اموزش استفاده از Cheat Codes در بازیهای PS4 از طریق برنامه PS4 Cheater

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام مجدد خب داداش مشکلم حل شد به الازیف وصل شدم ایپی رو زدم سبز شد یدونه از چت کدارو هم زدم اعمال شد دستت درد نکنه ولی باز به مشکل برخوردم مجددا اومدم با نرم افزار send paylod کنم همش این اخطارو میده و گزینه سبز نمیشه مشکل از کجاست بنظر شما
no connection could be made because the target machine actively refused it 192.168.0.33:9023
کلی حال کردم وصل شد اما الان هر کاری میکنم دیگه سبز نمیشه برنامه
:(:(:(
ایپی احتمالا در دفه بعدی تغییر داشته و دوباره ایپی رو دربیار از قسمت View Connection Status و اینجور مشکلها زیاد پیش میاد و شما یه بارهم از مودم گرفته تا pc و ps4 رو ریستارت کن شاید حل شد.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
ایپی احتمالا در دفه بعدی تغییر داشته و دوباره ایپی رو دربیار از قسمت View Connection Status و اینجور مشکلها زیاد پیش میاد و شما یه بارهم از مودم گرفته تا pc و ps4 رو ریستارت کن شاید حل شد.
عه اومدی خدا خیرت بده بیا بگو چیکار کنم همه اینکارارو که میگی کردم نمیشه که نمیشه همش این خطای لعنتی داره میاد مودم ریست کردم ps4 ریست کردم ایپی که تغییر نمیکنه ایپیه همش همینه سر جدت تورو خدا بگو چیکار کنم یه بار وصل شد انقد خوشحال شدم که نگو
داداش یه سوال شما وقتی بعد پی لود هن پی لود اورجینال رو میزنی چه اتفاقی میفته واسه من دو حالت پیش میاد یکی اینکه همون فلش وسط صفحه میچرخه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته دومی اینکه مینویسه awiting paylod واسه شما کدوم اومد در اصل کدومش درسته؟

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
داداش باز رفتی که بیا تورو خدا ببین ایراد کارم از کجاست هزار بار مودمو ریست کردم سیستم رو ریست کردم کنسول رو ریست کردم انگار دیگه سبز نمیشه شانس من اینجوری شد همش یه بار وصل شد دیگه نشد این پیغام چیه که داده :(:(:(:(:(:(:(:(

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام داداش ممنون از توضيحات عالي. خيلي دنبالش بودم.

فقط يه سوال الان اين كدا را بايد هر بار با خاموش روشن كردن كنسول وارد كرد يا مثلا اگه يه بار كد روح بي نهايت دارك سولز 3 را وارد كنيم ديگه تو خود بازي ذخيره ميشه؟

و اين كه يه برنامه چيت جداگونه هم براي بازي هاي بلاد بورن، دارك سولز 2 و 3 هم ساختن كه اگه داداش آموزش اونا را هم بزاري لطف كردي.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
عه اومدی خدا خیرت بده بیا بگو چیکار کنم همه اینکارارو که میگی کردم نمیشه که نمیشه همش این خطای لعنتی داره میاد مودم ریست کردم ps4 ریست کردم ایپی که تغییر نمیکنه ایپیه همش همینه سر جدت تورو خدا بگو چیکار کنم یه بار وصل شد انقد خوشحال شدم که نگو
داداش یه سوال شما وقتی بعد پی لود هن پی لود اورجینال رو میزنی چه اتفاقی میفته واسه من دو حالت پیش میاد یکی اینکه همون فلش وسط صفحه میچرخه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته دومی اینکه مینویسه awiting paylod واسه شما کدوم اومد در اصل کدومش درسته؟

والا نمیدونم مشکل از کجاست چون اطلاعات شبکه من هم زیاد بالا نیست و شما داخل مرورگر برو با زدن دکمه اپشن یه گزینه ای هست کلر کش کن بعد برو با al zief وصل شو و قبلش نرو شاید از این باشه و al azif هم باید باز باشه برنامش و نباید ببندی.

سلام داداش ممنون از توضيحات عالي. خيلي دنبالش بودم.

فقط يه سوال الان اين كدا را بايد هر بار با خاموش روشن كردن كنسول وارد كرد يا مثلا اگه يه بار كد روح بي نهايت دارك سولز 3 را وارد كنيم ديگه تو خود بازي ذخيره ميشه؟

و اين كه يه برنامه چيت جداگونه هم براي بازي هاي بلاد بورن، دارك سولز 2 و 3 هم ساختن كه اگه داداش آموزش اونا را هم بزاري لطف كردي.

سلام
کدهایی مثل جون که باید قفل بشه تا یه جواریی ضد ضربه بشه اره باید وصل شد ولی بعضی کدها مثلا پول رو شما تا حد اخرش میزاری دیگه این پول هر دفه کم هم بشه اینقدر باید زیاد باشه که تموم بشو تو کارش نیست و در کل اره باید وصل بشی.

اون بلادبورن و دارک سولز مال 4.55 بود روی 5.05 جواب فکر نکنم بده و دستگاه خاموش بکونه با ارسال پی لود ولی به هر حال مال بلادبوردن میزارم خودت تست کن.

Private file

Private file

پاسورد Shiningami@PSHAX

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
والا نمیدونم مشکل از کجاست چون اطلاعات شبکه من هم زیاد بالا نیست و شما داخل مرورگر برو با زدن دکمه اپشن یه گزینه ای هست کلر کش کن بعد برو با al zief وصل شو و قبلش نرو شاید از این باشه و al azif هم باید باز باشه برنامش و نباید ببندی.
ای بابا اینک خیلی پیچیده شد اصلا نفهمیدم باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من برنامه الازیف رو هیچوقت نمیبندم

سلام
کدهایی مثل جون که باید قفل بشه تا یه جواریی ضد ضربه بشه اره باید وصل شد ولی بعضی کدها مثلا پول رو شما تا حد اخرش میزاری دیگه این پول هر دفه کم هم بشه اینقدر باید زیاد باشه که تموم بشو تو کارش نیست و در کل اره باید وصل بشی.

اون بلادبورن و دارک سولز مال 4.55 بود روی 5.05 جواب فکر نکنم بده و دستگاه خاموش بکونه با ارسال پی لود ولی به هر حال مال بلادبوردن میزارم خودت تست کن.

Private file

Private file

پاسورد Shiningami@PSHAX

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
راه دیگه ای نیس غیر از الازیف وصل شد دیگه خداییی راست میگم چیزی به ذهنم نمیرسه
حدود یکساعت پیش بصورت خیلی شانسی ی بار وصل شد دیگم وصل نشد
فک کنم کلا این شانسیه وصل میشه نمیشه

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
راه دیگه ای نیس غیر از الازیف وصل شد دیگه خداییی راست میگم چیزی به ذهنم نمیرسه
حدود یکساعت پیش بصورت خیلی شانسی ی بار وصل شد دیگم وصل نشد
فک کنم کلا این شانسیه وصل میشه نمیشه
کلا بیخیالش بشی بهتره تا یه روش اسونتر بیاد.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
قطعا میاد ولی باید صبر کرد.
حالا که اینهمه سوال کردم داداش یه چیزو هم بیزحمت بگو ایا به این مشکل من همین error که داد برخورد کردی یا نه شما هم به راحتی سبز میشه وصل میشین و اینکه بفرمایین که اینترنت شما مال کدوم شرکته شاید از اینترنتم باشه چون من دارم با مودن جیبی ایرانسل دارم وصل میشم دانگریدشو عوض کردم شده همراه اولم جواب میده با نت فورجی همراه اول ایپی ادرس میدم برا همین بدونم شما هم فورجی استفاده میکنین یا اینکه از نت adsl شرکتیه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
حالا که اینهمه سوال کردم داداش یه چیزو هم بیزحمت بگو ایا به این مشکل من همین error که داد برخورد کردی یا نه شما هم به راحتی سبز میشه وصل میشین و اینکه بفرمایین که اینترنت شما مال کدوم شرکته شاید از اینترنتم باشه چون من دارم با مودن جیبی ایرانسل دارم وصل میشم دانگریدشو عوض کردم شده همراه اولم جواب میده با نت فورجی همراه اول ایپی ادرس میدم برا همین بدونم شما هم فورجی استفاده میکنین یا اینکه از نت adsl شرکتیه
من جفتش رو دارم با هر دو ok هست و بزار بهتر بگم این روش اصلا نیاز به اینترنت نداره فقط کافیه دستگاه و pc و مودم داخل یک شبکه به هم وصل باشن یعنی نیازی به اینترنت این وسط نیست چون شما اصلا کاری با اینترنت نداری.

سلام
این روشها برای ورژن 5.55 جواب میده؟

اگه یه روزی هکش اومد و برنامه هم اپدیت شد اره همینطور که قبلا برای 4.05 . 4.55 بود تا 5.05 اومد.

• Like
Reactions: Behnams923

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
من جفتش رو دارم با هر دو ok هست و بزار بهتر بگم این روش اصلا نیاز به اینترنت نداره فقط کافیه دستگاه و pc و مودم داخل یک شبکه به هم وصل باشن یعنی نیازی به اینترنت این وسط نیست چون شما اصلا کاری با اینترنت نداری.

اگه یه روزی هکش اومد و برنامه هم اپدیت شد اره همینطور که قبلا برای 4.05 . 4.55 بود تا 5.05 اومد.
ای بابا مثه اینکه هی سوال پیش میاد خب داداش شما تو اموزش نوشتی بعد از اجرای پی لود hen میری پی لود orginal اجرا میکنی درسته؟ خب ایا شما شما هم به گزینه awaiting paylodبرمیخوری یا اینکه وقتی میزنی همینجوری فلش درحال چرخیدن یا اینکه وقتی میزنی done میده چون برای من اصلا done نداد تو ویدیو یوتیوب دیدم طرف اینکارارو کرد تو پی لود orginal براش you all set داد بعد رفت سراغ ps4 cheater و ایپی رو وارد کرد من هررررررررکاری میکنم تو پی لود اورجینال done یا you all set نمیده واسم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر