RESIDENT EVIL 2 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط LiFE iS 5TrAnG3, ‏Aug 22, 2018.

1. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    سری نام اشنای Resident Evil همیشه یکی از برترین اثار های سبک ترس و بقا بوده و هست که مثل هر سری دیگه ای دچار فراز و نشیب های زیادی شده ! به شکل ناگهانی به نسل پنجم ورود پیدا کرد و پایه گذار سبک جدید از بازی های رایانه شد به اوج و شکوه بی مانندی در نسل 6 دست پیدا کرد ولی در نسل هفتم در سراشیبی سقوط قرار گرفت هنگام ورود به نسل هشتم شیب ملایمی رو به سمت بالا پیش گرفت و به موفقیت خوبی با انتشار اخرین نسخه ی بازی دست پیدا کرد . حالا بعد از گذشت این همه سال که از نسخه ی دوم این سری بازی که در سال 1998 توسط دو تن از افراد کلیدی صنعت بازی سازی ینی Hideki Kamiya و Shinji Mikami ساخته شده میگذره باید شاهد یک باز سازی کامل (Remake ) ازش باشیم . کپکام برای اولین در August 2015 خبر از ساخت این ریمیک داد تا بالاخره بعد از سکوت خبری شدید در E3 امسال با یک نماش خیره کنند چشممان به جمال این بازی باز شود. یک باز سازی کامل که از 0 تا 100 ـش دوباره از نوع ساخته شد تا کاملا با استاندارد های روز برابر باشه . موتور گرافیکی بازی RE Engine هستش که پیش از این در ساخت RE 7 ازش استفاده شده و شعارش هم مدلینگ و گرافیک واقع گرایانه در کنار فرم ریت بالاست . بازی المان های کلاسیک خود رو در کنار المان امروزی جمع کرده تا شاهد یک ریمیک کاملا وفادار به ریشه ها باشیم . ما در بازی کنترل شخصیت محبوب سری ینی لیان کندی و در کنارش کلیر ردفیلد رو بر عهده خواهیم گرفت تا در اولین روز خدمت لیان در شهر زامبی زده راکون سیتی مشغول به کشتن دشمان قدیمی و اشنا بازی و هم چنین یک سری دشمن جدید بشیم . دوربین بازی در پی امروزی شدن از حالت ثابت جای خودش رو به دوربین روی شونه داده تا یـ یک تجربه کاملا روون رو به ارمغان بیاره .
    Resident Evil 2 قرار در تاریخ 2019.1.25 برای پلتفرم های PS4,XBOX1,PC با قیمت 60 دلار منتشر بشه

mqdefault.jpg mqdefault-(2).jpg mqdefault-(1).jpg r8pluhw0j4574570o11.jpg

=========================================

#1 LiFE iS 5TrAnG3, ‏Aug 22, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 8, 2018
    PEDRAMGOLCHIN, masoud101, NO ps3 و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. yaran

کاربر سایت

فورکا کنسول همون 1080 پی سیه :))

Deadmau5 و godofwar3 این نوشته را Like کرده اند.
  3. godofwar3

کاربر سایت

تازه 1080 اون هم روی مدیوم رو به پایین اجرا میشه اونوقت برای اون کیفیت اشغال سی دی بازی را 1 میلیون دارن میخرن خوشحالیم میکنن :)):)):)):))

4. Sir Daniel

کاربر سایت

بیحیال بابا دیگه اونجوریم نیست :D، من خودمم قبل از اینکه PS4 بگیرم دقیقا اینطوری فکر میکردم اما چارتا بازی انصحاری بازی کردم کلا نظرم عوض شد. همین هورایزن روی 4K لامصب انقدر گرافیکش شارپ و پرجزئیاته آدم چشماش هنگ میکنه! (البته بازی های مولتی پلتفرمو روی PS4 تجربه نکردم شاید اونا اوراق باشن!)

ویدئوهای گیم پلی بازی آدم رو خیلی زیاد یاد RE7 میندازه با این تفاوت که این سوم شخصه، چقدر خوبه که ازون سبک اکشن کشیدن بیرون و مجددا شاهد این ژانر Survival هستیم، خیلی خیلی منتظر این بازیم اما با وضعیت قیمتای الان و بدتر از الان اونموقع بعیده بتونم بخرمش و با توجه به اینکه دنووو هم خواهد داشت بعیده که خیلی زود کرک بشه بازی کنیم :-<

5. LiFE iS 5TrAnG3

LiFE iS 5TrAnG3 ⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
    Gold User

نام:
    ∂αнмα
    میگم حداقل با اکانت اصلیت sign in کن طبیعی تر به نظر بیاد :))
    اشتراکی :p با 30 هزارتومن 4 چهار تا بازی فک کنم ارزشش رو داره :-"
    پ.ن: به جون دوتا بچه ی نداشتم اشتراکی فروش نیستم :D

ROONEY190 این نوشته را Like کرده است.
  6. Sir Daniel

کاربر سایت

آره انقدر اشتراکی نخریدم که اصلا یادش نبودم :))

7. hitman68

کاربر سایت

حالا کاری ندارم فورکا کنسول 1080 PC میشه :D درواقع می خواستم بگم یعنی اگه اونا می تونن فورکا اجرا کنن باید با pC معمولی بشه حداقل کیفیت خوبی گرفت و من می خواستم ببینم می تونم اولین بازی 4K اجرا کنم یا نه ک دیدم گرافیک احتمالا کم میاره:|
    کاش ی PC جمع میکردم با لپ تاپ انگار نمیشه 4k بازی کرد:-w

8. godofwar3

کاربر سایت

من اون چند تا انحصاری را بازی کردم همه رو خوب بود ارزشش را داشت اخرین بار برای گاد اف وار کنسول گرفتم تمام کردم فروختم ولی از وقتی قیمتها بالا رفت به شدت از کنسول بدم امده خیلی بدم امده چون علاوه بر کیفیت میکرو که داره تمام گرون فروشی و دزدزی تو کنسول و بازیهاش هست الان اکاهت هکی اساسین را دارن 150 میفروشن در صورتی که برای پی سی روز اول نصب کردم 5 تومان :|

9. PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت

نام:
    پدرام
    دوست عزیز من تازه به جمع پیسی باز ها ملحق شدم
    الان بازیهایی مثل فیفا 19 و اساسین و pes و هورایزن4 که کرک نشده ن، چطور میشه اشتراکی یا هکی بازی کرد؟ من فقط آفلاین بازی میکنم و اهل آنلاین نیستم
    ممنونم

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

10. dokii121212

کاربر سایت

ان تا سایت برای بازی های اشتراکی هست، من خودم اشتراک گرز 4 رو خریدم 15 تومن ولی چون سیستم نمیکشه همش بازی نمیکنمش

11. PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت

نام:
    پدرام
    چنتا ازین سایت ها رو معرفی کنید لطفا، محدودیت اشتراکی گرفتن بازیها چیه ؟

12. godofwar3

کاربر سایت

سلام میتونید از سی دی کی اشتراکی استفاده کنید تو سایتها هست