions of what could quickly become my favourite Battlefield game, more so now that the community won’t be divided with future content.

Jeuxvideo.com 85

Digital Chumps 90
Battlefield V is full of a lot more content than people might be expecting. War Stories contains meaningful experiences in short spurts, the maps in the game are huge and well designed, the modes of play raise the entertainment bar when compared to Battlefield I, and the customization/progression system will keep people occupied for a while, as well as provide motivation to keep playing. This feels like a Battlefield game, which should tame concerns of lack of launch content.

GamesRadar+ 70
Not as drastic a change up as its WW1 predecessor, nor as wild or wondrous, Battlefield 5’s deliberative design sidelines its strengths as a simulative sandbox.

Hobby Consolas 91
An impressive shooter, both in its gameplay and technical elements, which lacks of content at launch, but promises lots of new maps, modes and weapons (free for everyone) in the coming months.

PCGamesN 90
Battlefield V delivers the series' finest single-player campaign yet, painting the horror of war from rarely seen perspectives. That tension carries through to the multiplayer, which has been tuned to hammer home your vulnerability in a firefight.

JeuxActu 85
Without taking any risks, Battlefield 5 is a nice follow-up that vastly improves on BF1's recipe with more open solo War Stories, and a rejuvenated gameplay that puts the emphasis on team play through the brand new squad system.

Gameblog.fr 80
Battlefield V is a good surprise with a new teamplay system (support by intelligent heal mechanics), more destruction, customization and specialization system for weapons and vehicles. Definitively Battlefield V is a monumental shooter despite a conventional single-player (which stays interesting).

CGMagazine 80
Despite the bad press at the start, I have a lot of faith in Dice as a developer and they have delivered a fantastic shooter this year with Battlefield V after listening to their community and taking their feedback seriously.

Press Start Australia 90
Battlefield V retains heart in its single player War Stories mode and variety in its multiplayer modes. New & improved personalisation within 'Your Company' gives each of the classes a fresh, personal feel to your soldiers, while remaining authentic to the era. A solid road map of content is set to deliver new maps, modes and seasonal events to keep gamers coming back, which is a good thing as no other game does raw gun play and bullet physics quite like Battlefield. It just feels right and Battlefield V is no exception.

آخرین ویرایش:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
شاید بهترین نقد رو jack Frags در خلال استریم گفتش : که بازی خیلی خوبه اما اون حس جنگ جهانی دوم رو به ما نمیده . !
اگه من هم بخوام اضافه کنم :
بازی باید بیشتر شبیه به روایت های band of brothers و saving PVT Ryan می بود که نیست. من دوست داشتم ساحل اوماها رو ببینم ، نبرد العلمین ، نبرد استالینگراد و جنگ تو گئدوکانالِ اقیانوس آرام رو ، و کلی جغرافیاها و اتفاقات آیکانیک دیگه ، ولی DICE تو این مورد تصمیمات فوق اشتباهی گرفت بنظرم. این همه سلاح و ادوات نظامی جالب ( جت جنگی نازی ها و کلی وسایل دیگه) رو تو بازی قرار نداده؛ بسنده کرده به اسلحه های BF1 !! این خیلی عجیب و در عین حال اشتباس.
جنگ جهانی یعنی تانکِ شرمن آمریکایی ها تانک های T-34 روس ها و یاد آوری همه ی اون اتفاقات...
گرچه BF 5 بازی خوبی هستش ! ولی میتونست امسال یه نتیجه گیزی دلچسب از همه روایت های خوب جنگ دوم جهانی باشه یه یادآوری از اون سال های دوری که BFرو بازی میکردیم ، COD و Medal of Honor رو بازی می کردیم . میتونست شاهکار باشه . ولی نیست. و این خیلی ناراحت کنندس چون به نظرم دیگه قرار نیست به این زودی ها یه بازی خیلی خوب راجعبه WW2 ببینیم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
شاید بهترین نقد رو jack Frags در خلال استریم گفتش : که بازی خیلی خوبه اما اون حس جنگ جهانی دوم رو به ما نمیده . !
بازی باید بیشتر شبیه به روایت های band of brothers و saving PVT Ryan می بود که نیست. من دوست داشتم ساحل اوماها رو ببینم ، نبرد العلمین ، نبرد استالینگراد و جنگ تو گئدوکانالِ اقیانوس آرام رو ، و کلی جغرافیاها و اتفاقات آیکانیک دیگه ، ولی DICE تو این مورد تصمیمات فوق اشتباهی گرفت بنظرم. این همه سلاح و ادوات نظامی جالب ( جت جنگی نازی ها و کلی وسایل دیگه) رو تو بازی قرار نداده؛ بسنده کرده به اسلحه های BF1 !! این خیلی عجیب و در عین حال اشتباس.
جنگ جهانی یعنی تانکِ شرمن آمریکایی ها تانک های T-34 روس ها و یاد آوری همه ی اون اتفاقات...
گرچه BF 5 بازی خوبی هستش ! ولی میتونست امسال یه نتیجه گیزی دلچسب از همه روایت های خوب جنگ دوم جهانی باشه یه یادآوری از اون سال های دوری که BFرو بازی میکردیم ، COD و Medal of Honor رو بازی می کردیم . میتونست شاهکار باشه . ولی نیست. و این خیلی ناراحت کنندس چون به نظرم دیگه قرار نیست به این زودی ها یه بازی خیلی خوب راجعبه WW2 ببینیم.
همه این ادوات نظامی که نام بردی پیاده سازیشون بسیار هزینه بر و وقت گیر هستن.ربطی به دایس نداره بلکه قطعا ea نخواسته اینهمه هزینه کنه.مدیران ea دور هم نشستن گفتن ما چندین سال زمان و چندین میلیون دلار صرف ساخت بتلفیلد ۱ کردیم و نمیشه بدون رسیدن به سود بالا مد نظر بخوایم کنارش بزاریم و مجدد بخوایم همه چیز رو از نو مجدد بسازیم.برنامش این بوده با هزینه بسیار کم و قرار دادن نصف بیشتر ادوات بتل ۱ و همچنین بازه ی زمانی بسیار کم برای بازی جوری که مطمنا زیره ۲ سال بازی ساخته شده ، بخوان به سود برسن.(دقیقا کاری که یوبیسافت امسال داره با دیویژن۲ میکنه،بازی عینا مثل نسخه اولشه فقط ساختمان های بهم چسبیده نیویورک تبدیل شده به خیابان های پهن و باز واشینگتن ! ) .
بله حق با شماست شاید دیگه به این زودی ها به جنگ جهانی دوم برنگردیم و حیف بود اینا زدن خراب کردن کار رو.
من فقط امیدوارم‌ در پس پرده بتلفیلد مدرن بعدی رو چندین سال باشه استارت زده باشن و یه چیز گولاخی برای نسل بعدی کنسول ها تحویلمون بدن.

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
بیشتر استریم ها از stodeh گرفته تا brekk1e همشون تو استریمشون میگفتن اون چیزی نیست که انتظار داشتن .نکته ای که خودمو اذیت میکرد تفنگای بازی اصلا ریکویل نداشت. من خودم بد جور فن بوی bf ها هستم ولی این نسخه رو باید اسمشو میزاشتن یچی دیگه
BTW IT'S NOT MY BF
.If it's not yours, then simply don't play it

Erebor

کاربر سایت
May 14, 2015
155

هنوز آمریکا ، ژاپن و شوروی وارد جنگ نشدن که بخواد ادوات و مپ های مربوط بهشون رو توی بازی قرار بده .. بر اساس tide of war به بازی اضافه میشن

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
چه جواب قبدرمابانه ای ناراحتی بازی نکن یعنی انتقاد کسی نکنه بازی ناقص بدی همینه دیگه بهتر نمیشه حالا از سیاست EA باسه..
من گفتم ناراحتی؟ گفتم اگر فکر میکنی بتلی نیست که بهت خوش بیاد بازی نکن خب.
دیگه تا یه جایی انتقاد میتونه سازنده باشه، بعد از اون تخریب الکیه، بتل 3 هم اولش همه دوستش نداشتن .
بعدش شد به قول خودشون fan favorite.
بازی مشکل داره، کانتنت کم داره اما گیم پلیش عالیه .
از شرکتی مثل EA انتظاری نداشته باشید که یه بازی authentic جنگ جهانی دوم تحویل بده، شده مثل اکتیوژن حتی بد تر.

• Like
Reactions: Mohammadzare

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
دیگه تا یه جایی انتقاد میتونه سازنده باشه، بعد از اون تخریب الکیه، بتل 3 هم اولش همه دوستش نداشتن .
از شرکتی مثل EA انتظاری نداشته باشید که یه بازی authentic جنگ جهانی دوم تحویل بده، شده مثل اکتیوژن حتی بد تر.
این بازی از نظر فروش میترکه از ما گفتن بود

• Like
Reactions: FARNOOD007

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
بخث تخریب نیست وقتی خوده یه استریمر که تو همه event های ea هست میاد بد میگه ازنوع گیم پلی ایراد میگیره اشکال نداره ولی وقتی ما ها بد میگیم ازش میفرمایین که بازی نکن :|
من خودم از 2142 بهبعد همرو چه انلاین چه افلاین بازی کردم این بتل فیلد ایراد داره .
حتی خوده ea هم اذعان داشت که پیش فروشمون کم بوده سره همین کاتنت هاشو رایگان کرده بعد میفرمایین بازی نکن .

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بزرگترین اشتباهشون به نظرم گوش نکردن به پلیر بیس بود که همه دنبال یه بتل مدرن امروزی بودن نه جنگ جهانی دوم و...این نسخه ۱ و۵ خوبن انصافا ولی بعد مدتی خسته کنند میشه چرا؟چون اسلحه ها بازی برات خسته کننده تر میشه!!
خدایش کاستومایز بتل ۳ و۴ رو در نظر بگیرید که با یه تغییر کوچیک چقدر اسلحه بالا پایین میشد ادم کیف می کرد یبار اسلحه رو با فلا چیز امتحان می کردی دفعه بعد....بعد هر اسلحه ریکویل مخصوص خودش داشت و...ولی تو بتل۱ و۵ رسما همه اسلحه ها تقریبا شبیه هم هست!!

• Like

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
Jackz.jpg
هنوز آمریکا ، ژاپن و شوروی وارد جنگ نشدن که بخواد ادوات و مپ های مربوط بهشون رو توی بازی قرار بده .. بر اساس tide of war به بازی اضافه میشن

این رو میدونم حتی طبق چت ی که با jack frags داشتم ! این رو هم میدونم که شاید چیزی مثل جت های نازی به بازی اضافه بشه. ولی چیزی که بین خیلی ها مشترک هست و من هم موافقم. اینه که باید تو همون روز عرضه روسیه ( اتحاد جماهیر شوروی) و آمریکا و ژاپن هم به بازی میومدن. به هر حال تاریخ جنگ دوم جهانی پر از پتاسیل هایی بود که شواهد نشون میده EA و DICE ازشون خیلی خوب استفاده نکردن. تا الان. امیدوارم تو دوره ی زمانی Tide of War بازی رو غنی تر کنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
screenshot-www.ign.com-2018.11.10-09-51-04.jpg

این میشه که BOIIII بخش داستانیش رو حذف میکنه و از IGN به به و چه چه میشنوه ! BFV بخش کمپینش بهش گیر داده میشه و نمره ازش کم میکنه ! همون بهتر که بخش کمپینشون رو حذف کنن ! به قولی دندون لق رو باید کند !

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Gaming Trend : 9
After spending quite a while with the game, I'm blown away that there's still so much to discover. With dozens of collectibles to find in the single player campaign, a seemingly-unlimited number of weekly challenges, and the Tides of War looming large on the horizon, Battlefield V is the best this series has ever been, and easily the best FPS of the season.

Areajugones : 9
Battlefield V achieves a full immersion within the WWII phenomenon due to a magnificent storyline and some excellent general details. The multiplayer meets all of the expectations and in the end the franchise manages to stay as a reference in the FPS genre.

JeuxActu : 8.5

Without taking any risks, Battlefield 5 is a nice follow-up that vastly improves on BF1's recipe with more open solo War Stories, and a rejuvenated gameplay that puts the emphasis on team play through the brand new squad system

Power Unlimited : 8.1
Battlefield V is already better than its excellent predecessor, even though we'll have to wait for some promised components which will actually make it a bigger game as well.

Gameblog : 8
Battlefield V is a good surprise with a new teamplay system (support by intelligent heal mecanics), more destruction, customization and specialization system for weapons and vehicles. Definitively Battlefield V is a monumental shooter desptite a conventional singleplayer (who stay interesting).

CGMagazine : 8
Despite the bad press at the start, I have a lot of faith in Dice as a developer and they have delivered a fantastic shooter this year with Battlefield V after listening to their community and taking their feedback seriously

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
View attachment 96580

این میشه که BOIIII بخش داستانیش رو حذف میکنه و از IGN به به و چه چه میشنوه ! BFV بخش کمپینش بهش گیر داده میشه و نمره ازش کم میکنه ! همون بهتر که بخش کمپینشون رو حذف کنن ! به قولی دندون لق رو باید کند !

اتفاقا cod سینگلش هاش اکثرا حرف نداشت کلیم حال می داد فعلا که بالاترین متاها با فروش ها برای بازی های سینگل هست حالا شما انلاین بازی به کنار اما حرکت cod bo3 به نظرم خیلی اشتباه بود ign هم عددی برای ملاک بودن نیست.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اتفاقا cod سینگلش هاش اکثرا حرف نداشت کلیم حال می داد فعلا که بالاترین متاها با فروش ها برای بازی های سینگل هست حالا شما انلاین بازی به کنار اما حرکت cod bo3 به نظرم خیلی اشتباه بود ign هم عددی برای ملاک بودن نیست.
حالا کاری به IGN ندارم ولی میخوام بدونم حاضری فقط به خاطر سینگل BOIII شصت دلار بدی ؟ از طرف دیگه حاضری به خاطر انلاین BOIII شصت دلار بدی ؟ به نظرت کدومش منطقی تره ؟ اون زمانی که سینگل MW2 میومد متا بالا 90 میگرفت تموم شد سینگل کاد و بتل الان حکم همون دندون خرابه رو دارن باید بکنیشون بندازیش دور وگرنه رو بقیه دندونا که هیچی رو سلامتی کلی هم تاثیر میزاره بزار یـ مثال دیگه بزنم DOOM جدیده رو که بازی کردی ؟ این همه به به و چه چه چرا متا 85 شد ؟ به خاطر مولتیش که بهش لقب یـ کلون بی کیفیت تر از Halo دادن این شد که خار شد تو چشم بازی اینجا هم همینجوره مثل یـ ترازو میمونه که باید دو کفه مساوی باشه یکی لنگ بزنه کار اون یکی رو میبره زیر سوال Halo 5 نمونه خوبیه واسه حرفم ....
پ.ن : من نه انلاین بازم نه از تکرار کردن یـ کار هزار بار تو یـ مپ ثابت لذت میبرم گفتم بگمش بابت اون لیبلی که چسبوندی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر