Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بگو خود QB چکار کرد که این میخواد بکنه :D

والا کوانتوم بریک بازی خوبی بود (ولی خب نه در سطح انتظارات برای رفع عطش یک بازی داستان محور سینمایی برای فن های اکس باکس) اما دیگه بعد از سه سااااال بیای یک DLC رو به صورت مستقل از بازی بدی بیرون واقعا هایپ نداره :D

استدیو ماشین گیمز تو نصف سال با ولفنشتاین این کار رو میکنه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
والا انتظار نداری که بچه ها بعد از سه سال برای DLC کوانتوم بریک هیجان زده باشند ؟ :d
حالا منم هیچ حسی به این بازی ندارم خودم QB رو نصفه کاره ولش کردم و بقیش رو رفتم تو یوتیوب دیدم :D از بسکی که مشکل گیم پلی داشت ولی این که میگی کنترل DLC اونه رو هم قبول ندارم :D درسته تقریبا خیلی امضاهای مشترک دارن ولی بازم جو و اتمسفر زمین تا اسمون با QB فرق داره به نظرم همین تریلر اخری مثلا خیلی خوب بود اتمسفر بازی خیلی گرفته تره تا QB در مورد شباهت ها هم باز میگم خواه ناخواه این شباهت ها وجود داره شما مثلا میتونی بین U2 و U3 تفاوت زیادی پیدا کنی ؟ یا مثلا بین FH3 و FH4 ? هسته ها یکیه ولی کانتنت ها فرق دارن داستان ها فرق دارن و الی اخر در مورد گیم پلی هم بازم اینجا هسته همونه ولی تفاوت هاش اشکار ـه اینجا ! فیزیک مثلا خیلی اثر داره تا نسخه قبلی واسه قضاوت زوده در مورد این بازی ولی تا اینجا به نظرم اگه نخوایم مشکلات QB رو یاداوری کنیم (:D) فعلا خوب بوده خفن نبوده خوب بوده :D رمدی از یـ طرف خیانت کرده به به XBOX فن ها :D از طرف دیگه کشنده هایپ سر QB باید ببینیم چیکار میکنه سر این بازی .....

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
والا کوانتوم بریک بازی خوبی بود (ولی خب نه در سطح انتظارات برای رفع عطش یک بازی داستان محور سینمایی برای فن های اکس باکس) اما دیگه بعد از سه سااااال بیای یک DLC رو به صورت مستقل از بازی بدی بیرون واقعا هایپ نداره :D

استدیو ماشین گیمز تو نصف سال با ولفنشتاین این کار رو میکنه :D

آره برا فنهای ایکس باکس تجربه خوبی بود که عطش کارهای داوودو داشتن ولی برا بقیه نه :D

• Like
Reactions: vaan 2

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
حالا منم هیچ حسی به این بازی ندارم خودم QB رو نصفه کاره ولش کردم و بقیش رو رفتم تو یوتیوب دیدم :D از بسکی که مشکل گیم پلی داشت ولی این که میگی کنترل DLC اونه رو هم قبول ندارم :D درسته تقریبا خیلی امضاهای مشترک دارن ولی بازم جو و اتمسفر زمین تا اسمون با QB فرق داره به نظرم همین تریلر اخری مثلا خیلی خوب بود اتمسفر بازی خیلی گرفته تره تا QB در مورد شباهت ها هم باز میگم خواه ناخواه این شباهت ها وجود داره شما مثلا میتونی بین U2 و U3 تفاوت زیادی پیدا کنی ؟ یا مثلا بین FH3 و FH4 ? هسته ها یکیه ولی کانتنت ها فرق دارن داستان ها فرق دارن و الی اخر در مورد گیم پلی هم بازم اینجا هسته همونه ولی تفاوت هاش اشکار ـه اینجا ! فیزیک مثلا خیلی اثر داره تا نسخه قبلی واسه قضاوت زوده در مورد این بازی ولی تا اینجا به نظرم اگه نخوایم مشکلات QB رو یاداوری کنیم (:D) فعلا خوب بوده خفن نبوده خوب بوده :D رمدی از یـ طرف خیانت کرده به به XBOX فن ها :D از طرف دیگه کشنده هایپ سر QB باید ببینیم چیکار میکنه سر این بازی .....
راجعبه تغییرات u2 و u3 باید خدمتت عرض کنم که جفتشون یه فرانچایز هستن:D
ولی این کلا یه آی پی جدید هستش:D
نباید انقدر شبیهشون باشه.البته موتور بازی هم مقصره.افکتهای بازی کاملا شبیه کوانتوم هستش.حتی رنگبندی بازی.میمونه گیمپلی که اونم خیلی شبیه.
کلا من از سم انتظار داشتم دوباره بره سراغ بازیهای روانشناسی ولی کاملا راهشو عوض کرده به سمت علمی تخیلی.
هرچند کسیکه بهترین بازی عمرش hl2 باشه بدش نمیاد چنتا عنوان تو این تم بسازه.
درکل سم جایگاه ویژه ای داره وبازیهاشو حتما باید تجربه کرد.بی صبرانه منتظر بازی هستیم<:-P

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بدی QB روایت پخش و پلاش بود واقعا:| اینقدر شخصیت و خورده پلات ریخته بود تو بازی که اصلا شخصیت اصلی و داستانش یادت میرفت مخصوصا بین اون سریال مسخره اش. اخراش بهتر شد و منسجم تر ولی حیف شد در نهایت اون داستان جذابش
اینم تا اینجا خیلی بهتر از QB میزنه، اینکه تک لوکیشنه و توی یه ساختمون بزرگه به نظر سم لیک واقف شده روی همون پیوستگی داستان. چیز زیادی از شخصیت اضلی هنور نمیدونیم ولی اتمسفرش که منو گرفته

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

حالا DLC هم یکم مبالغه است :D وگرنه مثلا میگفتم بسته گسترش دهنده :)) ولی خب حقیقت میدونی یک مشکل کلا استدیو رمدی اینکه زیادی کند هستند، برای امیر هم مثال زدم مثلا استدیو ماشین گیمز میاد تو شیش الی دوازده ماه یک نسخه استندالون از بازی اصلی خیلی هم خوب و باکیفیت میده ولی خب رمدی میاد این کار رو تو سه ساااال میکنه. همون کوانتوم بریک هم فیزیک و این حرفا خیلی نقش داشت و ...

در کل باید ببینیم داستان چیکار میکنه، هل بلید این نسل با یک گیمپلی نسبتا محدود ولی داستان گیرا ترکوند. کنترل هم قطعا این شانس رو داره

پ ن: یک چیزه جالب دوبلر شخصیت اصلی کانتری هوپ، همون دوبلر شخصیت بث تو کوانتوم بریک هست :D حتی زورشون امده دنبال کست جدید بگردن :D

آره برا فنهای ایکس باکس تجربه خوبی بود که عطش کارهای داوودو داشتن ولی برا بقیه نه :D

برو بینیم بابا ترول ت کارساز نبود :)) داوود قفس به سم لیک چیکارااا :D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
دیگه فکر نکنم این دو بهم ربطی داشته باشن:D خودم بازی های این داود قفس بازی کردم و میکنم ولی زمین تا آسمون با بازی های رمدی فرق داره

پ ن: یک چیزه جالب دوبلر شخصیت اصلی کانتری هوپ، همون دوبلر شخصیت بث تو کوانتوم بریک هست :D حتی زورشون امده دنبال کست جدید بگردن :D
شاید از قصد خواستن اشنا باشه:D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
این بازی Scam اه
من از همون روز اول نمایشش گفتم

سم لیک سر QB گند زد، با این بازی فاجعه درست کرد دیگه
رسما QB رو برداشت اسمش رو عوض کردن مولتی پلتفرم کردن

بعضی از اشخاص توی صنعت گیم تموم شدن، مثل دیوید جفی، پیتر مولینیو، کلیف بی و ... سم لیک هم بهشون اضافه شده

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
رمدی ای که برای ساخت کوانتوم بریک که یک بازی کاملا خطی بود 5 سال زمان صرف کرد چطور اینجا 2 ساله داره بازی میسازه:|
اگه از 2017 ساخت این کنترل شروع شده باشه میشه 2 سال ولی برای یه بازی خطی مثل کوانتوم 5 سال پول و سرمایه مایکروسافت رو به باد دادن
مشخصه اینا با مایکروسافت پشت پرده مشکلات زیاد داشتن و چقدر خوشحالم که مایکروسافت از اینا بیرون کشید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
برو بینیم بابا ترول ت کارساز نبود :)) داوود قفس به سم لیک چیکارااا :D

دیگه فکر نکنم این دو بهم ربطی داشته باشن:D خودم بازی های این داود قفس بازی کردم و میکنم ولی زمین تا آسمون با بازی های رمدی فرق داره

یعنی میگین پستهایی که در تاپیکهای مختلف در مورد بازی زده شد همه کشک بود :D فنهاش بیس اصلی و داستانی رو عملا با بازیهای کیج میسنجیدن . ولی خب بعد از ریلیز بازی سنجشش به اتمام رسید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر