Ellie تنها شخصیت قابل بازی در The Last Of Us : Part 2 خواهد بود

آیا از این تصمیم Naughty Dog راضی هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
aast_the_last_of_us_part_2-9.jpg

از همان ابتدای معرفی بازی هم شکی نداشتیم که در The Last Of Us : Part 2 کرکتر Ellie ستاره این نسخه خواهد بود اما حال میدانیم که تنها کرکتر قابل بازی در این نسخه نیز خواهد بود

دموی منتشر شده از این بازی در کنفرانس سونی در E3 2018 بسیار خشونت آمیز در عین حال شیرین و دوست داشتنی بود . دمویی که نشان دهنده مبارزه Ellie با فرقه Seraphites بود .

در نسخه ای از دمو که در پشت درب های بسته در E3 نمایش داده شده بود ، Naughty Dog در جواب سوال IGN که پرسیده بود : چه شخصیت قابل بازی دیگری در این نسخه شاهد خواهیم بود ؟
پاسخی که طراح بازی Richard Cambier داده بود این بود که " فعلا قادر به پاسخ گویی به این سوال نیستیم " . و لحظاتی بعد کارگردان بازی آقای Neil Druckmann تصمیم به گفتن این خبر " دردناک " گرفته است و اعلام کرده است که در The Last Of Us : Part 2 کرکتر Ellie تنها شخصیت قابل بازی خواهد بود .

در نسخه اول بازی The Last Of Us ما در اکثر لحظات بازی کنترل شخصیت Joel " دوست داشتنی " را بر عهده داشتیم اما Ellie نیز در بخش هایی از بازی قابل بازی بود . با در نظر گرفتن اینکه Joel در این بازه زمانی الان چند ساله شده است ، شاید بهتر باشد که به او کمی استراحت بدهیم .

البته ، همانطور که سایت به آن اشاره کرده است ممکن است در نسخه ای نهایی که منتشر میشود شاهد تغییراتی باشیم . Naughty Dog به سادگی میتوانید این موضوع را به صورت سورپرایز برای ما نگه دارد .

در حال حاضر تاریخ انتشاری برای The Last Of Us : Part 2 در نظر گرفته نشده است

منبع : VG247

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خدایی چه حرکت تخیّلی ای زد الی تو تریلر گیم پلی که 40 نفر باهاش کنار نمیان؟(به غیر از قضیه LGBTQ :D اونو خب کلّاً بعضیا کنار نمیان...من گیم پلی رو میگم)

• Like
Reactions: New Shredder

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
اینایی که فکر میکنن زنا نمیتونن از این کارا بکنن بهشون پیشنهاد میشه ویدئوی کوماندوهای زن ارتش آمریکا یا بریتانیا رو ببین.

اینم یه ویدئو از زندگی یه سری بادیگاردهای زن چینی که پول میگیرن جون میلیاردرا رو حفظ میکنن. ( چیز شکن میخواد)

اگر چیزی رو شما تو مملکتتون ندارین فکر نکنین هیچ جای دیگه هم پیدا نمیشه
درود.
بحث فیزیک بازی و جرم مطرحه نه عدم توانایی زنان.این در مورد بازی.
و در باب کلی قضیه سبک رزمی وینگ چون رو یه خانم چینی ابداع کرده که منشاء خیلی از حرکات دفاع شخصی های امروزی هم هست یعنی میخوام بگم اونها هم بسیار قدرتمند هستند منتها هر کسی با توجه به جسم و فیزیکش چه مرد چه زن میتونه تکنیک های کارآمد رو یاد بگیره و حریف های خیلی بزرگتر از خودش رو هم به دردسر بندازه.
البته این انتظار از بازی هم یه مقدار بیش از حده نمیشه از بازی بخواییم شبیه ساز فنون رزمی هم برامون بشه.بالاخره این nd هست و انتظارات بالای طرفداران بازی از خودش

• Like
Reactions: trainer

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
درود.
بحث فیزیک بازی و جرم مطرحه نه عدم توانایی زنان.این در مورد بازی.
و در باب کلی قضیه سبک رزمی وینگ چون رو یه خانم چینی ابداع کرده که منشاء خیلی از حرکات دفاع شخصی های امروزی هم هست یعنی میخوام بگم اونها هم بسیار قدرتمند هستند منتها هر کسی با توجه به جسم و فیزیکش چه مرد چه زن میتونه تکنیک های کارآمد رو یاد بگیره و حریف های خیلی بزرگتر از خودش رو هم به دردسر بندازه.
البته این انتظار از بازی هم یه مقدار بیش از حده نمیشه از بازی بخواییم شبیه ساز فنون رزمی هم برامون بشه.بالاخره این nd هست و انتظارات بالای طرفداران بازی از خودش
بله شما ممکنه ولی برای دوستان همین مطرحه
دوما اینکه من جایی ندیدم نوشته باشه سیمولاتور زامبی کشی یا سیمولاتور کوماندو یا همچین چیزی. بازی هست و لزومی نداره قوانین سه گانه ی نیوتون توش رعایت شه
در ضمن شما فکر کنم ویدیویی که من لینک دادم رو ندیدی همشون همون هیکل الی بودن. الی هم درگیری فیزیکی نداره با سلاح میجنگه. سلاح میتونه یه بچه رو نسبت به قهرمان پرورش اندام برتری بده

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
این بحث فیزیک و جرم و من واقعا نمیدونم چرا دوستان مطرح میکنن چون الی توی این دمویی که دیدیم از چاقو استفاده میکرد و با چاقو توی نبردای تن به تن پیروز میشد ، توی همین ایران خودمون چند سال پیش یه نوجوون که جثه ی درشتی هم نداشت متاسفانه با چاقو قوی ترین مرد ایران و کشت . کجای این قضیه عجیبه

فرستاده شده از D5803ِ من با Tapatalk

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
الی توی یه فضای پسا آخرالزمانی به دنیا اومده. کی وقت داشته که کلاسای وینگ چون و دفاع شخصی بره؟!:D
ولی در کل یه قسمت دیگه از فضای Post Apocalypse هست که من کم تر فیلم یا بازی ای دیدم که رعایت میکنه(در واقع تاحالا ندیدم!) اونم اینه که در اون فضا غذا و حتی آب به سختی پیدا میشه و ممکنه فردی روزی یه وعده نهایت یا هر دو روز یا سه روز یه بار غذا پیدا کنه و بخوره! به همین علت بدنش بخاطر ضعف مواد غذایی بسیار ضعیف میشه. پس این رو هم در نظر داشته باشیم که انسان های پسا آخرالزمانی به اندازه ما قدرت و توانایی ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر