Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
من با DNS وصل میشم ولی سرعت دانلود خیلی پایینه، هی هم سرعت میره رو صفر کلا
پینگ هم که هیچی
کلا نمیشه آنلاین بازی کرد

Mahanar

کاربر سایت
May 16, 2017
95
اینطور که معلومه میشه امیدوار بود درست بشه.... من خودم منتظر dlc بازی Sea of thieves بودم که اینطور شد.. خوشبختانه اینم یه هفته تاخیر خورده

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
اینطور که معلومه میشه امیدوار بود درست بشه.... من خودم منتظر dlc بازی Sea of thieves بودم که اینطور شد.. خوشبختانه اینم یه هفته تاخیر خورده
منم با دی ان اس و نت آسیا تک وصل شدم ولی پایدار نیست و بعد ده دقیقه منو از اکانتم خارج میکنه. جای امیدواریش اینجاست که تا دیروز اصلا نمیتونستم وصل بشم. فکر کنم دارن یه کارایی میکنن

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

MacMillan

کاربر سایت
Sep 18, 2018
1
من همیشه با نت همراه اول که میخواستم وصل شم باید dns وارد میکردم اما دیشب بدون dns وصل شدم. چندین بار امتحان کردم تا مطمئن شم که مشکل رو همراه اول حل شده. اما هنوز با نت خونه مشکل دارم و مجبورم از vpn استفاده کنم.
اینکه همراه اول دیگه dns نمیخواد به شدت امیدوار کنندست چون نشون میده مشکل در حال رفع شدنه. دوستان دیگه هم امتحان کنن با همراه اول.

• Like
Reactions: amir_k2m

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
من همیشه با نت همراه اول که میخواستم وصل شم باید dns وارد میکردم اما دیشب بدون dns وصل شدم. چندین بار امتحان کردم تا مطمئن شم که مشکل رو همراه اول حل شده. اما هنوز با نت خونه مشکل دارم و مجبورم از vpn استفاده کنم.
اینکه همراه اول دیگه dns نمیخواد به شدت امیدوار کنندست چون نشون میده مشکل در حال رفع شدنه. دوستان دیگه هم امتحان کنن با همراه اول.
ایشاله که درست بشه بالاخره ولی من امروز با همراه اول بدون dns نتونستم وارد شم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
منم از همراه اول استفاده میکنم اما بدون dns نمیشه اول ساین میشه بعد یک ربع تا ۱۰ دقیقه ساین اوت میشه هنوز درست نشده

jmx987

کاربر سایت
Sep 8, 2018
11
از اون جایی که هر ISP دی ان اس های خودشو داره بعضی ها میتونن ساین بشن بعضی نه .
الان اوکراین هم مثل ما بعضی میتونن بعضی هم نمیتونن اما بهتر شده وضعیتشون و به جاش شرق آمریکا و فرانسه و انگلیس مشکل ما رو دارن
دوستانی که میگن مشکل داخلی هست لطفا بیان توضیح بدن که چجوری مخابرات ما اینقدر خفنه که داره تمام دنیا رو اینجوری میکنه ! :-?
یه نگاهی به نقشه و کامنت ها هم بکنین بد نیست
Xbox Live down? Current status and problems | Down Detector

5415.JPG
اینجا هم نمونه بارز از یکی از کاربران توی اسپانیا که داره میگه 2 هفته بوده که مثل ما شده بوده (یعنی از زمانی که دقیقا ما قطع شدیم) و بعد از 2 هفته تونسته 2 روز وصل بشه و دوباره قطع شده !
این هم لینکش :
Can't sign in says error 0x80a40010 What to do?

بدون شک یه عده باز هم با وجود اینکه همه این ها رو میبینن میان دوباره میگن : نه آقا مشکل از داخله

و دوستان دیگه هم که می فرمایند زدن اون دی ان اس روی کنسول باعث هک شدن میشه لطفاااا بیان همینجا با دلیل علمی حرفشونو توضیح بدن به جای اینکه جو تولید کنن . اگر احیانا نمیدونن چجوری دی ان اس باعث هک شدن میشه این لینک رو به دقت مطالعه بفرمایند .
DNS HIJACKING چیست؟

این پست هم فقط جهت روشن سازی و رساندن اطلاعات به دوستانی بود که بعد این همه مشکل گیج شدن
با تشکر

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
از اون جایی که هر ISP دی ان اس های خودشو داره بعضی ها میتونن ساین بشن بعضی نه .
الان اوکراین هم مثل ما بعضی میتونن بعضی هم نمیتونن اما بهتر شده وضعیتشون و به جاش شرق آمریکا و فرانسه و انگلیس مشکل ما رو دارن
دوستانی که میگن مشکل داخلی هست لطفا بیان توضیح بدن که چجوری مخابرات ما اینقدر خفنه که داره تمام دنیا رو اینجوری میکنه ! :-?
یه نگاهی به نقشه و کامنت ها هم بکنین بد نیست
Xbox Live down? Current status and problems | Down Detector

View attachment 93441
اینجا هم نمونه بارز از یکی از کاربران توی اسپانیا که داره میگه 2 هفته بوده که مثل ما شده بوده (یعنی از زمانی که دقیقا ما قطع شدیم) و بعد از 2 هفته تونسته 2 روز وصل بشه و دوباره قطع شده !
این هم لینکش :
Can't sign in says error 0x80a40010 What to do?

بدون شک یه عده باز هم با وجود اینکه همه این ها رو میبینن میان دوباره میگن : نه آقا مشکل از داخله

و دوستان دیگه هم که می فرمایند زدن اون دی ان اس روی کنسول باعث هک شدن میشه لطفاااا بیان همینجا با دلیل علمی حرفشونو توضیح بدن به جای اینکه جو تولید کنن . اگر احیانا نمیدونن چجوری دی ان اس باعث هک شدن میشه این لینک رو به دقت مطالعه بفرمایند .
DNS HIJACKING چیست؟

این پست هم فقط جهت روشن سازی و رساندن اطلاعات به دوستانی بود که بعد این همه مشکل گیج شدن
با تشکر
توضیحات این مطلب (DNS HIJACKING چیست؟) درست است و یه dns ناشناس و غیر معتبر میتونه واقعا طرف رو به دردسر بندازه اما برام جالبه این سایت پیشنهاد کرده از vpn استفاده کنید در صورتی که vpnها و فیلترشکنها بدتر از dns ها هستند و موقع عملیات بانکی راحت کلیدهایی که بر روی کیبرد و موبایل فشار میدید رو ضبط میکنن و کارهای دیگه من vpn رو اصلا پیشنهاد نمیکنم البته مودمهایی مثل ایسوس که فایروال خیلی قوی ای دارن زیاد مورد حمله این چیزها قرار نمیگیرن مخصوصا که به آخرین فریمور آپدیت کرده باشید حالا جالبش اینه که مایکرو dns ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ رو تایید کرده و گفته استفادش کنید:-?خب اگه مایکرو گفته حتما معتبره:-??

jmx987

کاربر سایت
Sep 8, 2018
11
توضیحات این مطلب (DNS HIJACKING چیست؟) درست است و یه dns ناشناس و غیر معتبر میتونه واقعا طرف رو به دردسر بندازه اما برام جالبه این سایت پیشنهاد کرده از vpn استفاده کنید در صورتی که vpnها و فیلترشکنها بدتر از dns ها هستند و موقع عملیات بانکی راحت کلیدهایی که بر روی کیبرد و موبایل فشار میدید رو ضبط میکنن و کارهای دیگه من vpn رو اصلا پیشنهاد نمیکنم البته مودمهایی مثل ایسوس که فایروال خیلی قوی ای دارن زیاد مورد حمله این چیزها قرار نمیگیرن مخصوصا که به آخرین فریمور آپدیت کرده باشید حالا جالبش اینه که مایکرو dns ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ رو تایید کرده و گفته استفادش کنید:-?خب اگه مایکرو گفته حتما معتبره:-??
DNS غیر معتبر و ناشناس کارش اینه که شما مثلا میخواین برین سایت یاهو و ایمیل چک کنین ، بعد وقتی DNS از طرف هکر روی مودم شما ست باشه شما به یک صفحه فیک با همون ظاهر سایت یاهو وصل میشین که اصطلاحا بهش "فیشینگ" میگن و وقتی یوزر پسوورد وارد میکنین در واقع یوزر و پسوورد رو برای شخص هکر فرستادین
حالا نکته اینجاست که آیا با زدن این DNS توی کنسولتون به یک صفحه فیک هدایت میشین ؟؟؟ اگه اینطوره پس چطوری میتونین به اطلاعات اکانتتون و بازی هاتون دست پیدا کنین ؟؟؟!!!
بدون شک اگه اینطور بود اصلا کسی نمیتونست لاگین بشه چون اصلا لاگین در کار نبود .
و اون چیزی هم که گفتین موقع انجام عملیات بانکی هر کلیدی بزنید ضبط میشه "کی لاگر" (keylogger) هست که تا زمانی فایلش روی سیستم اجرا نشه این اتفاق نمیفته
خود مایکروسافت هم برای همین گفته از DNS استفاده کنین چون میدونن هک شدن در کار نیست
اما بازم اگر میخواین خیالتون بابت اکانتتون همیشه راحت باشه پیشنهاد میکنم برنامه Microsoft Authenticator رو روی گوشیتون نصب کنین تا امکان هک به صفر برسه . اونجوری حتی یوزر پسووردتون رو هم اگه به همه بدین کسی بدون تایید نمیتونه لاگین بشه و کلا هیچ کاری نمیتونه بکنه ! اینم لینک نصبش توی گوگل استور . (برای آیفون هم این App موجوده )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.azure.authenticator&hl=en_US

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
تو این فصلی که ساعت 6 دیگه هوا تاریکه یه بازی انلاین واقعا نیازه
آخ گفتی
دقیقاً از امروز شروع شد
چقدر زود شب شد :)
فصل درس خوندن جون میده برای بازی کردن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر