کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back

mmjjaa

کاربر سایت
Jun 3, 2018
3
سلام
برای این مرحله که تو عکس مشخص کرده نوشته your car 126 ولی برای این مرحله باید ماشین T1 110 باشه تا اجازه ورود به مسابقه رو بده من چیکار باید بکنم هیچ ماشینی هم ندارم که اینجوری باشه تو ماشین فروشی هم رفتم ماشینی پیدا نکردم که T1 110 باشه

Attachments

• 2E526F21-033B-4464-9C53-CB06DB6DEF28.jpeg
    2E526F21-033B-4464-9C53-CB06DB6DEF28.jpeg
    339.7 KB · مشاهده: 25

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
سلام
برای این مرحله که تو عکس مشخص کرده نوشته your car 126 ولی برای این مرحله باید ماشین T1 110 باشه تا اجازه ورود به مسابقه رو بده من چیکار باید بکنم هیچ ماشینی هم ندارم که اینجوری باشه تو ماشین فروشی هم رفتم ماشینی پیدا نکردم که T1 110 باشه
مشکل نوع ماشینه ماشین شما runner هست ولی برای این مسابقه باید دریفت باشه برای خریدن ماشین دریفت به اون علامتی که دارن دست میدن سبز رنگ برو و یکی از ماشین هارو بخر

Arman-PC10

کاربر سایت
Sep 25, 2018
1
با سلام به دوستان گیمر
من به تازگی بازی Need For Speed Payback را رویه سیستمم نصب کردم و برای باز کردن قسمتی از بخش تیونیگ کردن خودرو ها باید پنج تا از بیلبوردهایی که در بازی هستند را بگیرم ولی نمیدونم چجوری نزدیک بیلبورد هم میشم ولی مشخص نیست باید چکاری انجام بدم,ممنون میشم راهنماییم کنید

• Like
Reactions: B_A_B_A_K

devedition

عضو جدید
May 15, 2019
2
سلام. من تا الان بخاطر پک اسپید کراس 2 بار بازیو تموم کردم. الانم infinity q60s و john cooper works رو داخل گاراژ دارم، ولی چرا مراحل speedcross برام فعال نیست؟! بعلاوه، ماشین های متروکه (بغیر اون 5 تا که توی بازی هستن) هم برام نمیاد. چرا واقعا؟!
حجم کامل بازی روی سیستمم 27 گیگ هستش، میخوام بدونم ایا فایل کم دارم یا باز باید یه انلاکر بگیرم و از اول بازم بازیو تموم کنم بخاطر چند مرحله و ماشین بیشتر؟!

Alishreza

عضو جدید
Jul 2, 2019
1
سلام من تو need for speed payback مرحله ی Graveyard rematch گیر کردم وقتی دکمه رو میزنم شروع شه شروع نمیشه این نوشته ی تصویر رو میگه باید چیکار کنم 1562068949207-678856268.jpg

Mehdi555

عضو جدید
Apr 11, 2021
1
سلام
من بازی نید فور اسپید پی بک رو تو کامپیوتر بازی میکنم
مرحله ی آخر دریفت رو موندم هر کار میکنم نمیتونم ببرم تو چپتر ۳
آیا راهی هست که این بازی رو بدون طی مرحله ببرم ؟
اگه نیست چه ماشینی برای دریفت مناسب تره؟!

yousefmoradalivand

عضو جدید
Jul 10, 2022
2
سلام منم در قسمت که عکس گذاشتم و در عکس دوم که گذاشتم اینو مینویسهNo Cars Availableلطفد راهنمایی کنید که باید چیکار کنم ممنون میشم

Attachments

• IMG_۲۰۲۳۰۳۰۶_۱۳۴۴۰۹.jpg
    IMG_۲۰۲۳۰۳۰۶_۱۳۴۴۰۹.jpg
    1.4 MB · مشاهده: 6
  • IMG_۲۰۲۳۰۳۰۶_۱۳۴۴۵۳.jpg
    IMG_۲۰۲۳۰۳۰۶_۱۳۴۴۵۳.jpg
    488 KB · مشاهده: 7

hosseinh2550

عضو جدید
May 1, 2023
1
سلام
من بازی نید فور اسپید پی بک رو تو کامپیوتر بازی میکنم
مرحله ی آخر دریفت رو موندم هر کار میکنم نمیتونم ببرم تو چپتر ۳
آیا راهی هست که این بازی رو بدون طی مرحله ببرم ؟
اگه نیست چه ماشینی برای دریفت مناسب تره؟!
سلام عزیز
شاید اینجا NFS Payback Cheats به جوابت برسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر