PC vs Console

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سالی 30 ملیون دلار برای همین بازی کلیکی میزارن
همین بازی کلیکی مغزی میخواد که خیلیا ندارن

شما هرچقدر هم به ایشون توضیح بدی زیر بار نمیره چون درک بازی هایی مثل دوتا و کانتر و ... برای ایشون درکش سخت و فوقالعاده سنگینه :))
دقیقا ،فقط هر کدومشون نیاز به iq و eq بالایی داره و به شدت سنگینه.بعد 3.5k پلی تازه جز بازیکنای متوسطش محسوب میشم:D
فقط دوست عزیزم ما اینجا خدایی نکرده قصد تمسخر کسی رو نداریم ،
ایشون نظر شخصیش رو گفته و محترمه شاید درکش بالا باشه فقط سلیقش با ما یکی نباشه;)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
من از بچگی گیم میزنم ولی گیمر حساب نمیشم چون زیاد وقت نمی کنم
اخرین بارم یکی دو هفته پیش ی ساعت TR زدم فقط
بنظرم PC خیلی بهتره. هم میشه گیم زد هم کارای دیگه
هم که تنظیمات گرافیکی بیشتری داره. دستت بازه راحته. ماوس و کیبورد ک جای خود دارد
در عوض کنسول انحصاری های خوبی داره که البته الانم اکثر بازی های ایکس باکس داره برای PC میاد حتی بازی های شرقی و ژانپنی هم داره راه خودشو ب PC باز میکنه. یاکوزا ک ی زمان خوابشم نمیشد دید برای کامپیوتر منتشر بشه
بنظرم الان از هر زمانی حتی کامپیوتر انتخاب بهتریه

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
من قبلا هم گفتم درصد بسیار زیادی از این فن سونی فقط دنبال گرافیکن یه سونی اشغالی چون The Order: 1886 هم ساخت اینا گفتم شاهکار اله بله من شخصا به اینا میگم نوب کنسولی تو رفیق های خودم هم پر هست اینجور افراد که میگی بهشون فلان بازی بازی کن میگه اینکه که گرافیکش اب رنگیه پیکسلی حال نمیده مثلا هات لاین میامی حالا شما تا تهشو برید که اینا حال روزشون چیه تو گیم فقط دنبال گرافیکن با یه سری هاشون هم که بحث میکنی اینقدر بی منطق هستن سریع برمیگردن میگن مثلا انچارتد رو پی سیت با این گرافیک اجرا شد بعد حرف بزن حالا درحالی که اگه سونی انحصار طلب یه بازیشو رو پی سی بده بعد با نسخه کنسولی مقایسه شه دیگه وضعیت مشخص میشه دیگه اما خو سونی انحصار طلبه هیچ وقت این کارو نمیکنه تا به این جماعت نوب گرافیکی حالی شه که باو جان انچارتد یا هر بازی اگه برای پی سی میومد صد برابر اون چیزی که تو بازی کردی کیفیت داشت قطعا

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بازی بازی بازی
هر کسی سبک سنگین کنه ببینه کدوم انحصاری ها بیشتر باب میلش هستش بره سمت همون پلتفرم.
تمام شد و رفت
به شخصه من اخرین ما و خدای جنگ و انچارتد و هورایزون و بلودبورن و....بیشتر علاقه دارم تا بازی های pc.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
واقعا بحث نداره کنسول دو تا مزیت نسبت به pc داره
1- قیمت
2- انحصاری که خودم به این دلیل فقط یه ps4 دارم (Horizon zero dawn - uncharted 4 - god of war - ...)
که همین دو تا مزیت باعث شده خیلیا برن سمتش وگرنه در بقیه موارد pc می تونه خیلی گزینه بهتری باشه مزایای pc هم بخوام بگم
1- قابلیت شخصی سازی نحوه بازی کردن (دسته موس و کیبورد هر چیزی که بشه فکرش رو کرد خودم بیشتر با دسته ps4 توش بازی می کنم)
2- اگر پول خوب بدی کیفیت بالاتری نسبت به کنسول داری
3- نسل واسش تعریف نمیشه و خیلی بازی های قدیمی رو میشه روش اجرا کرد تازه بازی ها کنسولای دیگه با شبیه ساز کاملا قابل بازیند خفن ترین کنسولی که میشه بازیاشو الان انجام داد wii u هست که خودم رو شبیه ساز mario kart 8 و breath of the wild رو تموم کردم
4- هزینه بازی ها و انلاین ارزون تر در میاد چه بخوای کرکی بزنی چه بخوای اورجینال بازی کنی pc ارزون تره
5- انحصاری های خودش رو داره که از لحاظ تعداد پلیر یا تعداد انحصاری مقایسه کنیم از انحصاری های کنسول میزنه جلو تازه بازی های ایکس باکس هم واسه pc میان تنها بازی هایی که نمیاد روش انحصاری سونی و یه سری شرکت لوس مثل راک استار:-w یا اسکویر انیکس (kingdom hearts ) این که یکی گفتش که کنسول دارا به انحصاری pc حسودی نمی کنند سر اینه که خیلیاشون اصن نم دونند که pc چیا داره مثلا سونی هی انحصاریاشو تبلیغ می کنه و تو سایت های گیم فارسی کلی خبر ازش هست ولی خب pc خیلی بازیاش بی سر و صدان تو این زمینه ها
6- کلی کار دیگه هم میشه باهاش و قدرتش کرد
البته کنسول استفاده ش راحت تره ولی اگر با pc بلد باشی کار کنی اتفاقا تو pc راحت تری چون تو کنسول دستت برا خیلی کارا و تنظیمات بسته است
جدا فکر نکنم مزیت دیگه ای مونده باشه
بهتر بودن هم به نظر من از حیث مزایا مقایسه کنیم قطعا pc پلتفرم بهتری برا بازیه ولی خب از انحصاری ها نمیشه گذشت

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
وقتی از چیزی خبر نداری دخالت نکنی بهتره اگه هم خود شیرینی که اون بحثش فرق میکنه
خود شیرین نیستم ولی ایشون یه پست بیشتر نداره که گفته سونی شرکت بازی سازی نیست خب این کجاش مشکل داره؟! توضیح بدی بد نیست:|

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
خود شیرین نیستم ولی ایشون یه پست بیشتر نداره که گفته سونی شرکت بازی سازی نیست خب این کجاش مشکل داره؟! توضیح بدی بد نیست:|
بحث منو ایشون تو جایی دیگه بوده ایشون میگرده من تو هر پستی نظر بذارم میپره اینجا هم خواست به حساب منو مسخره کنه سریع بخواد مثلا سوتی بگیره که چیزی که لیاقتش بود بهش گفتم پس وقتی از چیزی خبر نداری طرف هیچ کسی رو نگیر

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بحث منو ایشون تو جایی دیگه بوده ایشون میگرده من تو هر پستی نظر بذارم میپره اینجا هم خواست به حساب منو مسخره کنه سریع بخواد مثلا سوتی بگیره که چیزی که لیاقتش بود بهش گفتم پس وقتی از چیزی خبر نداری طرف هیچ کسی رو نگیر
اها پس اینجوریه:))خب هرکس که خبر نداشته باشه همین میگه:| حالا در رابطه با پست مربوط به تاپیکت بگم که سونی و ماکرو فقط از این فن بوی های نووب نداره....pc هم داره که خیلی از کنسولی ها بدتر و اعصاب خورد کن تر هستن:D قشنگ حالت بهم میزنن از بس که قدرت pc به رخت میکشن :-& و انتظار دارن که انحصار طلبی مثل سونی بازیاش رو pc بده اونا هم نووبی بیش نیستن:D
واقعا بحث نداره کنسول دو تا مزیت نسبت به pc داره
1- قیمت
2- انحصاری که خودم به این دلیل فقط یه ps4 دارم (Horizon zero dawn - uncharted 4 - god of war - ...)
که همین دو تا مزیت باعث شده خیلیا برن سمتش وگرنه در بقیه موارد pc می تونه خیلی گزینه بهتری باشه مزایای pc هم بخوام بگم
1- قابلیت شخصی سازی نحوه بازی کردن (دسته موس و کیبورد هر چیزی که بشه فکرش رو کرد خودم بیشتر با دسته ps4 توش بازی می کنم)
2- اگر پول خوب بدی کیفیت بالاتری نسبت به کنسول داری
3- نسل واسش تعریف نمیشه و خیلی بازی های قدیمی رو میشه روش اجرا کرد تازه بازی ها کنسولای دیگه با شبیه ساز کاملا قابل بازیند خفن ترین کنسولی که میشه بازیاشو الان انجام داد wii u هست که خودم رو شبیه ساز mario kart 8 و breath of the wild رو تموم کردم
4- هزینه بازی ها و انلاین ارزون تر در میاد چه بخوای کرکی بزنی چه بخوای اورجینال بازی کنی pc ارزون تره
5- انحصاری های خودش رو داره که از لحاظ تعداد پلیر یا تعداد انحصاری مقایسه کنیم از انحصاری های کنسول میزنه جلو تازه بازی های ایکس باکس هم واسه pc میان تنها بازی هایی که نمیاد روش انحصاری سونی و یه سری شرکت لوس مثل راک استار:-w یا اسکویر انیکس (kingdom hearts ) این که یکی گفتش که کنسول دارا به انحصاری pc حسودی نمی کنند سر اینه که خیلیاشون اصن نم دونند که pc چیا داره مثلا سونی هی انحصاریاشو تبلیغ می کنه و تو سایت های گیم فارسی کلی خبر ازش هست ولی خب pc خیلی بازیاش بی سر و صدان تو این زمینه ها
6- کلی کار دیگه هم میشه باهاش و قدرتش کرد
البته کنسول استفاده ش راحت تره ولی اگر با pc بلد باشی کار کنی اتفاقا تو pc راحت تری چون تو کنسول دستت برا خیلی کارا و تنظیمات بسته است
جدا فکر نکنم مزیت دیگه ای مونده باشه
بهتر بودن هم به نظر من از حیث مزایا مقایسه کنیم قطعا pc پلتفرم بهتری برا بازیه ولی خب از انحصاری ها نمیشه گذشت
به همین دلیله که کنسول زندست و به همین دلیله که هرکی pc داره یه کنسول(ps4.switch:D)داره حرف منطقی حرف شماس البته کسایی هم هستن که با هر دوتا حال میکنن حالا به هر دلیلی و نه برای انحصاری واگرنه کنسولا انقدر فروش نداشتن واقعا دلیلش چیه:-?؟

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اها پس اینجوریه:))خب هرکس که خبر نداشته باشه همین میگه:| حالا در رابطه با پست مربوط به تاپیکت بگم که سونی و ماکرو فقط از این فن بوی های نوب نداره....pc هم داره که خیلی از کنسولی ها بدتر و اعصاب خورد کن تر هستن:D قشنگ حالت بهم میزنن از بس که قدرت pc به رخت میکشن :-& و انتظار دارن که انحصار طلبی مثل سونی بازیاش رو pc بده اونا هم نووبی بیش نیستن:D

به همین دلیله که کنسول زندست و به همین دلیله که هرکی pc داره یه کنسول(ps4.switch:D)داره حرف منطقی حرف شماس البته کسایی هم هستن که با هر دوتا حال میکنن حالا به هر دلیلی و نه برای انحصاری واگرنه کنسولا انقدر فروش نداشتن واقعا دلیلش چیه:-?؟
گفتم که واسه یه سری درگیری درایور و تنظیمات گرافیکی و بستن سیستم و فلان اینا خیلی سخته دوست دارن یه سیدی بکنن تو دستگاه بشینند بازی کنند دسته بشناسونند و استیم نصب کنند اینا واسشون سخته اینا همون بهتر برن سمت کنسول فکر کنم این عاملم خیلی رو فروش کنسول تاثیر داره

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر