Rocksteady برای ساخت یک بازی مورد انتظار برای پلتفرم های نسل آینده استخدام می کند

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
rocksteady_studios_batman_superman.jpg

Rocksteady Studios به دنبال جذب نیرو برای کمک در ساخت و عرضه یک بازی AAA به شدت مورد انتظار است.

این استودیو بریتانیایی به تازگی برای جذب بیش از 20 نیروی جدید در رشته های مختلف شامل کدنویسی، اسکریپت نویسی، مدیر روابط عمومی و ... برای ساخت یک بازی AAA معرفی نشده که قرار است بر روی "پلتفرم های نسل بعدی" در دسترس قرار گیرد، آگهی داده است.

برخی از این موقعیت های شغلی دائمی و برخی "+2 سال" و تعدادی دیگر نیز 2 ساله هستند. احتمال می رود که این بازه های زمانی به پنجره عرضه این بازی مورد انتظار و مرموز اشاره داشته باشند.

jpg

در آگهی جذب انیماتور ارشد به طور دقیق اشاره شده که استودیو برای ساخت عنوانی با میانگین امتیاز +90 تلاش می کند.

Rocksteady در تایید همکاری با Warner Bros. Interactive Entertainment از جمله نیازمندی های برخی از موقعیت های شغلی مورد نیاز خود را "دانش کافی نسبت به کامیک ها، رمان ها و فرهنگ های محبوب مرتبط با بازی های ویدیوی" اعلام کرده است.

بر اساس شایعه ها Rocksteady درگیر ساخت عنوانی بر اساس شخصیت Superman است و با توجه به جزئیات این آگهی های شغلی بعید نیست که به زودی معرفی شود.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
میدونید خوراک راک استدی چیه ؟ Spawn :D اووووف فقط فکر کنید با اسپان تو شب زیر نور ماه ( آنریل انجین ) رو سقف خونه ها راه برید. اتمسفر وحشتناک تاریک و از همه مهم تر شنل اسپاون :D خدایی خیلی خوف میشه. الانم که میخوان فیلم R Rated ازش ریبوت کنن ...
پ.ن : فن بوی دریم :D

hbo-PMRS842-SN-Full-Image_GalleryBackground-en-US-1483993289653._RI_SX940_.jpg

image

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من همونطور که گفتم آرزوی این رو دارم که The Question رو توی یک مدیوم دیگه علاوه بر کامیک‌ها یا کارتون‌های Justice League ببینم.:D

image.png

فرض کنید یه بازی کارآگاهی تاریک اتمسفریک که توش باید پرده از یک توطئه بردارین.:D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بهترین حالت ممکن برگشتن دوباره ی بتمن و شروع یه ماجراجویی دیگه هستش ، بشدت دوست دارم یه داستان عالی با درون مایه درگیری بتمن و سوپرمن رو با دستپخت راکستدی ببینم

• Like
Reactions: WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر