حذف تدریجی بسته‌های شبانه اینترنت موبایل

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط emperaturs, ‏Oct 13, 2018 at 9:06 PM.

1. emperaturs

کاربر سایت

نام:
    Joel
    دوستان این خبر خیلی خبر بدی هست مخصوصا برای کسانی که میخواستن بازیها رو دیجیتالی بگیرن و دانلود کنن .

فلاح جوشقانی درباره بسته های شبانه که قرار بود حذف شوند، گفت: بسته های شبانه یک نوع هدیه محسوب می شود اما شاید از نظر رفتاری و فرهنگی مناسب محدوده سنی نوجوانان و جوانان نباشد. همچنان این طرح وجود دارد ولی طبق حرف های بیان شده به تدریج از بین خواهد رفت. مطمئن باشید اگر این طرح ها را حذف کنیم، یک عده همچنان ناراضی خواهند بود و این اقدام را اشتباه خواهند خواند.

منبع :
    معاون وزیر ارتباطات: بسته‌های شبانه اینترنت موبایل به تدریج حذف خواهند شد

جهان سوم جاییست که هرکس وطنش را آباد کند،خانه اش خراب می‌شود و هرکس در تخریب مملکت بکوشد خانه اش آباد میشود .

usmarine, Milad_HW, <Professional> و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    من دلم میخواد هرکی که اینجوری فک میکنه رو برم گوش بچه طرف رو بگیرم تو گه میخوری که بسته های شبانه استفاده میکنی که بابات بیاد زر مفت بزنه براش ! طرف خودش و دنیای خودش ـه واسه بقیه میاد فتوا صادر میکنه
    یـ سریا اون پشت مشتا یـ مشت اسکل رو علم میکنن تا بیان برا ملت تصمیم بگیرن خودشون اون پشت بخور بخور را انداختن
    وقاهت رو به حد اعلاش رسوندن حروم خورای عوضی ....

Milad_HW, <Professional>, LORDofGaME و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. AM!R

کاربر سایت

نام:
    AmiR
    آخه چه ربطی داره؟ بچه بخواد استفاده ی بد(!) بکنه از نت چه بسته شبانه باشه چه نباشه همون استفاده رو میکنه!
    حالا چون اسمش شبانه هستش بار منفی داره که بچه توی شب...!:|
    یعنی توی روز یه نقاب باید بزنیم روش این :| چاپ شده باشه در واکنش به خیلی از وقایع اطرافمون!

Milad_HW, MeHrDaD BAYERN, voldmort و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. porfesor

کاربر سایت

نام:
    Farhad
    یه بهونه خیلی مسخره ای دادن که فقط بسته شبانه حدف کنن حداقل یچیز قشنگتر میگفتین واقعا خاک برسرشون:|

Milad_HW و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  5. qozmyox

فروشنده

اینا اگر واقعا هدفشون خیر هست ، بسته های شبانه رو با همون قیمت و ساعت به صورت روزانه تعریف کنند که نه ما تا ساعت 2شب بیدار بمونیم که اینو اکتیو کنیم و دانلود بزاریم(مال من که 10بار هم وسطش قطع میشه باید هی resume کنم) نه عزیزان نوجوان اذیت بشند ( که اینم از بدبختیه ما هست که هنوز در سال 2018 داریم ADSL با محدودیت سرعت و حجم استفاده میکنم ، من الان یک بازی 60 گیگ رو چطوری با 200KB/s دانلود کنم ؟؟؟؟)

Milad_HW, porfesor, MeHrDaD BAYERN و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali
    اینا روی هر چی دیکتاتور تو تاریخ بود رو سفید کردند

Darkkahn, <Professional>, usmarine و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. MeHrDaD BAYERN

کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    ّ دیکتاتور گفت زکی

بابا این خیلی حروم لقمه تر از اونین ک فکرش را میکنید

من بدجور رفتم تو فکر رفتن و دارم کار هاش را انجام میدم. امیدوارم همه بتونن برن و ایران هم برا این ارتش 20 میلیونی بمونه ما نخواستیم...

Darkkahn و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.