Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
راستی بانو مثل برادراش اسب هم داره؟ باید داشته باشه
تا الان که هیچ چیزی نگفتن بیشتر روی محیط های بسته و تو در تو تمرکز داشتن به نظر میاد بازی خیلی حالت بسته تر حتی از نسخه ی اول داشته باشه پس فک نکنم خبری از اسب باشه (تا جایی که میدونیم) ولی خوب خیلی خوب میشه اگه به عنوان سورپرایزش ازش رو نمایی کنند

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
لانچ تریلر بازی
بسی هایپم برا بازی >:)

با اجازه تون من لینک وطنی هم قرار بدم...ممکنه بعضی ها سیم چین وسایر امکانات عبور از سیم خاردارهای فیلترینگ به همراه نداشته باشند...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خیلی تریلر قشنگی بود کلی برانگیخته شدم البته نه از اون جنس برانگیختگی هایی که بعد از دیدن مستند هایی مربوط به فیزیولوژی بدن انسان که در تیراژ بالا توسط قومیت های مختلف ساخته میشه...گان فایر گیم بالاخره تریلر ساختن آموخت...

با دیدن این تریلر یکسری تحلیل ها و برداشت های کاملا شخصی بر من وارد شد که دوست داشتم با شما عزیزان به اشتراک بگذارم...

• دوتا گناه دیگه هم نشون دادن اون یارو قوزیه که به طلا و جواهرعلاقه داره که قبلا تو والپیپر تعیین هویت شده بود به نظر مربوط به گناه اختلاس و اخلال در بازار ارز هست این نکته رو قبول دارم که با آخرزمان شدن مرزهای جغرافیایی برچیده شده ولی بلاشک ایشون باید در حوالی تهران سکونت داشته باشه...شمال تهرانا...نه جنوب نه...اشتباه نکنید استراگا بچه پایین شهر بود که مرحوم شد...خودم تو ختمش چایی می دادم...طفلی خواهرش هم با اون ابعاد چه اشکی می ریخت....چنان زجه میزد که علاوه بر لرزش سر ستون ها و گنبد مسجد..مو به تن مدعوین سیخ میشد..یک بار هم غش کرد 48 نفر کمک کردن بلند شه...
  • ولی اون خانومه بالداره که نقاب زده مربوط به چه گناهی هست دروغ و تزویر و ریا آیا؟ نکنه مربوط باشه به گناهای خاک برسری؟این که خیلی حجابش کامل بود؟
  • شما هم حس نکردید صدای ولگریم یجوری شده بنظر سینه پهلو کرده باشه...
  • از محیط باتلاقی متنفرم...نیست تو باتلاق های دارک سول 1 و 3 خیلی موفق عمل کردم حالا اینجا هم باید به اون موفقیت های پی در پی ادامه بدم ...ولی دیدید چه باحال فرشته ها رو به دار مجازات آویخته بودند ...فقط مشخص نکرده بودند اینا مفسد اقتصادی بودند یا تهدیدی بودند برای عفت عمومی ؟
  • به نظر فیوری در برحه ای از داستان به اسارت نیروهای بعثی دربیاد و به آرنا هم بره تا در نبردی گلادیاتوری حضور داشته باشه...آه چه کلیشه ای.. این مسابقه هم در همون استدیوم یکصد هزار نفری قبلی هست که war در شماره اول رفت . طفلی رو هم چقدر مورد تمسخر قرار دادند...
  • آقا من یک لِنگ و پاچه هشت پا دیدم ..یعنی میشه با وام THQ موافقت کرده باشند تا یدونه کراکن به عنوان غول آخر استخدام کرده باشه...
  • هیچ شخصیت آشنایی هم به چشمم نخورد فکر نکنم کسی از نسخ پیشین در بازی باشه...
  • یک نکته دیگه هم اینکه قبلا مبارزه با warth رو دیده بودیم که فرشته ها رو قلع و قمع می کرد و نعره به آسمان سر میداد...ولی اونجا میون سبزه ها , با ناز وبا...منظورم اینه که زیرش چمنزار بود ولی اگه دقت کنید الان سنگ فرش بود...حالا 3 حالت ممکنه یا یک مبارزه دیگه با warth داریم یک جای دیگه...یا اونجا مامور شهرداری میخواسته چمن ها رو آب بده از شما خواهش کرده که برید قسمت سنگ شده پارک...یا اینکه چون اون تریلر چند ماه پیش اومد ,شهرداری در این مدت تصمیم اتخاذ داشته در راستای طرح پر کردن چاله های کندنی , فضای سبز رو به پیاده رو تبدیل کنه...
  • آخر تریلر هم یکی دیگه از قدرت های هالو نشون داده شد برقی بود, متوجه نشدم سلاحش چی بود بیشتر شبیه دسته آباژوری بود که اتصالی کرده باشه...اَه زنگ خونمون رو میزنن ..یعنی کی میتونه باشه این وقت صبح تو این هوا...چه آدم های بی ملاحضه چتر بازی پیدا میشن...اومدم بابا...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
مرا اسب سفیدی بود روزی....

فیوری تو همه تریلر ها تا به اینجای کار , هر جا میره هورس من خطابش می کنند ...هورسمن سلام , هورسمن خداحافظ, هورسمن موفق باشی, هورسمن بفرما خونه ,هورسمن چایی میخوری.....پس این هـــــورس کووووووو؟

آره قشنگه عمو جون ..برو بشین با همون بازی فکری که بهت دادم بازی کن...آفرین...

ببخشید مهمون خونه مون داریم یک بچه کوچیک هم باهاشونه اومده تو اتاق من و یخورده برای من مشکل ساز شده..

این دختره چندشش نمی شه این سوسک ها رو تو دستش میگیره ...اَیییییی......نه بابا این که برای این پست نبود..

برو اونور بچه ... خوب کجا بودیم آها.... رایدر آو بلک هورس یا اسب سوار سیاه لقب فیوری هست... نکن, دست به گیم هام نزن ... دارک سولم رو بزار زمین.. به بابات میگما...به اونجای لارا دست نزن, بچه بی ادب ...بگیر اینجا بشین به چیزی هم دست نزن...فهمیدی...

چی داشتم می گفتم ...آها... تا همین لحظه که بازی در دست قاچاقچیان زحمت کش دست به دست میشه تا از مرزهای پرگهر کشورمون عبور کنه هنوز خبری از اسب نیست... توی لانچ تریلر هم هیچ خبری نشد حتی یک پونی صورتی ندادن فیوری اون هم از دور سوار بشه!

داری چیکار میکنی ...

بتمن رو نخوابون رو لایتنینگ .... مثل اینکه حرف حساب حالیت نمیشه, نه...بگیر که اومد...دیش دیش...بوم ..گاز می گیری بی ادب...دیش دیش ...آخ ...دیش.......هــــادوووووکــــن..... .. .

تا تو باشی دیگه هر جا فلش مموری پر از iso دیدی سریع فرونکنی تو....بی تربیت....آره برو پیش مامانت...نیگا دوک نوکم رو گذاشت کنار سول کالیبور.....دوک باید از بقیه بازی ها جــدا باشه ...جــدا...فهمیدی...

..ببخشید من بعدا ادامه پستم رو میزارم...مثل اینکه صله رحم ما با خویشان در آینده ای خیلی نزدیک در حدود چند دقیقه دیگه, به مشکلات اساسی برخواهد خورد متاسفانه....فعلا...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
لیست تروفی های بازی اومده و کلی اطلاعات رو میشه از حلقومش کشید بیرون..

توجه : این اطلاعات برداشتی کاملا شخصی و آزاد هست و احتمال اشتباه بودن آنها بسیار زیاد هست درست مثل تمام اطلاعاتی که تا این لحظه به شما منتقل کردم...>:)>:)

• اول از همه 7 تا گناه مشخص شده اند

1.Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور

من فقط برای ملاقات با چهارمین معصیت لحظه شماری می کنم یاد دانته اینفرنو بخیر ...خدا منو ببخشه , مجبور شدم به پدر و مادرم بگم خونه مادربزرگم آتیش گرفته تا در پی یافتن نخود های سیاه رنگ خونه رو ترک کنند.. تا اینجانب بی حول و واهمه آماده ملاقات با گناهان خاکبرسری بشم...خدایا حالا اوندفعه رو توبه....ولی ایندفعه رو چیکار کنم ..خودت یدونه برق گرفتگی کوچیک تو خونه مادربزرگم راه میاندازی یا خودم یدونه زلزله کوچولو ردیف کنم...

دقت کردین چقدر گناهاشون کمه یعنی هرکی این کارها رو نکنه میره بهشت ...حالا ما چی.. انگشت تو دماغ کردن هم دیه داره و مُستوجب عقوبتی سخت خواهد بود...

• دوم اینکه اسم تمام قدرت های اهدایی Hollow هم اومد

Flame hollow و Force Hollow که قبلا مشخص شده اند دو قدرت جدید Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.

شک ندارم رنگ این stasis دیگه آبیه و وظیفه سروری بقیه قدرت ها رو به عهده داره بخوصوص قدرت طبیعی شخص فیوری..بعد اینکه قیافه فیوری در حالت استورم باید دیدنی باشه این دختره کم چشم سفید بود حالا موهاشم زرد متمایل به سفید کنند هیچی دیگه ولورین هم میاوردین وسط براتون قر بده...!نمی دونم شاید این یکی آبیه اون یکی زرده ...

• سوم اینکه فیوری تو یک فرم و حالتی قراره بره به نام Havoc که احتمالا خیلی خفن بشه ...دیدین دختر ها عصبانی میشن سگ میشن...

• چهارم اینکه غول آخر بازی فامیل این گناه ها نیست اسم تروفی Everybody Wants to Rule the World هست و توضیحش Defeat the Final Sin ..ولی این ها گفتن که 7 تا گناه ...معلومه چه خبره؟ حالا کی هست این یارو که می خواد حمکرانی سوکس آباد رو به عهده بگیره خودم یک حدسیاتی میزنم که باید مربوط به جناح دیمون ها باشه با توجه به دیداری که فیوری با لورد آو هالو چند ماه اخیر داشت...کاش سامایل همچین جاه طلبی رو داشت...من بشخصه کسی رو جز سامایل برای این منصب شایسته نمیدونم...معلوم نیست چه موقع می خواد این نظام شایسته سالاری تحقق پیدا کنه همش حرف حرف حرف...

• پنجم اینکه خدا رو شکر حدسم درست بود و THQ موفق یه دریافت وام شده... Defeat the Kraken...بله کراکن رو آوردن ...فقط خدا کنه بازی خوب بفروشه تا THQ از عهده بازپرداخت اقساط بربیاد..وگرنه دوباره همون داستان ور شکستگی پیش میاد و ایندفعه بانک دست میزاره رو امتیاز Darksiders ..احتمالا استرایف رو هم میبرن می زارن جلوی درب بانک نگهبانی بده..

• ششم اینکه یکی از تروفی ها اسمش هست Demon Meddler یا شیطان فضوله!!...تو توضیحش اومده Meet Abraxis...حالا این ابرازیکس ..ابرازیز...اَه ..مرده شور ترکیبش رو ببرن اسمش تو دهنم نمی چرخه!...همین یارو کیه حالا...به نظر خودم تیره ای از اژدهایان باید باشه با توجه به تصویر تروفیش و فقط تو تریلر لانچ یک همچین چیزی رو مشاهده کردیم حالا همونه یا نه , نمیدونم...امیدوارم اجازه بدن یخورده کتکش بزنیم...حداقل یدونه تُف روش کنیم در بریم!

• هفتم اینکه در مبارزه با lust یا همون روم به دیوار شهوت باید مثل اینکه از یکی دفاع کنید به نام Usiel که احتمالا فرشته ای چیزی هست چه بسا فامیل uriel هم باشه...

• هشتم اینکه...بسه دیگه توقع ندارید که تا صبح اینجا مشغول شمارش باشم 50 تاس ,خودتون برید بخونید اینم لینکش ...

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خیلی هیجان دارم برا تجربه این بازی .. کسایی که دو نسخه ابتدایی بازی رو تجربه نکردن شدیدا پیشنهاد میدم بازیشون کنند ..
نسخه دوم دارکسایدرز به جرات جزو خسته نکننده ترین بازی هایی بوده که انجام دادم .. حتی خیلی از بازی های شاهکار به مرور توی ورطه تکرار میفتن و بعد یه مدت خسته کننده میشن. دارکسایدرز 2 برعکس هرچی جلوتر میرفتی جذاب تر میشد .. موزیک متن و صداگذاریش هم به حق شاهکار بود ...
این نسخه حتی اگه در حد نسخه اول هم باشه رضایت بخشه ..

• Like
Reactions: New Shredder

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
نسخه ویژه بازی Apocalypse edition که فکر کنم یه 400 دلاری قیمتشه!
watch?v=vD6WVltRLcE
واقعا این ویدیو ها با روح و روان ما بازی میکنه .. آخ که چقدر از ته دل دلم میخواست اون استیل بوک رو لمس کنم .. =P~

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا شاید واقعا پست بیمردی باشه،
من الان قصد خرید یک بازی دارم، یا همین darksiders 3 deluxe edition یا الان که AC: odyssey تخفیف خورده، نسخه گلد اون، واقعا هم نمیدونم کدوم رو بگیرم، از یک طرف خوب AC مدت زمان بیشتری من رو میتونه سرگرم کنه، از طرف دیگه بخاطر پشتیبانی اینا از زبان فارسی خیلی با کارشون حال کردم، گرچه احتمالا حتی از زیر نویس فارسیش هم استفاده نکنم، ولی در کل حرکت قابل احترامی کردن، با اینکه این دو بازی تو یک سبک نیستن واقعا نمیدونم کدوم یکی رو بگیرم....

• Like
Reactions: kamyy

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من الان قصد خرید یک بازی دارم، یا همین darksiders 3 deluxe edition یا الان که AC: odyssey تخفیف خورده، نسخه گلد اون، واقعا هم نمیدونم کدوم رو بگیرم، از یک طرف خوب AC مدت زمان بیشتری من رو میتونه سرگرم کنه، از طرف دیگه بخاطر پشتیبانی اینا از زبان فارسی خیلی با کارشون حال کردم، گرچه احتمالا حتی از زیر نویس فارسیش هم استفاده نکنم، ولی در کل حرکت قابل احترامی کردن، با اینکه این دو بازی تو یک سبک نیستن واقعا نمیدونم کدوم یکی رو بگیرم....
من به شخصه قبلنا از طرفدارن AC بودم .. تریلوژی اتزیو و قسمت اول رو بازی کردم و حقیقتش چندتا آساسین دیگه رو هم در حد کم بازی کردم ولی نتونستم ادامه بدم چون خوشم نیومد و کلا قید این سری رو زدم و به نظر خودم بهترین و اصیل ترین بازی این سری همون داستان الطایر هستش و با اینکه سه گانه اتزیو کاملتر و متنوع تر بود اما باز هم قسمت 1 رو بیشتر دوست دارم چون واقعا حس یه قاتل مرموز که به یه آرمان وفاداره بهم دست میداد.
من باشم که قطعا دارکسایدرز 3 انتخابمه اما بحث سر همون تخفیف هستش و اینکه اودیسی متای خوبی هم گرفته و مدت گیمپلیش هم بیشتره اما هنوز نمره و بازخوردی از دارکسایدرز منتشر نشده..

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
اگه نقش افرینی دوس داری حتما اساسین رو بگیر.بازی بزرگیه و مثل ویچر ادم دنیاشو قشنگ باور میکنه و احساس میکنه روش تاثیر داره.دارک سایدرز قبلیارو‌ رفتم و چون من خودم نقش افرینی رو از هک ند اسلش بیشتر دوس دارم انتخابم اینه.شاید شما سلیقت فرق کنه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
چند روز دیگه بازی منتشر میشه ..
با اینکه نسخه 1 و 2 متاهای خوبی گرفتن ولی به شخصه به نظرم حقشون حتی بیشتر هم بود!
به نظر شما نسخه سوم متاش چند میشه؟
من بین 80 تا 83 هم بشه راضیم .. در حالت رویایی هم 87 و 88 ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر