Forza Horizon 4 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط raya2, ‏Jul 11, 2018.

1. raya2

کاربر سایت

Forza Horizon 4
    developer: Playground Games
    publisher : Microsoft Studios
    Game mode: single / multiplayer
    Multiplayer mode: Internet
    genre: racing
    release date: 2 oct 2018

اینبار در سری Forza شاهد تغییر فصول به زیباترین و واقعی ترین شکل ممکن خواهیم بود طوری که اگر در دنیای واقعی در فصل زمستان باشید, در بازی هم برف و زمستان را تجربه خواهید کرد!

Forza Horizon 4 در جاده های کشور بریتانیا برگزار می شود, مناظر زیبایی که تا بحال ندیده اید. رودخانه ها, روستاها, قلعه ها و مناظری بینظیر. همچنین در FH4 شاهد بیشترین تعداد اتومبیل در تاریخ سری بازیهای Horizon هستیم; یعنی 450 اتومبیل مختلف با جزییات بسیار, از بیش از 100 کمپانی اتومبیل سازی.

لیست اتومبیل های بازی:

ybin | private paste

List of Cars

هر کدام از این خودروها را می توان با توجه به جاده ی انتخابی و آب و هوایش, تغییر داد, هم تغییر کاربردی و هم تغییرات نمایشی و زیبایی.

امکان بازی در رزولوشن 4K و همچنین قابلیت HDR10 نیز جزو مشخصات گرافیکی بازیست. FH4 را میتوان هم بصورت تک نفره وهم بصورت چند نفره (آنلاین) بازی کرد, ولی همچنان جای قابلیت Splitscreen در این بازی خالیست.

وبسایت رسمی:

Forza Horizon 4

تصاویر:

Forza Horizon 4 - Media

تریلر:

ویدیو گیم پلی:

LORDofGaME, m.a.t, HIGH VOLTAGE و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. s.1

s.1
    کاربر سایت

ای بابا از امروز همه ی بازی های win app که نیاز به اینترنت داره 1 لحظه باز می شه بعد از چند ثانیه بدون خطا 1 دفعه بسته می شه.

kamyy و Polaris این نوشته را Like کرده اند.
  3. Tochini

کاربر سایت

دوستان من بالاخره دانلود کردمش...اما وقتی اکسترکت کردم یه فایل هست به نام
    Microsoft.SunriseBaseGame_2018.914.2125.2_neutral_~_8wekyb3d8bbwe.EAppxBundle
    که نمیدونم باید چطوری نصبش کنم.

ممکنه کسی اموزش بده؟
    ممنون

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  4. s.1

s.1
    کاربر سایت

داخل powershell می زنید add-appxpackage بعد فاصله ادرس نصب با اسم همین فایل می تونید بکشید بعد ادرس اونجا می افته بعد کپی کنید بعد تحت ad اجراش کنید چون با ad که باشه ادرس نمی ندازه

kamyy و Tochini این نوشته را Like کرده اند.
  5. .PinkFloyd.

Gold User

نام:
    Ali
    سلام دوستان
    مشکل کرش کردن بازی حل شده ؟
    فقط نسخه های اشتراکی کرش داره؟

6. Tochini

کاربر سایت

اول که تشکر بابت راهنمایی

نمیدونم درسته اینجا بپرسم یا نه
    اما اینکارو که میکنم این ارورو میده نمیدونم باید چیکار کنم میتونید راهنمایی کنید؟ ممنون

Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CF0, Package could not be opened.
    error 0x8007000D: Opening the package from location forza.EAppxBundle failed.
    NOTE: For additional information, look for [ActivityId] c9fda241-7098-0007-09b5-fdc99870d401 in the Event Log or use
    the command line Get-AppPackageLog -ActivityID c9fda241-7098-0007-09b5-fdc99870d401
    At line:1 char:1
    + Add-AppxPackage E:\Game\forza.EAppxBundle
    + ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    + CategoryInfo : OpenError: (E:\Game\forza.EAppxBundle:String) [Add-AppxPackage], FileNotFoundException
    + FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

7. Monster Hunter

کاربر سایت

نام:
    محمد
    راجع به کرش کردن؛ من اشتراکی نبود بازیم ولی دوبار کرش داشتم وقتی بازیش میکردم

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk

kamyy و .PinkFloyd. این نوشته را Like کرده اند.
  8. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    درود

اگه ویندوزتون به آخرین بیلد اپدیت باشه فایل های EAppx با دابل کلیک روشون محل نصب رو ازتون سوال میکنه و خیلی راحت نصب میشه !

در غیر اینصورت باید از بخش setting در منوی استارت

و وارد شدن به بخش update and sequrity

از ستون سمت چپ گزینه for developer رو انتخاب حالا از سمت راست اون صفحه و پایین بخش powershell رو پیدا کنید و گزینه زیرش رو تیک دار کنید و بعد روی گزینه apply کلیک ، سپس روی show setting روبروش کلیک کنید تا powershell باز بشه !

بعد کافیه هر جای سیستم که اون فایل رو دانلود کردید یک فولدر بسازید و فایل رو داخلش قرار بدید و بعد نام فولدر رو به نام فایل تغییر بدید .

حالا فولدر رو باز کنید و آدرس بالا رو از نوار آدرس بار کپی بگیرید !

برگردید داخل محیط پاورشل و ابتدا این دستور رو تایپ کنید :
    Add-AppxPackage
    بعد یک space بزنید تا یک فاصله ایجاد بشه و بعد آدرسی که از داخل فولدر کپی کردید اونجا cntrl+v کنید و بعد enter کنید تا نصب شروع بشه !

قبل از تمام این کارها با مراجعه به بخش setting از منوی استارت و بعد انتخاب system و انتخاب بخش storage از ستون سمت چپ صفحه ، محل نصب app و درایوی که برای این منظور در نظر گرفتید انتخاب و از روبروش گزینه apply رو کلیک کنید . توجه داشته باشید که درایو مورد نظر باید حجمی دوبرابر حجم فایل نصبی تون داشته باشه .

فرضا اگه فورزا برای نصب فضای 60 گیگ رو نیاز داره اون درایو که برای نصب انتخاب می کنید باید 120 گیگ فضای خالی برای نصب در اختیار داشته باشه .

#172 Annunaki ™, ‏Oct 31, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 31, 2018
    kamyy, Tochini, Fifa 10 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. s.1

s.1
    کاربر سایت

باور کنید کارهایی که من در این بازی به شکل فان انجام می دم باز هم به پای بعضی از دوستان در دنیای واقعی در همین ایران نمی رسه باور کنید من در دنیای مجازی هم جرات همچین کارهایی رو ندارم اصلا بازی هنگ می کنه چت می زنه:D

10. sang

کاربر سایت

من فایل نسخه آلتیمیت را دانلود کردم، بعد از یکی از سایت ها اکانت اشتراکی خریدم؛ ادمین اومد اکانتش زد من طبق آموزش نصب کردم بعد فایل ها رکه وریفای کردم زد 3 گیگ باید دانلود بشه، بعد از دانلود، وقتی روی بازی کلیک میکنم فقط یک عکس باز میشه !!!
    از طرف دیگه "E:\DeliveryOptimization\Cache" تو این فولدر یک پوشه ایجاد شده که 64.4 گیگ حجم داره، این فولدر یعنی بازی نصب نشده که توی Cache فایل ها باقی موندن ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

11. .PinkFloyd.

Gold User

نام:
    Ali
    سلام
    درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید و مشخصات سیستم هم بنویسید
    برنامه xbox رو از استور دریافت و نصب کنید و واردش شوید
    دقت کنید برای وارد شدن به برنامه xbox ف ی لتر شکن رو روشن کنید و واردش شوید بعد از ساخت اکانت وارد بازی بشید و صبر کنید به شبکه xbox live وارد شود بعدش می تونید ف ی لتر شکن رو خاموش کنید تا برای بخش آنلاین هم مشکل پینگ نداشته باشید
    حجم اون فولدر هم برای من : 65.2 GB و size on disk 3.42 GB هست

مشکلات کرش و اجرا نشدن بازی برای من با بالا بردن page file به 32 گیگابایت و استفاده از فایل bat حل شد تنها تغییری که درش ایجاد کردم بالا بردن زمان بسته شدن explorer به 100 ثانیه هست که بتونم ف ی لتر شکن رو خاموش کنم:D باتشکر از @LORDofGaME عزیز

kamyy, sang و LORDofGaME این نوشته را Like کرده اند.
  12. DeadPooLX

کاربر سایت

واضح تر توضیح میدید چکار باید کرد ؟
    میام از بازی لذت ببرم یهو کرش میکنه !

مشخصات سیستمم خوب هست و درایور ها اپدیت

13. DAT 47

کاربر سایت

نام:
    A R M I N
    منم ادد کنید دوستان :
    DAT4747