نمرات Spider Man

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
spiderman-ps4-art-2018-ko-3840x2400.jpg

Initial release date: September 7, 2018
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Insomniac Games
Platform: PlayStation 4

screenshot-www.metacritic.com-2018-09-04-18-41-30.png
screenshot-opencritic.com-2018-09-04-18-59-26.png

98n_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511111.png
x5i_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511.png

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
نظمی که سونی در انتشار بازی انحصاری داره را باید الگو در یک سری زمینه ها در کشور عزیزمون بکنیم!اخه چقدر نظم ، چقدر انضباط و چقدر با برنامه!^:)^

همین سال 2018 با بازی کیج شروع شد ، بعد گاد و حالا هم اسپایدرمن.اگر این اکتبر و نوامبر امسال اینقدر وحشتناک نبود شاید با دیز گان تکمیلش میکرد!:x

کلا خوشحالم که طرفدار سونی هستم و انتخابم کنسول های سونی بوده است:p

پ.ن:ان سازنده بتمن را مطمئن هستید که ان گیم پلی کار خودش بوده؟!نبودا!:p:p:p به اینسومنیاک عزیز گیر ندید!:-j:-j

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نظمی که سونی در انتشار بازی انحصاری داره را باید الگو در یک سری زمینه ها در کشور عزیزمون بکنیم!اخه چقدر نظم ، چقدر انضباط و چقدر با برنامه!^:)^

همین سال 2018 با بازی کیج شروع شد ، بعد گاد و حالا هم اسپایدرمن.اگر این اکتبر و نوامبر امسال اینقدر وحشتناک نبود شاید با دیز گان تکمیلش میکرد!:x

کلا خوشحالم که طرفدار سونی هستم و انتخابم کنسول های سونی بوده است:p

پ.ن:ان سازنده بتمن را مطمئن هستید که ان گیم پلی کار خودش بوده؟!نبودا!:p:p:p به اینسومنیاک عزیز گیر ندید!:-j:-j
بهزاد days gone اپیک فیلی بیش نیست نمی دونم گیم پلی هاش دیدی یا نه زیاد بهش امیدی نداشته باید منتظر tlou2 باشی ببین کی گفتم:p
الانم که برگشتی چندتا مقاله بنویس که چند وقته مقاله خوب نداشتیم:D:D:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
The Escapist 80
Marvel's Spider-Man is a modern, AAA blockbuster video game in every possible sense. It is highly polished, intricately designed, near-flawlessly produced and intelligently scaffolded. And it has achieved for the character of Spider-Man what very few games about comic book heroes accomplish: creating an experience both purely focused on the character and broad enough to have mass appeal. It will, without a doubt, stand for some time as the definitive Spider-Man video game.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستان من بازيو قبل از انتشار پيش خريد كردم يعني روز چهارشنبه هفته قبل و نسخشم فيزيكى هست خودم دبى هستم كه امروز دستم رسيد بازي .. كنار اون بازى پلمب شده .. يك كاغذ كوچيكى بود كه نوشته بود voucher code for extra content .. حالا سوالم اينه كسى ميدونه چيه ؟ اگه بگيم واسه دى ال سى هست كه نميشه چون نسخه استاندارده كه من درخواست كردم چى ميتونه باشه بنظرتون ؟؟

ظهر رسيد دستم الان بيرونم تست نكردم هنوز

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من بازيو قبل از انتشار پيش خريد كردم يعني روز چهارشنبه هفته قبل و نسخشم فيزيكى هست خودم دبى هستم كه امروز دستم رسيد بازي .. كنار اون بازى پلمب شده .. يك كاغذ كوچيكى بود كه نوشته بود voucher code for extra content .. حالا سوالم اينه كسى ميدونه چيه ؟ اگه بگيم واسه دى ال سى هست كه نميشه چون نسخه استاندارده كه من درخواست كردم چى ميتونه باشه بنظرتون ؟؟

ظهر رسيد دستم الان بيرونم تست نكردم هنوز
احتمال زیاد یه سری آیتم درون بازی بهتون میده لباس یا چنین مواردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر