The CREW 2

dv1g_tc2b-main-header-v3-desktop_ncsa.wdp_(2).jpg

نام بازی: The Crew 2
سازنده و ناشر: Ubisoft
سبک: MMO Racing
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 29 JUN 2018 ( 8 تیر 1397 )

یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Ivory Tower طراحی شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر شده است. این دنباله ای برای The Crew 2014 است. بازی دارای ویژگی یک محیط باز در جهان باز برای گردش ازاد در محیطی سراسر تفریحی کوچک شده ایالات متحده است. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا انواع وسایل نقلیه شامل اتومبیل، موتور سیکلت، قایق و هواپیما را کنترل کنند. این بازی در تاریخ 29 ژوئن 2018 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک ویدیو چند وقت پیش از کاهش جزییات FC5 نسبت به FC2 منتشر شد یادتون هست؟

حالا این ویدیو رو ببینید
Crew 1 VS Crew 2

Untitled9.png Untitled.png Untitled3.png Untitled4.png Untitled2.png Untitled6.png

از کیفیت تکسچر ها، نورپردازی و تخریب پذیری و ...افت کیفیت داشتند و خیلی عجیبه! البته تو ویدیو فوق هم نمایش میده نمای داخل کابین پیشرفت کرده ولی به صورت کلی نسخه دوم افت گرافیکی چشمگیری داشته.

نمیدونم این چه مرضی هست به جون یوبیسافت افتاده که همش دنبال "بیشتر و بزرگتر" هست در حالی که به جای کمیت میتونه دنبال کیفیت باشه

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
این بازی توی همه زمینه ها نسبت نسخه قبل پیشرفت داشته، اصلا به این عکسا توجه نکنید
بازی خیلی بزرگ و متنوع هست
بجز تنوع و وسعت، توی همه زمینه ها از فورزا هوریزون پایین تره ولی توی همه زمینه قابل قبول هست
دریفتش شدیدا عالیه واقعا لذت بردم
قایق سواریش و موتور سواریش هر کدوم مثل یه بازی جداس که از بازای های موتور سواری تخصصی که توو بازار هست بهتره
گشت گذار و کروز درایوینگ توی این وسعت مپ شدیدا لذت بخش هست
حداقل تا هوریزن ۴ بیاد خوبه...

Mahyar9909

کاربر سایت
Aug 9, 2018
5
سلام من میخوام این بازی رو بخرم میخواستم بدونم این بازی از لحاظ گرافیکی خوبه ؟ مپشم بزرگه میگن شامل کل آمریکاس درسته؟

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام اره مپ بزرگی داره با کلی فعالیت با توجه به وسعت بازیم گرافیکش خوبه تنوع وسالیم زیاده این بازی ارکیده اگه می خوای سرگرم شی عالی موتور من از همه بیشتر دوست دارم با هارلی دیوید سون قرار داد داره فرمول1 _رالی _ کراس +ناسکار همه داره در کل اگه دنبال جزئیات هستین این بازی نداره اما کامل سرگرم کنندست همه چیز داره رالی هست

• Like
Reactions: m.d.makan

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام من میخوام این بازی رو بخرم میخواستم بدونم این بازی از لحاظ گرافیکی خوبه ؟ مپشم بزرگه میگن شامل کل آمریکاس درسته؟
منم بازی رو کامل کردم.. تازه قراره فکر کنم مهر ماه آپدیت جدید و محتوای جدید هم براش بیاد
گرافیک بازی نه خیلی بالا هست نه خیلی پایین ! به جز npc ها مشکلی نداره در تکسچر! و به نظر من کافیه
بازیش خیلی سرگرم کننده هست وسایل نقلیه ی زیادی داره که میشه همه رو امتحان کرد ! چالش های زیادی در بازی هست که باید بازی کرد... یه قسمت هایی هم داره به اسم فتو آلبوم که مثل مرحله هستن باید انجام بدید این کار به شما پول+فالو ور میده... اگر به بازی های ارکید ماشین سواری علاقه داری پیشنهاد میشه

ArthurMorgan

کاربر سایت
Feb 22, 2019
1
من یه هفته اس بازیو واسه PS4 دیجیتالیشو گرفتم. ولی تا وارد بازی میشم بعد اینکه اولش یه دکمه رو واسه شروع می‌زنم این ارورو میده:
You have been disconnected from The Crew 2 servers. Please contact customer support with the exact following error code for further troubleshooting: 3_37cf35e0_106
مشکل نت و نت تایپ و اینا نیست. چون تو هیچ بازی دیگه ای چنین مشکلی رو ندارم من. چیکار کنم؟

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
بازی برای بخش داستانی همیشه آنلاینه یا میشه توی این مدت اکتیو کرد و ب صورت افلاین رفت؟
نه نمیشه بخش داستانی وغیر داستانیش انلاینه باید انلاین باشی سروراش 29 اوریل بسته میشن باید داستانیش رو تا اون موقع تموم کنی بعد از این زمان بازی به کل از دسترست خارج میشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حیف پول و خرجی که یوبی برای این بازی و ip کرد فکر کنم کلا یک شکست بود براشون از نظر سوداوری و فروش این بازی یک مدتم پشتیبانی کردن دیدن خبری نیست دیگه مثل یک دندون دارن میکنن بندازن دور نسخه 1 اسم اش دهن سوزی نبود که اینا ادامش ساختن !

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
حیف پول و خرجی که یوبی برای این بازی و ip کرد فکر کنم کلا یک شکست بود براشون از نظر سوداوری و فروش این بازی یک مدتم پشتیبانی کردن دیدن خبری نیست دیگه مثل یک دندون دارن میکنن بندازن دور نسخه 1 اسم اش دهن سوزی نبود که اینا ادامش ساختن !
سازنده این بازی همون سازندگان تست درایو هستن منم وقتی فقط یک ساعت درگیر بازی شدم خیلی بدم اومد و گفتم مزخرفه منی که فورزای4 اوریجینال رو 300 ساعت بازی کردم
اما وقتی بیشتر از 20 ساعت نشستم پاش الان واقعا از بازی راضی هستم درسته یک سری مشکلات داره ولی واقعا پر محتوا و سرگرم کنندست

اینم بازی منفعلا 23 ساعت بازیش کردم فکر کنم 100 ساعتی بازیش کنم

105528

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
سازنده این بازی همون سازندگان تست درایو هستن منم وقتی فقط یک ساعت درگیر بازی شدم خیلی بدم اومد و گفتم مزخرفه منی که فورزای4 اوریجینال رو 300 ساعت بازی کردم
اما وقتی بیشتر از 20 ساعت نشستم پاش الان واقعا از بازی راضی هستم درسته یک سری مشکلات داره ولی واقعا پر محتوا و سرگرم کنندست

اینم بازی منفعلا 23 ساعت بازیش کردم فکر کنم 100 ساعتی بازیش کنم

View attachment 105528

کاش اسمش همون تست درایو بود
جالب اینکه منم اینو بیشتر از فورزا بازی کردم!
جدیدا خیلی کامل و عالی شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,355
نام
مــاکــان
بتای موتور فست رو امروز بازی کردم.
مشکلات پرفورمنس و... که بزاریم کنار ، بازی واقعا پیشرفت داشته.

گرافیکی واقعا پیشرفت داشته ، صداهای ماشینها هم همینطور.
مورد خیلی خوب دیگه هندلینگ ماشینهاست که پیشرفت خیلی محسوسی داشته و واقعا جذابتر شده.

چقدر نمای کاکپیتش خفنه :x
تو این نما حرکات دوربین و احساس سرعت و... خیلی به جذاب شدن بازی کمک کرده.
برای مقایسه برید گیم پلی فورتزا موتوراسپورت که اخیرا اومده رو از نمای داخل کابین ببینید.
نمای کاکپیت اینجا خیلی احساس هیجان انگیزتری نسبت به اون بازی میده (منظورم از لحاظ ظاهری و دیداریه)
مخصوصا بازی با فرمون کرکتر حین رانندگی و حرکات دوربین و ترکیبش با فیزیک/مدل رانندگی جدید عالی شده.
البته FM هنوز گیم پلی نهاییش نیست -امیدوارم- ، صرفا برای درک بهتر مطلب گفتم.

تا اینجا بر اساس این ویژگیها بهترین نسخه Crew بود که بازی کردم و واقعا یک رقیب با شخصیت برای هورایزن.

فعلا همین تا برم بیشتر بازی کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر