1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

خرید بازی با ویزا کارت و مسترکارت/ اخبار ویزا و مسترکارت

گفتگو در 'راهنمايی در خريد و مشكلات سخت افزار' ایجاد شده توسط payasan, ‏Jul 4, 2018.

 1. payasan

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 18, 2017
  ارسال ها:
  13
  پی آسان: براساس گزارش وال استریت ژورنال، ویزا، مستر کارت و چند بانک بزرگ امریکایی باید به فروشندگان مبلغی معادل 6.5 میلیارد دلار برای یک مناقشه قانونی طولانی در مورد کارمزد مبادلات پرداخت کنند.

  منابع وال استریت ژورنال به این روزنامه اطلاع داده‌اند که بانک امریکا، سیتی بانک و جی‌پی‌مورگان‌چیس در میان بانک‌هایی هستند که همراه با ویزا و مستر کارت باید برای حل یک شکایت از سوی فروشندگان بابت کارمزدهای پرداخت شده به ازای قبول پرداخت‌های کارتی این مبلغ را پرداخت کنند.

  هنوز مشخص نیست که طرف‌ها چگونه این مبلغ را در میان خود تقسیم خواهند کرد اما در یک بیانیه که در روز پنجشنبه منتشر شد مسترکارت اعلام کرده است که در نتیجه پیشرفت در گفتگوها تصمیم دارد اندوخته‌های مربوط به پرداخت دیون را ٢١٠ میلیون دلار افزایش دهد. ویزا هم اعلام کرده ٦٠٠ میلیون دلار برای انجام این کار ذخیره کرده است.  شما همراهان می توانید از طریق وب سایت پی آسان خدمات مربوط به پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مسترکارت را با کلیلک بر روی لینک دریافت کنید.

  برای سفارش مسترکارت پاورپی اینجا کلیک کنید.