اموزش هک افلاین 5.05 از طریق مرورگر بدون نیاز به pc و گوشی و دانگل

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
مثل این که نسخه hen 1.7 اومده
میشه لطف کنین یک لینک با قابلیت کش افلاین با این ورژن از hen معرفی کنید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

بهتره از برنامه ps serve ورژن جدید استفاده کنید که hen 1.7 رو داره.

ابتدا دستگاه رو با برنامه با اکسپولیت ps4-hen-vtx هک کنید و سپس با دکمه اپشن مروگر رو ببندید و سپس اکسپولیت cache_install رو انتخاب و مرورگر رو باز کنید تا کلا کش بشه و افلاین بشه و اگه صحفه ابی با گزینه های مختلف اومد همه چی درسته و در صورت خاموشی دستگاه مجدادا تست کنید و اگه با این برنامه کار نکردید برید اموزش اون رو بخونید.

Ps4 Serve3 v2.0

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بهتره از برنامه ps serve ورژن جدید استفاده کنید که hen 1.7 رو داره.

ابتدا دستگاه رو با برنامه با اکسپولیت ps4-hen-vtx هک کنید و سپس با دکمه اپشن مروگر رو ببندید و سپس اکسپولیت cache_install رو انتخاب و مرورگر رو باز کنید تا کلا کش بشه و افلاین بشه و اگه صحفه ابی با گزینه های مختلف اومد همه چی درسته و در صورت خاموشی دستگاه مجدادا تست کنید و اگه با این برنامه کار نکردید برید اموزش اون رو بخونید.

Ps4 Serve3 v2.0

برای من پیغام no cach file on usb میده و به اون صفحه آبی با گزینه های مختلف نمیرسه!

اپدیت !
کش بروزر پاک کردم درست شد./

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
برای من پیغام no cach file on usb میده و به اون صفحه آبی با گزینه های مختلف نمیرسه!

اپدیت !
کش بروزر پاک کردم درست شد./
اره هر وقت ورژن جدیدتری اومد یا چیزه دیگه ای رو خواستید کش کنید ابتدا کش مرورگر پاک کنید.

• Like
Reactions: nihilnigritude

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من به دليل اين كه از واي فاي نميتونم استفاده كنم و ويندوزمم XP هستش اون روشاي اندرويد و غيره برام بي فايدن و از موقعي كه هك اومده فقط از همين روش وارد كردن آدرس به صورت آفلاين تو مرورگر استفاده كردم و مشكلي هم نداشتم.

حالا ميخواستم بدونم كه براي همين روش وارد كردن آدرس تو مرورگر و ذخيره كردنش، آپديتي بالاتر از 1.6 نيومده؟ و اگه اومده آدرس جديدي را بايد تو مرورگر وارد كنم؟

persianphonix

کاربر سایت
Sep 28, 2007
2
سلام
دوستانی که کنسولشونو هک کردن لطفا خیلی واضح جواب بدن ایا ارزشش رو داره کنسولو هک کنم چون بعضی از بچه ها میگن کنسول وسط بازی خاموش میشه میخوام بدونم اگه مثلا سه چهار ساعت بازی کنید چند بار کنسول خاموش میشه ? ایا این مشکل ازار دهنده ست البته من یه ps4 سفارش دادم که تا چند روز دیگه میرسه دستم فریمورشم 5.05 هستش لطفا جواب بدید
ممنون

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام
دوستانی که کنسولشونو هک کردن لطفا خیلی واضح جواب بدن ایا ارزشش رو داره کنسولو هک کنم چون بعضی از بچه ها میگن کنسول وسط بازی خاموش میشه میخوام بدونم اگه مثلا سه چهار ساعت بازی کنید چند بار کنسول خاموش میشه ? ایا این مشکل ازار دهنده ست البته من یه ps4 سفارش دادم که تا چند روز دیگه میرسه دستم فریمورشم 5.05 هستش لطفا جواب بدید
ممنون

داداش من واقعا راستشو دارم ميگم.

كنسولمو نزديك چهار ساله خريدم و تازه كار كرده هم بود و كلا وقت هم زياد دارم و معمولا در طول روز بيشتر وقتا شده كه كنسول 10 ساعت پشت سر هم روشن و در حال اجراي بازي بوده. چون هم خودم و افراد خونه زياد باهاش بازي ميكنن.

الانم كه بيشتر از يك ماهه هكش كردم بازم در همين حدودا مدت زمان بازي كردن من و بقيه باهاشه و هيچ اتفاقي براش نيفتاده فقط صداي فنش زيادتر شده كه اونم هر موقع تابستون مياد اينجوري ميشه و حتي يك مشكل كوچيك فني هم تا حالا نداشته.

خاموشي هم تا حالا داشتم ولي خيلي كم و وقتي هم خاموش شده هيچ اتفاقي براش نيفتاده. فقط هم موقعي كه براي اجراي هك وارد مرورگر شدم خاموش شده.

ارزش هكشم واقعا خوبه. چون كلي بازي گمنام و عالي هستن كه با اين قيمتا تو ايران اصلا نميشه بهشون فكر كرد ولي الان راحت دانلودشون كردم و تازه كلي بازي شاخ هم برام مونده.

amirx30

کاربر سایت
Jul 10, 2018
1
سلام خدمت دوستان گرامي من ديروز كنسول خريداري كردم بعد فروشگاه بازي هكي ريخته كه اول نياز به باز كردن مرورگر داره بعضي مواقه يهو كنسول خاموش ميشه بعد كه دوباره روشن ميكنم يه سري فايل لود ميشه بعد درست ميشه ميخواستم بدونم مشكلي كه واسه كنسول پيش نمياره مغاره دار ميگه اشكال نداره خواهشمندم راهنمايي كنيد

• Like
Reactions: Pooya_trap

mokhzan

کاربر سایت
Jul 17, 2018
4
با سلام خدمت اساتید محترم
یه تشکری بکنم بابت اموزی که گذاشتن اینقدر اسون توضیح دادین که برای اولین بار دست به کنسول زدم همه چی رو بدون مشکل انجام دادم
هر چند بیشتر اصتلاحاتی که به کار بردین رو تاحالا نشنیدم
فقط یه مشکلی گه دارم کن الان توی مرورگرم افلاین میتونم عملایات کپی خور رو انجام بدم
یه جورایی ادرس توی مرور گر سیوشده ولی توی قمت User Guide که میرم ارور میده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
با سلام خدمت اساتید محترم
یه تشکری بکنم بابت اموزی که گذاشتن اینقدر اسون توضیح دادین که برای اولین بار دست به کنسول زدم همه چی رو بدون مشکل انجام دادم
هر چند بیشتر اصتلاحاتی که به کار بردین رو تاحالا نشنیدم
فقط یه مشکلی گه دارم کن الان توی مرورگرم افلاین میتونم عملایات کپی خور رو انجام بدم
یه جورایی ادرس توی مرور گر سیوشده ولی توی قمت User Guide که میرم ارور میده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام
کلا کافیه از یه راهی حالا مرورگر یا اون قسمت یوزر گاید بتونی کنسول رو هک کنی و یکیش فعال باشه کافیه و همون مرورگر هم دم دست تره و من اگه بخوام فقط بازی بکنم همیشه از مرورگر هک رو اجرا میکنم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
سلام خدمت دوستان گرامي من ديروز كنسول خريداري كردم بعد فروشگاه بازي هكي ريخته كه اول نياز به باز كردن مرورگر داره بعضي مواقه يهو كنسول خاموش ميشه بعد كه دوباره روشن ميكنم يه سري فايل لود ميشه بعد درست ميشه ميخواستم بدونم مشكلي كه واسه كنسول پيش نمياره مغاره دار ميگه اشكال نداره خواهشمندم راهنمايي كنيد
طبیعیه چون کنسول بعضی مواقع حس میکنه شما میخواید هک کنید سونی کاری کرده دستگاه خاموش بشه و دستگاه هم که دوباره بالا میاد چون یهو خاموش شده هارد رو بررسی میکنه تا اگه خطایی رخ داده درستش کنه و تا حالا دستگاهی بخاطر این مورد مشکل سخت افزاری واسش پیش نیومده
در اینده احتمالا این مشکل برطرف میشه و بهتره اخرین متدها رو همیشه روی دستگاه اعمال کنید تا مشکلات کمتر بشه.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال دارم که وقتی فریمور کنسولم که 5.05 هست انتخاب میکنم بعد یه صفحه ابی دیگه میاد که 12 تا گزینه داره. بعد کدوم گزینه رو برا هک انجام بدم؟

بعد یه سوال دیگه چجوری cash رو پاک کنم.کجای مرورگر برم؟

mokhzan

کاربر سایت
Jul 17, 2018
4
سلام
کلا کافیه از یه راهی حالا مرورگر یا اون قسمت یوزر گاید بتونی کنسول رو هک کنی و یکیش فعال باشه کافیه و همون مرورگر هم دم دست تره و من اگه بخوام فقط بازی بکنم همیشه از مرورگر هک رو اجرا میکنم.
ممنون از پاسخگویی من هم با این قضیه مشکل ندارم آخه بعضی از دوستان میگن استانداردش رفتن از طریق User Guide هست نه مرور گر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر