آموزش هک vita

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
  • Like
Reactions: Elyas sun

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام
برنامه
PS4RELINK
دانلود و روی ویتا نصب کن..بدون نیاز به وصل شدن به اکانت هست....فقط باید آیدیت رو توش وارد کنی

لینک دانلود

ps4relink - PS4 Remote Play on PS Vita without PSN sign-in, now automated via a homebrew - Wololo.net
منظورم حالتی هست که رو پلی۴ اکانت نداشته باشم.مثل کنسولای هکی
رو کنسولای هکی چون نمیشه به پی اس ان وصل شد همینجوری یوزر میزنن

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان میشه یه راهنمایی بکنید ؟
اموزشو یه نگاه بنداز

منظورم حالتی هست که رو پلی۴ اکانت نداشته باشم.مثل کنسولای هکی
رو کنسولای هکی چون نمیشه به پی اس ان وصل شد همینجوری یوزر میزنن

اینو امتحان کن غیر از اینم فلن روشی نیومده
PS4 Remote Play PSN Sign-in Bypass Guide by Yifan Lu

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Elyas sun

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
با سلام خدمت دوستان
من یه ویتا 3.60 دارم اورجینال هست هک نشده.4تا سوال داشتم
1-هک 3.60 بهتره یا 3.65؟ از نظر پشتیبانی نرم افزار و پلاگین های مربوط به هک.
2-هک 3.60 و 3.65 هر دو هک دائم هستند یعنی بعد از خاموش شدن نمی پرن؟
3-برای هک 3.65 اول باید دستگاه روی 3.60 هک کنم بعد آپدیت کنم به 3.65 برای هک؟
4-وقتی دستگاه هک بشه اگ ریست فکتوری کنیم چه اتفاقی میفته؟(هم روی 3.60 هم روی 3.65)
ببخشید زیاد شد سوال هام ممنون ار دوستان

lilipot

کاربر سایت
Mar 31, 2012
103
سلام دوستان ویتای من الان فریمویرش 3.67 هستش میخوام آپدیتش کنم الان هم سونی آپدیته 3.69 رو داده این آموزش هم مال 3.68 هستش من باید چیکار کنم؟این هک روی 3.69 قابل اجراست؟

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
سلام دوستان ویتای من الان فریمویرش 3.67 هستش میخوام آپدیتش کنم الان هم سونی آپدیته 3.69 رو داده این آموزش هم مال 3.68 هستش من باید چیکار کنم؟این هک روی 3.69 قابل اجراست؟
سلام عزیز
برای آپدیت به 3.68 باید به صورت آفلاین و با qcma اینکارو انجام بدی.
اصول کار این که آپدیت 3.68 از اینترنت دانلود میکنی و بعد از طریق نرم افزار qcma آپدیت می کنی.چون اگه آنلاین آپدیت کنی آپدیت میشه به 3.69 که فعلا جلبریکش نیومده.تو نت بچرخی آموزش هاش هست.
آپدیت دستی PS VITA 3.60 - آپدیت PS VITA 3.60 با کامپیوتر
فرقی با 3.68 نداره فقط فایل آپدیتش فرق داره.
اینم برای راحتی شما آپدیت 3.68 از سافت پدیا
لینک دانلود 3.68

آخرین ویرایش:

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
سلام فریمور دستگاهم ۳.۶۵ چطوری به اکانت psn لاگین کنم چون میگه باید آپدیت بشه؟
با سلام
دقیقا نکته اینکار همینه که آن زمانی که استارتر عزیز زحمت این آموزشو کشیده بودند هنوز آپدیت های جدید نیومده بود و می توانستی راحت به اکانت psn وصل بشی.
فعلا هم تا زمانی هم که شما به psn لاگین نشی به هیچ عنوان نمی تونی فایل هکو انتقال به دستگاه بدی.(البته یه گروهی از طریق رم تونسته این هکو نصب کنه ولی فعلا راهشو بیرون نداده متاسفانه)
بعد از یک روز کامل چون ویتا خودمم 3.65 بود راهشو پیدا کردم البته راهش تو سایت های خارجی و یوتیوب هست ولی یه نکته واسه ما ایرانی ها داره که اون تمام وقتمو گرفت.
راه حل : یه گروهی یک سرور اسپوف درست کرده که هم شما psn اکانت کانکت بشی هم پیغام آپدیت نیاد که مجبور بشی آپدیت کنی.(البته اگه برای شما الان اومده بهتره یه بار دستگاهو ریستور کنی)
بعد از اینکه به وایفای کانکت شدی روی اسم وایفات داخل ویتا کلیک می کنی و بعد داخل advanced settings میشی و dns settings روی حالت manual میزاری سپس داخل قسمت Primary DNS آی پی 23.96.6.207 وارد کنی.
سپس OK می کنی میای بیرون و به راحتی به PSN کانکت میشیو و ادامشم برای هک مثل آموزش میری جلو.تمام
نکته مهم: اگر این کارارو کردی و داخل صفحه لاگین نرفت حتما باید از V).--P.N) استفاده کنی.که میتونی لپ تاپتو هات اسپات کنی و بعد کانکشن V).--P.N) شیر کنی سپس به راحتی به PSN وصل میشه.البته ترافیک روی این سرور یکم زیاده و ممکنه به سختی وصل بشه بستگی به شانستون داره.

هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش. امام صادق(ع)

وسپاس از استارتر عزیز که دیگه به این تاپیک سر نمی زنند.!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stiveover and CRASH

vahidps

کاربر سایت
May 24, 2008
61
نام
وحید
با سلام
دقیقا نکته اینکار همینه که آن زمانی که استارتر عزیز زحمت این آموزشو کشیده بودند هنوز آپدیت های جدید نیومده بود و می توانستی راحت به اکانت psn وصل بشی.
فعلا هم تا زمانی هم که شما به psn لاگین نشی به هیچ عنوان نمی تونی فایل هکو انتقال به دستگاه بدی.(البته یه گروهی از طریق رم تونسته این هکو نصب کنه ولی فعلا راهشو بیرون نداده متاسفانه)
بعد از یک روز کامل چون ویتا خودمم 3.65 بود راهشو پیدا کردم البته راهش تو سایت های خارجی و یوتیوب هست ولی یه نکته واسه ما ایرانی ها داره که اون تمام وقتمو گرفت.
راه حل : یه گروهی یک سرور اسپوف درست کرده که هم شما psn اکانت کانکت بشی هم پیغام آپدیت نیاد که مجبور بشی آپدیت کنی.(البته اگه برای شما الان اومده بهتره یه بار دستگاهو ریستور کنی)
بعد از اینکه به وایفای کانکت شدی روی اسم وایفات داخل ویتا کلیک می کنی و بعد داخل advanced settings میشی و dns settings روی حالت manual میزاری سپس داخل قسمت Primary DNS آی پی 23.96.6.207 وارد کنی.
سپس OK می کنی میای بیرون و به راحتی به PSN کانکت میشیو و ادامشم برای هک مثل آموزش میری جلو.تمام
نکته مهم: اگر این کارارو کردی و داخل صفحه لاگین نرفت حتما باید از V).--P.N) استفاده کنی.که میتونی لپ تاپتو هات اسپات کنی و بعد کانکشن V).--P.N) شیر کنی سپس به راحتی به PSN وصل میشه.البته ترافیک روی این سرور یکم زیاده و ممکنه به سختی وصل بشه بستگی به شانستون داره.

هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش. امام صادق(ع)

وسپاس از استارتر عزیز که دیگه به این تاپیک سر نمی زنند.!

ممنون دوست عزیز
اینکارو انجام دادم ولی دوباره پیغام آپدیت میاد!

dj_amir

کاربر سایت
Sep 1, 2008
53
ممنون دوست عزیز
اینکارو انجام دادم ولی دوباره پیغام آپدیت میاد!
خواهش می کنم.
گفتم یه بار کلا دستگاهو ریستور کنید.
حتما یه جای کارو اشتباه انجام می دید.
چون من خودم تا الان 2 تا دستگاه زدم همچین اتفاقی نیفتاده و یکیشم الان داخل psn هست و بدون هیچ پیغامی راحت میشه بازی دانلود کرد.

vahidps

کاربر سایت
May 24, 2008
61
نام
وحید
خواهش می کنم.
گفتم یه بار کلا دستگاهو ریستور کنید.
حتما یه جای کارو اشتباه انجام می دید.
چون من خودم تا الان 2 تا دستگاه زدم همچین اتفاقی نیفتاده و یکیشم الان داخل psn هست و بدون هیچ پیغامی راحت میشه بازی دانلود کرد.

ریستور کردم به وای فای وصل شدم بعد dns وارد کردم بعدش کلا از settings اومد بیرون و تو منو ps store باز کردم ولی دوباره پیغام آپدیت میاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر