1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
    برای عضویت در کانال کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

PUBG Mobile Emulator - امولاتور مختص پابجی موبایل + آموزش

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط saeed_sg, ‏Sep 8, 2018.

1. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    تجربه پابجی موبایل (PUBG Mobile) با کامپیوتر ، روان و بدون نیاز به سیستم قوی
    با موس و کیبورد و بدون تقلب

00.jpg
    PUBG Mobile Emulator | Tencent Gaming Buddy
    شرکت Tencent ناشر اصلی بازی PUBG روی پلتفرم موبایل هست ، این شرکت امولاتور اندروید به همراه انجین اختصاصی برای ویندوز ( که فعلا در مرحله beta هست ) طراحی کرده که براحتی میتونید با موس و کیبورد بازی PUBG Mobile رو روی ویندوز تجربه کنید. یکی از ویژگی های مثبت این روش اینه که سیستم سخت افزاری نه چندان قوی هم را قادر به اجرای بازی PUBG کرده و همچنین موس و کیبورد کاملا روان عمل میکنند ، دوستانی که سیستم قوی برای نسخه اصلی Steam یا موبایل مناسب برای اجرای پابجی موبایل ندارن یا نمیخوان روی موبایل بازی کنن ، میتونن به این روش این بازی رو کاملا رایگان تجربه کنند.

join-now.png

◄ تازه ها :

• آپدیت شبیه ساز Tencent Gaming Buddy عرضه شد.
    Screenshot (505).png
    • آپدیت 10 پابجی موبایل عرضه شد ، مپ Vikendi بصورت آزمایشی (Beta) هم اضافه شده ، میتونید دانلود کنید.
    Snapshot_20181222214327.png

توجه :
    ----------
    1-نگران بالانس بازی و تقلب نباشید پابجی موبایل استفاده از شبیه ساز را تشخیص داده و شما را به سرور مختص شبیه سازها متصل میکند ، رقبای شما هم با شبیه ساز متصل هستند.
    16.jpg

2-در هر رقابت pubg mobile یک تعداد بات (npc) وجود دارند که هوش مصنوعی بالایی ندارند ، با کشتن آنها لوت بدرست می آوردید .

3- امکان بازی بصورت دو نفره و چهارنفره با دوستان خود (حتی اگر روی موبایل باشند) فراهم است.

دانــلود :
    -----------

Webp.net-resizeimage.png
    ( Installer Size :8 MB )
    هشدار: مطمئن شوید در صفحه دانلود گزینه Public Beta انتخاب شده باشد ، سپس روی دانلود کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی فای دانلود شده مراحل نصب خودکار انجام میشود ، ابتدا Engine دانلود و نصب شده ، سپس بازی اندروید دانلود و نصب میشود. در صورت اشکال و کندی در نصب از v-p-n پرسرعت کمک بگیرید و آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

تذکر : میزان حجم دانلود بررسی نشده است ، برنامه شامل PUBG Mobile و شبیه ساز سیستم عامل اندروید میشود.

حجم پس از نصب : جمعا حدود 4 الی 5 گیگابایت (شبیه ساز و انجین + بازی اندروید)

وبسایت رسمی : https://tgb.qq.com/en سایر محصولات

آموزش ها :
    --------------
    تغییر زبان منوی شبیه ساز :boo: :
    مرحله اول:
    02.jpg
    مرحله دوم:
    03.jpg
    در اجرای بعدی زبان شبیه ساز تغییر میکند.
    تنظیم شبیه ساز برای سیستم معمولی و ضعیف :

05.jpg

06.jpg

نکات فنی مهم:
    - در صورت بروز مشکل نرم افزار را از فایل AppMarket.exe اجرا نمایید.
    (مسیر احتمالی : \Program Files\TxGameAssistant\AppMarket )
    - در صورت بروز مشکل برای اطمینان بیشتر درایور کارت گرافیک ، سایر درایورها و ویندوز خود را حتما بروز کنید.

راهنمای شبیه ساز:
    - نیاز به عمل خاصی برای تنظیم موس و کیبورد ندارید ، هنگام بازی کلید F1 راهنمای صفحه کلید رو فعال میکند.
    - دکمه Ctrl نشانگر موس را فعال/غیرفعال میکند.
    - کلید F11 پنجره بازی را FullScreen/Windowed میکند.
    - مشخصات کاربری به بصورت آفلاین (Guest) ذخیره میشود. در صورت نیاز میتونید حساب fb یا tw خودتون رو متصل کنید. (نیاز به V-P-N) [ آموزش در پست دوم ]
    - برای پینگ بهتر سرور بازی رو روی اروپا تنظیم کنید.
    - حالت Auto Open قابل تغییر است.
    - میزان جمع آوری مهمات هر اسلحه قابل تنظیم هست.
    - امکان نمایش FPS (فریم ریت) از منوی شبیه ساز وجود دارد.

نکات ضروری درباره تنظیمات داخل بازی PUBG Mobile :
    - خم شدن به چپ و راست بطور پیشفرض فعال نیست . به شکل زیر فعال کنید :bash::
    04.jpg
    - عوض کردن سریع اسکوپ وجود دارد ، طبق شکل زیر فعال کنید (جدید!):bash::
    15.jpg
    سپس از منو عمودی کنار شبیه ساز (تنظیمات کیبورد) یک کلید از کیبورد به این دکمه اختصاص دهید.(مثلا Caps Lock)

آموزش Add Friend :
    - اضافه کردن Firend :

مرحله اول:
    addfriend1.jpg
    مرحله دوم:
    add-friend2.jpg
    پس از جستجو با علامت " + " درخواست دوستی بفرستید.

- برای اینکه دوستان شما بتوانند به شما درخواست ارسال کنند به Character ID نیاز داریم :

مرحله اول:
    add-friend3.jpg
    مرحله دوم:
    add-friend4.jpg
    ID یا PlayerName خود را یادداشت کرده و به دوستان خود بدهید.

- چگونه درخواست را قبول کنیم ؟

مرحله اول:
    addfriend1.jpg
    مرحله دوم:
    add-friend5.jpg
    درخواست های دوستی مورد نظر را Accept کنید.

سایر شبیه سازها مناسب برای بازی :
    در صورت نیاز به آموزش بیشتر این پست آپدیت و پست بعدی میشود.

#1 saeed_sg, ‏Sep 8, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 19, 2019 at 5:04 PM
    S.QASEMI, mobile1199, vivaz360 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    توجه داشته باشید که هیچکدام از راه حل ها تضمینی نبوده و قطعی نمیباشند ، عواقب احتمالی خطاهای نرم افزاری بر عهده کاربر است. راه حلهای جدید خود را برای کمک به دیگران در هر یک از موارد زیر به اشتراک بگذارید.

①◄ وارد نشدن به منو

--- گذر از تحریم / گیر کردن در صفحه لوگو پابجی موبایل / خالی شدن لیست friend ها / کارنکردن Start ---
    در صورت مواجه شدن با این اشکال
    17.jpg

1- ممکن است تنظیم کردن DNS به کمک DNSJumper و یا v-p*n چاره ساز باشد.

dns_jumper_main_gui.png

Webp.net-resizeimage.png
    ◄معرفی DNSJumper :
    • تست ping با مجموعه DNS Server های مهم
    • امکان اضافه کردن DNS دستی به لیست
    • امکان تنظیم DNS دلخواه فوری
    • حذف DNS فوری
    • دکمه Flush DNS : پاک کردن DNS
    • دکمه Fastest DNS : برای پیدا کردن بهترین dns از لیست پیشفرض هست ، ابتدا Start را بزنید و سپس روی Apply کلیک کنید.
    • چک باکس Custom DNS Server : جهت اضافه کردن dns دلخواه بصورت دستی است ، dns را وارد کرده سپس Apply DNS را بزنید.
    همچنین برنامه دارای منو با زبان فارسی نیز میباشد.

DNS های پیشنهادی :
    نکته : دانلود برنامه اجباری نیست از داخل ویندوز هم میشه dns رو تغییر داد. راهنما

تذکر مهم : تغییر dns سیستم دائمی بوده تا توسط کاربر لغو شود.

2- پس از طی مرحله بالا در صورتی که مشکل حل نشد dns را تغییر دهید و امولاتور را مجددا اجرا کنید
    3- در صورت تداوم مشکل از آیکون Repair استفاده کنید.
    (با زدن Repair ممکن است بازی لود شود ولی لیست friend خالی باشد و Start کار نکند ، در اینصورت شما اتصال شما بدرستی برقرار نیست مراحل 1و2 را انجام دهید)

-----------------------------------------------------------------
    ②◄ اتصال فیسـبوکـ و تـویـیتر به پابجی موبایل

برای اتصال کاربری fb و tw :Locked:، ابتدا برنامه cisc0 anyc0nnect رو دانلود کنید.
    سپس با مشخصات درج شده در پایین متصل شوید ، ( فقط روزی 15 دقیقه کار میکنه ، چون اکانت تست هست. )
    Cisco-AnyConnect-Secure-Mobility-Client.jpg
    - نام برنامه : anyc0nnect-win-4.x.x-c0re-predepl0y-k9.msi
    Webp.net-resizeimage.png
    server-test.png

0- بازی و شبیه ساز را ببندید .
    1-anyc0nnect را راه اندازی کنید.
    2-شبیه ساز را اجرا کنید
    3-اکانت فیـسبوک یا تویـیتر را متصل کنید.
    4-پس از اتصال اکانت خود و ورود به منو بازی ، شبیه ساز را کامل ببندید.
    5-anyc0nnect را قطع کنید.
    6-شبیه ساز را به تنهایی اجرا کنید. ( در صورت مشکل dns ست کنید )

تذکر : در صورتی که در طول بازی با قطعی اینترنت ، صفحه login ظاهر شد ، امولاتور را کاملا ببندید و مجددا اجرا کنید تا مجبور به لاگین مجدد نباشید. در غیراینصورت مراحل 0 تا 6 را تکرار کنید.

نکته 1: اگر در امولاتور دیگری یا موبایل خود بازی میکنید ، ابتدا در آنجا به tw یا fb متصل شوید ، سپس خارج شده و در شبیه ساز tencent gaming اکانت tw یا fb را متصل کنید و بازی را ادامه دهید.

نکته 2: از هر نرم افزار دیگری میتوانید برای اتصال به tw و fb استفاده کنید و سیسکو اجباری نیست.

توصیه 1: توصیه میگردد از نرم افزار/روشی استفاده کنید که کل سیستم را تونـل کند (ethernet مجازی بسازد ، مانند anyc0nnect) ، که شبیه ساز بدون دردسر به v-p*n متصل شود.

توصیه 2: برای بازی کردن از v-p*n استفاده نکنید و از DNS کمک بگیرید.

③◄ مشکلات گرافیکی ►

اگر با مشکل گرافیکی مواجه هستید ( از جمله ناپدید شدن درخت ها یا ناپدید شدن کادرها و جدول بندی منوها و شاپ بازی و مشکل سفید شدن صفحه) در بخش تنظیمات شبیه ساز (Setting) ، شاخه Engine ، بخش Rendering را روی OpenGL+ تنظیم کنید. اگر با مشکلی مواجه نیستید حالت Smart یا Directx+ توصیه میشود.

05.jpg

نکته : DirectX+ میزان FrameRate و پایداری بهتری ارائه میدهد ولی در برخی موارد مشکلاتی (ناپدید و ظاهر شدن بعضی درخت ها و اشیا ، مشکل رنگبندی Sqaud ، پشتیبانی نکردن کارت گرافیک از DirectX 11 ) را داراست.

سفید شدن صفحه :

مشکل سفید شدن صفحه و سایر مشکلات ممکن است به کارت و درایور گرافیکی شما مربوط باشد ، حتما درایور گرافیک و ویندوز خود را بروز کنید .

دانلود Directx Installer به توصیه توسعه دهنده امولاتور :
    Download DirectX End-User Runtime Web Installer from Official Microsoft Download Center

ویدیو جامع رفع مشکل سفید شدن صفحه

حالات , Opengl , Opengl+ , Directx و +Directx جداگانه طبق آموزش بالایی امتحان کنید و هربار شبیه ساز را مجددا راه اندازی کنید. اگر سیستم دو پردازنده گرافیکی دارد ، سعی کنید بازی را با هردو امتحان کنید. سایر تنظیمات مانند شکل بالا یا ویدیو تنظیم کنید یا بصورت تجربی یک تنظیم مناسب پیدا کنید.

④◄ اگر پابجی موبایل شما آپدیت نیست
    --- لود نشدن صفحه لانچر / آپدیت نبودن لانچر / آپدیت نبودن گیم ---

آپدیت مخصوص شبیه ساز معمولا یک روز دیرتر عرضه میشه .:peace:

اگر صفحه لانچر شما لود نمیشود در صفحه MyGames کلید F5 کیبورد را فشار دهید ، صفحه مجددا لود میشود.

آپدیت کردن لانچر و بازی :

مرحله اول :
    امولاتور Tencent Gaming Buddy و لانچر رو آپدیت کنید . به اینصورت که پس از اجرای appmarket.exe ، روی منوی تنظیمات (علامت سه خط افقی زیرهم) در بالا سمت راست صفحه امولاتور کلیک کنید و گزینه Update رو بزنید. با اینکار جدیدترین آپدیت شبیه ساز و لانچر نصب میشود.

لانچر شما آپدیت شد ، جهت آپدیت بازی میتوانید مرحله دوم را ادامه دهید:

مرحله دوم : در صفحه لانچ برنامه در کادر pubg با گزینه Upgrade مواجه میشوید ، اگر در صفحه امولاتور (appmarket.exe) با گزینه Upgrade در کادر PUBG Mobile مواجه نشدید کلید f5 را فشار دهید ، صفحه مجددا لود شده و روی Upgrade داخل کادر مربوط به PUBG Mobile کلیک کنید.

نکته 1: آپدیت های داخلی و هفتگی بازی بصورت خودکار در لودینگ بازی دانلود میشوند. اگر دریافت نمیکنید در صفحه ابتدایی از آیکون Repair استفاده کنید و یا DNS را تغییر دهید.
    نکته 2: اگر با دانلود آپدیت مشکل دارید ، استفاده از v-p*n میتواند شرایط نصب آپدیت را بهبود بخشد.
    نکته 3: اگر با دانلود آپدیت مشکل دارید ، میتوانید پوشه های Temp و TxGameAssistant را که بروز رسانی شده اند از دوستان خود بگیرید و جایگزین کنید.

--------------------------------------------------
    ⑤◄ مشکل در نصب ►

اگر نصب در 98 درصد متوقف میشود ، ممکن است این مشکل به آنتی ویروس یا اتصال اینترنت شما مربوط باشد ، راه حل قطعی برای این مشکل وجود ندارد ، میتوانید راه حل های پایین را امتحان کنید :

راه اول (توصیه توسعه دهنده امولاتور) : آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال کنید.
    اگر آنتی ویروس ندارید Windows Defender را غیر فعال کنید.

راه دوم : از (V-P-N) استفاده کنید [ توجه کنید که امولاتور حتما به وی پی ان متصل باشد. ]، ممکن است تغییر dns نیز موثر باشد.

راه سوم : امولاتور را در لیست استثنا آنتی ویروس خود قرار دهید :

آموزش متنی برای eset Nod32 :

0- امولاتور را کامل ببندید.
    1- وارد eset شوید. کلید f5 رو بزنید.
    2- از قسمت web and email ، گزینه excluded applications رو انتخاب کنید.
    14.jpg
    3- مسیرهای زیر و هرمسیری که مطمئن هستید به شبیه ساز مربوط است را اضافه کنید (ممکن است امولاتور در درایو C , D , E و ... باشد)
    13.jpg
    5- امولاتور را مجددا راه اندازی کنید.

---

اگر خطای Installation failed پس از اجرا دارید ► (قدیمی)
    این مشکل قدیمی است و احتمالا رفع شده است.

اگر پس از اجرای بازی و در صفحه لود (checking update) با خطای (Update (Installation failed یا همون storage space مواجه شدید. مراحل زیر را طی کنید.

11.png

[ پیام امولاتور برای آنتی ویروس eset در همین رابطه است ]
    12.jpg

راه اول : امولاتور را در لیست استثنا آنتی ویروس خود قرار دهید :
    ( آموزش برای eset Nod32 )

0- امولاتور را کامل ببندید.

1- وارد eset شوید. کلید f5 رو بزنید.

2- از قسمت web and email ، گزینه excluded applications رو انتخاب کنید.
    14.jpg

3- مسیرهای زیر را اضافه کنید. (ممکن است امولاتور در درایو C , D , E و ... باشد)
    13.jpg

5- امولاتور را مجددا راه اندازی کنید.

راه دوم (توصیه توسعه دهنده امولاتور) : در صورت تداوم مشکل در لودینگ پیغام (Update (Installation failed آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال کنید.

راه سوم : از (V-P-N) استفاده کنید [ توجه کنید که امولاتور حتما به وی پی ان متصل باشد. ]، پس از دانلود و ورود به منوی نهایی ، وی پی ان رو قطع کرده و امولاتور رو مجددا اجرا کنید.
    ممکن است تغییر dns نیز موثر باشد.

نکته: پس از طی مراحل بالا در صورتی که در هریک از لودینگ ها (بدون error) گیر کردید ، امولاتور را مجددا اجرا کنید.

---

Attached Files:

#2 saeed_sg, ‏Sep 15, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 19, 2019 at 5:12 PM
    S.QASEMI و OmidAz این نوشته را Like کرده اند.
  3. amir194

کاربر سایت

سلام
    ممنون از معرفیت. من یه مدت با این بازی می کردم بعد گفتم برم وصلش کنم به گوگل یا فیسبوک، دیدم هیچ کدوم رو نداره. امدم نصب کنم این چیزا رو کلا ریخت به هم لول 22 هم پریدx_x
    بعد رفتم سراغ Memu واقعا عالیه همه نسخه اندرویدی هم داره و خب برای پابجی هم خودش کیبورد پیش فرض طراحی کرده. کلا خیلی بهتر از اینهB-)

saeed_sg این نوشته را Like کرده است.
  4. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام.
    از نظر اتصال که فیسبوک و توییتر که چون بستس ، باید وی پی ان بزنی (که کل سیستم رو تونل کنه وگرنه شبیه ساز بهش وصل نمیشه) که وصلشون کنی ، من خودم زدم به توییتر و خوشبختانه مشکلی پیش نیومد #:-S ، گوگل فعلا در دسترس نیست برای این امولاتور.

کاستوم کیبورد که همین امولاتور هم داره ، بقیه اشون هم دارن مث بلواستکس و ناکس .
    مورد اصلی این شبیه ساز اینه که خیلی خیلی سبک تر از بقیه اس و موسش هم روان کار میکنه.
    Memu هم امتحان میکنم حتما و اگه چیزی بود میگم . ممنون از معرفیت.;)

#4 saeed_sg, ‏Oct 7, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 26, 2018
  5. mostafamosi

کاربر سایت

منم مشکل کانکت شدن به فیسبوک دارم هرکاری میکنم نمیشه.فیلترشکن خاصی باید روشن باشه یا نرم افزار خاصی باید نصب کنم تا گزینه های مربوط به یوزر و پسورد فیسبوک توبرنامه بیاد.چون وقتی میرنم رو کلمه فیسبوک علامت لود میاد و بعد یه نوشته میاد که نمیتونی فیسبوک وصل شی

6. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    تا اونجایی که من فهمیدم ، باید یه فیلترشکنی باشه که کل سیستم رو تونل کنه ، وگرنه برنامه وصل نمیشه به و پی ان.
    مثلا من میدونم با اپلیکیشن Cisco AnyConnect میشه . باید ip و user: pass یه سروری رو داشته باشی که بتونی بهش وصل شی (در واقع پولیه) ، ولی سرچ کنی " وی پی ان تست cisco " احتمالا بتونی یه چیزی پیدا کنی کارت راه بیفته.

7. amirkajsd

کاربر سایت

منم مشکل اتصال دارم میخوام اکانت قبلیو باگوشی رو face book سیو کنم ک بتونم اینجا لود کنم ولی مشکل فیلتر شکن دارم.. بد اینکه چرا حالت gust نمیشه بازی کرد نام نویسی ک میکنم crate میزنم میاد از اول دوباره باید نام نویسی کنم/.. نمیشه کلا چیکار کنم

8. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    روی حالت مهمان میشه بازی کرد ، فقط بعضی وقتا از صفحه ساخت شخصیت رد نمیشه ، چندبار با اسامی متفاوت امتحان کنید رد میشه ازون صفحه.
    -
    برای اتصال برای اتصال کاربری fb ، اول برنامه cisco any connect رو دانلود کنید.
    بعد با این مشخصات وصل بشید ، فقط روزی 15 دقیقه کار میکنه ، چون اکانت تست هست.
    Server: test.cisadd2.com
    Username: vpnmakers
    Password: vpnmakers

#8 saeed_sg, ‏Oct 26, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 26, 2018
  9. bitripper

کاربر سایت

cisco any connect این کار نمی کنه راهی دیگه ای نیست
    cisco any connect این کار نمی کنه راهی دیگه ای نیست

10. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام دوست عزیز.
    کدوم قسمت ماجرا کار نمیکنه ؟
    -
    حتما راه های دیگه ای هم هست که شاید ما ندونیم ، من این روش رو استفاده کردم.

11. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    منم الان نصبش کردم سه تا گیم زدم چقد بهینه و معرکس :D با توجه به بلو استکس و اینا انتظار یک چیز افتضاح داشتم ولی عین یک بازی کامپیوتر اجرا میشد قشنگ.

فقط اینکه نوشتید خودش متوجه میشه و به سرور شبیه سازا منتقل میکنه رو مطمئن نیستم، طرف از پشت میاد میزنه برمیگردی میزنیش میمیره انگار اصلا طرف کنترل نداره رو تیر زدنش، تو اون سه گیم اندازه یک هفته بقیه بتل رویالام کیل گرفتم، انگار دیفیکالتی یک بازی رو روی Casual گذاشته باشی اونطوریه، یا هم واقعا نوبن :D

12. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام.
    اونکه به شبیه سازها منتقل میشه ردخور نداره ، چون اول اجرا هم خودش پیغام میده .
    View attachment 96221
    -
    چندتا نکته دیگه هم هست بگم.
    نکته اصلی اینه که یه تعداد بات(npc) وسط بازی میچرخن ، اونارو گذاشتن بزنی فقط لوت شون کنی :)):)) ،یه جورایی نقطه ضعف حساب میشه. خودبخود به آخرای گیم که نزدیک میشی اونا میمیرن و پلیر ها میمونن فقط.
    نکته دوم اینه که مثلا اگه چندتا دوست رو موبایل یه تیم بشن ، حتی اگه یکیشون شبیه ساز باشه ، همشون میان رو سرور شبیه ساز که اینجوری بازی براشون سخت میشه و بازیشون ضعیف بنظر میاد چون موس ندارن.
    نکته سوم اینه بعضی ها هم با شبیه سازهای دیگه مث nox اینا وصل میشن ، کنترل موس بازی تو بعضی هاش روان نیست و بازیشون افت میکنه.
    در آخر هم rank شما هم هست ، هرچی امتیاز بیشتر بگیرین ، با پلیرهای قوی تری وارد گیم میشین.

#12 saeed_sg, ‏Nov 2, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Nov 2, 2018
    majidred2011 این نوشته را Like کرده است.
  13. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    حالا منطقی شد، البته خیلی بیشتر از یک تعدادی هستن :D یک گیم Solo رفتم فقط 11 تا کیل همون اوایل گرفتم که مطمئنم همشون بات بودن چون عین آدم تیر نمیزدن، یک بارم داشتم لوت میکردم دیدم اومده کنارم داره لوت میکنه بعد لوت کرد فرار کرد : )))
    موندم خب بجا اینکه بات بزارن یکم تایم مچ میکینگشو زیاد میکردن که همه آدم واقعی باشن.

14. bitripper

کاربر سایت

سلام دوستان نرم افزاری برای افزایش ‍‍پینگ بازی وجود نداره ؟؟؟

15. OmidAz

کاربر سایت

خیلی خوب بود من تونستم با این اکانت تستی لینک کنم به اکانت فیسبوک ❤️