Streets of Rage 4

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط jhoobin, ‏Aug 29, 2018.

?

انتظارات شما از عنوان streets of rage 4

1. کمبو های جدید و متنوع

8.9%
  2. داستان خوب به همراه روایت با کات سین

5.4%
  3. هر دو مورد......

44.6%
  4. هیچ انتظاری ندارم فقط امیدوارم سگا گند نزنه و بازی به ریشه ها پایبند باشه.........:D

41.1%
  1. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    StreetsOfRage4_Reveal.jpg
    توسعه دهنده: Lizardcube
    ناشر:DotEmu
    تاریخ انتشار:
    2019
    پلتفرم: نامشخص(اگه این سگا واسه موبایلم میده :D)

Streets_of_Rage_logo.png

بعد از گذشت 24 سال و چهار بار کنسل شدن قسمت چهارم سری توسط sega در سال 2000 هم اکنون ما شاهد بازگشت ip محبوب sega یعنی streets of rage خواهیم بود این عنوان توسط Lizardcube (شرکتی که وظیفه ساخت ریمیک ip قدیمی سگا wonder boy را بر عهده داشت)و Guard Crush Games(سازنده streets of fury عنوانی مشابه به street of rage) ساخته خواهد شد
    و شرکتDotEmu این عنوان را در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد کرد البته ip همچنان متعلق به sega خواهد بود...

Streets_of_Rage_logo.png

بازی ادامه مستقیم شماره سوم همراه با داستان جدید خواهد بود گیم پلی مانند سه گانه اصلی همراه با گرافیک بهبود یافته و دشمنان کلاسیک سری خواهد بود
    همچنین شایعه شده است که Yuzo Koshiro اهنگ ساز سه گانه وظیفه ساخت موسیقی این قسمت را نیز خواهد داشت اما هنوز جیزی تایید نشده است
    بر اساس تیزر منتشر شده در این قسمت شاهد بازگشت Axel stone و blaze fielding خواهیم بود اما حظور شخصیت هایی نظیر
    adam hunter
    Max thunder
    Eddie
    skate hunter
    وZan

هنوز تایید نشده است...

Streets_of_Rage_logo.png

streetsofrage4-0003-1024x576.png
    Streets-of-Rage-4-7.jpg
    images.jpeg

#1 jhoobin, ‏Aug 29, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 29, 2018
    ehsan11, Sera., GUѦRDiAN و 33 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. pizza

کاربر سایت

به عنوان کسی که از بچگی این فرانشیز رو دوست داشتم و بازی میکردم اجازه بدید یه واقعیتی رو بگم...
    این تریلری که من دیدم، گرافیکش بیش از حد فانتزی بود. و ضمناً مشخصه که کار ژاپنی‌ها نیست و زیبایی منحصر به فرد انیمه ژاپنی رو نداره. استاد یوزو کوشیرو هم کاراش بگیر نگیر داره، گاهی وقتا یه ملودی میسازه حسابی میترکونه، گاهی وقتام ملودیش به لعنت خدا نمیارزه. (کاراشو گوش دادم که میگم). درکل به موفقیت آمیز بودن این ریمیک هیچ امیدی ندارم. مگر اینکه بصورت سه بعدی و Real World بازسازیش کنن و از جون و دل براش مایه بزارن، یه چیزی تو مایه‌های یاکوزا ولی با داستان و حال و هوای sor. مثل همون کاری که شرکت کنامی در سال ۱۹۹۷ با mgs کرد و تبدیل به یک بازیه افسانه‌ای شد..

#16 pizza, ‏Sep 3, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Sep 3, 2018
    jhoobin این نوشته را Like کرده است.
  3. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    این بازی بیشتر هدفش اینه که طرفدارای قدیمی جذب کنه تا اینکه یه AAA باشه تیم سازندش که از پسش این کار بر نمیاد تم بازی از اولم فانتزی بوده و هنوزم هست و بنظرم ساخته شدن ادامه توسط تیم غیر ژاپنی کار درستی بود چون تم های انیمه های کلاسیک نمیشه با انیمه های امروز مقایسه کرد mgs از همون اول داستان قویی داشت اما sor داستتانش کلیشه خالیه:D
    من فقط دو تا از اهنگای Yuzo Koshiro گوش دادم و راضی بودم هر کی اهنگای sor گوش داده ازش خاطره خوبی داره موسیقی این تریلر که عالی بنظر میومدO:-)

4. rezvideo

کاربر سایت

نام:
    رضا چشمی
    سبک گرافیک و رنگ بندی بازی خیلی شبیه به بازی Street Fighter شده.
    به نظر من سگا می تونست از مکانیسم مبارزات بازی بتمن شرکت راک استیدی الگو برداری کنه و بازی رو به صورت سه بعدی طراحی کنه.

5. voldmort

کاربر سایت

نام:
    ali

The Nostalgic Gamer, mostafa682, ps3_360_wii و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    تریلر بازی تو pax 2018 مثل اینکه از art style بازی راضی بودن:D

#20 jhoobin, ‏Sep 4, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Sep 4, 2018
    BehzaDG, Milad_HW, AxeL90 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. pizza

کاربر سایت

خدایی axel قیافش مثل درویش ها شده! خدا کنه یه تجدید نظری توی ریش و پشمش بکنن

8. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    اونوقت همچین چیزی sor بود؟؟؟!

ashkan.as این نوشته را Like کرده است.
  9. rezvideo

کاربر سایت

نام:
    رضا چشمی
    والله من نمی دونم الان شما چرا نوشته من رو ریپلای کردی.هیچ جای جملات من گفته نشده سگا یه بتمن بسازه اسمش رو بزاره شورش در شهر:-??
    من گفتم می تونه از مکانیزم مبارزات بازی بتمن الگو برداری کنه مکانیزم گیم پلی می تونه شامل یه سری عناصر مثل انیمیشنها و روش مبارزات باشه که برای دنیای سه بعدی مناسب هستن و الی آخر...
    اینو یادتون نره سگا هرگز نتونست بازی Sor رو تو دنیای سه بعدی بازسازی کنه چند تا تلاش ناموفق زمان دریمکست داشت که به شکست منجر شد.گاهی برای پیشرفت و رسیدن به کمال شرکتا مجبورن فرمولهای موفق قبلی رو کنار بزارن
    نمونه بارز و به روز این موضوع بازی گاد آو وار هست.
    ضمنا امروز سگا بازی Judge Eyes رو معرفی کرد که به نظرم نسبت به یاکوزا سیستم مبارزات کارآمدتری داره و شاید با همین فرمول هم بتونه یه شورش در شهر سه بعدی به درد بخور بسازه

10. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    شما هم منظور منم متوجه نشدی اینکه استریت ریج محبوبه ! فن هاش عاشقشن ! همینیه که هست ! دلیلی نداره برن یه چیز دیگه بسازن اسم استریت ریج بندازن روش

rezvideo, ashkan.as و BehzaDG این نوشته را Like کرده اند.
  11. ashkan.as

کاربر سایت

گرافیک که محشره دوستان برا نظر دادن به فیسبوک و توییتر sor4 یه سر بزنید ببینید چه شوری به پا کرده چندین هزار نفر اونجا بی صبرانه منتظرن و نظر میدن خواهش میکنم برین و درخواست بدین که adam hunter و max thunder رو در این نسخه بذارن و موزیک رو هم بدن به استاد کوشیرو خیلیا این در خواستو دادن ولی هر چه تعداد بیشتر بشه احتمال تاثیر گذاریش بیشتر فکر کنین تو این نسخه با این گرافیک فول اسکرین ادام و مکسم باشن موزیکم یوزو کوشیرو دیگه چی میشه بخدا از وقتی این خبر اومده شب با فکرش میخوابم روزم با فکرش بیدار میشم تا الان بیشتر از صد دفعه تریلرشو دیدم و سیر نمیشم.

ps3_360_wii, J. Constantine, mondas و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. jhoobin

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    موسیقی از همون اولم دادنش به استاد کوشیرو تو پیست اول نوشته :D

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  13. J. Constantine

کاربر سایت

نام:
    علی
    جز خود استاد کوشیرو کی میتونه از پس این داستان بر بیاد داداچام؟ همون اول گفتن بیا خودت دست بگیر که کار هیشکی جز خودت نی استادیه!

Rezahajizadegan این نوشته را Like کرده است.
  14. ashkan.as

کاربر سایت

الان که این خبرو ازت شنیدم دارم بال در میارم اخه من رفتم تو توییتر استاد گفته بود قرار نیست من کار کنم ولی از اونجاییکه میدونم خبر الکی نمیدی و کارت درسته دیگه یقین دارم خب پس مونده فقط ادام و مکس رو بذارن ببین من میگم اگه قراره شخصیت جدیدیم به داستان اضاف کنن این دوتا در کنار اکسل وبلیز باشن حالا اون سامی و زن نباشن مهم نیس اقا همه با هم یه تلاشی کنیم یه فشار بیاریم راضیشون کنیم فدای همه داداشام.

jhoobin و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  15. Rezahajizadegan

کاربر سایت

همه چیز آآلی فقط کاشکی کارکترها بیشتری اضافه کنن.دوتا خیلی کمه نامسلمون.
    adam-roo-Dr Zan-Max-skate -shivaهمه رو میخوام.

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  16. ashkan.as

کاربر سایت

عاشق استایل شیوا و ابهتشم حتما باید باشه حالا اگه مثل نسخه سه بشه به یارای خودمون اضافش کنیم که عالی میشه اما من فکر میکنم که تو این نسخه دیگه خبری از mx نباشه و سر دستشون یه زن باشه چون اعلام کرده بودن که با داستانی جدید میان با حفظ ساختار اصلی نمیدونم این تصور منه شایدم اینجوری نشه.

Rezahajizadegan این نوشته را Like کرده است.
برچسب ها: