آموزش هک vita

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
429
دوستان من يه مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه نميدونمرچرا و به چ علت هربار كه برنامه ادرنالين براي اجراي بازيهاي psp رو باز ميكنم بار اولشمعمولا بدون مشكل بازي رو مياره(دفعاتي پيش مياد هم كه همون بار اول به مشكل ميخوره) ولي اگر از اين بازي خارج بشم ديگه نميتونم به منوي psp دستگاه برگردم و مجبورم كل برنامه رو ببندم(تقريبا برنامش هنگ ميكنه)
و بعد از اون كل دستگاه كند ميشه و حتي اگر بخوام ريستارت كنم دستگاهو يا حتي ستينگ رو باز كنم حدود ٥دقيقه طول ميكشه تا اينكه ريست كنم و بعدش دستگاه اوكي ميشه؟
به نظرتون مشكل از كجاس؟ كاملا غير استفاده كرده برنامه رو برام
پاك كردم و دوباره هم نصب كردم همينجوري بود
فايل هاي iso و cso بازي هم مطمينم كه سالمن

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دوستان من يه مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه نميدونمرچرا و به چ علت هربار كه برنامه ادرنالين براي اجراي بازيهاي psp رو باز ميكنم بار اولشمعمولا بدون مشكل بازي رو مياره(دفعاتي پيش مياد هم كه همون بار اول به مشكل ميخوره) ولي اگر از اين بازي خارج بشم ديگه نميتونم به منوي psp دستگاه برگردم و مجبورم كل برنامه رو ببندم(تقريبا برنامش هنگ ميكنه)
و بعد از اون كل دستگاه كند ميشه و حتي اگر بخوام ريستارت كنم دستگاهو يا حتي ستينگ رو باز كنم حدود ٥دقيقه طول ميكشه تا اينكه ريست كنم و بعدش دستگاه اوكي ميشه؟
به نظرتون مشكل از كجاس؟ كاملا غير استفاده كرده برنامه رو برام
پاك كردم و دوباره هم نصب كردم همينجوري بود
فايل هاي iso و cso بازي هم مطمينم كه سالمن

ببین امولاتور psp اگه بازی یا برنامه یا امولاتور یا پلاگین ناسازگار باهاهش باشه و هنگ بکنه تو ادرنالین این مشکلات پیش میاد و خودم تجربه زیاد دارم تو این که میگم و مثلا شما یه بازی رو تو ادرنالین اجرا کردی و به هر علت بازی هنگ کرد این مشکل پیش میاد و حتی اگه به محیط ادرنالین هم برگرده این امکان زیاده لگ و کندی و حتی دیگه ادرنالین اجرا نشه و کل محیط نرم افزاری ویتا رو تحت تاثیر قرار میده تا اینکه ریستارت یا خاموش روشن کنی تا درست بشه و تو vsh منوی ادرنالین هم که با زدن سلکت میاد تغییراتی بده برای بازیهایی که هنگ میکنن و قسمت sony umd mod رو تغییر بده بعضی بازیها که اجرا نمیشن و هنگ میکنن مثلا با m33driver اجرا میشن.

یه برنامه داره ویتا به اسم Autoplugin که یکی از پلاگینهاش هم قسمت دابل تاچ ادرنالین هم فیکس میکنه و البته ربطی یه مشکل شما نداره همینجوری گفتم و شما هر وقت ویتا رو روشن کنی ادرنالین رو برای بار اول اجرا کنی برمیگرده به منو که یکی از پلاگینهای این برنامه این مشکل رو حل میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
429
ببین امولاتور psp اگه بازی یا برنامه یا امولاتور یا پلاگین ناسازگار باهاهش باشه و هنگ بکنه تو ادرنالین این مشکلات پیش میاد و خودم تجربه زیاد دارم تو این که میگم و مثلا شما یه بازی رو تو ادرنالین اجرا کردی و به هر علت بازی هنگ کرد این مشکل پیش میاد و حتی اگه به محیط ادرنالین هم برگرده این امکان زیاده لگ و کندی و حتی دیگه ادرنالین اجرا نشه و کل محیط نرم افزاری ویتا رو تحت تاثیر قرار میده تا اینکه ریستارت یا خاموش روشن کنی تا درست بشه و تو vsh منوی ادرنالین هم که با زدن سلکت میاد تغییراتی بده برای بازیهایی که هنگ میکنن و قسمت sony umd mod رو تغییر بده بعضی بازیها که اجرا نمیشن و هنگ میکنن مثلا با m33driver اجرا میشن.

یه برنامه داره ویتا به اسم Autoplugin که یکی از پلاگینهاش هم قسمت دابل تاچ ادرنالین هم فیکس میکنه و البته ربطی یه مشکل شما نداره همینجوری گفتم و شما هر وقت ویتا رو روشن کنی ادرنالین رو برای بار اول اجرا کنی برمیگرده به منو که یکی از پلاگینهای این برنامه این مشکل رو حل میکنه
تقريبا ميشه گفت حل كردم خودم اين مشكلو
يه چيزي كه هست اينه كه من از طريق ٣-٤تا ويديوي اموزشي توي يوتيوب كه نصب ميكردم برنامه ادرنالين رو صرفا ميگفتن نصب كن برنامه رو و برو توي برنامه ولي يكيشون ميگفت كه قبل از نصب برنامه فايل كانفينگ موجود توي پوشه ي tai رو ويراش كنيد،بعد از اون مشكل رفع شد
البته موضوع ديگه هم كه بود اين بود كه من تقريبا ١٤گيگ بازي psp داشتم كه بعد از اين ماجرا به ٧-٨تا كاهششون دادم
مشكلم كاملا رفع شد

john_doe

کاربر سایت
Sep 6, 2018
5
سلام دوستان
من روی 3.65 enso هستم و الان همه ی اپلیکشن های ps vita پاک شده و دسترسی به هیچی ندارم میشه راهنمایی کنید بهم که چه جوری ببرم روی 3.68 یا 3.67 که بتونم هک را از بین ببرم و دوباره نصب کنم و یا این که راهی هست که بتونم اپلیکیشن ها رو دوباره نصب کنم روی همین 3.65 که هستم؟
و ایا میشه روی همین 3.65 enso بتونم h-encore 3.68 رو نصب کنم ؟

دوستان با این برنامه نصب کنید
Psvimgtools Easy FrontEnd 1.8.3

ممنون دوستم
چه جوری میشه اخرین ای دی qcma رو پیدا کرد ؟واسه من ارور میده ...

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
سلام من روی آپدیت 3.63 هستم و تا بحال هک نکردم ،آیا برای من امکان هک 3.65 هست ?

سلام
شما اگه یک لپتاپ یا کامپیوتری که کارت شبکه بی سیم داشته باشد با برنامه های زیادی میتونید کانکشن وی پی ان شیر کنید و با ویتا به نت بدون فیلتر وضل بشید.
سلام میشه سوال بالایی منم جواب بدی ممنون

آپدیت 3.63 هک نشده چطور باید به 3.65 آپدیتش کنم ؟

hadi977997

عضو جدید
Jul 31, 2019
2
سلام
دوستانی که با این روش مشکل دارن یا نمی تونن مراحل بالارو انجام بدن از نرم افزار منتشر شده زیر استفاده کنن فقط نکته مهم در استفاده از این نرم افزار اینه که کد aid و باید از همون سایتی که بالا گفتم بگیرید بعد دستی وارد نرم افزار بکنید بقیه کار های هکو خود نرم افزار انجام میده
این مطلبو کاملتر توضیح بده که ما گیج نشیم .. منظورت از کد aid چیه ؟ کدوم سایت منظورته ؟ چجوری بگیریمش؟ نرم افزارو دانلود کنیم و ویتا رو وصل کنیم به کامپیوتر؟
ما اظلاعات کافی نداریم لطف کن دقیقتر توضیح بده

ضمنا من auto-h-encore-0.4.4 اینو دانلود کردم از حالت زیپ که باز میکنم چیزی واسه نصب نداره فقط یمقدار فایل هستش!!!

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام
دوستان من یه سوتی دادم الان که هک دائم و آفلاین 3.65 Henkaku رو نصب کردم روی اکانتم

برداشتم کنسول رو Restore کردم ولی اصلا نمیتونم به کامپیوتر وصل شم چون نیاز داره که اول به اکانت PSN متصل بشه و هرکاری میکنم نمیتونم به اکانت PSN وصل شم با اینکه اینترنت وصل هستش و از طریق Browser راحت وصل میشم به اینترنت.

کل اینترنت هم گشتم نتونستم راهی پیدا کنم تا به PSN وصل شم یا اینکه بتونم اول هک آفلاین 3.65 رو پاک کنم بعدش به PSN وصل شم و دوباره هک رو انجام بدم

کسی میتونه کمکم کنه ؟

سلام
دوستان من یه سوتی دادم الان که هک دائم و آفلاین 3.65 Henkaku رو نصب کردم روی اکانتم

برداشتم کنسول رو Restore کردم ولی اصلا نمیتونم به کامپیوتر وصل شم چون نیاز داره که اول به اکانت PSN متصل بشه و هرکاری میکنم نمیتونم به اکانت PSN وصل شم با اینکه اینترنت وصل هستش و از طریق Browser راحت وصل میشم به اینترنت.

کل اینترنت هم گشتم نتونستم راهی پیدا کنم تا به PSN وصل شم یا اینکه بتونم اول هک آفلاین 3.65 رو پاک کنم بعدش به PSN وصل شم و دوباره هک رو انجام بدم

کسی میتونه کمکم کنه ؟

آقا برای لوگین شدن به اکانت نازی به هیچ DNS نیستش فقط حتما Spoofed Version رو روی 3.71 بزارید اگه فریمور جدیدی اومدش بالاتر از 3.71 اون رو بزارید

بعدش یه ف ی ل ت ر شکن نصب کنید. من این رو نصب کردم
Free VPN unlimited secure hotspot proxy by vpnify

Free VPN unlimited secure hotspot proxy by vpnify - برنامه‌ها در Google Play

بعدش حتما برنامه
Every Proxy
رو روی گوشیتون نصب کنید

Every Proxy - Apps on Google Play

بعد با گوشیتون hotspot کنید بعد ویتاتون رو به گوشی وصل کنید

با گوشی به فیلترشکن وصل شید بعداز وصل شدن برنامه Every Proxy رو اجرا نید و روی setting برید اونجا میتونید آدرس Proxy Address رو دیده همراه با Port. روی تنظیمات ویتا use proxy رو بزنید و آدرس و پورتی که برنامه بهتون داده رو بزنید و Ok کنید.

بعد براحتی میتونید لوگین کنید.

والا برای من بدون DNS وصل شد با این روش حالا دیگران رو نمیدونم میتونید تست کنید

فقط بخاطر داشته باشید که حتما با اکانتی وصل بشید که داخلش خریدی انجام ندادید یکوقت اکانتتون بن نشه

یه اکانت دیگه بسازید به صرفه هستش

• Like
Reactions: Ram1n

Alimerican

کاربر سایت
Aug 19, 2019
14
سلام خواهش میکنم عزیز
بله پایدار هست.بعد خاموش شدن هم هک نیاز به اجرا شدن دوباره نداره.شما لطف کنید این 3 صفحه (مخصوصا پست اول که مربوط به هک دستگاه هست) بخونید و بعد از هک دستگاه این فایل چند کیلوبایتی نصب می کنید و هک دائم میشه. لینک دانلود فایل enso
لینک دانلود فریمور 3.65 خدمت شما.
اینم آموزش نصب بصورت آفلاین
آپدیت دستی PS VITA 3.60 - آپدیت PS VITA 3.60 با کامپیوتر
فرقی با 3.65 نداره فقط فایل آپدیتش فرق داره.
باز مشکلی داشتید در خدمت هستم.
فریمور ویتام 3.60 هست Qcma رو نصب کردم فریمور 3.65 هم نصبیدم حالا چطور اینو رو دسگا نصب کنم موندم توش این تاپیکی که این عزیز معرفی کرده لینکاش کار نمی کنه لطفا کسانی که انجام دادن و وارد هستن راهنمایی کنن

آخرین ویرایش:

Alimerican

کاربر سایت
Aug 19, 2019
14
فریمور ویتام 3.60 هست Qcma رو نصب کردم فریمور 3.65 هم نصبیدم حالا چطور اینو رو دسگا نصب کنم موندم توش این تاپیکی که این عزیز معرفی کرده لینکاش کار نمی کنه لطفا کسانی که انجام دادن و وارد هستن راهنمایی کنن
خودم انجام دادم تنظیمات Qcma رو تغییر دادم به 3.60 درست شد

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام من یک گوشی A30 خریدم بعد فردا پیامک زروز رسانی تلفن امد من تلفنم را بروز رسانی کردم و بعد از راه اندازی گوشی احساس میکنم مصرف باتری گوشی بالا رفته به نظرتون میتونه دلیلش این باشه ؟ اگه مشکلم حل نشه بهتره با موبایل کمک هیواتک تماس بگیرم شاید بتونن مشکلم رو حل کنن .
loooooooool =))
واقعا این حرکت عرصه تبلیغات رو فرسنگ ها جا به جا کرد :D
اول این که دلیلش چی باید باشه ؟ هک ویتا باعث شده سرعت گوشیتون پایین بیاد ؟ =))
در ثانی ، پیامک به روز رسانی اومد ؟! جدیدا به روز رسانی ها با پیامک اطلاع رسانی میشه ؟ :))
بعد ، شما روز بعدش گوشی رو اپدیت کردین و طی همین دو روز بعد از خرید متوجه شدید مصرف باتری گوشی بالا رفته ؟! :o
اخر ، "بهتره" با موبایل کمک هیواتک تماس بگیرین برای حل این مشکل ؟؟! :|
به نظرم صدا و سیما میتونه جای هلو ـش رو بدم لیمو ـش رو بدم از این سبک تبلیغات استفاده کنه =)) هم ملت شاد میشه روحیشون هم ری اکشن بیشتر نشون داده میشه :D:D

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر