مجموعه کلاسیک «Desperados» بعد از سال‌ها باز می‌گردد؛ عنوان «Desperados III» معرفی شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
غرب وحشی باری دیگر در قالب یک عنوان «Real-Time Tactis» باز می‌گردد. سال‌ها از انتشار آخرین عنوان از مجموعه «Desperados» می‌گذرد و حالا در اقدامی سوپرایز کننده، عنوان جدید «Desperados III» معرفی شد.

Desperados-III.jpg

عنوان Desperados III توسط «Mimimi Productions» سازنده عنوان «Shadow Tactis: Blades of The Shogun» در حال توسعه است و از نسخه اول این مجموعه که با نام «Desperados: Dead or Alive» آن را می‌شناسیم، تاثیر می‌گیرد.

در این عنوان شما می‌توانید فرماندهی تا پنج Desperados را برعهده بگیرید و از توانایی آن‌ها استفاده کنید. همچنین راه‌های مختلفی برای انجام هر ماموریت وجود دارد. عنوان Desperados III برای سه پلتفرم PC و Xbox One و PS4 در زمانی در سال 2019 منتشر خواهد شد.

به شخصه معرفی این عنوان، یکی از بهترین خبرهایی بود که این اواخر با آن روبرو شدم و هرگز فکر نمی‌کردم که قرار است بالاخره بعد از سال ها عنوان جدیدی از این مجموعه، معرفی شود. به هر حال شما چه فکر می‌کنید؟ آیا مثل من از معرفی این عنوان هیجان زده هستید؟

منبع: Wccftech

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,865
فکر نکنم الان با این سن دیگه بشه به اندازه اون موقع از این بازی لذت برد :D من فوق العاده لذت بردم از دو نسخه اول با اون تم خفنش اون موقع ها خیلی جذاب بود بازیش و هم به شدت تاکتیکی و سخت.

• Like
Reactions: g4mer and Akiba

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
از اونجایی که نوشته واسه کنسول ها هم قرار عرضه بشه فهمیدم چندان امیدی بهش نیست! چون میخوان دید اکشن اول شخص یا اکشن سوم شخص هم قاطی گیمپلی کنن. دسپرادوس مثل نسخه اول باید فقط با دید ایزومتریک باشه وگرنه چیز هچل-هفتی درمیاد.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
یه مقدار میشه گفت دیگه این سبک تقریبا مرده.
فقط فن های قدیمی مگر اون هم بخاطر حس نوستالژیک برن سمتش.
پ.ن: الان فقط خبر اومدن شماره سوم Prototype میتونه حالمو عوض کنه:Confused:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
یه مقدار میشه گفت دیگه این سبک تقریبا مرده.
فقط فن های قدیمی مگر اون هم بخاطر حس نوستالژیک برن سمتش.
پ.ن: الان فقط خبر اومدن شماره سوم Prototype میتونه حالمو عوض کنه:Confused:
البته Shadow Tactics که اخیرا اومده بد مورد توجه قرار نگرفته ها:D چه PC و چه کنسول ها حداقل نمره ش خوب شده(85) ، و احتمالا پورت درست حسابی رو کنسول ها داشتهو قابل بازی بوده:D
من خودم یکم برام سخته تصورش که چجوری میشه این سبک رو ردی کنسول ها راحت بازی کرد...اگر کسی زده توضیح بده:D

به هر حال... اون ST رو خیلی دوست دارم بزنم ، ولی وقت نمیشه! چون سبک جالبیه این بازی ها!
و البته قبول دارم تقریبا منقرض شدن....اما باز همین یک سازنده هم که گویا میخواد این سبکی بازی بسازه هم خوبه!:D از هیچی بهتره:-"

پ.ن: دوبله میخوام! مثل شماره اول:|

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
البته Shadow Tactics که اخیرا اومده بد مورد توجه قرار نگرفته ها:D چه PC و چه کنسول ها حداقل نمره ش خوب شده(85) ، و احتمالا پورت درست حسابی رو کنسول ها داشتهو قابل بازی بوده:D
من خودم یکم برام سخته تصورش که چجوری میشه این سبک رو ردی کنسول ها راحت بازی کرد...اگر کسی زده توضیح بده:D

به هر حال... اون ST رو خیلی دوست دارم بزنم ، ولی وقت نمیشه! چون سبک جالبیه این بازی ها!
و البته قبول دارم تقریبا منقرض شدن....اما باز همین یک سازنده هم که گویا میخواد این سبکی بازی بسازه هم خوبه!:D از هیچی بهتره:-"

پ.ن: دوبله میخوام! مثل شماره اول:|
Shadow folan فروش خوبی هم داشت یعنی روی استیم بین 500 هزار تا 1 میلیون نسخه فروش داشته. رو کنسولها هم مجموعاً همینقدر فروخته باشه واسه یه بازی ایندی تو یه سبک مرده و به عنوان یه IP جدید واقعاً خوبه.
==
ویدئوی گیم پلیش هم اومده و حس و حال همون Shadow رو داره و طراحی هنریش هم مشابهه ولی گسترده‌تر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر