هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام ممنون بابت گذاشتن روش هک.
من یه مشکلی دارم اونم اینه که فایل sd file رو میریزم بعد sd card تو کنسول میزارم و بعدش دکمه + و power رو نگه میدارم ولی اتفاقی نمی افته.
فقط لوگوی نینتدو رو نشون میده.

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام ممنون بابت گذاشتن روش هک.
من یه مشکلی دارم اونم اینه که فایل sd file رو میریزم بعد sd card تو کنسول میزارم و بعدش دکمه + و power رو نگه میدارم ولی اتفاقی نمی افته.
فقط لوگوی نینتدو رو نشون میده.
داداش قبل این کار باید جیگ رو تو خشاب جویکان سمت راستی بزارید. جیگتون درست عمل کنه لوگو بوت نشون داده نمی شه.

• Like
Reactions: HPB

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خسته نباشید به استارتر عزیز تاپیک به خاطر زحماتشون ..
داداش رو این هک چه امولاتورهایی میشه ریخت و بازی های نسل قبلی نینتندو رو زد؟؟

• Like
Reactions: mahany_mahan

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
خسته نباشید به استارتر عزیز تاپیک به خاطر زحماتشون ..
داداش رو این هک چه امولاتورهایی میشه ریخت و بازی های نسل قبلی نینتندو رو زد؟؟
سلام. مرسی از ابراز محبتی که به بنده داشتید. امولیتور سگا رو مطمعنم. ولی هر چه هست تو مرحله بتا هستند.

• Like
Reactions: habibmp3

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام من شنیدم که کنسول هک شده هر بار خاموشش میکنی باید از سایت کنسولو روشن کنی ایا واقعیت داره همچین چیزی ؟

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام من شنیدم که کنسول هک شده هر بار خاموشش میکنی باید از سایت کنسولو روشن کنی ایا واقعیت داره همچین چیزی ؟
نه خوشبختانه واقعیت نداره . بعد خاموش و روشن شدن باید پیلود اینجکت شه که از طریق همون نرم افزاری که بهتون آموزش دادم انجام می شه.یه نرم افزار اندرویدی هم همین کار رو می کنه.اون سایتم که شما تو ویدیو ها دیدید هست اما پیشنهاد نمی شه.

آخرین ویرایش:

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
نه خوشبختانه واقعیت نداره . بعد خاموش و روشن شدن باید پیلود اینجکت شه که از طریق همون نرم افزاری که بهتون آموزش دادم انجام می شه.یه نرم افزار اندرویدی هم همین کار رو می کنه.اون سایتم که شما تو ویدیو ها دیدید هست اما پیشنهاد نمی شه.
اين اقا ماهان براي ما رو هك كرد و خوشبختانه سوييچ ما رو از خاك خوري دراورد \m/

بچه ها اگر كسي خواست هك كنه بده دست ايشون، يه روز زمان ميبره ، همه بازي ها رو هم تقريبا دارن

خواستين جيگ هم بهتون ميده

بنظرم كسايي كه انلاين نميزنن هك كنن ، با اين قيمتاي فضايي هيچ بازي نميشد خريد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahany_mahan

sorena26185

کاربر سایت
Nov 30, 2010
17
سلام من فریموورم 6 هست با همون روش و فایلهایی که قرار دادید میتونم نینتندومو هک کنم یا نرم افزارها و روشش فرق داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
همچنین روش بکاپ گیری را توضیح بدید ممنون میشم
همچنین من شنیدم رو فریممور 6 هک کنی هر بار کنسول حتی رو sleep هم بره دوباره باید پری لود کنیم درسته؟

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام من فریموورم 6 هست با همون روش و فایلهایی که قرار دادید میتونم نینتندومو هک کنم یا نرم افزارها و روشش فرق داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
همچنین روش بکاپ گیری را توضیح بدید ممنون میشم
همچنین من شنیدم رو فریممور 6 هک کنی هر بار کنسول حتی رو sleep هم بره دوباره باید پری لود کنیم درسته؟
خیر.اون فایلها مربوط به فریمور ورژن 5 هستند و مناسب هک ورژن 6 نمی باشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر