1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

استریمجی : سرویس پخش زنده بازی های رایانه ای

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط LazaR AngeloV, ‏Jul 4, 2018.

1. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی

با عرض سلام خدمت تمامی بچه های بازی سنتر
    خب یحتمل همتون در مورد استریم و استریم کردن می دونید ، جدیدا با مشاهده شدن استریمر های زیاد در شبکه های پخش زنده داخلی و خارجی ، سایت لحظه نگار تصمیم گرفته یک پلتفرم جدیدی رو عرضه کنه که " مخصوص گیم استریم و گیمر " ها باشه >

اسم این سرویس " استریمجی " هست ، که وبسایتش Streamg.tv هست می تونید بهش سر بزنید و نظراتتون رو در وبسایت ( بخش پشتیبانی ) یا اینجا بگید ، البته سایت هنوز در مراحل اولیه هست ، انتظار داریم فیدبک های شمارو ببینیم و با هم این سرویس رو بهتر و بهتر کنیم .

آموزش نحوه استریم کردن و نحوه کار کردن با برنامه هم در وبسایت استریمجی/لحظه نگار توی اتاق فرمان تون هست .

امیدوارم که شمارو در اونجا ببینیم ، وبسایت رو نگاه بندازید حتما .

موفق باشید .

Pzt_Kami و IMANOKA این نوشته را Like کرده اند.
  2. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    والا خودمم استریمرم ، از آپارات خیری ندیدم ، فکر نکنم اینجا هم جاش باشه ، بعدشم ما که شرکت عمومی یا دولتی نیستیم که قصد تخریب رقبا یا ... ، یه شرکت استارتاپ خصوصی هستیم . ( و استریم جی زیرشاخه لحظه‌نگار) عه

خودمم گیمرم و استریمر ولی با این دید هیچ وقت نگاه نمی کنم ، تعجب کردم چرا اینو گفتید .
    * یعنی خودم مایلم توی سرویس های داخلی یا ایرانی یا فارسی استریم کنم چون مخاطبام رو میتونم راحت تر درک کنم و یه سری قوانین سخت رو طی نکنم بسته به وضعیت گیمرها ، و از همه مهم تر فکر کنم بالا اومدن توی سرویس های ایرانی برا استریمر ها راحت تره

حداقل می دونم آپارات به لایواستریمش اصلا اهمیت نمیده .

در ضمن سرویس های استریم های Local و کشوری هم زیاد هست ، فکر کنم زیاد ندید . یه لحظه فکر کردم مقصر هیلترینگ هم منم :D

#2 LazaR AngeloV, ‏Jul 4, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2018
  3. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    آها فهمیدم منظورت رو ، ببخشید منظورت کامیونیتی داغونی بود که داریم ، من خودم شخصا وظیفه ام پشتیبانی گیمر هاست تو وبسایت و دفتر ، واقعا خودم یک تنفر به شدت زیادی دارم بابت تبعیض ها و رفتار غیر حرفه ای ، وقتی که هنوز میان می پرسن سیستمت چیه ، بازی چیه ، وقتی یه دکمه لایک درست نکردن و ... اهمیت نمی دن من چی بگم ، ببخشید من بد متوجه شدم عزیز

4. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    خیلی ممنون از نظرت ، فقط قسمت سرویسی که هیتلر شدن سرویس های دیگه بخواد مطرح بشه رو نفهمیدم ، امیدوارم شما هم هدف مارو بهتر ببینید .

5. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    اگر دوست دارید بدونید استریمجی چه برنامه هایی داره و چه بهبودی هایی داره به سیستم میده ، در Trello به ما ملحق بشید ، و می تونید رای/نظر بدید !

Trello

Pzt_Kami این نوشته را Like کرده است.
  6. qozmyox

کاربر سایت

وقتی زیرساخت این کار یعنی داشتن اینترنت مناسب و حمایت از گیمر ها و n تا چیز دیگه وجود نداره ، داشتن چنین سایت یا سرویس هایی چه توجیهی داره وقتی نسخه خارجیشم هست ؟
    من نمیخوام شمارو نا امید یا سرزنش کنم و مشکل اصلی جای دیگری هست که همه ی ما میدونیم و اینجا هم نمیشه بحث کرد ولی به نظرم پروژه های این چنینی معمولا به جایی نمیرسند و بعد مدتی هم با جلب توجه یکسری افراد نالایق باعث تنزل و مسدود سازی سرویس های مشابه هم میشند .

امیدوارم شما موفق بشید ، بخوایم بحث رو زیاد باز کنیم مجبور میشیم بزنیم جاده خاکی :D

7. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    چی بگم والا ، توی کار ما هم کسب درآمدزایی هست که فکر کنم این ماه یا ماه آینده قسمتی ازش کامل میشه ، که استریمر با تلاش خودش کسب درآمد کنه ، ولی اینکه باعث هیلتر شدن و ... بشیم نمی دونم چی بگم . البته من فیدبک های زیادی رو در شبکه های اجتماعی جواب میدم ولی عجیب ترین هاش تو بازیسنتر ( عجیب و سریع ترین ) گرفتم ، که اصلا با توجه به شناختی که از فروم و کاربراش داشتم ، تعجب کردم .

خودم هیچ وقت به چیزی بد بین نیستم ، ولی خیلی عجیبه می شنوم یک سرویس داخلی باعث حذف یا هر چی سرویس خارجی میشه ، اصولا سعی کردم به اینگونه کامنت ها ( اینجا منظورم نیست ) توی شبکه مجازی زیاد بسنده نکنم ، ولی خب یه سری چیزا واقع عجیبه ...

البته شرکت لحظه‌نگار 3-4 ساله الان هست ، ولی بخش استریمجی بخشی از اونه ... ولی بعضی ها جوری فکر می کنند انگار ما اومدیم بدو بدو از موقعیت استفاده کنیم و ..

من میگم ، خودم هم گیمرم ، هم استریمر ... تمام تلاشمم اینه کسایی که استریم می کنند ( تو سرویس داخلی ) به دلایل مختلف چون توئیچ رو همه میگیم ، همه میگیم ، ولی وقتی از اونجایی که خودمونیم ، ایرانی هستیم ... یهو وسط به هزار دلایل نامعلوم ( فشار زندگی و .. ) زیرش جا میزنیم ، تو حرف خیلی چیزها رو میگیم ولی تو بخوایم تاپ استریمر بشیم .. دیگه بماند ، همین الانش بین استریمر های که ویور بیسشون بالای 50 تو ایران دعواعه .. دقیقا مثل اینستاگرام ... واقعا چطوری من باید انتظار داشته باشم .

8. qozmyox

کاربر سایت

در مبحث فیلتر شدن سایت های مشابه اگر بخوام ساده تر بگم :
    با این سایت و ایده 2 اتفاق برای شما میفته :
    1: شما موفق نمیشید و بعد مدتی بیخیال میشید و کلا خبری هم نمیشه .
    2: شما موفق میشید و به سودآوری میرسید، بعد مدتی افرادی از جا های مختلف یا به زور وارد سیستم شما میشند یا سیستم شمارو مال خود میکنند. این افراد ، افراد حریص و نالایقی هستند که در همون ابتدا برای افزایش سود خود ، به دنبال فیلتر سرویس های مشابه میرند .

این اتفاق کلا ردخور نداره و توی اکثر کسب و کار و سرویس های اینترنتی افتاده .

9. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    امیدوارم اتفاق سومی هم باشه . خیلی ممنون ازن نظر شما <3

برچسب ها: