درخواست The Witcher 3: Wild Hunt

گفتگو در 'گفتگوی آزاد پیرامون بازی ها و کامپیوتر' ایجاد شده توسط tranceyou, ‏Sep 24, 2018.

1. tranceyou

کاربر سایت

با سلام و خسته نباشید به تمام گیمرهای عزیز و ادمین های گرامی
    بنده تا به امروز وقت نشد بازی The Witcher 3: Wild Hunt رو تجربه کنم حالا که تایم اینو دارم خیلی دنبال بازی برای دانلود البته نسخه کامل و درست حسابی نه از این فشرده شده ها توی نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم دوستان سایتی ایرانی و یا خارجی و کلاً جایی که این بازی رو در نسخه کامل برای دانلود گذاشته باشه بهم معرفی کنن ممنون میشم.
    سپاس پیشاپیش

2. porfesor

کاربر سایت

نام:
    Farhad
    سلام اگه برای pc میخواین
    دانلود بازی The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition برای کامپیوتر + کرک سالم | دانلود بازی کامپیوتر جدید + کرک سالم, فیلم زیرنویس فارسی

tranceyou این نوشته را Like کرده است.
  3. tranceyou

کاربر سایت

از بابت این لینک تشکر اما میخواستم اگر سایت خارجی هم سراغ دارید بگید ممنون میشم چون این سایت لینک مستقیم نیست و نسخه فیت گرل رو هم نمیخوام
    سپاس

4. porfesor

کاربر سایت

نام:
    Farhad
    من از سایت ایرانی فقط میگیرم همین بگیر‌ین بره بیشتر‌ سایتا لینکارو حدف کردن.اگه سیستمتون خوبه سه ساعت نصبش طول میکشه من خودم فیتگیرل گرفتم هیچ مشکلی هم نداشت.:)

5. LORDofGaME

کاربر سایت

نام:
    Moein
    The Witcher 3: Wild Hunt Free Download v1.10 (Inclu 16 DLC)

6. tranceyou

کاربر سایت

7. tranceyou

کاربر سایت

دوستان عزیزم ، متاسفانه مشکل من خارج از این انجمن حل شد و تونستم لینک های مستقیم بازی رو در نسخه GOTY
    بدست بیارم اگر کسی خواست پیغام شخصی بده که براش بفرستم. بازم ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن.