Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
خخخ

پس باید بگم احتمالا تا امشب هیچ کدوم دیگه نتونیم وصل بشیم :(
اینطور که من فهمیدم تا الان همه پیشگامانی ها اینطور شدن من پیگیری کردم از پشتیبانیش ولی فکر نمیکنم به جایی برسه ....

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دنبال DNS جدید باشید .
بهتره به پشتیبانی XBOX اصلا راجب DNS اطلاعات ندید چون اونا هر روشی که ماها وصل بشیم رو گزارش میدن و مسدود میکنند.
من اگه میدونستم ماکروسافت انقدر عوضیه میرفتم کامپیوترو واسه گیم اپگرید میکردم .زورش به اون ور نمیرسه. امیدوارم هک بشه کنسول و بشه مثل ۳۶۰ انلاین زد . خدایی حیف این همه پول بازی و کنسول و اشتراک که دادیم

• Like
Reactions: GHOST360

Kiarashfalihi

کاربر سایت
Dec 27, 2018
2
برای من دانلود بدون dns هم میشه .ولی ۱۷۲ از کار افتاده یکی دیگه دارم استفاده میکنم چشمش نزنیم لتیسیش هم خوبه ۱۷۵ هست
داداش تورو خدا dsn تو بگو من هرچی میزنم می‌خواد وارد اکانتم شم میگه تو این منطقه در دسترس نیست و هر کاری می‌کنم وارد اکانتم نمیشه تورو خدا بگو چی کنم دارم دیوونه میشم

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
من نت شاتل دارم با هیچ دی ان اسی وصل نمیشه فقط بار اول وصل شد اما با نت ایرانسل با دی ان اس وصل میشه چیکار کنم؟ اجب مصیبتیه من تازه xbox گرفتم بد ضدحال خوردم میدونستم نمیگرفتم

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
من نت شاتل دارم با هیچ دی ان اسی وصل نمیشه فقط بار اول وصل شد اما با نت ایرانسل با دی ان اس وصل میشه چیکار کنم؟ اجب مصیبتیه من تازه xbox گرفتم بد ضدحال خوردم میدونستم نمیگرفتم
دوستان بنده شات دارن و الان مشکلی ندارند و استفاده میکنند....

فعلا این ضد حال همه خوردند و این مشکل بیش از 3 ماه هست پیش اومده

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
داداش تورو خدا dsn تو بگو من هرچی میزنم می‌خواد وارد اکانتم شم میگه تو این منطقه در دسترس نیست و هر کاری می‌کنم وارد اکانتم نمیشه تورو خدا بگو چی کنم دارم دیوونه میشم
داداشم اونم ک از کار افتاد! خیلیا با هیچ dns وصل نمیشن طبق همین کامنتهای اینجا.با چندتا نت مختلف تست کن اگه نشد vpn بگیر و رو خود روتر وارد کن که نخوای از pc شر کنی و بازی کن.
متاسفانه ضدحالیه که ماکروسافت زده و همه ما به نحوی درگیریم . واقعا چقدر عقده ای هستن که کنسول که ماله بازیه رو تحریم کردن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
متاسفانه Dns ها دارن اذیت میکنن بدجور مدام از اکانت میپره بیرون ( هر سه Dns ک میدونم این مشکلات را دارن) وسط بازی ی هو میپره بیرون یا باید Dns را عوض کنی یا ول کنی و دستگاه را خاموش کنی و لعنت بفرستی ... عراقیها اوضاعشون خیلی بهتر از ماشده!!!
هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد

داداشم اونم ک از کار افتاد! خیلیا با هیچ dns وصل نمیشن طبق همین کامنتهای اینجا.با چندتا نت مختلف تست کن اگه نشد vpn بگیر و رو خود روتر وارد کن که نخوای از pc شر کنی و بازی کن.
متاسفانه ضدحالیه که ماکروسافت زده و همه ما به نحوی درگیریم . واقعا چقدر عقده ای هستن که کنسول که ماله بازیه رو تحریم کردن

بدی vp ان اینه ک نت تایپ را تغییر میده و اذیت میکنه

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
متاسفانه Dns ها دارن اذیت میکنن بدجور مدام از اکانت میپره بیرون ( هر سه Dns ک میدونم این مشکلات را دارن) وسط بازی ی هو میپره بیرون یا باید Dns را عوض کنی یا ول کنی و دستگاه را خاموش کنی و لعنت بفرستی ... عراقیها اوضاعشون خیلی بهتر از ماشده!!!
هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد

بدی vp ان اینه ک نت تایپ را تغییر میده و اذیت میکنه
درسته ولی همون dns هم تو بازهای شوتینگ مثل pubg گاهی بازی رو خراب میکنه امروز تو بازی رفتم تو خونه اسلحه رو بر نمیداره بعد یهو میبینی تصویر بر میگرده تو محلی که ۳۰ثانیه پیش بودی .یعنی انگار کلا هیچ داده ای رو نتونسته اپلود کنه . من قبلا تو‌هیچ بازی هیچ مشکلی نداشتم .ولی الان گاهی باعث خراب شدن بازی میشه.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
درسته ولی همون dns هم تو بازهای شوتینگ مثل pubg گاهی بازی رو خراب میکنه امروز تو بازی رفتم تو خونه اسلحه رو بر نمیداره بعد یهو میبینی تصویر بر میگرده تو محلی که ۳۰ثانیه پیش بودی .یعنی انگار کلا هیچ داده ای رو نتونسته اپلود کنه . من قبلا تو‌هیچ بازی هیچ مشکلی نداشتم .ولی الان گاهی باعث خراب شدن بازی میشه.

آره دقیقا این مشکل را هم دارم علاوه بر ساین اوت شدن ناگهانی.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من‌امروز نمیتونستم اکانت گیم‌پس ک تو حراجه و یک‌دلاره بخرم . خلاصه با پشتیبانی چت کردم و برام خرید خدا خیرش بده و سوال ازش پرسیدم‌چرا اوکراین و ایران دیگه تو ریجن لایو نیستن. اول گفت من‌نمیتونم به سوالتون‌جواب بدم‌اجازه ندارم !! و من‌پرسیدم‌ چجوری به جوابم میتونم برسم و اینو نوشت That really depends on the higher ups on whether the Country will be added to the xbox live Country and base on my experience the Countries that you've mentioned above haven't been a part of those Countries with gold. باید ببینید چجوری میتونیم ایران رو به لیست کشورهای اکس باکس برگردونیم . البته قبلش هم نبوده ولی الان چون تو لیست نیستیم دسترسیمون قطع شده باید از طریق تویتر و اینستگرام و فیس بوک ازشون بخواین .هرکسی به نوبه خودش. شماها هرچقدر تو بازیسنتر پیام بزارید انگار با خودتون حرف زدید . به گوششون‌نمیرسه. راه حل تنها این هست که ازشون بخواین ایرانو اضافه کنن و بپرسید چطوری ایران باید به لیست کشورهای اکس باکس اضافه شود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر