Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نمیدونم در این رابطه اینجا صحبت شده یا نه، ولی یه تئوری هست که توضیح میده چجوری DMC5 میتونه ادامه DMC2 باشه و برای بازگشت دانته از جهنم یه توجیح داره و اونم چیزی نیست جز بازی Shin Megami Tensei : Nocturne :D در این بازی دانته از DMC2 بصورت شخصیت مهمان حضور داره و در انتهای داستان موفق میشه به جهان خودش برگرده. از اونجایی که جهان Nocturne دست کمی از جهنم نداره، بعید نیست که بتونه توضیح برگشت دانته از جهنم باشه. به شرطی که این بازی اصلا Canon گرفته بشه :D

البته Dante توی خود نسخه اصلی بازی نیست، توی Nocturne Maniax هست که البته بعدم حذف شد توی Chronicle :D

جهان Nocturne، توکیو آخر الزمانی اه پر از Demon
تا جایی هم که من یادم هست سرنوشت دانته هیچ وقت معلوم نشد!!!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
@Kaine
احسان خودتم میدونی که همش عکس ازبخش سینماتیک بازی گذاشتی، بخش گیم پلی اینه :
1.JPG
مطمئنا گرافیک خوبی داره ولی جزو 3تای نسل؟! نه دیگه خیلی غلو کردی.
خدا بگم چیکارتون نکنه، یک چند دور دیگه تریلر دیدم.
تا گیمزکام باید گلهای قالی بشماریم یا بشمارن؟
دیوانه شدم اصلا:D

• Like
Reactions: WCW

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
@Kaine
View attachment 89604
بخش گیم پلی بازی 240p اجرا میشه؟ یه عکس بی کیفیت میزارین بعد گرافیک بازی شد این؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
بخش گیم پلی بازی 240p اجرا میشه؟ یه عکس بی کیفیت میزارین بعد گرافیک بازی شد این؟
کیفیت بازی این نیست نه.
خوب خودت برو تریلر ببین، تو بخش گیم پلی جزئیات صورت و ... کم میشه، باید هم بشه.
اون عکس های احسان همش مال بخش سینماتیک هست که البته ریل تایم هست اما گیم پلی نیست.
یعنی این اصلا واضح و مشخص نیست؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کیفیت بازی این نیست نه.
خوب خودت برو تریلر ببین، تو بخش گیم پلی جزئیات صورت و ... کم میشه، باید هم بشه.
اون عکس های احسان همش مال بخش سینماتیک هست که البته ریل تایم هست اما گیم پلی نیست.
یعنی این اصلا واضح و مشخص نیست؟
خوب کات سین ها معلومه گیم پلی حساب نمیشن دیگه:D الان کات سین های آنچارتد ریل تایمن ولی خب انتظار داری گیم پلی حساب بشن؟:-? من تفاوت خاصی بینشون ندیدم. فقط دوربین دورتر میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
خوب کات سین ها معلومه گیم پلی حساب نمیشن دیگه:D الان کات سین های آنچارتد ریل تایمن ولی خب انتظار داری گیم پلی حساب بشن؟:-? من تفاوت خاصی بینشون ندیدم. فقط دوربین دورتر میشه.
خب پس لطفا چند پست قبل تر هم بخون،صحبت در مورد گرافیک بازی و جزئیاتش بود، چند عکس از بخش سینماتیک پست شد و شد نماد کیفیت نهائی بازی.
که خب این نیست، کیفیت بازی همین گیم پلی چندثانیه ای هست که تو تریلر هم موجوده.
گیم پلی گرافیک خوبی داره، اما بوضوح جزئیات (حداقل خود شخصیتها) کاسته میشه نسبت به بخش سینماتیک.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Kaine
View attachment 89604
اولاً کات سین ها ریل تایمه که نیاز به توضیح نداره :D
دوماً واقعاً درک نمیکنم هدفت از اون عکسی که گذاشتی چی بود :D بیشتر شبیه شوخی بود :D

rtsj_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_011.jpg

zztp_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_012.jpg

y97b_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_013.jpg

c7e_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_014.jpg

vbvk_devil-may-cry-5_2018_06-10-18_015.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
اولاً کات سین ها ریل تایمه که نیاز به توضیح نداره :D
دوماً واقعاً درک نمیکنم هدفت از اون عکسی که گذاشتی چی بود :D بیشتر شبیه شوخی بود :D
منم گفتم ریل تایم هست، اما گیم پلی نیست، مطمئنا تکنیکهای بیشتری تو این حالت استفاده میشه.
احسان، منو نپیچون:D
مهم اینه که کیفیت گیم پلی از اون عکس ها پائینتر هست.
این عکس های جدیدی هم که فرستادی خیلی مشکوک میزنن:-?
خدا بگم چیکارت نکنه، رفتم تریلر 4k دانلود کنم.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منم گفتم ریل تایم هست، اما گیم پلی نیست احسان، منو نپیچون:D
عكس هاي كيفيت خوب مشكوكن عكس ٢٤٠p شما منبع اصلي شده؟ چه اصراريه آخه8-| شما فرق كات سين ريل تايم و پري رندر رو نميتوني تشخيص بدي بازم ميگي ريل تايم ولي كيفيت پايينتره8-|

• Like
Reactions: Kainé and armintn

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
عكس هاي كيفيت خوب مشكوكن عكس ٢٤٠p شما منبع اصلي شده؟ چه اصراريه آخه8-| شما فرق كات سين ريل تايم و پري رندر رو نميتوني تشخيص بدي بازم ميگي ريل تايم ولي كيفيت پايينتره8-|
آره بخش سینماتیک ریل تایم هستن، منم چند پست بالاتر خودم گفتم، اما شما نمیتونی تشخیص بدی که 100 درصد با بخش گیم پلی فرق داره؟
تا حالا کات سین ریل تایم ندیدی که جزئیات صورت و محیط بالاتر بره،نورپردازی بهتر یا فریم بیاد روی 30 و...؟
تو DMC این بخش تفاوت محسوسی با گیم پلی داره،خیلی عجیبه دارم سر چی بحث میکنم.
اون عکس من تو تریلر معمولی گرفتم، تو 4k هم کاملا در همین حد هست، هدف عکس کم شدن جزئیات صورت و... بود که کاملا مشخص هست.
کل پستهای منم در مورد این بود که کیفیت نهائی بازی چیزی جدای اون عکسهائی هست که احسان فرستاد.
اینطور فکر نمیکنی برو تریلر 4k دانلود کن و ببین.
شما يه عكس 240p ميزاري ميگي اينه كيفيت بازي . در جوابتون احسان مياد كيفيت اصلي از گيم پلي ميزاره ميشه مشكوك بودن . الان ميخواي كاملا اون عكس ها رو ناديده بگيريم و بچسبيم به عكس ٢٤٠p شما ؟:-jحداقل يكم به خودتون زحمت ميدادين ٤تا عكس درست حسابي مياوردين كه مثلا قابل بحث باشه.
چون میخواستم عکس از خود تریلر باشه و نه اینترنت، تنها نمایش بازی همینی هست که دیدیم، مطمئنا منبع باید همین باشه.
گفتم عکس من شاید 2*3 باشه اما هدف عکس چیز دیگه ای هست، این تفاوت میتونی تو تریلر خیلی با کیفیت تر ببینی، نیاز به عکس نیست.

@Kaine
ماکان وقتی میگن ریل تایم یعنی same model as gameplay !
اونی که ممکنه یه مقدار تغییر کنه گاهی اوقات یه سری افکت مثل DOF و ایناس که برای حس سینمایی دادن به کات سین ها مثلاً حجمش میره بالا و چون توی گیم پلی به هر حال همه چیز سیال و در حال کنش و واکنشه از این جور چیزا توش استفاده نمیشه یا محدود استفاده میشه :D
خب منم همینو میگم، من نمیدونم وقتی میرسیم به کاتسین ها چه تکنیکی اضافه میشه (حالا میخواد AA باشه یا DOF که تو میگی)،اما کاملا با گیم پلی فرق داره، مخصوصا تو بخش صورت شخصیت ها.
پس معیار درستی برای اینکه بگیم گرافیک بازی هست نمیتونه باشه، همین.
====
زین پس چیزی نمیگم وایمیسم تا آقامون خودش تو گیمزکام نشونمون بدن:D
نه بابا این هفته نمایش داریم؟ به به ... کیف میشویم:D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
منم گفتم ریل تایم هست، اما گیم پلی نیست، مطمئنا تکنیکهای بیشتری تو این حالت استفاده میشه.
احسان، منو نپیچون:D

بی خیال بابا :D نمی دونم توی BC چرا کسی نمیخواد چیزی رو قبول کنه :D همه چیز خیلی واضحه ، کسی هم هودینی نیست دست ببره و همه چیزو تبدیل کنه به چیزی که نیستن :D
4k ببینی که برگات میریزه ! جزییات وحشتناک بالاس

آره بخش سینماتیک ریل تایم هستن، منم چند پست بالاتر خودم گفتم، اما شما نمیتونی تشخیص بدی که 100 درصد با بخش گیم پلی فرق داره؟
تا حالا کات سین ریل تایم ندیدی که جزئیات صورت و محیط بالاتر بره، فریم بیاد روی 30 و...؟
ماکان وقتی میگن ریل تایم یعنی same model as gameplay !
اونی که ممکنه یه مقدار تغییر کنه گاهی اوقات یه سری افکت مثل DOF و ایناس که برای حس سینمایی دادن به کات سین ها مثلاً حجمش میره بالا و چون توی گیم پلی به هر حال همه چیز سیال و در حال کنش و واکنشه از این جور چیزا توش استفاده نمیشه یا محدود استفاده میشه :D
===

9pyw_capture.jpg

@Kaine

خب منم همینو میگم، من نمیدونم وقتی میرسیم به کاتسین ها چه تکنیکی اضافه میشه (حالا میخواد AA باشه یا DOF که تو میگی)،اما کاملا با گیم پلی فرق داره، مخصوصا تو بخش صورت شخصیت ها.
پس معیار درستی برای اینکه بگیم گرافیک بازی هست نمیتونه باشه، همین.
اون صورت به خاطر فاصله ی دوربینه (توی بعضی بازیا LOD میزدن که اون اصن بحثش به اینجا ربط پیدا نمیکنه :D)، شما توی گیم پلی هم هر چقدر دروبین رو دور کرکتر بچرخونی بازی باز اون فاصله ای که توی کات سین هست رو نداری :D اون به خاطر فوکوس دوربینه :D و گرنه وقتی میگن ریل تایم یعنی مدل همون مدله بدون تغییر :D
واسه همین ریل تایم معیار مناسبی برای اینکه بگیم گرافیک توی بازی همین هست میتونه باشه :D

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تا حالا کات سین ریل تایم ندیدی که جزئیات صورت و محیط بالاتر بره، فریم بیاد روی 30 و...؟
شما يه عكس 240p ميزاري ميگي اينه كيفيت بازي . در جوابتون احسان مياد كيفيت اصلي از گيم پلي ميزاره ميشه مشكوك بودن . الان ميخواي كاملا اون عكس ها رو ناديده بگيريم و بچسبيم به عكس ٢٤٠p شما ؟:-jحداقل يكم به خودتون زحمت ميدادين ٤تا عكس درست حسابي مياوردين كه مثلا قابل بحث باشه.

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر