Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
سوال اینجاست اگر تلگرام بسته شد پس چرا هنوز میتوان کد دریافت ساخت اکانت که از طرف شماره تلفن اونهم با یک sms دریافت کرد؟
چرا اس ام اس بسته نشده در ساخت تلگرام با اون همه کانال های....!!!؟؟؟؟
و سوال اینجاست که چرا میتوان هنوز در استیم لوگین شد و بازی کردی بالاخره تعداد استیم بازها چند برابر کنسول بازهاست که بازی اورجینال میخرن!
اگر سعی دارن جلوگیری از خروج ارز بشه چرا سونی یا استیم رو نبستن که تعداد بیشتری گیمر دارن
پس نتیجه میشه گرفت مشکل ممکنه از داخل نباشه مگر این که با افراد نادان و بیسوادی از داخل سرکار داشته باشیم
ینده یه آپدیت تو نت ایران از طریق کنسولم متوجه شدم و مشکوکم خیلی و اینکه پی اس ان هم این مشکل رو داره خبر ناراحت کننده ای هست،باید هممون معتاد بشیمو، یا خودکشی کنیم یا گورمونو گم کنیم،هیچ وقت مثل انسان زتدگی نکردیم اینجا

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
بله خیلی ممنون
اگر psn هم مشکل یکسانی داشته باشد باید فاتحه کنسول بازی روخونده و گفت 100% مشکل از داخل است
زمانی که تلگرام با 40 میلیون کاربر با فیلترینگ مواجه شدن چکار کردن؟
قضیه کنسول فوقش با 500 هزار فن به همین راحتی مختومه حساب میشه

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
من هم با چند ایجنت مختلف صحبت کردم ، هیچکدوم به طور قطع یا حتی احتمالی مشکل رو از طرف خودشون ندونستن چون همونطور که میدونین حتی اگر هم اینطور باشه یک اپراتور و حتی سوپروایزر نمی تونه چنین صحبتی کنه و مسئولیت موضوعی که به طور کامل بررسی نشده رو به عهده بگیره حالا یا به دلیل عدم داشتن اطلاعات فنی مرتبط یا نبودن در حوزه اختیارات. همه ایجنت ها عنوان کردن که موضوع نیاز به بررسی در تیم مهندسی متخصصشون رو داره و اینکه تنها ارجاعشون به وضعیت سرویس ها بود.
و تاکید کردند که مشکلات این چند روزه در رابطه با Purchase and Content Usage بوده که شامل : Buying items, redeeming codes, or downloading purchases بوده و هسته اصلی سرویس که Xbox Live Core Services که
شامل:Signing in; creating, managing, or recovering an account; search هست و مشکل ما هم در همین بخش یعنی Signing in هست تمام مدت فعال و عملکرد نرمالی داشته.
ایجنت آخر هم در مورد کد خطا کلیه ی اقدامات پیش بینی شده برای رفعش رو با من چک کردند و حتی من لینک توییت رو دادم و تاکید کردم که نیاز به بیانیه ی رسمی در این مورد هست تا اگر از طرف اونها نیست ما بتونیم اینجا پیگیر حقمون باشیم.
و عنوان کرد که پس از بررسی ایمیل میدن و درصورت لزوم در صفحاتشون این موضوع رو بازتاب داده و بیانیه رسمی "official statement" میدن.
همونطور که دوستان هم گفتن دقیقا در ساعت خاصی برای همه ی ما این اتفاق افتاده. شاید در مورد کاربران پلی استیشن ماهیت مشکل کمی فرق کنه اما اونها هم دچار اختلال هستند و اینجور که من می دونم و در جریان مشکلات دوستان بودم اون ها خیلی وقت هست که دچار اختلال در شبکه پلاس هستند. شاید برای عده ای از کاربران پلی استیشن هنوز مشکل ورود به اکانت و عدم امکان بازی آنلاین در بعضی عناوین بازی ها اتفاق نیافتاده باشه ولی قطعا عده ی زیادی حتی مشکل در ورود و اختلال در شبکه ی پلاس رو دارن تجربه می کنن پس این موضوع باید مشخص بشه چون کمی زمانبندی و شواهد مشکوک هست.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
بنده از یکی از دوستان که پی اس فور داره پرسیدم و میگه مشکلی نداره پی اس ان و اینم که بعض ها مشکل داشتن، مشکل همیشگیه پی اس ان هست که کلا از ریشه ضعیفه،روزمره گی هست،پی اس ان اوکی هست، به احتمال زیاد از خود مایکرو هست و اینم که توی آمارشون نوشتن تمام سرویسهاشون اوکی هست، مایکرو منظورمه،دلیل بر عدم مشکل نیستش،صب کنید دو روز درست میشه،ایشالا مشکلی نیست

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
بله ممنون از اطلاع رسانی تون امید وارم هر چه زودتر این مشکل حل بشه و گرنه به قول دوستمون باید کنسول رو کلا کنار بزاریم...حداقل نامرد ها میتونستن که قبل از فیلترینگ اعلام کنن که ما الکی پول بازی ندیم:((:(( ولی همچین چیزی محاله ممکنه..
کلا جایی که ما هستیم ثروت ها مثل اب خوردن حروم میشن
بنده شخصا در خرداد ماه فقط 319 تومن دادم گلد رو تمدید یکسال زدم و همینطور 300 هم برای bo4 پیش خرید زدم
چون میدونستم قراره اوضاع قارشمیش بشه زودتر رفتم خریدمش.چند وقت پیش همون سایت گلد و پوینت لایو رو چک کردم دیدم اگر امروز میخواستم بگیرم باید بالای 1/100 میلیون میدادم
بنده تا اونجا که راه داره این مشکل رو یا vp-n دور میزنم ولی متاسفانه گیمینگ حساسیت زیادی به ping داره و به راحتی اوردن یک فیلتر شکن برای استفاده از تلگرام یا شبیه این نیست
با این پروژه ای که روی کنسول پیاده کردن قراره موهای شما همرنگ دندون های شما بشه

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
دوستان عزیز متاسفانه من راحت نمیتونم با فیلتر شکن وارد شوم اگر میشه راه خودتون رو بگید که من هم دور بزنم حداقل این 2 هفته ی اخر تابستون رو دور بزنم.
..

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
منم همینطور،گلد یکساله خریدم 270 سه چها ماه پیش،الان فیفا با دوستم شر کردیم نفری 350 افتاد باعث شرمساری و تاسفه
کلا جایی که ما هستیم ثروت ها مثل اب خوردن حروم میشن
بنده شخصا در خرداد ماه فقط 319 تومن دادم گلد رو تمدید یکسال زدم و همینطور 300 هم برای bo4 پیش خرید زدم
چون میدونستم قراره اوضاع قارشمیش بشه زودتر رفتم خریدمش.چند وقت پیش همون سایت گلد و پوینت لایو رو چک کردم دیدم اگر امروز میخواستم بگیرم باید بالای 1/100 میلیون میدادم
بنده تا اونجا که راه داره این مشکل رو یا vp-n دور میزنم ولی متاسفانه گیمینگ حساسیت زیادی به ping داره و به راحتی اوردن یک فیلتر شکن برای استفاده از تلگرام یا شبیه این نیست
با این پروژه ای که روی کنسول پیاده کردن قراره موهای شما همرنگ دندون های شما بشه

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
باید kerio خریداری کنید وکنسول رو با کامپیوتر شر کنید نتش رو،آموزش داره،بگردید توی نت،
دوستان عزیز متاسفانه من راحت نمیتونم با فیلتر شکن وارد شوم اگر میشه راه خودتون رو بگید که من هم دور بزنم حداقل این 2 هفته ی اخر تابستون رو دور بزنم.
..

Polarbear

کاربر سایت
Sep 7, 2018
13
بنده از یکی از دوستان که پی اس فور داره پرسیدم و میگه مشکلی نداره پی اس ان و اینم که بعض ها مشکل داشتن، مشکل همیشگیه پی اس ان هست که کلا از ریشه ضعیفه،روزمره گی هست،پی اس ان اوکی هست، به احتمال زیاد از خود مایکرو هست و اینم که توی آمارشون نوشتن تمام سرویسهاشون اوکی هست، مایکرو منظورمه،دلیل بر عدم مشکل نیستش،صب کنید دو روز درست میشه،ایشالا مشکلی نیست
دوست عزیز مشکل از داخل کشوره و کارشناسهای شاتل خودشون تایید کردن دارن برسی مکنن، من هم با 2 تا کارشناس xbox چت کردم، xbox ریجن لاکد نبوده، نیست و نخواهد شد، در طوله سال 10 بار مشکلای اینجوری تو این کشور جهان سومی پیش میاد چون بالایی ها نمیدونن دارن چه غلطی میکنن یا عمدا دارن با روح و روان مردم بازی میکنن، و دوباره، مشکل از سمت شرکت Microsoft نیست.

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
من
دوست عزیز مشکل از داخل کشوره و کارشناسهای شاتل خودشون تایید کردن دارن برسی مکنن، من هم با 2 تا کارشناس xbox چت کردم، xbox ریجن لاکد نبوده، نیست و نخواهد شد، در طوله سال 10 بار مشکلای اینجوری تو این کشور جهان سومی پیش میاد چون بالایی ها نمیدونن دارن چه غلطی میکنن یا عمدا دارن با روح و روان مردم بازی میکنن، و دوباره، مشکل از سمت شرکت Microsoft نیست.
قطعی نگفتم که از طرف مایکرو هست،امیدوارم حل بشه فقط، تو نوشته هامم شک دارم که از کدوم طرفه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
باید kerio خریداری کنید وکنسول رو با کامپیوتر شر کنید نتش رو،آموزش داره،بگردید توی نت،
kerio قطعی داره نزدیک به 2 ماهه.. به راحتی سرورهاش وصل نمیشه به خصوص که از طرف مخابرات بسته شده
از pptp -l2tp استفاده کنید

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
باید سر بزاریم بمیریم،به چی دل خوش کنیم پس دیگ
kerio قطعی داره نزدیک به 2 ماهه.. به راحتی سرورهاش وصل نمیشه به خصوص که از طرف مخابرات بسته شده
از pptp -l2tp استفاده کنید
من همینطوری خریدم که تست کنم،وگرنه قند شکن کار منو راه نمیندازه،کلا پینگ خراب میشه

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
حالا یه سوال از شما!!! بنظرتون اگر آی پی لایو رو ایران بسته باشه اولا چرا به لایو وصل میشه و فقط ساین این نمیشه،و دوما چرا پینگ رو وقتی میگیری رو کنسول بسیار هوب هست و تغییری درش ایجاد نشده؟!! شما که اینقدر قطعی صحبت میکنید و مطمعن هستید جواب اینو باید بدونید!! در غیر اینصورت بنظرتون شک کنید

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
در ضمن چهارتا از کارشناسهای مایکرو توی چت گفتن کع مشکل داره سیستم لایو و در حال بررسی هستن.ما چیزی رو قطعی فعلا نمیتونیم بگیم،اینم که کارکنان شاتل شک کردن به سیستم این هست که از بس مردن زنگ،زدن شک کردن به خودشون،باسد صبر کرد

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
خب من الان لپ تاپ ندارم اگه همینجور بمونه باید کنسولو بندازم جلو سگ؟
فقط امیدوارم درست شه مرسی از دوستانی که پیگیری میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر