Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
حالا بزار ورجیل هم درست بیاد،اونم اون حس کول بودن این همه سالش رو نداشته باشه،البته اونم فکر کنم از مرگ برگشته و اینا...پس اونم برای همون به فنا رفته!:D
اون قطعا شاهکار بعدیه که احتمالا تو رویدادهای بعدی خواهیم دید!:))
بهرحال دیگه باید تقسیمش میکردن نمیشد این حجم از ابتکار همه با هم یکجا=))

ویرایش: الان عکسها رو دیدم. نه، هنوز امیدی هست به اون:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tidus & Shayne

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خب ببین بحث این بود که گفتم بیشترش به خاطر انجینه و گفتی راضی نمیشی که مسکل از انجینه :D حالا گفتم که ریمیک 2 میاد و میبینی و قانع میشی :D حالا چرا کپکام اینکارو کرده و اینا که خب شاید یه سری دوز فانتزی بیاد پایین ولی عوضش قدرت انجینشون به شدت بالاس ! الان همین گرافیکی که دیدی به این عظمت داریم خروجی 60 فریم میده برای تمامی کنسول ها ! خودت تا تهشو برو :D

آها ! پس اسنیک وو نیست و هزار و یکی رفتن توی جهنم پیر شدن و برگشتن ! :D چون برای دانته اوضاع اینجوری بوده ! :D ورجیل هم که هست ، یه نیمچه نشونش دادن دیگه :D انتظار چهره هم ازش نداشته باش چون بدنش در حال فاسد شدنه :D

پ.ن : با یه شات پرونده ی بازی رو می پیچید خدایی :D
من بازم اون انجین رو نمیتونم قبول کنم! :D یعنی انجین خالی نیست،مطمئنا میشه بازم تو طراحی دستکاری کرد! جوری نیست که یه چیز فیکس باشه! تموم کردن رنگ(یا شایدم زیاد اومدن رنگ!) رو که دیگه هیچجوره مشکل انجین نمیدونم:D
من مثل ماکان فکر میکنم در راه غرب زده شدن،ر*ده ـند! :D این طراحی همونقدر مشکل داره،که خدابیامرز DmC داشت و جای دفاعی نداره! یعنی انجین رئالشون،پیشرفت کرده شده طراح های NT :-" خسته نباشید بهشون عرض میکنم:D

یک شات نیست و ما چندتا کاراکتر رو دیدیم:D
پرونده بازی هم نبستیم،پرونده طراحی کاراکتر رو بستیم:D میخوایم ببندیم،ولی نمیزارین:D
---
دانته که بعید میدونم جهنم بهش سخت بگذره:-" از نظر کاراکتری از اوناست که قشنگ هرجا بره کیف میکنه:D
ولی اسنیک از مایکرویو هم رد شد و انقدر به فنا نرفت بنده خدا:D البته 10 سال نبود،ولی بازم:D کلا بدترین پیر شده ی دنیای گیمه به نظرم:D تو انیمه ها(چیزای ژاپنی!) انقدر آدم داریم Xسال جاهایی مثل جهنم بودن! ولی بدبختی میرن و برمیگردن کول تر میشن:-" از مرگ بر میگردن،مخوف میشن(وینسنت:-" )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من بازم اون انجین رو نمیتونم قبول کنم! :D یعنی انجین خالی نیست،مطمئنا میشه بازم تو طراحی دستکاری کرد! جوری نیست که یه چیز فیکس باشه! تموم کردن رنگ(یا شایدم زیاد اومدن رنگ!) رو که دیگه هیچجوره مشکل انجین نمیدونم:D
من مثل ماکان فکر میکنم در راه غرب زده شدن،ر*ده ـند! :D این طراحی همونقدر مشکل داره،که خدابیامرز DmC داشت و جای دفاعی نداره! یعنی انجین رئالشون،پیشرفت کرده شده طراح های NT :-" خسته نباشید بهشون عرض میکنم:D

یک شات نیست و ما چندتا کاراکتر رو دیدیم:D
پرونده بازی هم نبستیم،پرونده طراحی کاراکتر رو بستیم:D میخوایم ببندیم،ولی نمیزارین:D
---
دانته که بعید میدونم جهنم بهش سخت بگذره:-" از نظر کاراکتری از اوناست که قشنگ هرجا بره کیف میکنه:D
ولی اسنیک از مایکرویو هم رد شد و انقدر به فنا نرفت بنده خدا:D البته 10 سال نبود،ولی بازم:D کلا بدترین پیر شده ی دنیای گیمه به نظرم:D تو انیمه ها(چیزای ژاپنی!) انقدر آدم داریم Xسال جاهایی مثل جهنم بودن! ولی بدبختی میرن و برمیگردن کول تر میشن:-" از مرگ بر میگردن،مخوف میشن(وینسنت:-" )
نه خب وقتی میگم انجین نه اینکه یه چیزی میدن به انجین و اننجین خودش سرخود بازی رو طراحی میکنه در میاره :D مسئله چهره ها و مدل نورپردازی و ایناس. به طور کلی انجینشون خروجیش گرافیک رئاله ، طبیعتاً روی یه طرح رئال نمیشه مثل مدل های انیمه ای قبلی مانور داد واسه همین بقیه چیزا رو هم رئال طراحی میکنن که به اون صورت ها و نورپردازی و فلان بخوره :D (که موافقش نیستم)
توی جهنم هم خیلی بهش سخت میگذره ! به خاطر کاری که اسپاردا کرده کل جهنم می خوان سر به تن خاندان اسپاردا نباشه :D
یعنی خداییش فاینال چه ربطی به DMC داره آخه :D توی فاینال دختر و پسر از هم قابل تشخیص نیستن بعد میخوای جهنم رفتن رو مقایسه کنی :D

اون قطعا شاهکار بعدیه که احتمالا تو رویدادهای بعدی خواهیم دید!:))
بهرحال دیگه باید تقسیمش میکردن نمیشد این حجم از ابتکار همه با هم یکجا=))
ورجیل که توی تریلر بود ، پس فک کردی کی دست نیرو رو قطع کرد :D پلاس ، دانته ورجیل رو کشته ! الانم ورجیل بدنش در حال نابود شدنه در بهترین حالت چیزی از ظاهر فعلی ورجیل میشه دید اینه :

crch_64a701371f0fe0e41532c8205065577a.jpg

l6cv_vlcsnap-error013.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
نه خب وقتی میگم انجین نه اینکه یه چیزی میدن به انجین و اننجین خودش سرخود بازی رو طراحی میکنه در میاره :D مسئله چهره ها و مدل نورپردازی و ایناس. به طور کلی انجینشون خروجیش گرافیک رئاله ، طبیعتاً روی یه طرح رئال نمیشه مثل مدل های انیمه ای قبلی مانور داد واسه همین بقیه چیزا رو هم رئال طراحی میکنن که به اون صورت ها و نورپردازی و فلان بخوره :D (که موافقش نیستم)

یعنی خداییش فاینال چه ربطی به DMC داره آخه :D توی فاینال دختر و پسر از هم قابل تشخیص نیستن بعد میخوای جهنم رفتن رو مقایسه کنی :D

ورجیل که توی تریلر بود ، پس فک کردی کی دست نیرو رو قطع کرد :D پلاس ، دانته ورجیل رو کشته ! الانم ورجیل بدنش در حال نابود شدنه در بهترین حالت چیزی از ظاهر فعلی ورجیل میشه دید اینه :

بازم مورد قبول نیست حرفت در مورد انجین! من بهش میگم گند زدن طراح ها! :D

فقط فاینال نه، میگم که هزارتا انیمه هست میتونی طرف رو بعد Xسال و جاهای عجیب غریبی مثل جهنم ببینی! ولی اینجوری نمیبینی:D

این عکس بالایی که از ورجیل گذاشتیا! 5% هم بهش شبیه نخواهد بود! اگر اونجوری بود که کول بود! :D حالا بزار هودش رو برداره تو نمایش های بعد...:D یه امپرور پالپاتینی تحویل میدن آخر:-"
بهترین حالتت خیلی بهترین حالته! :D

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من اتفاقا از طراحی بازی خوشم میاد نسخه قبلی اولین بازیم بود خیلی دوست داشتم بنظرم گرافیک خفنی داره و گیم پلی بازی خیلی سریع و اکشنه گیم پلی نسخه قبل رو خیلی حال میکردم واقعا متنوع و جذاب بود.
اینکه سه تا شخصیت قابل بازین خیلی جالبه از شخصیت مونث بازی هم بشدت استقبال میشه خیلی فانه:D
چهره جدید دانته هم خشن تره باحاله.
فقط داشتم زهره ترک میشدم تو کنفرانس که انحصاری ماکروسافت نشده باشه که مولتیه خداروشکر:D

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان

آره میدونم منم همون چهره رو انتظار داشتم که البته دقت نکرده بودم تو تریلر!

موضوع اینه که جوری محو این Nero شدم و اعصابم بهم ریخت که از اول تا آخر ویدیو به خودم میگفتم این DMC نیست و به هیچی دقت نکردم. شما فقط حال منو اینطور دریاب که یه دوستی به من گفت اون آقا که دست Nero رو قطع کرد، ورجیل بود. بعد من در حالت هنگ میگفتم نه بابا مگه همون مرد اول تریلر نبود؟=))

قندم افتاده بود، درک کنید:D:))

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان

فقط فاینال نه، میگم که هزارتا انیمه هست میتونی طرف رو بعد Xسال و جاهای عجیب غریبی مثل جهنم ببینی! ولی اینجوری نمیبینی:D

این عکس بالایی که از ورجیل گذاشتیا! 5% هم بهش شبیه نخواهد بود! اگر اونجوری بود که کول بود! :D حالا بزار هودش رو برداره تو نمایش های بعد...:D یه امپرور پالپاتینی تحویل میدن آخر:-"
بخواد اینطوری بشه، خودم به شخصه یه کمپ راه میندازم کاری میکنم یا درستشون کنن یا درستشون میکنیم:D:Gunner:
=========
راستی این حقیقت داره که Nero رو بخاطر این تغییر دادن چون هوادارا قبولش نداشتن تو DMC4 ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

الان من هر چی بگم باز قبول نمی کنی :D یه مدت که بگذره و اطلاعات و ویدئو های بیشتری بیاد چشمتون عادت میکنه درست میشه :D یه زمان سر صورت نیت و النا هم همین بحث بود که حل شد :D به هر حال وقتی گرافیک میره بالا تغییرات هم داره :D مسئله اینه که in itsuno we trust حالا زمانش که بسه خودت متوجهش میشی :D (اینکه ماهیچه های صورت اکتیوه و خط و چروک دور لب و دماغ و روی صورت می افته فکر میکنید همه چیز نابود شده ! بعداً با تریلر و تصویرهای بیشتر می بینی همه همونان فقط جهش گرافیکی خیلی خفنی داشتن)
یه بخش هم که گفتم مال انجینه ، دیگه وقتی از روی صورت واقعی اسکن کنی ، دستت واسه تغییر خیلی باز نیست :D

آره میدونم منم همون چهره رو انتظار داشتم که البته دقت نکرده بودم تو تریلر!

موضوع اینه که جوری محو این Nero شدم و اعصابم بهم ریخت که از اول تا آخر ویدیو به خودم میگفتم این DMC نیست و به هیچی دقت نکردم. شما فقط حال منو اینطور دریاب که یه دوستی به من گفت اون آقا که دست Nero رو قطع کرد، ورجیل بود. بعد من در حالت هنگ میگفتم نه بابا مگه همون مرد اول تریلر نبود؟=))

قندم افتاده بود، درک کنید:D:))

قیافه ی همه درسته ، هم نیرو هم دانته و بقیه :D مسئله فقط جهش گرافیکی بزرگیه که بازی داشته :D به مرور چشمتون بهش عادت میکنه و می بینید زود قضاوت کردید :D ایتسونو دیوانه نیست تمام وقت و انرژیشو برای برگردوندن DMC بذاره بعد بخواد DmC تحویل بده

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
قیافه ی همه درسته ، هم نیرو هم دانته و بقیه :D مسئله فقط جهش گرافیکی بزرگیه که بازی داشته :D به مرور چشمتون بهش عادت میکنه و می بینید زود قضاوت کردید :D ایتسونو دیوانه نیست تمام وقت و انرژیشو برای برگردوندن DMC بذاره بعد بخواد DmC تحویل بده
درسته منم با قیافه ها مشکلی ندارم فقط منظورم این بود که انتظار نداشتم Nero رو تغییر بدن. مگه اینکه بگی این همونه که قطعا نیست. وگرنه مشکل دیگه ای من اصلا ندارم. همه همونی هستن که باید باشن. دم itsuno هم گرم باشه:x درکل من از بازی خوشم اومد.

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
بعد از دیدن 20-30 بار نمایش بازی میتونم بگم فوق العاده ست همه چی... ارت جدید بازی هم کم کم به چشم همه عادت میکنه چون واقعا بازی از لحاظ کیفیت گرافیکی فوق العاده س! فقط زمان بره این موضوع!
بیصبرانه منتظر یه تریلر با هنرنمایی دانته هستم :>
تنها ایراد وارده هم از بین رفتن لوکیشن های گوتیک و ناب نسخه های قبل بود که با فضاسازی شهری عوض شده امیدوارم تو تریلرهای بعدی شاهد تنوع باشیم. بهترین بخش هم دیزاین دشمنهای بازی هست (منهی دشمن هایی که حشره شکل هستن)
خلاصه ارزش 10 سال صبر رو داشت بدون شک.

• Like
Reactions: PoPEye

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مگه اینکه بگی این همونه که قطعا نیست.
توی بازی کامپیوتری که اصن همچین چیزی هیچ وقت اتفاق نمی افته مگه اینکه از همون مدل بارها و بارها استفاده بشه :D همیشه تغییرات هست بخصوص که نسل عوض شه :D بین شماره های مختلف هر بازی ای نگاه کنی چهره ها متفاوته :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان من هر چی بگم باز قبول نمی کنی :D یه مدت که بگذره و اطلاعات و ویدئو های بیشتری بیاد چشمتون عادت میکنه درست میشه :D یه زمان سر صورت نیت و النا هم همین بحث بود که حل شد :D به هر حال وقتی گرافیک میره بالا تغییرات هم داره :D مسئله اینه که in itsuno we trust حالا زمانش که بسه خودت متوجهش میشی :D (اینکه ماهیچه های صورت اکتیوه و خط و چروک دور لب و دماغ و روی صورت می افته فکر میکنید همه چیز نابود شده ! بعداً با تریلر و تصویرهای بیشتر می بینی همه همونان فقط جهش گرافیکی خیلی خفنی داشتن)
یه بخش هم که گفتم مال انجینه ، دیگه وقتی از روی صورت واقعی اسکن کنی ، دستت واسه تغییر خیلی باز نیست :D

تو عشق و فن بوییت به ایتسونو باعث شده هر بلایی سر بازی بیارن بازم بگی نه عالیه چون ایتسونوئه

زیاد بالا نبرش چون با همین تریلر و طراحیا و ریل شدن نشون داد آبش کم قطع نیست این مردک

و عادت کردن بهونه خوبی نیست :| یعنی چی بگزره عادت میکنی؟ :|

• Like
Reactions: TwistedFate

The Nostalgic Gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2016
112
نام
رضوان
توی بازی کامپیوتری که اصن همچین چیزی هیچ وقت اتفاق نمی افته مگه اینکه از همون مدل بارها و بارها استفاده بشه :D همیشه تغییرات هست بخصوص که نسل عوض شه :D بین شماره های مختلف هر بازی ای نگاه کنی چهره ها متفاوته :D
باو دیگه در این حد نیست!
این قشنگ انگار Nero ی ریبوت شده اس!

نمیدونم حالا. شب عجیبی بود! اصلا نخوابیدم! و هرچی گذشت، نسبتا داره واکنشم به بازی بهترم میشه.:D بی صبرانه منتظرشم!<:-P

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تو عشق و فن بوییت به ایتسونو باعث شده هر بلایی سر بازی بیارن بازم بگی نه عالیه چون ایتسونوئه

زیاد بالا نبرش چون با همین تریلر و طراحیا و ریل شدن نشون داد آبش کم قطع نیست این مردک

و عادت کردن بهونه خوبی نیست :| یعنی چی بگزره عادت میکنی؟ :|
اگه این چهره آبش قطعه و داغونه و خوب نیست که هیچی :

2xfy_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_021.png

تنها چیزی که توی این چهره دیده میشه اینه که قشنگ نیرو ـییه که چند سال بزرگتر و پخته تر شده و چهره ـش شبیه عمو (دانته) و باباش (ورجیل) شده ! حالا اینکه توی تریلر هزار تا افکت و Facial animation روی صورت کرکتر هست و ممکنه جور دیگه به نظر بیاد بحثش فرق داره !
این چهره همون چیزیه که DMC باید باشه
پ.ن : لازم به ذکره که هیچ ترسی از نظر مخالف دادن یا مخالفت کردن ندارم ، همونطور که از همون اول DmC رو ترکوندم رفت ! ولی این قضیه ـش فرق داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر