Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
همچین میگی همه انگار چند نفر اینجا تو این تاپیک‌هستند کلش ۴۰نفرم نیستن که اکثرا حل شد مشکلشون.
من خودم مشکلم همون یکی دوماه پیش حل شد و خیلی از دوستان هم‌طبق اعلامات خودشون حل شده‌.خیلیا با تماس با پشتیبانی خیلیا با تماس با isp خیلیا با تغییر dns خیلیا هم خودبخود.روند پیش روی تاپیک هم نشون میده کمتر کسی این مشکلو دیگه داره.

داداش کدوم مشکل حل شده؟ یکی بیاد اینجا بگه مشکلش حل شده من دیگه حرفی ندارم.
اتفاقا شکل رسمی به خودش گرفته و نحوه ی برخورد پشتیبانی مایکروسافت 180 درجه عوض شده و مستقیما اعلام می کنن راهی نیست
اگه قبلا میزد "این سرویس موقتا در دسترس نیس" الان میزنه "به نظر شما در ریجنی هستین که این سرویس ارائه نمیشه"
پشتیبانی که من مدام باهاشون در تماسم و نهایتا میگن بهتره صبر کنین لایو تو کشورتون ارائه بشه و isp ها هم که اصلا کنترلی رو این قضیه ندارن چون موضوع تحریمه و کسی رو هم نداشتیم خود به خود حل شه و اگه به تغییر dns , استفاده از vpn میگین مشکل حل شدن دیگه این خودش نشونه هایی از تغییر رفتار مردم ایران هست که هر بلایی سرشون بیاد یه راه حل موقت براش پیدا می کنن و به همون وضع دلخوش میشن.
روند تاپیک نشون دهنه ی هیچ نکته ای جز نا امیدی نیست.

- دوستان کسی تو ROBLOX مشکل نداره حدود ده روزی هست تو لودینگ بازیهاش گیر می کنه واسه من. کسی هست یه تست بزنه؟ بازی حجمش کلا فک کنم 200 مگ باشه ممنون میشم اگه نصب ندارین نصب کنین و تست بزنین واسه من.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
بچه ها تیم شکن در نظر دارن که روی بازی هایی که هنوز حتی با دی ان اس شکن هم مشکل اتصال به سرور دارن کار کنن.

برای من For Honor , Rocket League , Roblox مشکل داره شما چی؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
شنوندگان عزیز شنوندگان عزیز لایو را خدا آزاد کرد!
هیچوقت فکر نمیکردم حتی میشه کوچک ترین تفریح و سرگرمیرم اینجوری باهاش شوخی کرد!
دوستان تقریبا 5 روزه دارم تست میکنم دیگه برایه وصل شدن نیازی به dns نیست خدارو شکر بدون dns هم میشه وصل شد و بازی کرد!
ماکه نفهمیدیم دقیقا مشکل از کجاس و چطوری حل شد اصلا!
ای اس پی من شاتل فقطم با شاتل تست کردم اوکی بود تو این چند روز میخواستم مطمءن بشم بعد بیام بگم.
ولی از تمامه دوستانی که اینجا به هر نحوی کمکی کردن و نیتشون حل مشکل بود در حد توان تلاش کردن ازشون متشکرم.
باشد که بیشتر از این باهم اتحاد داشته باشیم و تا مشکلی برا جامعه پیش میاد بی مسولیت نباشیم بگیم به ماچه!

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
سلام
دوستان تقریبا 5 روزه دارم تست میکنم دیگه برایه وصل شدن نیازی به dns نیست خدارو شکر بدون dns هم میشه وصل شد و بازی کرد!
ای اس پی من شاتل فقطم با شاتل تست کردم اوکی بود تو این چند روز میخواستم مطمءن بشم بعد بیام بگم.
ولی از تمامه دوستانی که اینجا به هر نحوی کمکی کردن و نیتشون حل مشکل بود در حد توان تلاش کردن ازشون متشکرم.
باشد که بیشتر از این باهم اتحاد داشته باشیم و تا مشکلی برا جامعه پیش میاد بی مسولیت نباشیم بگیم به ماچه!

اقا من هنوز مشکل دارم شاتلم اه
کنسول نمی تونم انلاین کنم چون گیم افلاین دارم ولی اپ اکس باکس هنوز وصل نمی شه

• Like
Reactions: navid_x360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام

من هنوز هم مشکل دارم ( شاتل) حتی امروز هم چندبار DNS کار نکرده برام

• Like
Reactions: navid_x360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من هنوز هم مشکل دارم ( شاتل) حتی امروز هم چندبار DNS کار نکرده برام
عجیبه! ولی برایه من اوکیه الان 5 روزه که اینجوریه
20181124_202941.jpg
یه فیلمم گرفتم به پشتیبانی هم زنگ نزده بودم چون با dns راحت کارم انجام میشد مشکلیم نداشتم.
خودش خود به خود درست شد الان 5 روز خواستم مطمءن بشم بعد بگم فکر کردم از همه دوستان درست شده!
20181124_204535

آخرین ویرایش:
  • Like

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
من از همون روزی که مشکل ساین این بوجود اومد با تغییر dns مشکلم حل شد ( آسیاتک )
ولی الان چند روزی میشه که با این dns proxy دیگه GTA آنلاین نمیتونم بازی کنم مشکلشم فقط با GTA online هس اما وقتی که dns رو دیفالت میکنم gta آنلاین میشه بازی کرد اما ثبات نداره ممکنه 5 دقیقه بعد شاید هم یک ساعت بعد بپره بیرون ساین آوت بشم بقیه رو راحت آنلاین میزنم البته با همون dns.
اگر دوستان راهی روشی dns جدیدی میدونن که با gta مشکلی نداره راهنمایی کنن ممنون.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
چه نتی داری راشد جان؟
دی ان اس که نزدی؟
اسیاتک.البته وارد بازی نمیشه.بخوای بازی کنی باید ف ش روشن کنی.ولی همینشم خوبه.
برای اپ هم فک نکنم بشه dns زد.ولی کنسول dns زدم.فردا بدون dns هم تست میکنم نتیجه رو میگم

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
اسیاتک.البته وارد بازی نمیشه.بخوای بازی کنی باید ف ش روشن کنی.ولی همینشم خوبه.
برای اپ هم فک نکنم بشه dns زد.ولی کنسول dns زدم.فردا بدون dns هم تست میکنم نتیجه رو میگم
برای اپ هم روی وین10 میشه DNS زد
توی network and sharing center قسمت change adapter setting توی properties نتی که بهش وصلین ipv4 رو بزنین DNS تنظیم کنین وصل میشه اپ هم

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
برای اپ هم روی وین10 میشه DNS زد
توی network and sharing center قسمت change adapter setting توی properties نتی که بهش وصلین ipv4 رو بزنین DNS تنظیم کنین وصل میشه اپ هم
من اینو نمیدونستم. DNS زدم و بدون مشکل بازی اجرا شد.ممنون

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
دوستان این دو تا DNS هم تست کنید یکی از بچه ها تو تاپیک Sign in گذاشته بود

185.55.226.26
185.55.225.25

مال سایت begzar.ir
مهرداد جان دمت گرم حاجی خداروشکر فعلا GTA با این dns مشکلی نداره
ناموسن چقدر dns بیخودی این چن روز تست کردم ولی این صفحه قبلی تاپیک رو ندیده بودم/:

• Like

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
داداش کدوم مشکل حل شده؟ یکی بیاد اینجا بگه مشکلش حل شده من دیگه حرفی ندارم.
اتفاقا شکل رسمی به خودش گرفته و نحوه ی برخورد پشتیبانی مایکروسافت 180 درجه عوض شده و مستقیما اعلام می کنن راهی نیست
اگه قبلا میزد "این سرویس موقتا در دسترس نیس" الان میزنه "به نظر شما در ریجنی هستین که این سرویس ارائه نمیشه"
پشتیبانی که من مدام باهاشون در تماسم و نهایتا میگن بهتره صبر کنین لایو تو کشورتون ارائه بشه و isp ها هم که اصلا کنترلی رو این قضیه ندارن چون موضوع تحریمه و کسی رو هم نداشتیم خود به خود حل شه و اگه به تغییر dns , استفاده از vpn میگین مشکل حل شدن دیگه این خودش نشونه هایی از تغییر رفتار مردم ایران هست که هر بلایی سرشون بیاد یه راه حل موقت براش پیدا می کنن و به همون وضع دلخوش میشن.
روند تاپیک نشون دهنه ی هیچ نکته ای جز نا امیدی نیست.

- دوستان کسی تو ROBLOX مشکل نداره حدود ده روزی هست تو لودینگ بازیهاش گیر می کنه واسه من. کسی هست یه تست بزنه؟ بازی حجمش کلا فک کنم 200 مگ باشه ممنون میشم اگه نصب ندارین نصب کنین و تست بزنین واسه من.
منم مدتی هست دارم با DNS میام .الان دقیقا بدون DNS همینو میگه که ناحیه شما پشتیبانی نمیشود .
حرص خوردن هم فایده ای نداره چون کاری از دست ما ادمهای عادی بر نمیاد. بازی سیاسی و تحریم و .... هست.
موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر