Just Cause 4

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط MEHRDAD.F, ‏Jun 13, 2018.

 1. MEHRDAD.F

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 11, 2006
  ارسال ها:
  2,062
  نام:
  مهرداد
  [​IMG]

  نسخه جدید Just Cause طی کنفرانس مایکروسافت معرفی شد تا یک بار دیگه طرفدارانش رو همراه با ریکو به یک دنیای عظیم و پر از هیجیان و البته انفجار ببره! نسخه جدید تغییرات بسیار زیادی کرده و با توجه به صحبت هایی که سازندگان بازی کردن موتور جدید استدیو Avalacnh که با نام APEX شناخته میشه یک دنیای کاملا پویا با قابلیت های کاملا جدید رو به نمایش میزاره.

  از قابلیت های جدید این موتور گرافیکی شامل: سازگاری کامل با محیط های عظیم و Draw Distance خارقالعاده, استفاده از افکت ذرات و شیدر های بسیار با کیفیت, قابلیت آب و هوای کاملا داینامیک از جمله کولاک, طوفان های عظیم مانند طوفان تندر, ایجاد طوفان های شن در مناطق صحرایی و کویری بازی و ایجاد گرد باد های عظیم که قابلیت تخریب پذیری بسیار بالا و کشیدن تمامی اجسام به داخل خودشون هستن! در دمویی که نمایش داده شد از قابلیت جدید فیزیک این موتور جدید پرده برداری شد و اینکه تقریبا همه چیز داخل بازی دارای قابلیت تخریب پذیری بالا هست!

  [​IMG]

  قابلیت مهم دیگه بهبود بسیار پیشرفته منابع نور در بازی و استفاده عالی از افکت HDR هست. محیط این نسخه بسیار عظیم تر از نسخه قبلی هست و تایید شده که همه نوع محیط از دشت و جنگل و کویر و صحرا تا مرتفع ترین کوه های پر از برف زیر پاهای بازیکن خواهند بود!

  ریکو در این نسخه با گروهک تروریستی جدیدی با سرپرستی یک زن به اسم گبریل درگیر خواهد شد همچین با توجه به نمایش های اخیر این نسخه همانند نسخه های قبلی نوید یک بازی پر از هیجان و انفجار با طعم جدید گردباد رو میده!


  [​IMG]
  Just Cause 4: Announcement Gameplay Trailer
  1080  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  King_Tiger, James Bond, WCW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.