راکستار و پدیده جزئیات و عمق؛ روایت جالب این شرکت از پلات داستانی Red Dead Redemption 2

امروز 26 اکتبر 2018 است و فکر می‌کنید واکنش‌تان بعد از چند ساعت بازی کردن RDR2 چگونه خواهد بود؟

• جون من حرف نزن، بزار تو حال خودم باشم!

رای‌ها: 13 37.1%
  • فقط تعامل پذیری و عمق این دنیا رو نگاه کن، می‌دونستم راکستار مرزهای اوپن ورد تغییر میده!

رای‌ها: 8 22.9%
  • لطفا یک عدد نسخه PC!

رای‌ها: 11 31.4%
  • این چیه واقعا؟ چرا موهای این آرتور مورگان مثل نسخه میان نسلی بازی تکون نمی‌خوره؟ جان مارستون بدید!

رای‌ها: 0 0.0%
  • میگم ولم کن نمی‌خوام بازی کنم، ماشین و هلیکوپتر می‌خواستم، بی‌خیال با وسترن و اسب حال نمی‌کنم خب!

رای‌ها: 0 0.0%
  • هیچ کدوم از گزینه‌ها درد دل منو نمیگه!

رای‌ها: 3 8.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    35
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
rdr2_rdr2_3840x2160.jpg
صحرایی بی آب و علف و پهناور، باد موحشی که هر لحظه بیشتر می‌وزد و با بی رحمی سنگ ریزه‌ها را با خود حمل می‌کند و آن‌ها را به بدنه سنگ‌ها و کاکتوس‌هایی می‌سابد که در آن گستره وسیع، انگار تنها نشانه از زندگانی هستند و دو مبارز و قانون شکن در میانه این پهنه و دست به هفت تیر که هر لحظه زمان مرگ به آن‌ها نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. چند دقیقه بعد صدای زنگ برای آغاز دوئل آن‌ها نواخته می‌شود.. این جمله‌ها کلاسیک‌ترین پنداری است که همه ما از یک محصول که در دنیای وسترن در جریان است، داریم. سال‌ها از این دست محصولات در مدیاهای مختلف مشاهده کرده‌ایم، شنیده‌ایم، خوانده‌ایم یا حتی بازی کرده‌ایم. امسال سال به خصوصی است و همه ما می‌دانیم چرا! ویژگی تعامل پذیری که در مدیا بازی شاهد آن هستیم، تقریبا در هیچ جای دیگر پیدا نمی‌شود و همین عامل، می‌تواند دلیلی بر جامع بودن این صنعت، باشد. به عنوان فوق العاده مورد انتظار «Red Dead Redemption 2» به راحتی می‌توان لقب گسترده‌ترین و کامل‌ترین تجربه‌ دنیای غرب وحشی در تمام مدیاها را داد و همان طور که در تریلر اخیر مشاهده کردیم، سطح تعامل پذیری مخاطب با دنیای بازی به شدت بالا است. این اواخر حسابی بحث پیرامون این عنوان بسیار داغ بوده و همین دو روز پیش شرکت «Rockstar Games» با هوشمندی تمام، در مدت زمان چند ساعته‌ای از هرکدام از اعضای گروه «The Van Der Linde» تصویری به همراه دیالوگی، منتشر کرد که آن دیالوگ‌ها تناسب خاصی با شخصیت آن کاراکتر داشتند و اگر کمی به آن‌ها دقت کنید، احتمالا تا حدودی می‌توانید به تیپ شخصیتی آن کاراکترها پی ببرید. بعد از آن نیز راکستار اطلاعاتی درباره این کاراکترها منتشر کرد که می‌تواند نقش خیلی خوبی در آشنایی شما با این 23 عضو گروه The Van Der Linde داشته باشد. به تازگی وبسایت «Hollywood Reporter» به صورت اختصاصی با آقای «Josh Bass» کارگردان هنری در «Rockstar San Diego» و آقای «Aaron Garbut» کارگردان هنری در «Rockstar North» صحبتی داشته و این دو نفر به سوالات داغ پیرامون این عنوان مورد انتظار و گروه قانون شکن در هسته اصلی داستان این عنوان، پاسخ‌های جالبی ارائه کرده‌اند. با این مقاله ترجمه‌ای با وبسایت بازی‌سنتر همراه باشید.

ادامه متن...

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
همیشه دوست داشتم چیزهای بیشتری توی این دنیای RDR وجود داشت برای کشف کردن.
از اینکه المان های RPG (در حد معقول) به بازی اضافه کردند راضی ام.
پ.ن: تریلر بعدی کی میاد:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر