«Microsoft» از سرویس جدید خود رونمایی کرد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
شرکت «Microsoft» امروز از سرویس جدید استریم خود رونمایی کرد که قابلیت اجرای بازیهای کنسول, رایانه های شخصی را بر روی چندین دستگاه, از جمله تلفن های همراه را میدهد

mslogo-300x200.jpg

این سرویس که فعلا با اسم «Project Cloud X» شناخته میشود , با استفاده از تکنولوژی ها پیشرفته «Microsoft» امکان اجرای بازی های روز را بر روی چندین دستگاه مختلف خواهد داشت. «Phil Spencer» نیز در نمایشگاه «E3» امسال , از نسل جدید سخت افزارهای «Xbox» رونمایی کرد که شامل قابلیت استریم کردن بازیها خواهند بود. این سرویس از سال آینده به صورت آزمایشی در برخی از مناطق در دسترس خواهد بود. اجرای این سرویس «Microsoft» را در رقابتی مستقیم با شرکت «Google» قرار میدهد که چندی پیش سرویس استریم خود را با اجرای بازی «AC:Odyssey» در مرورگر «Chrome» رسما وارد فاز اجرایی کرد.

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
مسئله سرعت و این ها اصلا چیزی نیست که فقط مربوط به ایران باشه.
سر PSNow توی آمریکا هم یه سری مشکلاتی رو بوجود آورد. شما نبینید که شهرهای بزرگ و نزدیک به سواحل آمریکا مثل نیویورک و فلوریدا چقد دسترسی بالا به تکنولوژی رو دارن. ایالت های مرکزی آمریکا که بیشترین درصد رو به خودشون اختصاص میدن دسترسی مطلوب به اینترنت با سرعت بالا رو ندارن که همین یه سری مشکلات رو اونجا هم گریبان گیرشون کرده.

View attachment 94871

اونا در بدترین حالت هم از بهترین حالت ما وضعیت بالاتری دارن:bash:

یه نکته هم اینه که تکنولوژی های ارتباطی هر روز پیشرفت میکنن و شما نگران مردم آمریکا نباش:pepsi:

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
هرچی که هست و قراره بشه همین که سونی رو خاک کنه برای من کافیه، چه بتونم ازش استفاده کنم چه نتونم :D

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
اونا در بدترین حالت هم از بهترین حالت ما وضعیت بالاتری دارن:bash:

یه نکته هم اینه که تکنولوژی های ارتباطی هر روز پیشرفت میکنن و شما نگران مردم آمریکا نباش:pepsi:
اینطوریام نیست دوست عزیز؛
این پایین‌ترین سرعتیه که من در هفته گذشته با Speedtest گرفتم:
dgs9_photo_2018-10-10_21-48-01.jpg

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
اینطوریام نیست دوست عزیز؛
این پایین‌ترین سرعتیه که من در هفته گذشته با Speedtest گرفتم:
dgs9_photo_2018-10-10_21-48-01.jpg

من خودم نت ایرانسل استفاده میکنم و اینقدر نوسان داره که نگو:-w

من تا 10 مگابایت در ثانیه هم از ایرانسل توسنتم سرعت بگیرم ولی لحظه ای هستش و اونم تو ساعتی که ترافیک کم باشه[-x

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اگه پینگ و لتنسی گ*ه نباشه که هست میشه از این سرویس هاهم استفاذه کرد

Attachments

• Annotation (4).png
    Annotation (4).png
    45.4 KB · مشاهده: 25
  • Like
Reactions: Mahdi.M

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دیگه گذشت زمانی که سرعت اینترنت در ایران کم بود. اگه پینگ مشکل‌ساز نشه، بقیه حله.
برای استفاده از ساده ترین نوع سرویس ابری حداقل نت 5 مگ نیاز داری (که بین 12 نفر شییر نشده باشه) و ثابت باشه (35 ثانیه یک بار 28 ثانیه Time out نده) پینگش هم داخل بازی! زیر 50 باشه. شما توی همین ایرانی که ما زندگی میکنیم (توی همین تایم لاین) همچین سرویسی میتونید تهیه کنید؟ که میفرماید "بقیه حله".

• Like
Reactions: Milad_HW and raya2

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
برای استفاده از ساده ترین نوع سرویس ابری حداقل نت 5 مگ نیاز داری (که بین 12 نفر شییر نشده باشه) و ثابت باشه (35 ثانیه یک بار 28 ثانیه Time out نده) پینگش هم داخل بازی! زیر 50 باشه. شما توی همین ایرانی که ما زندگی میکنیم (توی همین تایم لاین) همچین سرویسی میتونید تهیه کنید؟ که میفرماید "بقیه حله".
خوشحالم که دوباره می‌بینمتون. من عاشق پست‌ها، به‌ویژه هایپ‌های وحشتناکتون قبل از معرفی Xbox One بودم.
شخصا اوایل معرفی کنسول‌های نسل هشتم، فکر نمی‌کردم روزی شاهد سرعت دانلود ۱۲ مگ بر ثانیه در ایران رو کنسولم باشم و یا دو سال پیش فکر نمی‌کردم بتونم به راحتی ویدئوهای 4K یوتیوب رو بدون لگ تماشا کنم یا روزی برسه که کنفرانس‌های E3 رو با کیفیت 1080p سورس در توییچ ببینم. یا اینکه فکر نمی‌کردم به این زودی سر و کله استریمرهای گیم تو ایران پیدا بشه که همزمان هم بتونن بدون لگ بازی کنن و هم استریم. من مطمئنم با همه‌گیر شدن تکنولوژی‌هایی مثل Project Cloud X بسترهای استفادش در ایران هم فراهم خواهد شد. اینقدر نسبت به آینده بدبین نباشید.

• Like
Reactions: OceanSky and Cj_sa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر