بعد از گذشت 25 سال مجموعه شورش در شهر با عنوان جدیدی باز می‌گردد!

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
به نظر می‌‎رسد خبر‌های خوب برای گیمرها تمامی ندارد، اول از همه معرفی «Desperados III» و حالا بازگشت مجموعه «Streets of Rage» یا همان شورش در شهر خودمان! تقریبا بعد از 25 سال این مجموعه خاطره انگیز که خاطرات زیبای ما را در گذشته ساخته، با عنوان جدید «Streets of Rage 4» باز می‌گردد.

qhiiyb4z2zj49zxhzlti-1024x576.png

این عنوان ظاهرا توسط «Lizardcube» و «Guard Crush Games» در حال توسعه است و «DotEmu» وظیفه نشر این عنوان را برعهده دارد. همچنین باید گفت که دو شخصیت اصلی «Axel Stone» و «Blaze Fielding» نیز باز خواهند گشت. تا کنون پلتفرمی برای انتشار و همچنین تاریخ عرضه این عنوان مشخص نشده است.

استودیو Lizardcube کار ریمیک عنوان کلاسیک «Sega» یعنی «Wonder Boy: The Dragon’s Trap» را برعهده داشت و همچنین استودیو Guard Crush Games اخیرا عنوان ساید اسکرولر «Beat ’em up» تولید کرده که «Streets of Fury» نام داشت و الهام گرفته بود، اما به این مجموعه سگا مرتبط نبود. همچنین اوایل ماه حاضر نیز DotEmu دنباله عنوان کلاسیک و رترو «Windjammers» با نام «Windjammers 2» معرفی کرد.

مجموعه Streets of Rage که در ژاپن «Bare Knuckle» نامیده می‌شود، یکی از مجموعه‌های قدیمی و محبوب شرکت سگا محسوب می‌شود که به صورت ساید اسکرولر و Beat 'em up دنبال می‌شد و در واقع ریشه در «Final Fight» و «Double Dragon» داشت که قبل از آن منتشر شدند. سه نسخه از این مجموعه در دهه 90 میلادی منتشر شد، اما بعد از آن دیگر خبری از این عنوان نشد، همان‌طور که تقریبا این ژانر نیز تا حدودی به فراموشی سپرده شد.

نظر شما چیست؟ آیا انتظار معرفی این عنوان را داشتید؟ چه خاطراتی با این مجموعه دارید؟

منبع: Kotaku

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
زیاد جای خوشحالی نداره . سونیک ۴ هم یه زمانی اومد همه قبلش هایپ بودن بعدش دیدیم چی شد ...

سگا اگه براش مهم بود این بازیو نمیداد شرکتای دیگه بسازن و استودیو های خودش میساختن. داره با بودجه کم این بازیو جم میکنه و با اسمش میخواد سود زیاد کسب کنه همین .

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر
به شخصه در لحظه اول كه خبرو ديدم از جام پريدم ولي وقتي ديدم سازنده يكي ديگس يه جوري شدم
به عنوان يه سگا فن ميگم كه شورش درومده
اون از shenmue
اين از اين
اون از بايونتا
همرو داده اينور اونور
در مورد تريلر
با توجه به دشمنا و ساختار گيم پلي ميشه گفت يه ريميك سادس
اميدوارم يهو نيان بگن پلتفرم ios و android
فك كنم بايد آرزوي streets of rage سه بعدي رو به گور ببرم

• Like
Reactions: che-jaleb

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
سگا اگه براش مهم بود این بازیو نمیداد شرکتای دیگه بسازن و استودیو های خودش میساختن. داره با بودجه کم این بازیو جم میکنه و با اسمش میخواد سود زیاد کسب کنه همین .
اتفاقا داره کار درستی میکنه.
با همین تصمیم درست Sonic Mania ساخته شد. بعضی وقت ها فن ها/استدیو های دیگه، دید و درک بهتری نسبت به سازنده های اصلی از یه عنوان دارن مخصوصا عناوین قدیمی که خیلی وقته یه بازی خوب نداشتن یا کلا بازیی ازشون ساخته نشده.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
با همین تصمیم درست Sonic Mania ساخته شد. بعضی وقت ها فن ها/استدیو های دیگه، دید و درک بهتری نسبت به سازنده های اصلی از یه عنوان دارن مخصوصا عناوین قدیمی که خیلی وقته یه بازی خوب نداشتن یا کلا بازیی ازشون ساخته نشده.

تیمی که یاکوزا رو ساخته مطمعن باش استریج ریج رو میتونه خیلی خوب بسازه

حالا اینکه بازی خوب در بیاد یا نیاد نمیشه ۱۰۰ درصد گفت اما اگر دنبال احیای ای پی بودن نباید نسخه ۴ میذاشتن اسمشو بهتر بود اسسپین آف میبود . این مورد یه مقدار آزار دهندس.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
کاش سه بعدی میشد و یه بازی AAA :|
اون بازیه بود بهش میگفتیم شورش در تایتانیک اونم ریمیک کنن خوب میشه.:D از فایتینگ فورس هم خاطرات خوبی دارم.
نمیدونم چرا این سبک های EM UP تقریبا منقرض شدن. چرا بازیسازها دنبال زیر بغل مار میگردن؟ بابا چهارتا هیولا و آدم بدجنس بندازین جلو ماهم جرشون بدیم حال بده.
اگر چند گالن خون هم بپاشه رو در و دیوار که دیگه عالی میشه.:D
امیدوارم همین روزا خبر ساخت نسخه جدید SPLATTER HOUSE روهم بشنویم. بهترین گیم پلی، بهترین داستان و بهترین آرت ورک.\m/

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
یک ورژن از شورش در شهر رو یادمه یک گروه از طرفداران پر پا قرص این بازی درست کردن تقریبا هفت هشت سال این بازی رو توسعه دادن و چندین ورژن ازش بیرون دادن اسمش هم Street of rage remake هست

به جرات بگم اگر این بازی از کل این سه گانه بهتر نباشه کمتر نیست
بازی ترکیبی از بازیکنان هر سه تا شورش و ترکیبی از مراحل هر سه شورش بعلاوه کلی مراحل جدید و راه مخفی ها هست که لذت بازی رو فوق‌العاده بالا برده با همون حال هوایی بازی اصلی

اولین بار که دانلود کردم پیش خودم گفتم نکنه با یک بازی ضعیف روبرو بشم و خاطرات کودکی رو خراب کنه
اما وقتی بازی کردم دیدم به مراتب از خود سازندگان اصلی بازی رو بهتر جذاب تر کاملتر در آوردن
حتی دو تا مرحله مخفی شورش سه هم که موتورسواری رو پل بود هم بهش اضافه شده
در کل بازی واقعا عالی هست و مشخص هست عاشقان و طرفداران سینه چاکش درست کردن
بازی چندین شروع مختلف و چندین پایان مختلف داره
حتی قرار شد بازی برای پلی چهار و ایکس‌باکس پورت بشه

ولی متاسفانه بعد از هفت سال توسعه پارسال سگا ازشون تهدید به شکایت کرد و مدعی شد این عنوان متعلق به اونها هست و متاسفانه کار ادامه پیدا نکرد و سایت خاموش شد
این عنوان رو با نام Street of rage remake v5 می‌توانید پیدا کنید آخرین ورژن هم ۵.۱ بود
حجمش هم ۱۰۰-۱۵۰ مگ بود برای PC
این عنوان فوق‌العاده رو مخصوصا طرفداران قدیمی از دست ندهند

Sent from my XT1562 using Tapatalk

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
خبر بسیار دلنشینی بود...
جدیدا مد شده تو شماره 4 ها کاراکتر ها ریش میزارن یا اتفاقی هست این موضوع...؟
فقط امیدوارم محدودیت هایی که روی بلیز در نسخه غربی با ژاپنی بود هم مرتفع شده باشه!!...=P~
تا بتونه قشنگ روی هوا قیچی بزنه...!!..ویرایش:تریلر رو دوباره دیدم مثل اینکه محدودیته هنوز هست متاسفانه....=((
یک تیزر هم ازش اومده ...با اجازه من اینجا قرار بدم...

Killua Zoldyck

卍解・天鎖斬月
Gold User
Aug 30, 2014
169
نام
امیر

خب ناشری رو هم سگا بر عهده نگرفته یعنی اصن نمیخوام هزینه کنم:|
سگا دیگه خیلی داره محتاطانه رفتار میکنه
sammy sega کم سرمایه نداره دیگه بنظرم وقتشه رو یه عنوان بزرگ سرمایه بزارن
کنسولم که قطعا نمیدن دیگه :|

• Like
Reactions: che-jaleb

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ایول تمام نستالژی های بچگی هامون زنده شد ! بازی سازها دارن دست دست به هر کاری میزنن ما پیرمرد ها رو خوشحال کنن ! یادش بخیر وقتی همه اکسل و دشت دراز،رو بر میداشتن من فقط بلیز رو بر میداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر