Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
دوستان ببخشید داستان این نسخه ب نسخه های قبل مربوطه؟ اگه قبلیارو نرفته باشم مشکلی پیش میاد؟
یه داستان کلی داره که ادامه اون محسوب میشه . اگه حوصلت نمیاد دوتای قبلی رو بری تو نت سرچ کن داستاانش هست و زومجی هم مقاله داره .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
اپدیت 2 برای کدکس اومده اما گاگش ظاهرا منتشر نشده یعنی ست اپ جداش می گم
آره چند روزی هست برای کدکس اومده . منم منتظر GOG ش هستم . فعلا نیومده . تو سایت GOG هم رفتم چیزی نزده بود .
بیادش 1بار دیگه شروع کنیم از اول

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
آره چند روزی هست برای کدکس اومده . منم منتظر GOG ش هستم . فعلا نیومده . تو سایت GOG هم رفتم چیزی نزده بود .
بیادش 1بار دیگه شروع کنیم از اول

اره تغییراتشم زیاده اینبار درجه ی سختیش ایده ال تر شده و بازی بالانس تر شده احتمالا بهترم می شه.

• Like
Reactions: Little John

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یه داستان کلی داره که ادامه اون محسوب میشه . اگه حوصلت نمیاد دوتای قبلی رو بری تو نت سرچ کن داستاانش هست و زومجی هم مقاله داره .
داستان این نسحه به موازات نسخه های قبلی و ادامه نیست
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
@Little John
@s.1
اپدیت CODEX کامل رو نسخه ی GOG کار میده نیازی هم به کپی کردن کرک اینا نیست فقط کافی اپدیت کنید بازی رو با لانچر CODEX , همین

پ.ن : ای کاش حالت + New Game رو به بازی اضافه میکردن

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داستان این نسحه به موازات نسخه های قبلی و ادامه نیست
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
@Little John
@s.1
اپدیت CODEX کامل رو نسخه ی GOG کار میده نیازی هم به کپی کردن کرک اینا نیست فقط کافی اپدیت کنید بازی رو با لانچر CODEX , همین

پ.ن : ای کاش حالت + New Game رو به بازی اضافه میکردن

اره اتفاقا بعد از این پست رفتم خودم تست کردم در کمال تعجب نصبش کرد البته 1 سری فابل اضافه ی استیم هم اضافه می کنه که مهم نیست به جاش اپدیت کاملا جواب می ده. الان حالت combat classis یا مدرن اضافه شده اولش ازت می پرسه چه شکلی باشه که تغییرش نفهمیدم در چیه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اره اتفاقا بعد از این پست رفتم خودم تست کردم در کمال تعجب نصبش کرد البته 1 سری فابل اضافه ی استیم هم اضافه می کنه که مهم نیست به جاش اپدیت کاملا جواب می ده. الان حالت combat classis یا مدرن اضافه شده اولش ازت می پرسه چه شکلی باشه که تغییرش نفهمیدم در چیه
فرقش اینه که اولا بین جاخالی و اتک دادن یـ وقفه کوچیک میندازه دوما مصرف ایتما بدون وقفه انجام میشه و دیگه از ترس ضربه خوردن موقع مصرف کردن ایتما نباید 100 کیلومتر از دشمنا فاصله بگیریم سریع بدون هیچ مکسی ایتم رو مصرف میکنه که خیلی خوبه !
پلتفرمینگ هم خیلی خوب شده و سریع لبه ها رو میشه گرفت و ازشون بالا رفت ! یـ چیزی دیگه همه چینش درست حروف فارسی توی بعضی منو ها مثل منوی Combo List که کمبو ها رفته بودن داخل نوشته های فارسی یا منوی اپگرید اسلحه ها که نوشته ها تو هم رفته بود کاملا بر طرف شده البته هنوز تو منو کمبو یـ سری نوشته ها هنوز درست نیستن ولی خوب میشه کامل کمبو ها رو دید دیگه تداخل ندارن با هم .....

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب منم بازی رو توی 30 ساعت تموم کردم .. یعنی قشنگ جایی نموند که نرم .. :D
بازی قطعا مشکلاتی داره ولی خدا وکیلی بدون تعصب روی بازی اصلا و ابدا در حدی نیست که منتقدا اینقدر بی رحمانه و احمقانه باهاش برخورد کردن.
یه نکته ای که با بازی خیلی حال کردم طراحی نقشش بود .. نقشه بازی مثل یه دانجن بسیار بزرگ میموند که با پیشروی توی بازی نقاط مختلفش رو کشف و به هم وصل میکردی و در عین اینکه توی محیط نسبتا کوچیکی بود ولی فوق العاده بزرگ و غنی طراحی شده بود که به شخصه این مورد رو یکی از نکات مثبت و عالی بازی میدونم.
بخش مبارزات بازی و کلا گیمپلی گستردگی خوبی داره و تونسته از قابلیت هایی که بهش اضافه کرده به خوبی استفاده بکنه. دشمنا هوش مصنوعی خوبی دارن و خصوصا مقابله با برخی باس ها چالش هایی رو پیش رو قرار میدن که حداقل چندین بار باید باهاشون مبارزه کنی تا تاکتیکاشون دستت بیاد.
نکته منفی توی گیمپلی وجود برخی آیتم ها هستن که عملا مصرف نکردنشون به سود بازیکنه! چون حین مبارزه اصلا وقتی نداری که بخوای فلان آیتم قدرت رو مصرف کنی و مصرف آیتم حداقل برای من خلاصه میشد توی سلامتی و آخر بازی کلی آیتم مصرف نکرده داشتم و نمیدونم این مورد توی آپدیت حل شده یا نه ولی کاش از ابتدا راهی برای مصرف اینگونه آیتم ها میذاشتن..
و یه انتقادی هم دارم به بخش پازل و پلتفرمینگ بازی! من دو قسمت اول رو با افتخار فرزند خوانده های خلفی برای سری زلدا میدونم چون به بهترین شکل از مجموعه زلدا الهام گرفته بودن و اون رو با نو آوری هایی توی بازی پیاده کرده بودن ولی خبر چندانی توی قسمت سوم نبود و پازل و پلتفرمینگ به صورت خیلی محدود تو بازی وجود داشتند و هرچند که پازل هم خیلی کم وجود داشت ولی طراحی برخیاشون واقعا غیر منطقی و بد بودن!
داستان بازی کاملا رضایتبخشه و پشتیبانی از زبان فارسی باعث میشه لذت اون چند برابر هم بشه. حتی با اینکه خود سازنده ها هم قول یه داستان شاهکار رو نداده بودن ولی روایت داستان خیلی خوب پیش میره و حتی به نظرم فراتر از انتظارات ظاهر میشه هرچند که بعضی جاها خصوصا اواخر بازی یکم بد فرم میشه اما در کل نمره قبولی رو میگیره خصوصا با کلیف هنگر پایانی که به شخصه شدیدا خرکیف و هایپ شدم و امیدوارم هرچه زودتر نسخه 4 رو هم ببینیم.
بنده با فن بازی هرچه تمام به بازی 9 میدم هرچند که 8 برازندشه تا کور شود چشم منتقدانی که اینقدر متخاصمانه به بازی نمره دادن..

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فرقش اینه که اولا بین جاخالی و اتک دادن یـ وقفه کوچیک میندازه دوما مصرف ایتما بدون وقفه انجام میشه و دیگه از ترس ضربه خوردن موقع مصرف کردن ایتما نباید 100 کیلومتر از دشمنا فاصله بگیریم سریع بدون هیچ مکسی ایتم رو مصرف میکنه که خیلی خوبه !
پلتفرمینگ هم خیلی خوب شده و سریع لبه ها رو میشه گرفت و ازشون بالا رفت ! یـ چیزی دیگه همه چینش درست حروف فارسی توی بعضی منو ها مثل منوی Combo List که کمبو ها رفته بودن داخل نوشته های فارسی یا منوی اپگرید اسلحه ها که نوشته ها تو هم رفته بود کاملا بر طرف شده البته هنوز تو منو کمبو یـ سری نوشته ها هنوز درست نیستن ولی خوب میشه کامل کمبو ها رو دید دیگه تداخل ندارن با هم .....

به نظر من که بازیش خیلی حال می ده با این تغییرات خیلیم بهتر شده دیگه دمشون گرم حیف متا که نسل یا پولکی شده یا منتقداش عجیب غریب شدن البته همچنان میانگین نمرات دید خوبی به ادم می ده غیر از متال گیر بقیشون با نیم یا نهایت 1 نمره اختلاف قابل قبولن

• Like
Reactions: New Shredder

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
به نظر من که بازیش خیلی حال می ده با این تغییرات خیلیم بهتر شده دیگه دمشون گرم حیف متا که نسل یا پولکی شده یا منتقداش عجیب غریب شدن البته همچنان میانگین نمرات دید خوبی به ادم می ده غیر از متال گیر بقیشون با نیم یا نهایت 1 نمره اختلاف قابل قبولن
دوستان من نسخه کرکی دارم
واسه آپدیتش راهی هس ؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
درست شد کار کرد مرسی

دوستان چجوری اینو با زاویه دوربینش و چک پوینتاش تموم کردن؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
زاویه دوربین مواقعی که تو محیط های بسته میری قشنگ رو اعصابه واسه همین باید دستی و بدون قفل کردن رو دشمنا و جاخالی دادن خلاصه یـ جور سر کنی اگه قلقش بیاد دستت کمتر میره رو اعصاب سیستم چکپوینتش هم حالا باز بهتره شده با این اپدیت و بیشتر میده با این حال کامبت بازی رو که قلقش بیاد دستت دیگه اصلا نمیمیری که بخوای برگردی 100 کیلومتر عقب بهش عادت میکنی .....

• Like
Reactions: Sampler

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر