بازی Marvel's Spider-Man گلد شد

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
کمی بیش‌تر از یک ماه دیگر، بازی جدید شرکت «Insomniac Games» یعنی «Marvel’s Spider-Man» به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. اکنون، «اینسامنیاک گیمز» به صورت رسمی در توییتر خود اعلام کرده که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده است.

ساعتی پیش، شرکت «Insomniac Games» در توییتر خود به صورت رسمی خبر اتمام مراحل ساخت این بازی را منتشر کرد. این به آن معناست که آن‌ها هم‌اکنون شروع به آماده کردن و تهیه محتوای نسخه نهایی ساخته شده بر روی دیسک‌های فیزیکی بازی کرده‌اند. البته، این خبر می‌تواند به این معنا هم باشد که اکنون بخشی در استودیو می‌توانند مشغول به تهیه‌ی محتوای اضافی برای بازی یا حتی به‌روزرسانی‌ روز اول بازی باشند.

«اینسامنیاک گیمز» متن و تصویر زیر را در توییتر خود منتشر کرده است:

DjJ5wLGUcAAOD_V-1024x793.jpg

ما مفتخریم که اعلام کنیم #SpiderManPS4 برای عرضه در تاریخ 7 سپتامبر گلد شده است. با تشکر از @PlayStation و @MarvelGames برای حمایتشان در خلق ماجراجویی اورجینال و بدیع مرد عنکبوتی.
«Marvel’s Spider-Man» در تاریخ 7 سپتامبر 2018 (16 شهریور 1397) برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

Read the whole post here.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,116
نام
Melkor
گیم پلی گرافیک و داستان بدون شک بهترین توی سریه اما دریغ از یک باس خفن از اونایی که وقتی می بینیش بگی پشمام :D

استاد تو فن بوی های سونی(منظورم باهمه نیست من خودم فن سونیم همون عده رو میگم که 24 ساعته وقتی سونی کنفرانس داره هایپ الکی میکنن بعد فکر میکنن چقدر خفنن انگار که همه کاره سونین) مغز مارو سائیدین تو این فروم من نگفتم gow بده بازی حرف نداشت اما اگه قبلیا رو بازی کرده باشی میفهمی که این بازی دربرابر اونا چیزی بجز داستانش نداره انقدر شک داری میخوای psn id م بدم بهت برو ببین بازی کردم یا نه:)) تا وقتی RDR 2 هست gow برای چی باید بازی سال بشه؟! یکم فکر کنید RDR2 یه بازی انقلابیه که داره مرز های open world جابه جا میکنه....gow هرچقدر هم که خوب و متفاوت باشه از رو بازیایه دیگه ایده گرفته دوربین بازی از روی tlou گرفته شده rpg توی بازی از رو عناوینی مثل ویچر گرفته شده..... استاد یه دلیل به من بده که چرا gow باید بازی سال بشه و rdr نه..... جواب:چون من فن بوی نوب سونیم lol=))
نهایتش gow شاید جایزه بهترین story رو ببره چون واقعن قشنگ بود
شما همونی نبودی که تو تاپیک امتیازات به بازی 10000000000000000000000000000000000000000000000دادی؟lol

• Like
Reactions: vaan 2

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
گیم پلی گرافیک و داستان بدون شک بهترین توی سریه اما دریغ از یک باس خفن از اونایی که وقتی می بینیش بگی پشمام :D

استاد تو فن بوی های سونی(منظورم باهمه نیست من خودم فن سونیم همون عده رو میگم که 24 ساعته وقتی سونی کنفرانس داره هایپ الکی میکنن بعد فکر میکنن چقدر خفنن انگار که همه کاره سونین) مغز مارو سائیدین تو این فروم من نگفتم gow بده بازی حرف نداشت اما اگه قبلیا رو بازی کرده باشی میفهمی که این بازی دربرابر اونا چیزی بجز داستانش نداره انقدر شک داری میخوای psn id م بدم بهت برو ببین بازی کردم یا نه:)) تا وقتی RDR 2 هست gow برای چی باید بازی سال بشه؟! یکم فکر کنید RDR2 یه بازی انقلابیه که داره مرز های open world جابه جا میکنه....gow هرچقدر هم که خوب و متفاوت باشه از رو بازیایه دیگه ایده گرفته دوربین بازی از روی tlou گرفته شده rpg توی بازی از رو عناوینی مثل ویچر گرفته شده..... استاد یه دلیل به من بده که چرا gow باید بازی سال بشه و rdr نه..... جواب:چون من فن بوی نوب سونیم lol=))
یه بار دیگه پستتو بخون به خدا خودت خندت میگیره
قبل از تایپ کردن اول ریلکس کن یه خرده فکر کن بعد بنویس منم البته گاهی همینجوری میشم و تند تند مینویسم و میره ولی چند وقته سعی کردم ریلکس تر با ملت بحث کنم شمام الان خودت پست خودتو بخون بعد فکر ببین چی گفتی اصلا!!
مگر RDR2 عرضه شده که اومدی برای ما فکت صادر میکنی اینجا؟
یعنی راکستار هر آشغالی بسازه باید بازی سال بشه؟
هر زمان عرضه شد بازی کردی بیا راجبش نظر بده بازی که وجود خارجی نداره چطور انقلاب کرده تو صنعت گیم؟
این فن بوی سونی فن بوی سونی هم خدایی نگید دیگه خز شده:))آدم میخواد بالا بیاره قشنگ
GOW فقط داستان بود LOL=))
اوکی هرچی تو بگی:))

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
قبل عرضه GoW تاپیک بازی مراسم ختم بود. الانم قبل جوایز سال یه مراسم دیگه! یادش بخیر 2013، همینجا، حلوا TLoU هم خورده شده بود. قرار بود له بشه جلو GTA V و Bioshock Infinite!

یاد اون سکانس معروف راست کول افتادم که یه نخ کمل روشن می‌کنه و وسط کام گرفتنش می‌گه "Time is a flat circle". و واقعا Time is a flat circle!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شما همونی نبودی که تو تاپیک امتیازات به بازی 10000000000000000000000000000000000000000000000دادی؟lol
Lol من گفتم بازی فوق العادس اما شاهکار نیست :D هیچ دلیلی وجود نداره که یه بازی خوب بتونه بجای یه بازی انقلابی بازی سال باشه
قبل از تایپ کردن اول ریلکس کن یه خرده فکر کن بعد بنویس منم البته گاهی همینجوری میشم و تند تند مینویسم و میره ولی چند وقته سعی کردم ریلکس تر با ملت بحث کنم شمام الان خودت پست خودتو بخون بعد فکر ببین چی گفتی اصلا!!
هر زمان عرضه شد بازی کردی بیا راجبش نظر بده بازی که وجود خارجی نداره چطور انقلاب کرده تو صنعت گیم؟
این فن بوی سونی فن بوی سونی هم خدایی نگید دیگه خز شده:))آدم میخواد بالا بیاره قشنگ
اون دیگه نظر خودته :Dیچی از این بازی به من نشون بده که بگم wow یچی.....کامبت سیستم جدید بود هیچی داستان بازی با توجه به ip میلک شده ماکروسافت بسیار بسیار عالی بود اما بقیه نکات بازی چیز جدیدی نبود adventure بازی بسیار به rpg های دیگه شباهت داره.......
RDR2 از همین اطلاعاتش مشخصه که چیه....انقلابی.....اینم بهت بگم که تا حالا نشده R* بازی بدی بده همون GTA5 که با اختلاف برای من یکی از بدترین GTA ها بود 5 بار تموم کردم:> فن بوی بودن شما حقیقتیه که نمی خواید قبولش کنید به منم ربطی نداره:D کلا ولش کنید یجور پست دادم که انگار نظرم فکته شرمنده :D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

در عالی بودن RDR شکی نیست ولی Gow به جز داستان چیزی نداشت ؟

این حرفت واقعا نشون میده شما یا GOW فقط‌ سر سری تموم کردید یا تازه گیمر‌‌ شدید فقط ‌به بازی اکشن بکش جلو رو بازی کردید

GOW بازی دارای داستان عالی گیم پلی خوف بر انگیز گرافیک پشم ریزون و جزئیات فراوان که فک ادم رو زمین می افته

فقط یه بار شما مبارزه با تبر و بدون تبر توی GoW روی‌ به دشمن پیاده ‌کنید پی میبرید بازی چی‌ هست

بازی کمبود باس داشت ولی باید دقت کنید این شماره ۱ از حماسه نورس هست

برای حرف اخر تا الان ۲۰۱۸‌ هرچی بازی اومده در برابر عظمت GOW هیچی ‌نبودن فقط اخر ‌سال هست که شاید Red dead و اکه بانو بایو عرضه بشه شاید بتونه ‌تغیری تو ‌بازی سال ایجاد کنه تا اینحا Gow بازی سال هست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

این‌ راک‌‌ استار‌‌‌‌ اینقدر خوبه که بازی متوسطش شبیه MP3چز‌‌‌ ‌بهترین بازی‌‌‌‌ ‌‌ نسل قبل میشه

و اینقدر مطمن هست که RDR 2 باید برا متاش بالا ۹۵ شرط بزاریم‌‌ یا بین ۹۳تا ۹۵ شرط بزاریم

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
در عالی بودن RDR شکی نیست ولی Gow به جز داستان چیزی نداشت ؟

این حرفت واقعا نشون میده شما یا GOW فقط‌ سر سری تموم کردید یا تازه گیمر‌‌ شدید فقط ‌به بازی اکشن بکش جلو رو بازی کردید

GOW بازی دارای داستان عالی گیم پلی خوف بر انگیز گرافیک پشم ریزون و جزئیات فراوان که فک ادم رو زمین می افته

فقط یه بار شما مبارزه با تبر و بدون تبر توی GoW روی‌ به دشمن پیاده ‌کنید پی میبرید بازی چی‌ هست

بازی کمبود باس داشت ولی باید دقت کنید این شماره ۱ از حماسه نورس هست

برای حرف اخر تا الان ۲۰۱۸‌ هرچی بازی اومده در برابر عظمت GOW هیچی ‌نبودن فقط اخر ‌سال هست که شاید Red dead و اکه بانو بایو عرضه بشه شاید بتونه ‌تغیری تو ‌بازی سال ایجاد کنه تا اینحا Gow بازی سال هست
درست میگید بازی کمبود باس داشت و باس هاش چلنج نداشت همون اژدها رو که به زور کردن تو بازی تا یه باس خوب بهش اضافه کنن که خیلی خوب نبود..... ماموریت های اصلی بازی همون چیزیه که باید باشه در یک کلام عالی گیم پلی من ایرادی توش ندیدم و فقط گفتم عالی....اما فرعیش اصن جالب نبود کلش تو چندتا ازاد کردن اژدها انجام دادن درخواست spirit ها خلاصه شده بود.... خب این نه چیز جدیدی داره نه عظمتی در برابر بازیایی مثل ویچر3 اسم این گزاشتید جزئیات از وقتی بازی تموم کردم بشخصه دیگه دلم نمیخواد دیسک بزارم تو کنسول در حالی که هورایزن با این همه ایرادش میتونم چند بار دیگه بازی کنم.......
خب شما الان به من بگو gow لایق goty یا RDR2 با این همه جزئیات متفاوت.....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arnino

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
قبل عرضه GoW تاپیک بازی مراسم ختم بود. الانم قبل جوایز سال یه مراسم دیگه! یادش بخیر 2013، همینجا، حلوا TLoU هم خورده شده بود. قرار بود له بشه جلو GTA V و Bioshock Infinite!

یاد اون سکانس معروف راست کول افتادم که یه نخ کمل روشن می‌کنه و وسط کام گرفتنش می‌گه "Time is a flat circle". و واقعا Time is a flat circle!

این اسپایدرمن در حد گوتی نبرید بالا که پیش نقداشم اومده همین دو روز در اون حدم نیست Wow نقد های میکس هم داره اتفاقا حالا ما گفتیم الان نبندینس رو 95 که یکدفعه ببینید اومده رو ۸۵

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این اسپایدرمن در حد گوتی نبرید بالا که پیش نقداشم اومده همین دو روز در اون حدم نیست Wow نقد های میکس هم داره اتفاقا حالا ما گفتیم الان نبندینس رو 95 که یکدفعه ببینید اومده رو ۸۵

به نظرم که عالی می زنه متای 90 پیش بینی می کنم براش گوتی امسال که قطعا rdr2 هست اصلا شک نکنید gow جلوش عددی نیست.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به نظرم که عالی می زنه متای 90 پیش بینی می کنم براش گوتی امسال که قطعا rdr2 هست اصلا شک نکنید gow جلوش عددی نیست.
اینکه متاش به ۹۰ نمیرسه نهایت ۸۶
ولی Gow بخاطر اینکه بارلوگ هم اومد مسیر بازی عوض کرد داستان و همه چی کوبید از اول ساخت لیاقت داره که تحویل بگیرن Gow رو حسابی یک مسیر جدید و نو باز کرد برای Gow و همه چی تغییر داد کسی کار نداره ضعب هایی داشت ولی کلیتش یک کیفیت بالایی داشت تو نقدها هم سر همین ریسک پذیریش بیشتر تحسین شد

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینکه متاش به ۹۰ نمیرسه نهایت ۸۶
ولی Gow بخاطر اینکه بارلوگ هم اومد مسیر بازی عوض کرد داستان و همه چی کوبید از اول ساخت لیاقت داره که تحویل بگیرن Gow رو حسابی یک مسیر جدید و نو باز کرد برای Gow و همه چی تغییر داد کسی کار نداره ضعب هایی داشت ولی کلیتش یک کیفیت بالایی داشت تو نقدها هم سر همین ریسک پذیریش بیشتر تحسین شد

قطعا که خیلی خوب بود اما جلوی rdr2 به نظرم شانسی نداره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بهترین بازی سال که RDR2 هست. گاو هم به احتمال زیاد هیچی نمیبره و مثل هورایزن میشه.
هورایزن همچینم نبود که هیچی نبرده باشه ! از ماریو اودیسه هم بیشتر گوتی برد به جز جوایز جانبی! اگه تاخیر نمیخورد به خاطر پرو و همون ۲۰۱۶ میومد به احتمال ۹۰ درصد بیگ وینر میشد ! ۲۰۱۷ یکی از خفن ترین و شلوغ ترین سالها بود

بنظرم اصن دلیلی نداره gow بهترین بازی سال بشه چون بجز داستانش هیچی نداره اصن میشه گفت که gow نیست نگفتم بده گفتم gow نیست هیچ نکته ی خفنی توش وجود نداشت همون new beginning بود شاید ما زیادی انتظارمون بالا بردیم:D

بنظرم اصن دلیلی نداره gow بهترین بازی سال بشه چون بجز داستانش هیچی نداره اصن میشه گفت که gow نیست نگفتم بده گفتم gow نیست هیچ نکته ی خفنی توش وجود نداشت همون new beginning بود شاید ما زیادی انتظارمون بالا بردیم:D

یه حوری میگی انگار بقیه گاوها گوتی و بیگ وینر بودن و این که مثل اونا نیست شایسته گوتی شدن نیست ! چه دوست داشته باشید چه نه چه خوشتون اومده باشه،یا نه ! Gow ps4 بهترین نسخه از این فرانچایز با اختلاف شدید

Tlou هم از ۳۰۰ تا بازی وفیلم و سریال و کتاب وووو دیگه الهام و ایده گرفته بود ولی اومد تمام اون ایده ها رو بهتر از اون ۳۰۰ تا منبع ارائه داد و خودش شد مرجع ! حرفای بی ربط نزنید که کاملا هم متناقضه ! RPG ویچر شبیه ویچر ؟ ؟؟؟! خداروشکر جفتش رو بازی کردیم!

باقی حرفات رو نقل نمیکنم ولی برای خنده دار بودنشون و ایراد سازی مسخره فقط این جمله زیر رو میگم
Tlou با یه بازی خطی بدون چالش که بعد چند ساعت تکراری میشه با یه داستان کلیشه ای شایسته گوتی بود یا GTA با اون همه جزییات و امکانات مراحل اصلی و فرعی !

من خودمم گوتی رو ۹۹ درصد احتمال میدم rdr ببره ! ولی واقعا چیزی بی پایه و اساس و متناقض بودن نظراتت کم نمیکنه ! اگه rdr ببره نشون دهنده اینه که بازی بهتر و پرفکتری بوده از gow نه اینه گاد لیاقت گوتی شدن نداشته !
تنها ایراد گاد هم کمبودnpc بود نه اون چیزایی که مطرح کردی

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
یه حوری میگی انگار بقیه گاوها گوتی و بیگ وینر بودن و این که مثل اونا نیست شایسته گوتی شدن نیست ! چه دوست داشته باشید چه نه چه خوشتون اومده باشه،یا نه ! Gow ps4 بهترین نسخه از این فرانچایز با اختلاف شدید
این فکت گنده رو با چه حسابی میگی؟

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر