Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

RezaRH

کاربر سایت
May 30, 2018
14
دوستان من این بازی رو از سایت مایکروسافت خریدم بعنوان کادو کسی میخواد میفروشم...اکانت هوم هست تا حالام لاگین نشده تو دستگاه
تلگرام @andrewrh

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
پک Best of Bond معرفی شد!

محتویات پک:

• 1964 Aston Martin DB5 inspired by Goldfinger (1964), Thunderball (1965), GoldenEye(1995), Skyfall (2012) and Spectre (2015)
  • 1969 Aston Martin DBS from On Her Majesty’s Secret Service (1969)
  • 1974 AMC Hornet X Hatchback from The Man With the Golden Gun (1974)
  • 1977 Lotus Esprit S1 from The Spy Who Loved Me (1977)
  • 1981 Citroën 2CV6 from For Your Eyes Only (1981)
  • 1986 Aston Martin V8 from The Living Daylights (1987)
  • 1999 BMW Z8 from The World is Not Enough (1999)
  • 2008 Aston Martin DBS from Quantum of Solace (2008)
  • 2010 Jaguar C-X75 from Spectre (2015)
  • 2015 Aston Martin DB10 from Spectre (2015)
پك از ٢ اكتبر همزمان با ريليز در دسترس و براى دارندگان نسخه ultimate رايگان هستش

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
با درود دوباره :D
9 روز بیش تر به انتشار فورتـزا هورایزن 4 نمونده ، شش روز دیگه نمرات میاد و قرار هست برنامه اینساید ایکس باکس یه اپیزود ویژه به این بازی اختصاص بده !
به همین مناسبت برنامـه تو خود بریتانیا فیلمبرداری میشه ... مصاحبه و نمایش گیمپلی همـ خواهند داشت .

https://news.xbox.com/en-us/2018/09/18/inside-xbox-september-25-forza-horizon-4/

APqw6XgI.jpg

مورد بعد این نظرسنجیه ست که من خودمـ نمیتونمـ عوضش کنمـ از ناظمالقلوب خواستمـ بیاد تغییرش بده به پیش بینیه نمره متا !
گزینـه ها به این شکل خواهند بود و تنها یک انتخاب خواهید داشت
نمره 76 تا 80 - 81 تا 85 - 86 تا 90 - 91 تا 95 - آخرین گزینـه همـ نمره 96 تا 100 هست :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

پلی گراند 150 موقعیت شغلی جدید برای استخدام ایجاد کرده

اسپویلر بالا رو باز کنید تا متوجه بشید نسل بعد با چی قراره طرف باشیم :D

Careers - Playground Games
Only 50 posted on there career website but you can find the others on sites such as linked in.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

پلی گراند 150 موقعیت شغلی جدید برای استخدام ایجاد کرده

اسپویلر بالا رو باز کنید تا متوجه بشید نسل بعد با چی قراره طرف باشیم :D

Careers - Playground Games
Only 50 posted on there career website but you can find the others on sites such as linked in.
بیشتر شغل ها برای new AAA open world action / RPG project میخوان :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بیشتر شغل ها برای new AAA open world action / RPG project میخوان :D

اتفاقا یک بحثی که هست بچه های Horizon چقدر دخیل هستند در پروژه فیبل که برای مثال رالف فولتن تو مصاحبه با IGN انلاکد (لینکش رو گذاشتم همین تاپیک) گفت وظیفه اش تنها رهبری تیم Horizon نیست و در پروژه های دیگه هم مسئولیت داره که مجریه (خیلی مشهوره اسمش رو یادم رفته) میگه پس از این به بعد به جای دوسال یکبار بیشتر ببینیمیت که رالف هم میگه اره :D
دوم اینکه تو همین لینک بالا پروژه اول داخل لیست میبینی نوشته Lead Vehicle Artist و Vehicle Artist و به نظر خیلی اعضای فعلی تیم Horizon سوییچ کردند و یا خواهند روی پروژه فیبل. چون باقی لیست استخدامی های پروژه اول هم نگاه کنی بیشتر برای نقش های اصلی هست مثل مدیر پروژه و ...

کلا بعید میدونم اونجوری دوتا تیم کاملا جدا باشه و اعضای Horizon هیچ کاری به پروژه فیبل نداشته باشند :D مخصوصا از اونجایی که FH5 هم احتمالا سه سال دیگه میاد

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان من دمو رو‌ بازی کردم
بنظرم برای منی که همه هورایزن هارو آفلاین بازی کردم چیزه جالب و جدیدی نداشت. میشه گفت همون ۳ بود با نقشه جدید
با این حال خیلی دوستدارم این رو هم بازی کنم

بنظرتون با این وضع دلار؛ بصرفه اس با گیم پس بازی کنه یا بخره؟

این گیم پس رو هم من تاحالا تجربه نکردم. چطوریاس؟

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
من که حدسم روی 93 هست
بازی تمام نقاط قوت نسخه قبل رو حفظه کرده و با یک نقشه جدید 4 فصل پویا هم به بازی اضافه کرده امکان نداره متاش از نسخه قبل کمتر بشه مگه اینکه بعضی ها شیطنت کنن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان من دمو رو‌ بازی کردم
بنظرم برای منی که همه هورایزن هارو آفلاین بازی کردم چیزه جالب و جدیدی نداشت. میشه گفت همون ۳ بود با نقشه جدید
با این حال خیلی دوستدارم این رو هم بازی کنم

بنظرتون با این وضع دلار؛ بصرفه اس با گیم پس بازی کنه یا بخره؟

این گیم پس رو هم من تاحالا تجربه نکردم. چطوریاس؟
با گیم پس ارزون تر مخصوصا که خوشت نیومده کد رو از فروشنده میخری میزنی چیز خاصی نداره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چطوری می گید هیچ تغییری نکرده؟ گرافیکش که به طرز عجیبی بهتر شده بهینه سازیش که عالی شده کنترل ماشین هاش بسیار بهتر و پرفکت شده طراحی داخل ماشین هاش به مراتب بهتر شده 1 سری کارهای باحال فیلم برداری برای فیلم اکشن بهش اضافه شده به اضافه ی کلی چیز میز دیگه که در نسخه ی دمو نیستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر