Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
با تشکر از سازنده که هم GOG عرضه کرد هم فارسی گذاشت واقعا دمش گرم...
ولی لامصب خب میرفتی سفارت خونه یه ایرانی میاوردی قسنگ ترجمه کنه... چیه این گوگل ترنزلیت هم اینجوری نیست ناموسا.... مثل بتل 3 فحش +18 نداره زیرنویس کرده باشن:D

• Like
Reactions: New Shredder

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
با تشکر از سازنده که هم GOG عرضه کرد هم فارسی گذاشت واقعا دمش گرم...
ولی لامصب خب میرفتی سفارت خونه یه ایرانی میاوردی قسنگ ترجمه کنه... چیه این گوگل ترنزلیت هم اینجوری نیست ناموسا.... مثل بتل 3 فحش +18 نداره زیرنویس کرده باشن:D
همین که بلاخره زبان فارسی رو به رسمیت شناختن خودش یک دنیا ارزش داره، خوب یا بد دستشون درد نکنه:love:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
مار از پونه بدش میومد صاف در خونش در میومد مثال منه دل خوشی از سیستم دارکسولز نداشتم حالا اینا اومدن بازی رو سولزبورنیزش کردن ای خدا اعصاب نذاشته واسه من قشنگ کافیه سر یـ مینی باس گیر بیوفتم و هی بمیرم بعد دوباره 10 کیلومتر اون طرف تر دوباره اسپاون بشم دوربین رو اعصاب بازی رو هم که با سیستم قفل کردن رو هدف ناکارامدش که از قسمت اول تا به الان دست نخورده باقی مونده قشنگ لذت کومبو زدن رو زهرمار من یکی کنه . خدایی نصف مشکلات بازی سر همین چند تا چیزه که گفتم اگه مثل بچه ادم یـ چیزی مثل همون نسخه های قبل منتشر کرده بودن اینقدر کوبیده نمیشد لذت بازی هم دوچندان میشد .....

• Like
Reactions: Paradise Lost

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بدبختی من این هست همین یک ماه پیش ریمستر شماره یک و دو را تمام کردم منتظر 3 بودم ولی بدجوری ضدحال خوردم اون شماره ها کجا این کجا اصلا نمیشه تحملش کردم خیلی گرافیکش از 2 شماره قبل پایین تره گیم پلی پر از اشکاله شما اگه زبان بازی را فارسی کنی قشگ فکر میکنی داری یه بازی ایرانی اشغال را بازی میکنی اصلا این بازی به خارجی ها نمیخوره چون این اشغالها را فقط ایرانی ها بلدن بسازن نه اون خارجی ها فکر کنم سازندهاش ایرانی بودن

• Like
Reactions: Annunaki ™

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
کم کم دارم نا امید می شم یعنی بازی غیر قابل تحمله؟
هرکی میگه گرافیک‌ بازی خیلب ضعیفه حتی از نسخه قبلی ( :| ) بهتر عینکاش رو ی دور درست بزنه ببینم این دشمنا اینقدر‌ مدل سازیشون با کیفیت بود یا افکتا اب و اتیش و کلا افکتای رنگی به این حد با کیفیت بودن ؟ گرافیک بازی به نسبت خودش همه چیش او کی سیستم کامبت بازی هم همون هسته و همون لذت رو داره منتهی دوربین بازی و لول دیزاین مراحل فعلا این اول کار بد جور میلنگن و کلا رو اعصابن پلتفرمینگ هم بعضی موقع ها میره رو اعصاب در کل پاشنه اشیل بازی دوربین نامناسب واسه این سبک سولزبورنی که دائم تو دست و پاست مخصوصا تو محیط های بسته ....

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
من هم دو سه ساعتی بازی رو تجربه کردم و مثل اغلب دوستان بنظر من هم مهمترین مشکل بازی همون دوربین هست که بسیار بد کار شده بعنوان مثال بعضی جاها یکدفعه دشمن رو گم میکنی و در کل چرخش زیاد دوربین بعد از یه مدت باعث سرگیجه میشه !
جاخالی دادن های کاراکتر هم زیاد روان نیست
گرافیک هم معمولیه
در مجموع سازندگان نتونستن اونجور که ازشون توقع میرفت ، بازی رو طراحی کنن
نمره من 7 از 10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هرکی میگه گرافیک‌ بازی خیلب ضعیفه حتی از نسخه قبلی ( :| ) بهتر عینکاش رو ی دور درست بزنه ببینم این دشمنا اینقدر‌ مدل سازیشون با کیفیت بود یا افکتا اب و اتیش و کلا افکتای رنگی به این حد با کیفیت بودن ؟ گرافیک بازی به نسبت خودش همه چیش او کی سیستم کامبت بازی هم همون هسته و همون لذت رو داره منتهی دوربین بازی و لول دیزاین مراحل فعلا این اول کار بد جور میلنگن و کلا رو اعصابن پلتفرمینگ هم بعضی موقع ها میره رو اعصاب در کل پاشنه اشیل بازی دوربین نامناسب واسه این سبک سولزبورنی که دائم تو دست و پاست مخصوصا تو محیط های بسته ....

Despite an intriguing story and excellent character development, dull visuals and technical gremlins make Fury's journey a solid, if unspectacular entry into the Darksiders series.

ما عینکی اصلا منتقدا هم اره فقط شما بصیرت داری؟ کدوم نقدی از گرافیک بازی تعریف کرده اخه همه کوبیدنش الان این عکس پایین منو یاد گرافیک جک PS2 می ندازه:D

3466613-46623352_10155974766680488_4492293018589593600_o.jpg

3466619-46836789_10155974766515488_2442479967737479168_o.jpg

3466606-46514286_10155974766310488_7308244539020410880_o.jpg

3466611-46521284_10155974766470488_371577450640965632_o.jpg

عکس سوم چمن هاش انصافا PS2 هست:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Despite an intriguing story and excellent character development, dull visuals and technical gremlins make Fury's journey a solid, if unspectacular entry into the Darksiders series.

ما عینکی اصلا منتقدا هم اره فقط شما بصیرت داری؟ کدوم نقدی از گرافیک بازی تعریف کرده اخه همه کوبیدنش الان این عکس پایین منو یاد گرافیک جک PS2 می ندازه:D

3466613-46623352_10155974766680488_4492293018589593600_o.jpg

3466619-46836789_10155974766515488_2442479967737479168_o.jpg

3466606-46514286_10155974766310488_7308244539020410880_o.jpg

3466611-46521284_10155974766470488_371577450640965632_o.jpg

عکس سوم چمن هاش انصافا PS2 هست:D
من به این‌ میگم معمولی :D دیگه ضعیف تر از نسخه قبلی بی انصافیه همینجوری است ها و ابزارهای اماده UE4 رو‌ بندازی تو بازی‌ گرافیکش خیلی بالاتر در میاد تا نسخه دوم :D اینم در حد و بضاعت خودش خوبه مشکل بازی پرایس تگ ۶۰ دلاریشه که همه انتظار گرافیک خدای جنگ داشتن !

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من نسخه دوم رو چند روز پیش تموم کردم و بلافاصله اومدم سراغ DS III

واقعا دلیل این نمره های پایین و این همه انتقاد رو نمیفهمم بازی از هر نظر نسبت به نسخه های قبل بهتره
گرافیک بازی که واقعا عالیه و احتمالا چون به گرافیک DS II عادت کرده بودم با دیدن گرافیک این بازی کاملا شگفت زده شدم... گرافیک هنری هم فوق العاده است و بنظر واقعی تر شده و مثل قبلی ها زیاد کارتونی نیست. باگ و مشکلات فنی هم تا العان ندیدم
گیم پلی هم مثل همیشه تقریبا بی نقصه و البته سختر هم شده... تنها مشکلش بنظرم تقلید از دارک سولز هست که باعث شده چکپوینتهاش خیلی از هم فاصله داشته باشه و اون قسمت جمع کردن روحها هم برای این بازی زیاد جالب بنظر نمیاد. البته مشکل خیلی بزرگی نیست بنظرم ولی ممکنه رو اخرین درجه سختی باعث مشکل و دردسر برای بازیکن بشه

داستان هم تا بازی رو تموم نکنم نمتونم بگم اما بنظر مثل نسخه های قبلی خیلی خوبه و البته با زیر نویس فارسی جذاب تر هم میشه

آخرین ویرایش:

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
شماره های 1 و 2 هم گرافیکشون از زمان خودشون خیلی عقب تر بود اصلا کسی دارکسایدرز رو برای گرافیک بازی نمیکنه که. من تا اینجا که wrath رو کشتم کرش نداشتم ولی چکپوینت ها و باگهاش رو اعصابه یه جا با 3000 تا سول مردم وقتی برگشتم همونجای قبلی سول هام نبود:|.
با زیرنویس های فارسیش خیلی حال کردم بعضی جاهاش غلط داره ولی لحن نوشتاریش جالبه مثلا توضیحات بعضی ایتما رو که میخوندم متن فارسیش از انگلیسی خفن تر بود:D.
شخصیت اصلی هم اون کاریزمای war و death رو نداره به نظرم، البته من هنوز اوایل بازیم امیدوارم جلوتر بهتر بشه.

• Like
Reactions: New Shredder

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دوستان بازی برای شما مات نیست؟!! رو اخرین تنظیمات گرافیکی ام اما ماته!!

تصحیح : با خارج شدن و دوباره وارد شدن به بازی مشکل کاملا حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر