آیا پلی استیشن 4 خود را هک کنیم یا نه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
من هم جز کسایی هستم که دستگاه ps pro رو آپدیت نکردم و روی 5.05 مونده و بدون دستکاری و اورجینال هست. واقعا سر دو راهی قرار دارم!
کنسول دستکاری شده با بازیهای رایگان آفلاین بدون تروفی و ثبت رکورد و به اضافه مشکلات احتمالی خرابی دستگاه!
یا کنسول با فریم‌ور استاندارد و اجرای بی دردسر و ایمن بازیها با امکانات آنلاین و آپدیتها و تروفی ها !

• Like
Reactions: all4u and che-jaleb

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
جالب اینجاست من خارج از کشور بودم کنسول چن میکردی معادل پول ایران و قیم اون کالا تو ایران , کنسول تو ایران ارزونتر در میومد برات
درباره هک چنتا فروشگاه رفتم دیدم وسایل هک داشتن مثل گیت وی 3ds و .......
ولی مثل ایران نیست راحت آگهی کرده باشن ریختن بازی کپی رو فلان کنسول و ..........

تازه تو هک خیلی پیشرفته هستن , اصلا همینایی هم که هک کنسول میکنن تو ایران از یوتیوب ویدیو ها خارجی آموزش ها سافت مود و ....... مبینن بعد انجام میدن بخصوص easy learn ها

یه چیزی هست اونا کسایی که کنسول دارن و کنسول بازن رو میگن nerd ( یعنی بچه خیلی سوسول و مثبت )
بعد کنسول هایی که تو دست ردم یا پیش مردم یا خرید میکردن بیشتر کنسول نینتندو بودن بعد پلی استیشن - اصلا ایکس باکس ندیدم کسی بگیره

سلام احسان خان.انقدر یوزر داری شک دارم استارتر تاپیک هم خودت باشی

من اروپا رفته بودم دوسال پیش اونجا تبدیل میکردم گرونتر در می یومد قصد داشتم اونجا ویتا بخرم که بیخیال شدم.دلیلشو پرس و جو کردم به خاطر مالیات و این چیزا بود به من گفتن اگر فاکتور رو با جنس ببری و موقع خروج از کشور نشون بدی یه بخشی از مالیات رو بهت برمیگردونن که البته من وقتشو نداشتم و نکردم.اما با همه این اوصاف بازم به نسبت درآمدشون براشون قابل خریده.

صددردصد همه هکها و اینا از اونور میاد.ولی من ندیدم جایی بفروشن مگر تو دست دوم فروشی ها اونم خودشون نمی دونن چیه باید بخری ببینی شاید یک در صد احتمالا کپی خور باشه.وگرنه تو فروشگاهشون نمیفروشن اینترنتی میفروشن.

آمار این یکی رو والا من نشد بگیرم ولی اون زمان که من رفتم PS4 پر بود و خرید و فروشش زیاد.

نمیدونم فاز اینایی که میگن ارجینال بازی میکنیم و هک بده چی هست....فقط میدونم که در و تخته جور هست تو ایران....شما وقتی داری از کشوری صحبت میکنی که هیچ جوره قانون های جهانی رو قبول نداره و برای خودش ساز خودش رو میزنه پس دلیلی هم نداره که ما بخوایم کپی رایت رو رعایت کنیم.

اولا که دستگاهی که شما میخرید مال خودتون هست یعنی اختیارش رو دارید....مثلا پول میدی یه ماشین میخری بعد میکوبونی تو درخت کسی میگه چرا؟ اینم همونه...شما پول سخت افزار دستگاه رو دادید و خرید کردید پس هر بلایی سرش بخواید میتونید بیارید.

دوم اینکه مطمینا شرکت سازنده جهت جلوگیری از دستکاری و هک و این چیزها موارد سخت افزاری و نرم افزار رو رعایت میکنه و سعی میکنه استفاده غیرمجاز رو به حداقل برسونه ولی خب به هر حال این یه بازی موش و گربه هست و همیشه تمومی نداره....مشابه مثلا جیل بریک اپل که هرد فعه اپل جلوی جیل بریک رو میبنده تو ios جدید و بعد مدتی باز هک تکرار میشه....در نتیجه این قانون بازی هست

سوم اینکه وقتی درامد تو ایران ریال هست ولی باید به دلار خرید کرد چون ایران استور مخصوص به ریال نداره پس دیگه صرفا تعهدی هم نمیمونه به سازنده ها که با ریالی که 80000 برابر از 1 دلار ضعیف تره هک نکرد. شما تا یه جایی میتونی این موضوع رو مثلا رعایت کنی و از اینور اونور بزنی بازی ارجینال بخری بعدش دیگه مجبور میشی چون دیگه به حالت مسخره ای میرسه مشابه بازیهای جدید 400 هزار تومن 500 هزار تومن....یعنی چی به نظر من اصلا معنی نداره/.

چهارم اینکه شما ادعای رعایت حقوق سازنده میکنید در حالی که عملا توی ایران حقوق معنوی هر اثری در اکثر موارد هیچ حساب میشه....مشابه فیلم ها و سریال های قاچاق پخش شده از تلویزیون تا ویندوز هکی روی کامپیوتر من و شما....پس شما تو یه محیط و جو رو به جلو دارید حرکت میکنید /

5 اینکه کسی رو توی قبر کس دیگه نمیزارن و گناه هرکسی به گردن خودش هست پس لطفا ادا اطوارهای روشنفکری رو نگه دارید برای خودتون و کسانی که هک میکنن رو قضاوت نکنید.

** پیوست: حیف که ورژن دستگاه من 5.50 هست و نمیتونم هک کنم اگه نه تا حالا 100 دفعه هک کرده بودم....تو برنامه دارم که دستگاه رو بفروشم و یه نسخه پایین تر گیر بیارم جاش بخرم...تا ببینیم چطوری میشه//

فازمون بازی کردن درست و آنلاین با آخرین پچ و مولتی پلیر و آسیب نزدن به دستگاه هستش.

شما هنگامی که دفعه اول دستگاهو روشن میکنی باید یه قرارداد امضا دیجیتال بکنی بد نیست اونو بخونی یکبار.درسته سخت افزار برای شما هستش ولی مالکیت نرم افزاریشو ابدا به شما منتقل نمیکنه برای همین روزها.

استدلال عجیب غریبیه ، چون اونها دارن سعی میکنن ضد هک کنن پس ما هم حق داریم هک کنیم!

همه جا دنیا همینه اگر هم توی ایران استور نداره تقصیر سونی نیست اول تقصیر دولت مردان هستش که دورمون دیوار کشیدن دوم تقصیر خودمون که دنبال هکیم.

فیلم و سریال مخصوصا ایرانی که الان کاملا کپی رایت داره ویندوز هم یه سرچ کوچولو بزنی میشه راحت قانونی خرید تو همین ایران بهانه نیارید.

چون تو قبر هم نمیریم پس هرجور میشه خلاف کنیم اینم استدلال مبهمی هستش.مثل همون کسی که نشسته بود تو کشتی زیر خودشو سولاخ میکرد میگفت به بقیه ربطی نداره.این شعار هم از حکومتمون نشات میگیره انقدر تو کار مردم دخالت کرد الان به این شعار رسیدیم و مرز کار خوب و عمل زشت از بین رفته

اگر روزی هم تونستی هک نکن برادر من.

Last edited by a moderator:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مهمترین مسئله برای من توی هک اینه که این هک قادر به اجرای بازی های جدید هست یا نه .من از روز لانچ ps4 دارم تا الانم بالای ۹۰ درصد بازی هایی که دوست داشتمو به صورت فیزیکی یا توی تخفیفات دیجیتالی و .... به هر حال خریدم و بازی کردم دنبال چه میدونم مثلا بازی کردن order یا witcher و اینا نیستم .همه رو قبلا بازی کردم .نگاه نکنید این چند وقته که کنسول هک شده کویر بازی بوده از یک ماه دیگه که استارت بازی های جدید شروع میشه اگه این هک قادر به اجرای اونا نباشه که فعلا نیست برای من یکی که بدرد نمیخوره

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
هک بازم هک بازم هم هک
وقتی اسم این بزرگوار میاد وسط لامصب انگار یه پنجره برای منی که کلی بازی مونده و بازی نکردم باز شده
ولی وقتی هک کردی و یا میخای از هک استفاده کنی دیگه قید آنلاین باید بزنی
حالا باید تصمیم بگیری قید آنلاین بزنی و یا بچسبی به یه دنیا بازی که هی بتونی بازی های مختلفو تجربه کنی
تا اینجا بحث کلی
حالا تجربه خودم
من از سال 2009 کنسول خریدم(PS3) بعد از اون فکر کنم تو 2010 هکش اومد و رفتم تو کار بازی های هکی
ولی واقعا میگم تجربه آنلاین یه چیزه دیگس مثلا COD MW3 واقعا حال می داد یا بتل 3
در مورد اکانت هکی : دوستان که اکانت هکی میفروختن (البته همشون نه بعضی هاشون) بر میداشتن رمزها رو ریست میکردن که بازی طرف زود قفل شه و یکی مثل من مجبور بشه دوباره بره ازشون اکانت بخره
ولی درکل با این وضعیت دلار و گرونی زن و بچه و ...
من از هک استفاد میکنم چون نه اونقدر قدرت خرید بازی دارم نه وقت که بیام پول بزار کنار که مثلا گاد 400 هزار تومانی بخرم
یادتون باشه هر چیز رو تو زمان خودش استفاده کنید وقتش گذشت تموم شد

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام احسان خان.انقدر یوزر داری شک دارم استارتر تاپیک هم خودت باشی

من اروپا رفته بودم دوسال پیش اونجا تبدیل میکردم گرونتر در می یومد قصد داشتم اونجا ویتا بخرم که بیخیال شدم.دلیلشو پرس و جو کردم به خاطر مالیات و این چیزا بود به من گفتن اگر فاکتور رو با جنس ببری و موقع خروج از کشور نشون بدی یه بخشی از مالیات رو بهت برمیگردونن که البته من وقتشو نداشتم و نکردم.اما با همه این اوصاف بازم به نسبت درآمدشون براشون قابل خریده.

صددردصد همه هکها و اینا از اونور میاد.ولی من ندیدم جایی بفروشن مگر تو دست دوم فروشی ها اونم خودشون نمی دونن چیه باید بخری ببینی شاید یک در صد احتمالا کپی خور باشه.وگرنه تو فروشگاهشون نمیفروشن اینترنتی میفروشن.

آمار این یکی رو والا من نشد بگیرم ولی اون زمان که من رفتم PS4 پر بود و خرید و فروشش زیاد.

سلام عزیز , خوبی؟
نه متاسفانه - بنده آیدی زیاد داشتم ولی چون هر بار بن دائم زیاد شدم آیدی جدید ساختم باز اونم بن دائم شدم و ادامه ماجرا - این آخرین آیدمیه ( همین چند روز پیش بن شدم الکی تازه 2 وزه باز شدم از بن )

آره برا خودمم تعجب بود حساب کنی اونجا بخری کنسول از ایران به پول ایران گرونتر در میاد نمیدونم چرا
تازه اون زمانی که شما بودی یورو خیلی پایینتر از الان بوده
نه من مالیات نمیگم خود قیمت کنسول میگم چنج کنی به پول روز یران میبینی گرونتر در میاد - مالیات و گمرگ و گمرک ایران به کنار ( خودمم اروپا بودم )

ببین اکثرا ردم میرن فروشگاه ها بزرگ که معروف و ارزونه - مثلا من یه نوشیدنی 10 یورو میخوساتم بخرم نخریدم - رفتم یه مارکت بزرگ همون نوشیدنی با تخفیف 5.5 یورو بود
این فروشگاه بزرگ ندارن - ولی خرده فوشی ها دارن - اونم نمیان تو ویترین بزارن مثل ایران - باید بری و درخواست کنی
خرده فروشی ها یه مغازه ها کوچیک مثل مغازه ها ایرانن اما کمی بزرگتر و هه چی دارن - از بازیا روز و ..........
اتفاقا من یه r4 بدل که اسم خاصی داشت اگر اشتباه نکنم r4 novo که عکس پورشه روش بود برای یکی از دوستان خریدم حدود 3500 هزار تومن ما شد
گیت وی و 3dslink و باکسی که تبدیل xbox بود درایو pc به xbox وصل میکرد و .........

چقدر کنسول ها متفرقه اونجا زیاد بود چینی
چقدرم باحال بودن آدم خوشش میومد :D
تو فروشگاه هه خرده فروشی هم ps4 بود هم xbox one و ........ اینا بود مردم بیشتر نینتندو میخریدن چون ارزونه کلا فکر کنم برای قشر م درامد حساب میشه
مثلا nintendo 2ds سفید آکبند 89 دلار بود
یا از ان ور یه کنسول دیدم ps2 که بردشو از اول طراحی کرده بودن هم از دیسک بازی میاورد هم یه sd کارت خور رو کنسول اضافه شده بود همه بازیا ps1 و ps2 از رو رم اجرا میکرد
خود من چون گرون میفتاد نخریدم وگرنه حتما کنسول سونی میخریدم

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
مهمترین مسئله برای من توی هک اینه که این هک قادر به اجرای بازی های جدید هست یا نه

دقیقن این یکی از مهم ترین مسائل هست، که معدود بازی های خیلی قشنگ آخر نسل رو اجرا میکنه یا نه
چون فقط کافیه مثلن RDR2 رو طوری طراحی کنن که روی آخرین فریمور روز که قابل هک نیست اجرا بشه -بالأخره سازنده ی بازی مثل RDR2 قطعن برای پیشگیری از کاهش فروش همچین کارهایی میکنن-و این برمیگرده به نوع هک، و اینکه آیا هکر ها همچین قابلیتی رو هم می تونن ایجاد کنن،و یا اینکه خود هکر ها رو هم در این زمینه میخرن ؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
فازمون بازی کردن درست و آنلاین با آخرین پچ و مولتی پلیر و آسیب نزدن به دستگاه هستش.

شما هنگامی که دفعه اول دستگاهو روشن میکنی باید یه قرارداد امضا دیجیتال بکنی بد نیست اونو بخونی یکبار.درسته سخت افزار برای شما هستش ولی مالکیت نرم افزاریشو ابدا به شما منتقل نمیکنه برای همین روزها.

استدلال عجیب غریبیه ، چون اونها دارن سعی میکنن ضد هک کنن پس ما هم حق داریم هک کنیم!

همه جا دنیا همینه اگر هم توی ایران استور نداره تقصیر سونی نیست اول تقصیر دولت مردان هستش که دورمون دیوار کشیدن دوم تقصیر خودمون که دنبال هکیم.

فیلم و سریال مخصوصا ایرانی که الان کاملا کپی رایت داره ویندوز هم یه سرچ کوچولو بزنی میشه راحت قانونی خرید تو همین ایران بهانه نیارید.

چون تو قبر هم نمیریم پس هرجور میشه خلاف کنیم اینم استدلال مبهمی هستش.مثل همون کسی که نشسته بود تو کشتی زیر خودشو سولاخ میکرد میگفت به بقیه ربطی نداره.این شعار هم از حکومتمون نشات میگیره انقدر تو کار مردم دخالت کرد الان به این شعار رسیدیم و مرز کار خوب و عمل زشت از بین رفته

اشتباه شما همین جا هست.....شما وقتی یک دستگاه رو میخری یعنی پول سخت افزارش رو دادی و خریدی....دوست داشتی میتونی بازش کنی تیکه تیکه اش کنی....دستکاری کنی....هک کنی.....اصلا اتیش بزنی....به کسی چه ربطی داره؟ واقعا استدلال عجیبی دارم میشنوم ها....

همون ایفون که اینهمه سر جیل بریک دعوا بود اخر سر جیل بریک کردنش تو امریکا قانونی اعلام شد سر همین موضوع که من پول دستگاه رو دادم پس هرکاری بخوام میتونم بکنم....درسته اپل این رو قبول نکرد و گفت به دستگاه های جیل بریک شامل گارانتی نمیشن و سرویس نمیدم واین چیزها ولی نتونست جلوی جیل بریک رو بگیره....هرکی با ریسک و مسولیت خودش میتونه جیل بریک کنه چون پول دستگاه رو داده اختیارش رو داره

سونی هم 100 درصد نمیتونه جلوی هک کردن هرکسی که بخواد هک کنه رو بگیره حتی قانونی....فقط کاری که میتونه بکنه اینه که از گارانتی خارجش کنه و سرویس نده که الانم داره همین کارو میکنه دیگه....

ضمنا اگر هک فقط مخصوص ایران بود تمام هکرها باید ایرانی بودن...درصورتیکه اینطور نیست....

شما صاحب اختیاری هرجور دوست داری بازی کن با دستگاه ولی خواهشا صحبت ها رو مصادره به مطلوب نکنید برای خودتون.....
همون خارج از ایران هم کل جامعه هکرها و کرکرها فعالن و هک و کرک هم همیشه بوده و هست....اگر روزگاری جمع شد بعد بیاید فتوا صادر کنید.///

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
من سه تا سوال مهم داشتم با اجازتون عضو جدید هستم:
۱ . بعد هک میشه بازیهارو تو اکانت خودم بازی کنم یا اکانتش مختص خودشه؟
۲ . بعدها اگر روزی خواستم دستگارو به حالت اورجینال برگردونم میشه قبلش آثار هکو پاک کرد که احیانا بن نشه کنسول چون دیویژن ۲ رو حتما باید بازی کنم
۳ . بعد از اینکه کنسول اورجینال شد تروفیها سینک میشه؟ممنونم از همه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
من سه تا سوال مهم داشتم با اجازتون عضو جدید هستم:
۱ . بعد هک میشه بازیهارو تو اکانت خودم بازی کنم یا اکانتش مختص خودشه؟
۲ . بعدها اگر روزی خواستم دستگارو به حالت اورجینال برگردونم میشه قبلش آثار هکو پاک کرد که احیانا بن نشه کنسول چون دیویژن ۲ رو حتما باید بازی کنم
۳ . بعد از اینکه کنسول اورجینال شد تروفیها سینک میشه؟ممنونم از همه
1-میشود
2- میشود
3- تست نکردم ولی بعید میدونم نشود

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

شما تکلیفت مشخصه،با نشر اکاذیب و دروغ هایی که تاپیک های هک PS4 انجام میدی :)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من از روز های اولی که هک 5.0.5 امد هک انجام دادم
کاملا بی پرده مزایا وومعایب شو میگم
اول مزایا

خیلی راحت انجام میشه! بچه 5ساله هم میتونه با 1بار تمرین

روش های افلاین این هک خیلی فراگیر شده جدیدا. دیگه نیاز به گوشی و ماژول و سیستم هم از بین رفته

روش نصب بازی ها و قیمت ش خیلی پایینه

تا قبل از detroit همه بازی ها اجرا میشه

و اما معایب

در صورت اشتباه در هک و رعایت نکردن نکات خاموشی شما بالا خواهد بود و ممکنه کل بازی هاتون هم پاک بشه

هر چند وقت نیاز هست از سیو ها بک آپ بگیرید سیو ها ممکنه پاک بسه در دوره زمانی 1ماهه تقریبا

نمیتونید انلاین بازی کنید!

اپدیت های جدید رو نمیتونید نصب کنید

رو بعضی دستگاه ها هک خوب نمیشینه بستگی ب شانستون داره! خاموشی تون بالا میره... الگوی خاصی نداره

و اما نتیجه گیری شخصی:

هک کنید
با خیال راحت
ارزشش رو داره
ب دستگاه هیچ اسیبی نمیزنه
هارد بدسکتور نمیگیره
هیچ کدوم از این شایعات رو باور نکنید
اینایی ک خلاف واقع میگن ازشون مدرک بخاید...

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
من دستگامو هک کردم
جز بعضی وقتها که اونم 10به1یکبار در انجام هک دستگاه خاموش و دوباره ریبوت میشه ولی خیلی راضی کنندست.
با وضع نابسمان اقتصادی واقعا ارزش نداره گیم بخریم.دوره اورج دیگه در نقطه تارک دنیای ما ایرانیها قرار گرفته.
عالی و راضی کنندست.
حتما هک کنید.

• Like
Reactions: kingcyres

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
من دستگامو هک کردم
جز بعضی وقتها که اونم 10به1یکبار در انجام هک دستگاه خاموش و دوباره ریبوت میشه ولی خیلی راضی کنندست.
با وضع نابسمان اقتصادی واقعا ارزش نداره گیم بخریم.دوره اورج دیگه در نقطه تارک دنیای ما ایرانیها قرار گرفته.
عالی و راضی کنندست.
حتما هک کنید.

سلام
دوست عزیز از روش al azif آخرین نسخه استفاده کن و از user guaide هک اجرا کن از 100 بار یکبارم خاموشی نداری
خاموشی وسط بازی و پریدن سیوها هم به هیچ عنوان

العان کنسول چندوقتی دادم دست بچه برادرم 6سالشه یکبار بهش یاد دادم چطور هک اجرا کنه تموم خودش راحت همکار میکنه

فقط چرا بعضی دوستان میان عیب میزارن معلوم نیست یا استفاده نکردن دارن گفته های دیگران بازگو میکنن یا قصدشون چیه خدا داند

به قول دوستمون هرکس خلاف این گفت ازش مدرک بخوایین

• Like
Reactions: kingcyres
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر