Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
رفیق ما با چهارتا ساپورت چت کردیم همشونو گفتن مشکل دارن،میگم از چت عکس گرفتیم،طرفی که شماباعاش حرف زدید اطلاع نداشته حتما

پس حق با شماست چون من فقط با 1 نفر صحبت کردم..باز بهتر هست که از اون طرف باشه چون اونا میتونن حلش کنن. :x

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
حرف شما درست ولی چرا با vp ان هیچ مشکلی نیست.
به هر حال من هم امیدوارم مشکل از سمت مایکروسافت باشه چون میدونم درستش میکنند ولی اگه از سمت خود ما باشه امیدی نیست.
اینل احتمالا توی ریجن بندی اشتباه کردن، مایکرو رو میگم، و تاکید کردن که ایران هنوز جزو لیست کشور های بن شده نیست

• Like

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
اینل احتمالا توی ریجن بندی اشتباه کردن، مایکرو رو میگم، و تاکید کردن که ایران هنوز جزو لیست کشور های بن شده نیست

پس دوست عزیز چرا میتونیم با فیلتر شکن وارد شویم وقتی که ایران رو هنوز در لیست کشور های بن شده قرار ندادند...اخر مشکل از طرف مایکروسافت هست یا از طرف ایران من که هیچی نفهمیدم ولی هرچی هست خدا کنه از طرف مایکروسافت باشه چون اونا میتونن راحت حلش کنن.

• Like

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
بنده 700 هزارتومن پول فیفا 19 رو دادم واگر این مشکل از طرف ایران باشه کارم به ناکجا آباده،باید ببینیم بچههای پی پی اس ان هم این مشکلو دارن،اگر دارن از ایرانه در غیر اینصورت مایکرو هست

• Like
Reactions: gladiator12

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
پس دوست عزیز چرا میتونیم با فیلتر شکن وارد شویم وقتی که ایران رو هنوز در لیست کشور های بن شده قرار ندادند...اخر مشکل از طرف مایکروسافت هست یا از طرف ایران من که هیچی نفهمیدم ولی هرچی هست خدا کنه از طرف مایکروسافت باشه چون اونا میتونن راحت حلش کنن.
شما وقتی با قند شکن وارد میشید آی پی دستگاه عوض میشه و گول میخوره لایو،ولی وقتی به اشتباه ریجن ایران رو بن کرده باشن وقتی وی پی ان رو خاموش میکنید باز با آی پی ایران وصل میشه که اشتباها در لیست بن شده هاست،امیدوارم مایکرو اشتباه کرده باشه وگرنه کارمون زاره

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
بنده 700 هزارتومن پول فیفا 19 رو دادم واگر این مشکل از طرف ایران باشه کارم به ناکجا آباده،باید ببینیم بچههای پی پی اس ان هم این مشکلو دارن،اگر دارن از ایرانه در غیر اینصورت مایکرو هست

دوست عزیز من 2 تا از دوستانم ps4 دارن و اونها هم این گزارش رو کردن ولی یکیشون میتونست بره تو اکانت یکیشون نه نمیدونم بقیه هم مشکل دارن یا نه...

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
من
میگم به اشتباه،بن کردن یا یه مشکل دیگه بوجود اونده.درست نخوندین مسجو

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
این خبر بسیار بدی هست چون شروع کردن آی پی های آی اس پی های مختلف رو میبندن،ایران، منظورمه،خدا کمک کنه
دوست عزیز من 2 تا از دوستانم ps4 دارن و اونها هم این گزارش رو کردن ولی یکیشون میتونست بره تو اکانت یکیشون نه نمیدونم بقیه هم مشکل دارن یا نه...

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
سوال اینجاست اگر تلگرام بسته شد پس چرا هنوز میتوان کد دریافت ساخت اکانت که از طرف شماره تلفن اونهم با یک sms دریافت کرد؟
چرا اس ام اس بسته نشده در ساخت تلگرام با اون همه کانال های....!!!؟؟؟؟
و سوال اینجاست که چرا میتوان هنوز در استیم لوگین شد و بازی کردی بالاخره تعداد استیم بازها چند برابر کنسول بازهاست که بازی اورجینال میخرن!
اگر سعی دارن جلوگیری از خروج ارز بشه چرا سونی یا استیم رو نبستن که تعداد بیشتری گیمر دارن
پس نتیجه میشه گرفت مشکل ممکنه از داخل نباشه مگر این که با افراد نادان و بیسوادی از داخل سرکار داشته باشیم

borna khodadad

کاربر سایت
Sep 7, 2018
14
نام
برنا مترجمی
شما وقتی با قند شکن وارد میشید آی پی دستگاه عوض میشه و گول میخوره لایو،ولی وقتی به اشتباه ریجن ایران رو بن کرده باشن وقتی وی پی ان رو خاموش میکنید باز با آی پی ایران وصل میشه که اشتباها در لیست بن شده هاست،امیدوارم مایکرو اشتباه کرده باشه وگرنه کارمون زاره

بله خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر