al-azif فارسی شده فقط 5.05

ادامه دادن اینکار؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    6

redi2213

کاربر سایت
Apr 22, 2017
15
با سلام
آموزش جیلبریک با استفاده از همون ترفند Al azif با صفحه قابل کش شدن که من به فارسی برگردوندم و یه سری اطلاعات همچنین یه چند تا پی لود اضافی هم اضافه کردم
من کاری خاصی نکردم و کلا همه موارد مثل روش Al azif هستش و پی لود های اضافه مربوط به ورژن های دیگه رو حذف کردم و فقط جلیبریک 5.05 رو گذاشتم
افرادی که قبلاً کش کردن هم فقط یکبار Al azif رو اجرا کنن بعدش گزینه cache رو تو user guide بزنن تا آپدیت بشه
این آموزش پایین رو هم صرفا برا افراد تازه کار نوشتم وگرنه دقیقا همون روش Al azif هست
اول از همه با استفاده از مودم یا هات اسپات گوشی کامپیوتر رو PS4 رو شبکه کنید نیازی به اینترنت نیست فقط صرفا باید جفتشون به یه شبکه وصل بشن
بعد دانلود فایل و اکسترکت کردن نرم افزار ps4-exploit-host.exe
رو اجرا کنید به شما یه dns میده
برید به قسمت network پلی استیشن و شبکه وای‌فای رو کاستوم انتخاب کنید و همه رو اتوماتیک انتخاب کنید غیر از dns
که dns مربوط به Al azif رو بزنید و آخر هم یه تست تا مطمعن بشید همه چی اوکیه
حالا دوباره برید تو ستینگ و گزینه اول user guide و بعدش
رو انتخاب کنید می‌بینید پیج فارسی بالا میاد و آخر هم گزینه cashe رو بزنید تا ذخیره بشه
شما میتونید همون مقادیر dns رو داخل مرورگر وارد کنید و اونجا ذخیره و بوکمارک کنید
اطلاعات اضافه هم داخل صفحه (درباره) هست

اگه شد در سری بعد عکس زمینه اکسپلویت ها رو هم عوض میکنم و یه ورژن مخصوص برا مغازه دارها یا یه سری افراد که فقط میخوان hen اجرا کنن و برن تو بازی ها
البته اینکار من خیلی ابتدایی بود چون قبل اینکار آشنایی چندانی با html و طراحی وب نداشتم
اما امیدوارم بدردتون بخوره
و افرادی که تو این زمینه حرفه ای هستن لطفا این مبحث رو ادامه بدن
http://fs2.filegir.com/redi2214/ps4-exploit_per.zip

Download ps4-exploit per.zip photo_2018-07-16_02-07-01.jpg photo_2018-07-16_02-07-10.jpg

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
مرسی واس زحمتی که میکشی ولی بنظرم چیز خاصی نداره که بخوای براش وقت بذاری
همون انگلیسی هم کار همه رو راه میندازه
البته نظر شخصیه:Rose:

redi2213

کاربر سایت
Apr 22, 2017
15
مرسی واس زحمتی که میکشی ولی بنظرم چیز خاصی نداره که بخوای براش وقت بذاری
همون انگلیسی هم کار همه رو راه میندازه
البته نظر شخصیه:Rose:
درود
ممنون از لطفتون درسته حرفتون
بنظرم صفحه about اش خوبه
بعضی ها ممکنه نفهمن این پی لود ها بدرد چی میخورن
و همچنین ترینر gta v که خیلی جالبه

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من سیستمم پورتاش پره ..ببین میتونی اینو برای دانگل esp به صورت فایل .bin در بیاری تا بشه از با اتصال به esp فایل ها رو کش کرد ..انگلیسی هم بود خیالی نیست فقط به .bin تبدیل بشه
تو یه سایت خوندم یکی از کاربر ها کاری کرده که با بالا اوردن صفحه خودکار اول پی لود هن و بعدش اپدت بلوکر رو بدونه نیاز به انتخاب بار گذاری میکنه ببین واقعا شدنی هست..چون برای گیم نت دارا عالی میشه..

کارت عالی بود ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر