PUBG Mobile Emulator - امولاتور مختص پابجی موبایل + آموزش

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط saeed_sg, ‏Sep 8, 2018.

1. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    تجربه پابجی موبایل (PUBG Mobile) در کامپیوتر ، روان و بدون نیاز به سیستم قوی

00.jpg
    PUBG Mobile Emulator | Tencent Gaming Buddy
    شرکت Tencent ناشر اصلی بازی PUBG روی پلتفرم موبایل هست ، این شرکت امولاتور اندروید به همراه انجین اختصاصی برای ویندوز ( که فعلا در مرحله beta هست ) طراحی کرده که براحتی میتونید با موس و کیبورد بازی PUBG Mobile رو روی ویندوز تجربه کنید. یکی از ویژگی های مثبت این روش اینه که سیستم سخت افزاری نه چندان قوی هم را قادر به اجرای بازی PUBG کرده و همچنین موس و کیبورد کاملا روان عمل میکنند ، دوستانی که سیستم قوی برای نسخه اصلی یا موبایل مناسب برای اجرای پابجی ندارن یا نمیخوان روی موبایل بازی کنن ، میتونن به این روش این بازی رو کاملا رایگان تجربه کنند.

توجه:
    1-پابجی موبایل استفاده از شبیه ساز را تشخیص داده و شما را به سرور مختص شبیه سازها متصل میکند (که خلوت هم نیست)
    16.jpg

2-در pubg mobile یه تعداد بات (npc) در هر گیم وجود دارند که هوش مصنوعی بالایی ندارند ، با کشتن آنها لوت بدرست می آوردید .

- دانلود

وبسایت رسمی : Tencent Gaming Buddy - Tencent's Best-ever Emulator for PUBG Mobile

دانلود installer (حجم حدود 8 مگابایت :Dload:)

هشدار : میزان حجم دانلود بررسی نشده است.
    حجم پس از نصب : جمعا حدود 5 گیگابایت

- تغییر زبان منوی شبیه ساز :boo::

مرحله اول:
    02.jpg
    مرحله دوم:
    03.jpg
    در اجرای بعدی زبان شبیه ساز تغییر میکند.
    - منوی تنظیمات شبیه ساز (برای سیستم معمولی) :

05.jpg

06.jpg

- نکات مهم:
    - برای مشاهده سایر مشکلات به پست دوم (بعدی) مراجعه کنید.
    - امکان بازی بصورت دو نفره و چهارنفره با دوستان خود (حتی اگه روی موبایل باشند) فراهم است.
    - در صورت بروز مشکل نرم افزار را از فایل AppMarket.exe اجرا نمایید.
    (مسیر احتمالی : \Program Files\TxGameAssistant\AppMarket )
    - ممکن است نصب به کندی پیش برود یا مراحل نصب تکراری بنظر برسند.

- سایر نکات:
    - نیاز به عمل خاصی برای تنظیم موس و کیبورد ندارید ، هنگام بازی کلید F1 راهنمای صفحه کلید رو فعال میکند.
    - امکان اتصال حساب Google Play برای ذخیره آنلاین داده ها فراهم نیست و به بصورت آفلاین (Guest) ذخیره میشود. در صورت نیاز میتونید حساب fb یا tw خودتون رو متصل کنید. (نیاز به V-P-N)
    - برای پینگ بهتر سرور بازی رو روی اروپا تنظیم کنید.
    - امکان نمایش FPS از منوی شبیه ساز وجود دارد.
    - در صورت بروز مشکل برای اطمینان بیشتر درایور کارت گرافیک و سایر درایورهای خود را بروز کنید.

- نکات ضروری درباره تنظیمات داخل بازی PUBG Mobile :
    - خم شدن به چپ و راست بطور پیشفرض فعال نیست . به شکل زیر فعال کنید :bash::
    04.jpg
    - عوض کردن سریع اسکوپ وجود دارد ، طبق شکل زیر فعال کنید (جدید!):bash::
    15.jpg

- حالت Auto pickup و Auto Open قابل تغییر است.
    - میزان حساسیت کنترل بازی قابل تنظیم است.
    - میزان جمع آوری مهمات قابل تنظیم هستند.

- اگر مشکل گرافیکی دارید :blink::
    اگر در آپدیت 8 و 9 با مشکل گرافیکی مواجه هستید ( از جمله ناپدید شدن درخت ها یا ناپدید شدن جدول بندی منوهای بازی ) در بخش تنظیمات شبیه ساز (Setting) ، شاخه Engine ، بخش Rendering را روی OpenGL+ تنظیم کنید. اگر با مشکلی مواجه نیستید حالت Smart یا Directx+ توصیه میشود.
    05.jpg

-سایر شبیه سازها مناسب برای بازی :

Nox App Player

Bluestacks

MEmu

LDPlayer on Windows

در صورت نیاز به آموزش بیشتر این پست آپدیت میشود.

Attached Files:

• 01.jpg
      01.jpg
      File size:
      131.9 KB
      مشاهده:
      43
    #1 saeed_sg, ‏Sep 8, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Nov 6, 2018
    vivaz360, majidred2011, PS1FOREVER و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    ** گیر کردن در صفحه لوگو پابجی موبایل **
    در صورت مواجه شدن با این اشکال
    17.jpg

1- از آیکون Repair استفاده کنید.
    2- پس از طی مرحله بالا در صورتی که در هریک از لودینگ ها (بدون error) گیر کردید ، امولاتور را مجددا اجرا کنید.

** اتصال فیسـبوکـ و تـویـیتر به پابجی موبایل **
    برای اتصال کاربری fb و tw :Locked:، ابتدا برنامه cisco anyconnect رو دانلود کنید.
    بعد با این مشخصات وصل بشید ، فقط روزی 15 دقیقه کار میکنه ، چون اکانت تست هست.
    Server: test.cisadd2.com
    Username: vpnmakers
    Password: vpnmakers

در صورتی که در طول بازی با قطعی اینترنت صفحه login ظاهر شد ، امولاتور را مجددا اجرا کنید تا مجبور به لاگین مجدد نباشید.
    ** اگر پابجی موبایل شما آپدیت نیست **
    آپدیت مخصوص شبیه ساز معمولا یک روز دیرتر عرضه میشه .:peace:

اگر بازی شما قدیمی باشه به اینصورت عمل کنید :

مرحله اول : امولاتور Tencent Gaming Buddy رو آپدیت کنید . به اینصورت که پس از اجرای appmarket.exe ، روی منوی تنظیمات (علامت سه خط افقی زیرهم) در بالا سمت راست صفحه امولاتور کلیک کنید و گزینه Update رو بزنید.

مرحله دوم : در صفحه لانچ برنامه در کادر pubg با گزینه Upgrade مواجه میشوید ، اگر در صفحه امولاتور (appmarket.exe) با گزینه Upgrade در کادر PUBG Mobile مواجه نشدید کلید f5 را فشار دهید ، صفحه مجددا لود شده و روی Upgrade داخل کادر مربوط به PUBG Mobile کلیک کنید.

---
    ** اگر خطای Installation failed پس از اجرا دارید ** (قدیمی)
    اگر پس از اجرای بازی و در صفحه لود (checking update) با خطای (Update (Installation failed یا همون storage space مواجه شدید. مراحل زیر را طی کنید.
    11.png

[ پیام امولاتور برای آنتی ویروس eset در همین رابطه است ]
    12.jpg

راه اول : امولاتور را در لیست استثنا آنتی ویروس خود قرار دهید :
    ( آموزش برای eset Nod32 )

0- امولاتور را کامل ببندید.

1- وارد eset شوید. کلید f5 رو بزنید.

2- از قسمت web and email ، گزینه excluded applications رو انتخاب کنید.
    14.jpg

3- مسیرهای زیر را اضافه کنید. (ممکن است امولاتور در درایو C , D , E و ... باشد)
    13.jpg

5- امولاتور را مجددا راه اندازی کنید.

راه دوم (توصیه توسعه دهنده امولاتور) : در صورت تداوم مشکل در لودینگ پیغام (Update (Installation failed آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال کنید.

راه سوم : از (V-P-N) استفاده کنید [ توجه کنید که امولاتور حتما به وی پی ان متصل باشد. ]، پس از دانلود و ورود به منوی نهایی ، وی پی ان رو قطع کرده و امولاتور رو مجددا اجرا کنید.
    ممکن است تغییر dns نیز موثر باشد.

نکته: پس از طی مراحل بالا در صورتی که در هریک از لودینگ ها (بدون error) گیر کردید ، امولاتور را مجددا اجرا کنید.

---

Attached Files:

• 05.jpg
      05.jpg
      File size:
      29.5 KB
      مشاهده:
      37
    #2 saeed_sg, ‏Sep 15, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Nov 7, 2018
    OmidAz این نوشته را Like کرده است.
  3. amir194

کاربر سایت

سلام
    ممنون از معرفیت. من یه مدت با این بازی می کردم بعد گفتم برم وصلش کنم به گوگل یا فیسبوک، دیدم هیچ کدوم رو نداره. امدم نصب کنم این چیزا رو کلا ریخت به هم لول 22 هم پریدx_x
    بعد رفتم سراغ Memu واقعا عالیه همه نسخه اندرویدی هم داره و خب برای پابجی هم خودش کیبورد پیش فرض طراحی کرده. کلا خیلی بهتر از اینهB-)

saeed_sg این نوشته را Like کرده است.
  4. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام.
    از نظر اتصال که فیسبوک و توییتر که چون بستس ، باید وی پی ان بزنی (که کل سیستم رو تونل کنه وگرنه شبیه ساز بهش وصل نمیشه) که وصلشون کنی ، من خودم زدم به توییتر و خوشبختانه مشکلی پیش نیومد #:-S ، گوگل فعلا در دسترس نیست برای این امولاتور.

کاستوم کیبورد که همین امولاتور هم داره ، بقیه اشون هم دارن مث بلواستکس و ناکس .
    مورد اصلی این شبیه ساز اینه که خیلی خیلی سبک تر از بقیه اس و موسش هم روان کار میکنه.
    Memu هم امتحان میکنم حتما و اگه چیزی بود میگم . ممنون از معرفیت.;)

#4 saeed_sg, ‏Oct 7, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 26, 2018
  5. mostafamosi

کاربر سایت

منم مشکل کانکت شدن به فیسبوک دارم هرکاری میکنم نمیشه.فیلترشکن خاصی باید روشن باشه یا نرم افزار خاصی باید نصب کنم تا گزینه های مربوط به یوزر و پسورد فیسبوک توبرنامه بیاد.چون وقتی میرنم رو کلمه فیسبوک علامت لود میاد و بعد یه نوشته میاد که نمیتونی فیسبوک وصل شی

6. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    تا اونجایی که من فهمیدم ، باید یه فیلترشکنی باشه که کل سیستم رو تونل کنه ، وگرنه برنامه وصل نمیشه به و پی ان.
    مثلا من میدونم با اپلیکیشن Cisco AnyConnect میشه . باید ip و user: pass یه سروری رو داشته باشی که بتونی بهش وصل شی (در واقع پولیه) ، ولی سرچ کنی " وی پی ان تست cisco " احتمالا بتونی یه چیزی پیدا کنی کارت راه بیفته.

7. amirkajsd

کاربر سایت

منم مشکل اتصال دارم میخوام اکانت قبلیو باگوشی رو face book سیو کنم ک بتونم اینجا لود کنم ولی مشکل فیلتر شکن دارم.. بد اینکه چرا حالت gust نمیشه بازی کرد نام نویسی ک میکنم crate میزنم میاد از اول دوباره باید نام نویسی کنم/.. نمیشه کلا چیکار کنم

8. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    روی حالت مهمان میشه بازی کرد ، فقط بعضی وقتا از صفحه ساخت شخصیت رد نمیشه ، چندبار با اسامی متفاوت امتحان کنید رد میشه ازون صفحه.
    -
    برای اتصال برای اتصال کاربری fb ، اول برنامه cisco any connect رو دانلود کنید.
    بعد با این مشخصات وصل بشید ، فقط روزی 15 دقیقه کار میکنه ، چون اکانت تست هست.
    Server: test.cisadd2.com
    Username: vpnmakers
    Password: vpnmakers

#8 saeed_sg, ‏Oct 26, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 26, 2018
  9. bitripper

کاربر سایت

cisco any connect این کار نمی کنه راهی دیگه ای نیست
    cisco any connect این کار نمی کنه راهی دیگه ای نیست

10. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام دوست عزیز.
    کدوم قسمت ماجرا کار نمیکنه ؟
    -
    حتما راه های دیگه ای هم هست که شاید ما ندونیم ، من این روش رو استفاده کردم.

11. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    منم الان نصبش کردم سه تا گیم زدم چقد بهینه و معرکس :D با توجه به بلو استکس و اینا انتظار یک چیز افتضاح داشتم ولی عین یک بازی کامپیوتر اجرا میشد قشنگ.

فقط اینکه نوشتید خودش متوجه میشه و به سرور شبیه سازا منتقل میکنه رو مطمئن نیستم، طرف از پشت میاد میزنه برمیگردی میزنیش میمیره انگار اصلا طرف کنترل نداره رو تیر زدنش، تو اون سه گیم اندازه یک هفته بقیه بتل رویالام کیل گرفتم، انگار دیفیکالتی یک بازی رو روی Casual گذاشته باشی اونطوریه، یا هم واقعا نوبن :D

12. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام.
    اونکه به شبیه سازها منتقل میشه ردخور نداره ، چون اول اجرا هم خودش پیغام میده .
    View attachment 96221
    -
    چندتا نکته دیگه هم هست بگم.
    نکته اصلی اینه که یه تعداد بات(npc) وسط بازی میچرخن ، اونارو گذاشتن بزنی فقط لوت شون کنی :)):)) ،یه جورایی نقطه ضعف حساب میشه. خودبخود به آخرای گیم که نزدیک میشی اونا میمیرن و پلیر ها میمونن فقط.
    نکته دوم اینه که مثلا اگه چندتا دوست رو موبایل یه تیم بشن ، حتی اگه یکیشون شبیه ساز باشه ، همشون میان رو سرور شبیه ساز که اینجوری بازی براشون سخت میشه و بازیشون ضعیف بنظر میاد چون موس ندارن.
    نکته سوم اینه بعضی ها هم با شبیه سازهای دیگه مث nox اینا وصل میشن ، کنترل موس بازی تو بعضی هاش روان نیست و بازیشون افت میکنه.
    در آخر هم rank شما هم هست ، هرچی امتیاز بیشتر بگیرین ، با پلیرهای قوی تری وارد گیم میشین.

#12 saeed_sg, ‏Nov 2, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Nov 2, 2018
    majidred2011 این نوشته را Like کرده است.
  13. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    حالا منطقی شد، البته خیلی بیشتر از یک تعدادی هستن :D یک گیم Solo رفتم فقط 11 تا کیل همون اوایل گرفتم که مطمئنم همشون بات بودن چون عین آدم تیر نمیزدن، یک بارم داشتم لوت میکردم دیدم اومده کنارم داره لوت میکنه بعد لوت کرد فرار کرد : )))
    موندم خب بجا اینکه بات بزارن یکم تایم مچ میکینگشو زیاد میکردن که همه آدم واقعی باشن.

14. bitripper

کاربر سایت

سلام دوستان نرم افزاری برای افزایش ‍‍پینگ بازی وجود نداره ؟؟؟

15. OmidAz

کاربر سایت

خیلی خوب بود من تونستم با این اکانت تستی لینک کنم به اکانت فیسبوک ❤️